logo

Как правильно класть плитку. Как класть плитку на стену быстро. Класть плитку своими руками. Как выбрать ламинат для квартиры. Какой лучше выбрать ламинат сегодня. Какого цвета выбрать ламинат. Как правильно клеить обои. Как клеить обои на потолок вертикально. Как правильно клеить углы обоями. Интересные самоделки своими руками. Качественные самоделки своими руками фото. Самоделки для дома своими руками. Как сделать потолок в доме. Чем лучше утеплить потолок дома на сегодняшний день. Утепление потолка дома своими руками. Бизнес идеи с минимальными вложениями. Успешные идеи малого бизнеса с нуля. Прибыльные бизнес идеи. Как сделать мебель своими руками. Сделать деревянная мебель своими руками. Сделать мебель своими руками видео. Опалубка для фундамента. Как сделать опалубку для фундамента быстро. Опалубка для фундамента купить.
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners

Мапа сайту


НАБІР ДО АСПІРАНТУРИ

Набір до аспірантур1и

Електронна бібліотека

Спортивнi гуртки та курси

Офіційні групи

  

Зараз на сайті

На сайті 70 гостей та відсутні користувачі

                                                                                      Language                                               
                                                                               
 
15831  ukr flag 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Київського кооперативного інституту бізнесу і права!

SfBaW0wy Ks

Шановне студенство!

Для здійснення своїх заповітних мрій і сподівань Ви обрали шлях, що проходить через Київський кооперативний інститут бізнесу і права, який є правонаступником першого в Україні вищого навчального закладу системи споживчої кооперації – Українського Кооперативного Інституту ім. М.І.Туган-Барановського, відкритого ще в січні 1920 року. Тож ми не є новачками в системі вищої освіти. → Детальніше          
  Тетяна Камінська,
 
д.е.н.,проф.,в.о. ректора

pp   Презентація Київського кооперативного інституту бізнесу і права!

 

nav-bg-bottom

 

Наші переваги:

 

1. Ступенева підготовка (широкий вибір професій, спеціальностей та напрямів підготовки: «кваліфікований робітник» - 7 професій, «молодший спеціаліст» - 9 спеціальностей, «бакалавр» - 5 напрямів, «магістр» - 5 спеціальностей ).

2. Зважена цінова політика (оптимальні ціни, можливість помісячної оплати за навчання та проживання).

3. Поєднання навчання за кількома освітньо-кваліфікаційними рівнями, спеціальностями та професіями за вибором студента.

4. Військова кафедра.

5. Отримання освіти за кордоном (Польща, Чехія, Словаччина).

6. Можливість навчання в аспірантурі за спеціальностями Економіка та Облік і оподаткування.

7. Літня практика за кордоном (Німеччина, Польща, Великобританія...).

8. Формування англомовних груп.

→ Детальніше

Архів Новин

ОСВІТА. РОДИНА. ЕКОНОМІКА

23 квітня група викладачів Київського кооперативного інституту бізнесу і права взяла участь у міжнародній науково-практичній конференції «Освіта. Родина. Економіка», що проходила у Верховній Раді України. Захід був проведений за ініціативи Голови Комітету Верховної Ради України у закордонних справах Ганни Гопко та Ради молодих учених при Міністерстві науки і освіти України.

ШАНУЙМО СТАРІСТЬ

20 квітня 2018 року студенти та викладачі ККІБП відвідали будинок літніх людей в місті Тетіїв Київської області. Стаціонарне відділення територіального центру соціального обслуговування в Тетіїві - невелика одноповерхова будівля посеред зеленого двору районної лікарні. Колись тут розміщувалось пологове відділення, однак за іронією долі тепер саме в цьому місці доживають свій вік майже два десятки людей.

МОЛОДЬ ПРОТИ КОРУПЦІЇ!

Під таким гаслом 19 квітня в Київському кооперативному інституті бізнесу і права відбулося засідання діалогового клубу Антикорупційної Платформи «ІНТЕГРІТІ ЮА» при Всеукраїнській молодіжній громадській організації «Совість і Надія України».

Майбутнє бухгалтерського обліку

19 квітня 2018 року в Київському кооперативному інституті бізнесу і права, за ініціативи ректора Тетяни Камінської, відбулася лекція Хеннінга Дрегера на тему "Thefutureofaccounting" / "Майбутнє бухгалтерського обліку". ХЕННІНГ ДРЕГЕР – Партнер з КСВ (Корпорати́вної соціальної відповідальності), сталого розвитку міжнародної аудиторської компанії BDO / Представник міжнародного комітету з інтегрованої звітності (IIRC).

Допомагаємо разом

Сьогодні, 18 квітня, в актовій залі ККІБП відбувся благодійний концерт «Весняна феєрія», який став завершальним акордом благодійної акції, до якої міг долучитися кожен бажаючий. А розпочалась вона 13 березня 2018 року з ініціативи студентської ради ККІБП, яка вирішила долучитись до підтримки мешканців Тетіївського будинку літніх людей.

Студенти кафедри права знайомилися з діяльністю Міжнародного Комітету Червоного Хреста.

18 квітня у ККІБП відбулася зустріч зі спеціалістом Міжнародного Комітету Червоного Хреста з налагодження зв'язків із правоохоронними органами, кандидатом юридичних наук Соколан Т.С., яку для студентів груп 31 ПК, 32 ПК та 21 ПІ організував доктор юридичних наук, професор Проневич О.С. та кафедра права. Темою бесіди стало міжнародне гуманітарне право та його застосування в Україні.

Пошук по сайту

Контакти

Тел: (044) 258-20-29
Тел: (044) 257-50-94
Тел: (044) 257-52-12
Тел: (044) 257-70-91

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


вул. Ломоносова, 18

м. Київ, 03022

Карта проїзду


Написати листа

Календар

Квітень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6

Годинник

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

rabota.ua 2  3  4  5 6