logo

Как лечить бронхиальную астму. Советы как лечить астму. Где лечить бронхиальную астму. Чем лечить горло ребенку. Красное горло чем лечить быстрее. Чем лечить больное горло. Как лечить гнойную ангину. Скажите как лечить гнойную ангину ребенку. Как лечить ангину антибиотиками. Как лечить сухой кашель. У меня сильный кашель как лечить. Как лечить кашель народными средствами. Средства для возбуждения женщин. Быстрое возбуждение женщины. Признаки возбуждения у женщин. Волосы уход в домашних условиях. Быстрый уход за волосами и лицом. Уход за сухими волосами. Боли в спине лечение. Народное лечение спины дома. Лечение спины народными средствами. Лечение пальцев ног. Почему судороги в ногах причины лечение. Лечение ног народными средствами.
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners

SITE MAP

Official group

  

Clock

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Sports clubs

Really Simple Calendar

Now online

We have 62 guests and no members online

                                                                                      Language                                               
                                                                               
 
15831  ukr flag 


How to find us

Our address:

03022, Kyiv,Lomonosova st. 18

Phone number: (044) 258-20-29 (admission committee)

E-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Metro station “Vasylkivska “

Benefits of location:

1. From the metro station "Vasylkivska" to Institute - 5 minutes

2. From the educational building to the dormitory - just 1 minute

3. Central and Southern Bus terminals are at distance of two metro stations

4. From the Institute to National park Goloseevsky -10 minutes

5. To the Independence Square - 15 minutes by metro

karta

 

 

fasad

 

Архів Новин

Особливості Великодніх сервірувань

На таку тему 11 квітня 2023 року викладачами кафедри харчових технологій Марії Олефіренко та Оксани Король відбулося засідання гуртка «Ресторатор». Студенти груп 31 ХІ,41 ХІ взяли участь у сервіруванні святкового столу, використовуючи спеціально підібраний посуд та столові прибори. Особлива увага зверталась на елементи декору: серветки у вигляді «вушок», цукерки у вигляді пасхальних яєць, відповідна флористика тощо. Як незмінний Великодній атрибут – була пасочка!

Написання радіодиктанту "Спільно до безпеки"

4 квітня, у Міжнародний день просвіти з питань мінної небезпеки Міністерством освіти та науки (МОН), Державною службою України з надзвичайних ситуацій та Центром з протимінної діяльності спільно з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) був реалізований проєкт про безпечну поведінку з мінами та нерозірваними боєприпасами на території України. Українське радіо транслювало написання радіодиктанту «Спільно до безпеки» про безпечну поведінку з мінами та нерозірваними боєприпасами для школярів та студентів І першого курсу.

Інтернет-конференція на тему: «МАЙБУТНЄ ЦИФРОВАГО БАНКІНГУ»

21 лютого в рамках засідання гуртка «Банкір» (кафедра фінансів, банківської справи та страхування) відбулася інтернет-конференція «Майбутнє цифрового банкінгу». Девіз конференції: «Вплив новітніх технологій дозволить банкам знати про життя своїх клієнтів більше ніж самі клієнти».

Участь Ю.М. Руденко у Всеукраїнському методичному семінарі для освітян «Нова українська школа: навчання/знання про Голодомор та інші геноциди»

9 січня відбувся 11-й Всеукраїнський методичний семінар для освітян «Нова українська школа: навчання/знання про Голодомор та інші геноциди» – шкільна історична освіта в часи російсько-української війни, організований Українським науково-дослідним та освітнім центром вивчення Голодомору (HRECinUkraine), Науково-освітнім консорціумом вивчення Голодомору (HREC) при Канадському інституті український студій університету Альберти, Міністерством освіти і науки України, Інститутом історії України НАН України. Учасницею семінару стала к.і.н., доцент кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Ю.М. Руденко.

ІСТОРИЧНИЙ ФОРУМ «ГЕРОЮ МІЙ, НА ТЕБЕ Я РІВНЯЮСЬ»

14 жовтня до Дня захисників та захисниць України, Дня українського козацтва, Дня створення УПА відбувся історичний форум «Герою мій, на тебе я рівняюсь». Учасникама форуму стали студенти груп 21 ХК, 21 ГРК, 21 ПК, 31 КІК на чолі з викладачами історії Ю.М. Руденко та О.А. Пушняк.

Театр - завжди свято

Кафедра права традиційно відзначає День юриста в стінах театру. Цьогоріч співробітники кафедри відвідали прем'єру вистави «Переклади». П’єса Браяна Фріла про початок і довгий систематичний процес нищення, вбивання мови, самосвідомості, ідентичності нації... П'єса викликала порівняння з нашим сьогоденням. Театральне дійство стало поштовхом до роздумів і висновків та одним із чинником єднання колективу однодумців на кафедрі.

Search

Contacts

Tel: (044) 258-20-29
Tel: (044) 257-50-94
Tel: (044) 257-52-12
Tel: (044) 257-70-91

 

E-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.


18, Lomonosova Street

Kyiv, 03022

Road map


Write to us

PB 2  3  4  5 987789