logo

Как правильно класть плитку. Как класть плитку на стену быстро. Класть плитку своими руками. Как выбрать ламинат для квартиры. Какой лучше выбрать ламинат сегодня. Какого цвета выбрать ламинат. Как правильно клеить обои. Как клеить обои на потолок вертикально. Как правильно клеить углы обоями. Интересные самоделки своими руками. Качественные самоделки своими руками фото. Самоделки для дома своими руками. Как сделать потолок в доме. Чем лучше утеплить потолок дома на сегодняшний день. Утепление потолка дома своими руками. Бизнес идеи с минимальными вложениями. Успешные идеи малого бизнеса с нуля. Прибыльные бизнес идеи. Как сделать мебель своими руками. Сделать деревянная мебель своими руками. Сделать мебель своими руками видео. Опалубка для фундамента. Как сделать опалубку для фундамента быстро. Опалубка для фундамента купить.
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners

Мапа сайту


НАБІР ДО АСПІРАНТУРИ

Набір до аспірантур1и

Електронна бібліотека

Спортивнi гуртки та курси

Офіційні групи

  

Зараз на сайті

На сайті 37 гостей та відсутні користувачі

                                                                                      Language                                               
                                                                               
 
15831  ukr flag 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Київського кооперативного інституту бізнесу і права!

SfBaW0wy Ks

Шановне студенство!

Для здійснення своїх заповітних мрій і сподівань Ви обрали шлях, що проходить через Київський кооперативний інститут бізнесу і права, який є правонаступником першого в Україні вищого навчального закладу системи споживчої кооперації – Українського Кооперативного Інституту ім. М.І.Туган-Барановського, відкритого ще в січні 1920 року. Тож ми не є новачками в системі вищої освіти. → Детальніше          
  Тетяна Камінська,
 
д.е.н.,проф.,в.о. ректора

pp   Презентація Київського кооперативного інституту бізнесу і права!

 

nav-bg-bottom

 

Наші переваги:

 

1. Ступенева підготовка (широкий вибір професій, спеціальностей та напрямів підготовки: «кваліфікований робітник» - 7 професій, «молодший спеціаліст» - 9 спеціальностей, «бакалавр» - 5 напрямів, «магістр» - 5 спеціальностей ).

2. Зважена цінова політика (оптимальні ціни, можливість помісячної оплати за навчання та проживання).

3. Поєднання навчання за кількома освітньо-кваліфікаційними рівнями, спеціальностями та професіями за вибором студента.

4. Військова кафедра.

5. Отримання освіти за кордоном (Польща, Чехія, Словаччина).

6. Можливість навчання в аспірантурі за спеціальностями Економіка та Облік і оподаткування.

7. Літня практика за кордоном (Німеччина, Польща, Великобританія...).

8. Формування англомовних груп.

→ Детальніше

Архів Новин

Робот «Софія»

Конференція, присвячена фіналу "Всеукраїнського конкурсу ідей і стартапів: Штучний інтелект і робототехніка" відбулася 12 жовтня в конференцхолі БЦ "Парус". На конференції, що проводилась в рамках проектів   головного ідеолога Blockchain і експерта з робототехніки, мецената і інвестора Марка Гінзбурга та за сприяння компаній HansonRobotics, AngelVest, FishPay, визначались переможці із 10-ти відібраних проектів. Студенти та викладачі Київського кооперативного інституту бізнесу і права, дякуючи сприянню ректора Т.Г. Камінської, змогли взяти активну участь та отримати незрівнянні враження в процесі проведення конференції.

Я ЗАКОХАЮСЯ У ЛЬВОВІ …

Саме такими словами надихнулись студенти ККІБП перед поїздкою до Львова. Це вже стало традицією щороку в жовтні відвідувати культурну столицю Україну. Тому 13 – 15 жовтня 2018 року група студентів під керівництвом викладачів історії Проневич Т.М. і Пушняк О.А. відвідали Львів.

Тріумф тетрального студентського колективу «PALLADIUM» на Міжнародному конкурсі

У цьому році місяць жовтень видався дуже плідним і цікавим для студентського театрального колективу «PALLADIUM» Київського кооперативного інституту бізнесу і права. З 4.10 по 7.10 2018 року театральний колектив нашого інституту вперше взяв участь у Міжнародному театральному фестивалі «JOYFEST – 2018» , який проходив у Києві у Grand hall готелю «Хрещатик».             «JOYFEST» – це великий культурний проект, що вже майже шість років співпрацює з театрами, культурними діячами та міжнародними театральними організаціями, аматорськими театрами в Україні і за кордоном. У Києві фестиваль відбувся за підтримки  Українського культурного фонду.

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ДІВЧАТ У ВЕРХОВНІЙ РАДІ УКРАЇНИ

11 жовтня вперше в Україні у Верховній Раді відзначили Міжнародний день дівчат у рамках міжнародної кампанії #Girl2Leader. У приміщенні Верховної Ради зібралися представниці 21 області України разом із 3000 студентками та старшокласницями з усього світу, щоб поспілкуватися з жінками-політичними лідерами у парламентах своїх країн та Європарламенті, перейняти їх досвід. До заходу долучилися й студенти та викладачі Київського кооперативного інституту бізнесу і права.

СТАРТУВАЛИ ВСЕУКРАЇНСЬКІ СКОВОРОДИНСЬКІ НАВЧАННЯ “ПІЗНАЙ СЕБЕ” – 2018

Прагнучи гідно відзначити у 2022 р. 300-літній ювілей великого українського мислителя-мудреця, педагога, філософа, поета, композитора, музиканта, культурно-освітнього подвижника Григорія Савовича Сковороди (1722-1794 рр.) на всеукраїнському й міжнародному рівнях та задля популяризації його багатої духовно-педагогічної спадщини серед освітян, учнівської, студентської молоді та широкого суспільного загалу Міністерство освіти і науки України запровадило Всеукраїнські Сковородинські навчання “Пізнай себе”. Навчання започатковано 5 жовтня 2017 р., у Всесвітній день вчителя, й заплановано проводити їх в цю пору щорічно по всій Україні.

Круглий стіл

8 жовтня 2018 року в ККІБП до Дня юриста викладачами кафедри права був проведений Круглий стіл на тему: «Правова реформа в Україні: реалії та перспективи». Захід відкрила своїм виступом ректор ККІБП доктор економічних наук, професор Камінська Т.Г.. Основну тематику Круглого столу розкрив Заслужений юрист України, кандидат юридичних наук, суддя Верховного Суду України у відставці Пантелеєнко П.В., щодо етапів судової реформи в Україні і напрямів їх розвитку.

Пошук по сайту

Оголошення

З 14.05 ДІЮТЬ КУРСИ ПОЛЬСЬКОЇ МОВИ

1) Курси польської мови організовані Університетом Економіки у м. Бидгощ можна відвідувати за адресою: м. Київ, вул. Ломоносова 18, оф. 407; ...

Контакти

Тел: (044) 258-20-29
Тел: (044) 257-50-94
Тел: (044) 257-52-12
Тел: (044) 257-70-91

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


вул. Ломоносова, 18

м. Київ, 03022

Карта проїзду


Написати листа

Годинник

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

rabota.ua 2  3  4  5 6