logo

Таблетки для похудения эффективные. Эффективные зеленые таблетки для похудения. Таблетки для похудения отзывы цена. Сердечная недостаточность симптомы. Бывает ли острое сердечное недостаточность. Острая сердечная недостаточность причины. Народное лечение гипертонии. Лучшие методы лечения гипертонии. Артериальная гипертония лечение. Методы лечения алкогольной зависимости. Лечение алкогольной зависимости в домашних условиях. Быстрое лечение алкогольной зависимости отзывы. Мужское бесплодие причины. Важные бесплодие причины лечение. Психологические причины бесплодия. Ринопластика до и после. Сколько стоит ринопластика в россии. Рнопластика кончика носа. Сделать пластическую операцию. Где сделать пластическая операция лица. Сколько стоит пластическая операция. Лечение артериальной гипертензии. Артериальная гипертензия рекомендации от доктора. Артериальная гипертензия степени риска.
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners

Мапа сайту


Міжнародний журнал

Міжнародний науковий журнал «Інтернаука»

 

 
zhurnal90

Електронна бібліотека

Спортивнi гуртки та курси

Офіційні групи

Instagram vvodit arhivyi 800x405

Зараз на сайті

На сайті один гість та відсутні користувачі

                                                                                      Language                                               
                                                                               
 
15831  ukr flag 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Київського кооперативного інституту бізнесу і права!

Ohrimenko

Шановне студентство!

Для здійснення своїх заповітних мрій і сподівань Ви обрали шлях, що проходить через Київський кооперативний інститут бізнесу і права, який є правонаступником першого в Україні вищого навчального закладу системи споживчої кооперації – Українського Кооперативного Інституту ім. М.І.Туган-Барановського, відкритого ще в січні 1920 року. Тож ми не є новачками в системі вищої освіти. → Детальніше          
 Ігор Охріменко,
 
д.е.н.,проф.,в.о. ректора

  Презентація Київського кооперативного інституту бізнесу і права!

 

Ми на телебаченні

 

3D

 

nav-bg-bottom

 

Наша унікальність:

 

  • єдиний навчальний заклад в Україні, який видає дипломи з QR-кодом та розміщує їх в глобальній базі даних Вlockchain, що дозволяє робити миттєве підтвердження їх оригінальності в будь-якому місці планети;
  • єдиний навчальний заклад в Україні, який погодився на встановлення сервісу зворотного зв’язку «ректор-студент», за допомогою якого кожен студент може оперативно повідомити ректора про будь-які проблеми і отримати відповідь щодо їх вирішення;
  • безкоштовні курси англійської, німецької та італійської мов;
  • зустрічі з унікальними людьми і не тільки - єдиний навчальний заклад в Україні, який був запрошений на презентацію людиноподібного робота «Софія»;
  • один із чотирьох закладів освіти в Україні, який підписав Талуарську декларацію, що об’єднує університети світу, які будують свій розвиток на засадах гармонії природи та суспільства.

→ Детальніше

Архів Новин

Правовий семінар на тему: «Книга скарг і пропозицій як електронний засоб комунікації»

13 квітня 2021 року p метою досягнення правового розуміння господарсько-правових норм в контексті етико-моральних засобів впливу на суб’єктів господарювання та в рамках вивчення дисципліни «Підприємницьке право» доцент кафедри права Найда І.В. разом зі студентами групи 41ПІ провели правовий семінар на тему: «Книга скарг і пропозицій як електронний засоб комунікації». Всі ми знаємо, що споживачі більше не можуть залишати відгуки у Книзі відгуків та пропозицій у закладах роздрібної і гуртової торгівлі та ресторанного господарства, оскільки обов’язковість ведення цих книг офіційно скасована.

ККІБП приєднується до міжнародного проєкту «Greening Planet»

10 квітня 2021 рокуорганізаторами, партнерами, співорганізаторами та учасниками проєкту «Озеленення Планети» була реалізована акція, що мала на меті висадження 1 млн дерев за одну добу у 100 країнах світу, а також ряд активностей, направлених на побудову та консолідацію ціннісно-екологічного фундаменту суспільства. Таким чином організатори прагнуть привернути увагу суспільства до проблем глобального потепління та відновлення екосистеми Землі.

Вебінар для представників Студентської ради «Булінг в закладі освіти: як виявити та що робити»

8 квітня 2021 року представники Студентської ради ККІБП взяли участь у вебінарі «Булінг в закладі освіти: як виявити та що робити», ведучою якого була Анна Обриська, заступник директора коледжу з НВР. У наш час проблема булінгу (цькування) стала доволі розповсюдженим явищем. При цьому, жертвами булінгу стають не тільки в реальному, а й у віртуальному світі.Цькування має надзвичайно негативні наслідки у майбутньому, залишаючи психологічні травми на все життя, що в подальшому може виражатися в неспроможності будувати повноцінні відносини з іншими людьми.

Студентка кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності отримала високу оцінку на Міжнародному конкурсі студентських наукових робіт «Black Sea Science 2021»

  Сьогодні результативність підприємницької діяльності залежить від інноваційної активності, спроможності проводити дослідження та швидко впроваджувати їх результати в діяльність підприємств. Саме тому так важливо прищепити майбутнім керівникам хист до проведення теоретичних та прикладних досліджень. Члени кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Київського кооперативного інституту бізнесу і права є активними учасниками інноваційної екосистеми, яка забезпечує підготовку майбутніх підприємців та менеджерів.

Онлайн-семінар “Правила надання правової допомоги споживачам фінансових послуг”

5 квітня 2021 року на базі Юридичної клініки «Громадська приймальня» відбувся онлайн-семінар з питань захисту прав споживачів фінансових послуг. Завдяки плідній роботі Асоціації юридичних клінік України розроблено експертні статті та практичні посібники,які стали теоретичною основою онлайн-семінару.  Студенти-клініцисти були ознайомлені із правовим регулюванням порядку наданняфінансових послуг, можливими ризиками, що виникають в процесі їх отримання.

Чергове засідання юридичної клініки «Громадська приймальня»

29 березня 2021 року в онлайн-форматі відбулося чергове засідання юридичної клініки «Громадська приймальня». Студенти-клініцисти разом із доцентом кафедри права Найдою І.В. ознайомилися із новим навчальним посібником «Правнича клінічна освіта в Україні», який презентувала Асоціація юридичних клінік України.

Пошук по сайту

Контакти

Тел: (044) 258-20-29
Тел: (044) 257-50-94
Тел: (044) 257-52-12
Тел: (044) 257-70-91

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


вул. Ломоносова, 18

м. Київ, 03022

Карта проїзду


Написати листа

PB 2  3  4  5 987789