logo

Укладка ламината на пол. Быстрая укладка ламината своими руками видео. Укладка ламината по диагонали. Пробковое покрытие для пола. Качественная укладка пробкового пола. Пробковый пол плюсы и минусы. Смеси для выравнивания пола. Быстрое выравнивание бетонного пола. Выравнивание пола стоимость. Самоделки для дома. Лучшие самоделки для дома своими руками. Полезные самоделки для дома. Как обустроить кухню. Как обустроить маленькую кухню быстро. Как обустроить кухню фото. Как открыть свой магазин. Хочу открыть магазин с большим капиталом. Сколько стоит открыть магазин. Диван своими руками. Как сделать диван своими руками для дома. Диван своими руками чертежи. Дизайн маленькой кухни. Красивый дизайн интерьера кухни фото. Малогабаритные кухни дизайн.
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners

Мапа сайту


Електронна бібліотека

Спортивнi гуртки та курси

Офіційні групи

Instagram vvodit arhivyi 800x405

Зараз на сайті

На сайті 24 гостей та відсутні користувачі

                                                                                      Language                                               
                                                                               
 
15831  ukr flag 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Київського кооперативного інституту бізнесу і права!

viber image 2019 03 15 16.31.14

Шановне студентство!

Для здійснення своїх заповітних мрій і сподівань Ви обрали шлях, що проходить через Київський кооперативний інститут бізнесу і права, який є правонаступником першого в Україні вищого навчального закладу системи споживчої кооперації – Українського Кооперативного Інституту ім. М.І.Туган-Барановського, відкритого ще в січні 1920 року. Тож ми не є новачками в системі вищої освіти. → Детальніше          
 Тетяна Камінська,
 
д.е.н.,проф.,в.о. ректора

pp   Презентація Київського кооперативного інституту бізнесу і права!

 

nav-bg-bottom

 

Наші переваги:

 

1. Ступенева підготовка (широкий вибір професій, спеціальностей та напрямів підготовки: «кваліфікований робітник» - 7 професій, «молодший спеціаліст» - 9 спеціальностей, «бакалавр» - 5 напрямів, «магістр» - 5 спеціальностей ).

2. Зважена цінова політика (оптимальні ціни, можливість помісячної оплати за навчання та проживання).

3. Поєднання навчання за кількома освітньо-кваліфікаційними рівнями, спеціальностями та професіями за вибором студента.

4. Військова кафедра.

5. Отримання освіти за кордоном (Польща, Чехія, Словаччина).

6. Можливість навчання в аспірантурі за спеціальностями Економіка та Облік і оподаткування.

7. Літня практика за кордоном (Німеччина, Польща, Великобританія...).

8. Формування англомовних груп.

→ Детальніше

Архів Новин

Підсумкове засідання атестаційної комісії ККІБП

12 березня 2020 року відбулося підсумкове засідання атестаційної комісії І рівня. Голова атестаційної комісії Тетяна Камінська наголосила, що метою атестації є стимулювання цілеспрямованого безперервного підвищення рівня професійної компетентності педагогічних працівників Інституту, росту їх професійної майстерності, розвитку творчої ініціативи, підвищення престижу й авторитету педагогічної праці, забезпечення ефективності освітнього процесу.  Під час атестації вивчався рівень навчальних досягнень студентів, навчально-методична документація щодо виконання педагогічним працівником своїх посадових обов’язків, були проведені відриті заняття, фахові конкурси, викладачі брали участь в роботі методичних об'єднань міста й області.

В ГОСТЯХ У НЕСТОРА ЛІТОПИСЦЯ: ЕКСКУРСІЯ ДО НАЦІОНАЛЬНОГО КИЄВО-ПЕЧЕРСЬКОГО ІСТОРИКО-КУЛЬТУРНОГО ЗАПОВІДНИКА

У рамках підготовки до ЗНО з історії України 10 березня студенти груп 21 ПК та 21 КІК разом з викладачами історії Проневич Т.М. та Руденко Ю.М. відвідали Національний Києво-Печерський історико-культурний заповідник – найбільший музейний комплекс України, де зосереджено 144 споруди, 122 з яких – пам’ятки історії і культури. Серед них – два унікальних підземних комплекси, храми, пам’ятки архітектури XI–XIXст., численні виставкові приміщення.

Традиційна акція «День у музеї»

Нещодавно студенти першого курсу коледжу ККІБП  взяли участь у щорічній акції «ДЕНЬ У МУЗЕЇ», організовану викладачами кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Проневич Т.М., Руденко Ю.М., Пушняк О.А. Меморіальний комплекс «Національний музей історії Великої Вітчизняної війни 1941-1945 рр.» займає площу понад 10 га. У нього входять: музей і монумент «Батьківщина-мати», головна площа з Алеєю міст-героїв та скульптурними композиціями «Форсування Дніпра» та «Передача зброї», горельєфні композиції «Герої фронту і тилу», чаша «Вогню Слави», виставка бойової техніки і озброєння періоду 1940-х років.

ЖИВУТЬ, КОБЗАРЮ ЛЮБИЙ, ПОМІЖ НАС І ГОЛОС ТВІЙ, І ПЕНЗЕЛЬ ТВІЙ, І СЛОВО

9 березня весь світ відзначає двісті шосту річницю від дня народження Т.Г. Шевченка – поета, художника, прозаїка, етнографа. До заходів долучилися студенти груп 21 ЕК та 21 ХК разом із завідувачем бібліотеки Ю.М. Руденко. Цього дня студенти приєдналися до флешмобу, ініційованого Світовим Конґресом Українців. Зокрема, потрібно було сфотографуватися з монументом, барельєфом, погруддям, твором або картиною Т.Г. Шевченка та розмістити фото у соціальних мережах із хештегом #GlobalShevchenko.

Тренінгу з питань захисту прав споживачів фінансових послуг та Street Law

Завдяки підтримці Агентства США з міжнародного розвитку в рамках гранта, наданого Проектом USAID «Трансформація фінансового сектору»та Асоціації юридичних клінік України, 10 березня 2020 року у Києві на базі Академії адвокатури України стартував тренінг з практичного права в межах проєкту «Консультації юридичних клінік для споживачів фінансових послуг».

Стипендії Голови Київської ОДА присуджені Олександрі Христенко та Михайлу Охріменку

05 березня 2020 року в приміщенні Пластового вишкільного центру (м. Буча, Київської обл..) відбулася зустріч представників органів студентського самоврядування вищих навчальних закладів області з керівництвом Київської облдержадміністрації. Делегація від ККІБП була представлена Олександрою Христенко, Ольгою Богуцькою, Михайлом Охріменком та Віталієм Макаровим. Учасники зібрання мали можливість поспілкуватись з представниками керівництва облдержадміністрації.

Пошук по сайту

Оголошення

До уваги студентів!

Студенти, які повертаються в гуртожиток на проживання після карантину повинні мати з собою довідку від сімейного лікаря про епідоточення....

Hабір абітурієнтів

ОГОЛОШЕННЯ КИЇВСЬКИЙ КООПЕРАТИВНИЙ ІНСТИТУТ БІЗНЕСУ І ПРАВА з 01.12 2019 року розпочинає набір абітурієнтів на курси підготовки до вступних іспиті...

З 04.02 ДІЮТЬ КУРСИ ПОЛЬСЬКОЇ МОВИ

1) Курси польської мови організовані Університетом Економіки у м. Бидгощ можна відвідувати за адресою: м. Київ, вул. Ломоносова 18, оф. 407; ...

Контакти

Тел: (044) 258-20-29
Тел: (044) 257-50-94
Тел: (044) 257-52-12
Тел: (044) 257-70-91

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


вул. Ломоносова, 18

м. Київ, 03022

Карта проїзду


Написати листа

Календар

Червень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Годинник

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

PB 2  3  4  5 6