logo

Хочу продать квартиру. Ипотека можно ли продать квартиру быстро. Можно продать долю в квартире. В каком банке брать ипотеку. Стоит ли брать ипотеку сегодня. На какой срок брать ипотеку. Утепление стен своими руками. Быстрое утепление стен пенопластом своими руками. Технология утепления стен. Ремонт видеокарты ноутбука. Быстрый ремонт видеокарты своими руками. Сколько стоит ремонт видеокарты. В каком банке взять автокредит. Где выгоднее взять автокредит без проблем. Бесплатный сервер wow. Рейтинг серверов wow сайт. Сервера wow mangos. Чертежи самодельных станков. Скачать чертежи станков для холодной ковки. Сверлильный станок чертеж. Договор аренды квартиры. Стоимость аренды квартиры в Москве. Снять в аренду квартиру.
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners

SITE MAP

Official group

  

Clock

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Еlectronic library

Sports clubs

Really Simple Calendar

Now online

We have 109 guests and no members online

                                                                                      Language                                               
                                                                               
 
15831  ukr flag 


Accounting and Audit Department

The staff

Activities

Methodological and scientific works

Disciplines

 

IMG 5205111

 

Кафедра бухгалтерського обліку та аудиту є навчальним, науковим і культурно-освітнім структурним підрозділом економіко-правового факультету інституту.

Головна мета кафедри — поєднання високого рівня професійної підготовки з формуванням у студентів наукового світогляду та надання широкого кругозору у фундаментальній й професійних областях. Досконале володіння фаховими знаннями та вміннями використовувати науковий підхід при розв'язанні реальних проблем практичної діяльності перетворює майбутніх фахівців з обліку і аудиту в інтелектуальну еліту нашої держави.

Кафедра є випусковою та здійснює підготовку фахівців широкого діапазону освітньо-кваліфікаційних рівнів, напрямів підготовки та спеціальностей у галузі знань 0305 «Економіка та підприємництво».

Випускники кафедри завдяки отриманим знанням і навичкам можуть працювати на посадах керівника, головного бухгалтера, аналітика, економіста, аудитора, бухгалтера, ревізора  та здатні не тільки вести облік, а й організовувати обліково-економічний процес на підприємствах, складати та перевіряти фінансову звітність підприємств. Вагомою перевагою фахівців з обліку і аудиту є усвідомлення всіх економічних процесів, які відбуваються на підприємстві, та здатність формувати інформацію для прийняття стратегічних та оперативних рішень. 

Основою кафедри є її колектив, що складається з  викладачів високого кваліфікаційного рівня, які ведуть активну наукову діяльність та мають практичний досвід роботи. У складі кафедри 3 кандидати наук, 1 доцент, викладачі вищої категорії, 2 здобувача наукових ступенів. Викладачі кафедри спрямовують свої зусилля щодо виявлення, розвитку та підтримки обдарованих і талановитих студентів, сприяють розвитку їхньої наукової творчості шляхом залучення до науково-дослідної діяльності. З метою реалізації творчих та ділових здібностей студентів на кафедрі працюють гуртки «Економічні читання», «Актуальні проблеми обліку та аудиту».

Викладачі кафедри здійснюють керівництво виробничою практикою на базі  підприємств та організацій Київської регіональної  спілки споживчої кооперації, а також державних організацій та  приватних підприємств.

Кафедра застосовує як традиційні так і новітні технології навчання, використовує спеціалізовані навчальні кабінети. Аудиторії кафедри оснащено сучасними інформаційними, технічними системами та засобами наочного навчання. Навчально-матеріальна база кафедри постійно розвивається.

На високому організаційному та методичному рівні забезпечують діяльність кафедри такі структурні підрозділи інституту: навчально-методичний відділ та організаційно-виховний відділ; кабінети: інформаційних технологій та комп’ютерної техніки, лінгафонний кабінет, бібліотека, центр культурно-дозвільної діяльності, центр фізичного виховання та спорту.

 

Search

Contacts

Tel: (044) 258-20-29
Tel: (044) 257-50-94
Tel: (044) 257-52-12
Tel: (044) 257-70-91

 

E-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.


18, Lomonosova Street

Kyiv, 03022

Road map


Write to us

rabota.ua 2  3  4  5 6