logo

Ремонт ноутбука своими руками. Быстрый и гарантийный ремонт ноутбуков. Срочный ремонт ноутбуков. Ремонт компьютеров на дому. Быстрый ремонт компьютеров своими руками. Настройка и ремонт компьютеров. Java уроки для начинающих. Лучшие java уроки. Учим язык Java с нуля. Обзор смартфонов samsung. Качественный обзор смартфонов samsung galaxy. Обзор смартфона samsung galaxy s4. Фото картинки приколы. Самые новые картинки приколы. Лучшие приколы картинки. Скачать аддоны для wow. Самые новые аддоны для wow скачать. Скачать аддоны для wow быстро и без реги. Видео уроки python. Лучшие python уроки. Учим язык python с нуля. Скачать шаблоны для Joomla. Самые новые joomla шаблоны. Бесплатные шаблоны для Joomla.
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners

Мапа сайту


НАБІР ДО АСПІРАНТУРИ

Набір до аспірантур1и

Електронна бібліотека

Спортивнi гуртки та курси

Офіційні групи

  

Зараз на сайті

На сайті 75 гостей та відсутні користувачі

                                                                                      Language                                               
                                                                               
 
15831  ukr flag 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Київського кооперативного інституту бізнесу і права!

SfBaW0wy Ks

Шановне студенство!

Для здійснення своїх заповітних мрій і сподівань Ви обрали шлях, що проходить через Київський кооперативний інститут бізнесу і права, який є правонаступником першого в Україні вищого навчального закладу системи споживчої кооперації – Українського Кооперативного Інституту ім. М.І.Туган-Барановського, відкритого ще в січні 1920 року. Тож ми не є новачками в системі вищої освіти. → Детальніше          
  Тетяна Камінська,
 
д.е.н.,проф.,в.о. ректора

pp   Презентація Київського кооперативного інституту бізнесу і права!

 

nav-bg-bottom

 

Наші переваги:

 

1. Ступенева підготовка (широкий вибір професій, спеціальностей та напрямів підготовки: «кваліфікований робітник» - 7 професій, «молодший спеціаліст» - 9 спеціальностей, «бакалавр» - 5 напрямів, «магістр» - 5 спеціальностей ).

2. Зважена цінова політика (оптимальні ціни, можливість помісячної оплати за навчання та проживання).

3. Поєднання навчання за кількома освітньо-кваліфікаційними рівнями, спеціальностями та професіями за вибором студента.

4. Військова кафедра.

5. Отримання освіти за кордоном (Польща, Чехія, Словаччина).

6. Можливість навчання в аспірантурі за спеціальностями Економіка та Облік і оподаткування.

7. Літня практика за кордоном (Німеччина, Польща, Великобританія...).

8. Формування англомовних груп.

→ Детальніше

Архів Новин

ПРОБЛЕМИ РЕФОРМУВАННЯ ТА ЗДОБУТКИ СУСПІЛЬНОГО МОВЛЕННЯ

22 травня в Українському кризовому медіа-центрі відбувся прес-сніданок «Перший рік реформи суспільного мовлення: перемоги і виклики», який відвідали викладачі кафедри права Найда І.В. і Жарко О.Г. Спікерами заходу були: Зураб Аласанія, голова правління ПАТ “НСТУ”, Вадим Міський, програмний директор ГО «Детектор медіа», головний експерт групи “Медіа реформа” Реанімаційного Пакету Реформ, Ігор Розкладай, юрист Інституту медіа права, експерт Реанімаційного пакету реформ.

ДЕНЬ ЄВРОПИ У НАЦІОНАЛЬОМУ МУЗЕЇ ІСТОРІЇ УКРАЇНИ У ДРУГІЙ СВІТОВІЙ ВІЙНІ

17.05.2018 року студенти груп 11 ПК, 11 КІК, 11 ЕК разом з кураторами Проневич Т.М. і Пушняк О.А. були запрошені на зустріч із полковником Війська Литовського Алексеюсом Гейжeвскісом – командиром навчального полку Війська Литовського. Захід був організований спільно з Міністерством інформаційної політики України та мистецько-інформаційним проектом «Життя на «нулі». Були присутні завідувач Сектору інформаційної реінтеграції Криму та Донбасу Міністерства інформаційної політики України Віктор Литвінов та керівник мистецько-інформаційного проекту «Життя на «нулі» Інна Єрмакова, військовослужбовці та курсанти військових вищих навчальних закладів України.

Студенти та викладачі ККІБП підкорюють нові вершини!

Карпати – це величезні «легені» України, які до сьогоднішнього дня зберегли свою первобутність та недоторканість. Це яскравий куточок нашої держави, у якому мріє побувати кожен. Високі гори, гірські ріки та безкраї полонини зачарують око будь-якого туриста. Останнім часом стало популярно вибиратись в гори та підкорювати високі вершини. Прихильників гірського відпочинку в ККІБП чимало, а з кожним роком їх стає все більше. Так, 17-20 травня цього року студенти та викладачі нашого навчального закладу побували в мальовничому куточку нашої країни та підкорили дві вершини-двотисячники – гори Петрос (2020 м) та Говерлу (2061 м).

Формуємо команду мрії разом з практичним психологом

Для того, щоб змотивувати групу людей та спрямувати їх на досягнення успіху, необхідно сформувати згуртований і дружний колектив. Таке явище, як тімбілдінг (від англ. Team building - «побудова команди») - це спеціально розроблені заходи, спрямовані на формування сильної команди, що успішно досягає будь-яких поставлених цілей.

"Бізнес-дипломатія: український вимір"

17 травня в Торгово-промисловій палаті України відбувся форум: "Бізнес-дипломатія: український вимір", який зібрав представників з 16-ти країн світу, бізнесу, дипломатичних структур, влади, освіти. Одним із шляхів прискорення зростання української економіки є привернення прямих іноземних інвестицій, сучасних технологій, інновацій, залучення для роботи в Україні великих міжнародних компаній із їх технологіями та досвідом. Тут діаспора може надати ефективну допомогу. Про це йшлося у ТПП України у ході круглого столу «Бізнес-дипломатія: український вимір».

НАУКА НЕ МАЄ КОРДОНІВ

Білоруська земля радо вітала представників Київського кооперативного інституту бізнесу і права на ХІ міжнародній конференції «Беларусь в современном мире», яка проходила 17-18 травня 2018 року в місті Гомель.

Пошук по сайту

Оголошення

Шановні Замовники освітніх послуг!

Адміністрація Київського кооперативного інституту бізнесу і права інформує, що у відповідності до укладених договорів про надання освітніх послуг буде підвищено ва...

14.05. РОЗПОЧИНАЮТЬСЯ КУРСИ ПОЛЬСЬКОЇ МОВИ...

1) Курси польської мови організовані Університетом Економіки у м. Бидгощ можна відвідувати за адресою: м. Київ, вул. Ломоносова 18, оф. 407; ...

Контакти

Тел: (044) 258-20-29
Тел: (044) 257-50-94
Тел: (044) 257-52-12
Тел: (044) 257-70-91

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


вул. Ломоносова, 18

м. Київ, 03022

Карта проїзду


Написати листа

Календар

Травень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

Годинник

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

rabota.ua 2  3  4  5 6