logo

Ремонт ноутбука своими руками. Быстрый и гарантийный ремонт ноутбуков. Срочный ремонт ноутбуков. Ремонт компьютеров на дому. Быстрый ремонт компьютеров своими руками. Настройка и ремонт компьютеров. Java уроки для начинающих. Лучшие java уроки. Учим язык Java с нуля. Обзор смартфонов samsung. Качественный обзор смартфонов samsung galaxy. Обзор смартфона samsung galaxy s4. Фото картинки приколы. Самые новые картинки приколы. Лучшие приколы картинки. Скачать аддоны для wow. Самые новые аддоны для wow скачать. Скачать аддоны для wow быстро и без реги. Видео уроки python. Лучшие python уроки. Учим язык python с нуля. Скачать шаблоны для Joomla. Самые новые joomla шаблоны. Бесплатные шаблоны для Joomla.
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners

SITE MAP

Official group

  

Clock

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Sports clubs

Really Simple Calendar

Now online

We have 42 guests and no members online

                                                                                      Language                                               
                                                                               
 
15831  ukr flag 


Інтернет-конференція на тему: «МАЙБУТНЄ ЦИФРОВАГО БАНКІНГУ»

изображение viber 2023 02 21 18 12 22 525

21 лютого в рамках засідання гуртка «Банкір» (кафедра фінансів, банківської справи та страхування) відбулася інтернет-конференція «Майбутнє цифрового банкінгу». Девіз конференції: «Вплив новітніх технологій дозволить банкам знати про життя своїх клієнтів більше ніж самі клієнти».

Модератор конференції та доповідач доцент кафедри, к.е.н., доцент Зверук Людмила Анатоліївна представила студентам напрями розвитку банківської галузі до 2030 року, які були спрогнозовані фахівцями аудиторської компанії "великої четвірки" KPMG щодо змін відносин між банками і споживачами під впливом новітніх технологій. Такі зміни викликані тим, що споживачі, яким не вистачає часу, знань, компетенцій, виберуть автономний банківський досвід, тобто передадуть банку більше повноважень у сфері управління особистими фінансами. Одночасно банк адаптує свої послуги під споживачів, які прагнуть більшої участі в управлінні власними фінансами.

Доповідач підкреслила, що основна ціль змін у банківському секторі-це підвищення фінансового добробуту клієнтів. Длядосягненняцієїметибанкбуде спиратись на чотири аспекти діяльності банків у майбутньому: зростання об’єму та набору даних про клієнтів; розширення бізнес-моделей існуючих банків та поява необанківі банківських платформ "вгорі"; удосконалення банківського регулювання та запровадження абсолютно нових способів виявлення та управління ризиками; розвиток технологій фінансових послуг, а саме: штучного інтелекту, блокчейну, біометрії, 5G, хмарних обчислень, інтернет речей, AR/VR та квантових обчислень. Технології зроблять банківську діяльність більш персоналізованою та всеохоплюючою для всіх пристроїв та додатків.

Студентам було представлено вісім технологічних розробок і можливостей, які мають найбільше шансів здійснити суттєвий вплив на відносини банку з клієнтом до 2030 року. 1.«Інтернет речей». Споживачі будуть взаємодіяти зі постачальниками послуг за допомогою голосових та особистих асистентів, систем розпізнавання обличчя та wearable devices через вбудовану форму штучного інтелекту (ШІ). 2.«Залучення як послуга». Великі дані та ШІ дозволять банкам перейти від надання "фінансової послуги" до проактивної ролі "сприяння потребам". 3.«Розквіт штучного інтелекту». Алгоритми та моделі даних будуть побудовані навколо оптимізації фінансових рішень клієнтів та стимулюватимуть позитивну поведінку людей. 4. «Поширена довіра». Банки будуть виходити за "рамки грошей" та інтегруватись із ширшою екосистемою альтернативних послуг. 5."Супер-додаток", який поєднує цифрову близькість, конфіденційність, контроль доступу. 6. «Платежі». Нагороди, партнерські стосунки та бали лояльності стануть ключовими відмінностями між платіжними продуктами.7. «Кібербезпека, керована ШІ».Центром системи кібербезпеки буде ШІ. 8. «Цифрові валюти».Оцифровка грошей принесе більшу фінансову включеність населення планети, більшу прозорість, кращу обробку та врегулювання транзакцій у режимі реального часу.

 

изображение viber 2023 02 21 18 12 24 031

 

изображение viber 2023 02 21 18 12 24 661

Search

Contacts

Tel: (044) 258-20-29
Tel: (044) 257-50-94
Tel: (044) 257-52-12
Tel: (044) 257-70-91

 

E-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.


18, Lomonosova Street

Kyiv, 03022

Road map


Write to us

PB 2  3  4  5 987789