logo

Купить новостройку с отделкой. Где купить однокомнатную квартиру в новостройке? Купить новостройку недорого. Оценка стоимости недвижимости. Какая рыночная оценка недвижимости? Принципы оценки недвижимости. Теплый пол своими руками. Как сделать теплый пол в доме. Монтаж водяного теплого пола. Не включается ноутбук. Скажите почему не включается ноутбук. Ноутбук включается и сразу выключается. Быстрый кредит наличными. Где быстро взять кредит без справок. Оформить быстрый кредит. Топ wow сервера. Где скачать последний клиент wow? Самый лучший сервера world of warcraft. Ленточная пилорама цена. Ленточная пилорама своими руками чертежи. Скачать чертежи ленточной пилорамы. Аренда квартир без посредников. Длительная аренда квартир без посредников и прочих. Аренда однокомнатной квартиры.
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners

Мапа сайту


Міжнародний журнал

Міжнародний науковий журнал «Інтернаука»

 

 
zhurnal90

Електронна бібліотека

Спортивнi гуртки та курси

Офіційні групи

Instagram vvodit arhivyi 800x405

Зараз на сайті

На сайті 29 гостей та відсутні користувачі

                                                                                      Language                                               
                                                                               
 
15831  ukr flag 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Київського кооперативного інституту бізнесу і права!

Ohrimenko

Шановне студентство!

Для здійснення своїх заповітних мрій і сподівань Ви обрали шлях, що проходить через Київський кооперативний інститут бізнесу і права, який є правонаступником першого в Україні вищого навчального закладу системи споживчої кооперації – Українського Кооперативного Інституту ім. М.І.Туган-Барановського, відкритого ще в січні 1920 року. Тож ми не є новачками в системі вищої освіти. → Детальніше          
 Ігор Охріменко,
 
д.е.н.,проф.,в.о. ректора

  Презентація Київського кооперативного інституту бізнесу і права!

 

Ми на телебаченні

 

3D

 

nav-bg-bottom

 

Наша унікальність:

 

  • єдиний навчальний заклад в Україні, який видає дипломи з QR-кодом та розміщує їх в глобальній базі даних Вlockchain, що дозволяє робити миттєве підтвердження їх оригінальності в будь-якому місці планети;
  • єдиний навчальний заклад в Україні, який погодився на встановлення сервісу зворотного зв’язку «ректор-студент», за допомогою якого кожен студент може оперативно повідомити ректора про будь-які проблеми і отримати відповідь щодо їх вирішення;
  • безкоштовні курси англійської, німецької та італійської мов;
  • зустрічі з унікальними людьми і не тільки - єдиний навчальний заклад в Україні, який був запрошений на презентацію людиноподібного робота «Софія»;
  • один із чотирьох закладів освіти в Україні, який підписав Талуарську декларацію, що об’єднує університети світу, які будують свій розвиток на засадах гармонії природи та суспільства.

→ Детальніше

Архів Новин

Конкурс на фірмову страву «Бабусині сирники»

2 березня 2021 року відбувся конкурс між студентами групи 31ХК та 21ХІ під назвою «Бабусині сирники». Сирники — це підсмажені на вершковому маслі (чи на олії) млинці з домашнього сиру та борошна, з додаванням яєць, а також солі, цукру, виходячи з рецепту або уподобань кухаря. Це традиційна страва української та деяких інших слов'янських кухонь, що виготовляється саме із домашнього сиру. Сирники як селянська їжа фігурують в описах побуту українців і в найбільш ранніх кухарських книгах XVIII — 1-ї пол. XIX сторіч.

ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ЮРИДИЧНОЇ КЛІНІКИ «ГРОМАДСЬКА ПРИЙМАЛЬНЯ»

1 березня 2021 року відбулося засідання студентів-клініцистів юридичної клініки «Громадська приймальня». Чергове засідання було присвячене цікавій і змістовній темі «Надання соціальних пільг одиноким матерям». Засідання відкрила заступник голови юридичної клініки, доцент кафедри права Найда І.В. З доповіддями виступили: старший викладач кафедри права, куратор юридичної клініки Зіньова О.С.: «Визанчення одинокої матері за законодавством України»;

ПЕРЕМОГА У МІЖНАРОДНОМУ КОНКУРСІ «МІЙ РІДНИЙ КРАЙ»

Розбудова України як незалежної демократичної держави – це відродження її правдивої історії, відновлення давніх традицій народу, його генетичної пам’яті. Саме під таким гаслом проводиться Міжнародний конкурс «Мій рідний край», зініційований Всеукраїнською громадською організацією «Союз українок». Журі конкурсу розглянуло науково-дослідницькі, пошукові і творчі роботи конкурсантів. Студент групи 31 ТІ Охріменко Михайло (науковий керівник – к.і.н., доцент кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Руденко Ю.М.) представив пошуково-дослідницьку роботу «Соціально-економічний розвиток села Онопріївка Тальнівського району Черкаської області у другій половині ХІХ – середині ХХ століття» та посів ІІІ місце у номінації «Краєзнавче дослідження».

МИСТЕЦЬКИЙ ПРОЄКТ «ЛЕСЯ УКРАЇНКА: 150 ІМЕН»

26 лютого студенти групи 11 ПК разом з викладачами кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Руденко Ю.М. та Бабенко-Жирновою М.В. відвідали мистецький проєкт «Леся Українка: 150 імен», який відкритий до 150-річчя від дня народження видатної драматургині, поетеси, письменниці та громадської діячки Лесі Українки.

Відкрите засідання студентського наукового гуртка «підприємець» на тему: «економіка і підприємництво: основні напрями розвитку»

25 лютого 2021 року старшим викладачем кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Громовою О.О. було проведено відкрите засідання студентського наукового гуртка «Підприємець» на тему: «Економіка і підприємництво: основні напрями розвитку». Мета засідання – ознайомити здобувачів вищої освіти з етапами формування підприємництва в Україні; розкрити питання взаємозв̓язку економічної свободи, підприємництва та економічного розвиту; мотивувати студентів до самовдосконалення та постійного навчання. У засіданні взяли участь студенти груп 21ФК, 21МК, 11ФІ та науково-педагогічні працівники кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності: к.т.н. Михайлов С.В., к.ф.н., доцент Марчук В.П., викладач Кулик А.А.

«БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ: ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ»

8 лютого цього року напередодні Міжнародного дня безпечного Інтернету, який відзначається кожного першого вівторка лютого місця, з метою поширення знань серед молоді про безпечне використання цифрових технологій, студентами-клініцистами разом з керывнико юридичної клініки «Громадська приймальня» Найдою І.В. було проведено правовий лекторій на тему: «Безпека в Інтернеті: що потрібно знати».    

Пошук по сайту

Контакти

Тел: (044) 258-20-29
Тел: (044) 257-50-94
Тел: (044) 257-52-12
Тел: (044) 257-70-91

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


вул. Ломоносова, 18

м. Київ, 03022

Карта проїзду


Написати листа

PB 2  3  4  5 6