logo

Снять квартиру посуточно. Быстро снять посуточно квартиру в казани. Снять однокомнатную квартиру посуточно. Помощь в получении ипотеки. Удобное получение ипотеки в сбербанке. Что нужно для получения ипотеки. Отопление частного дома. Как сделать отопление частный дом схема. Частный дом монтаж отопления. Восстановление жесткого диска. Быстрое восстановление информации с жесткого диска. Восстановление данных жесткого диска программа. Кредит с плохой историей. Быстрые кредиты онлайн с плохой историей. Срочный кредит с плохой историей. В какой сервер играть в WOW. Топ world of warcraft серверы. Wow серверы pandaria. Круглопалочный станок чертежи. Круглопалочный станок купить дешево. Самодельный круглопалочный станок. Кредит на покупку квартиры. На долго взять кредит на квартиру. Кредит на покупку квартиры.
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners

Мапа сайту


НАБІР ДО АСПІРАНТУРИ

Набір до аспірантур1и

Електронна бібліотека

Спортивнi гуртки та курси

Офіційні групи

  

Зараз на сайті

На сайті 86 гостей та відсутні користувачі

                                                                                      Language                                               
                                                                               
 
15831  ukr flag 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Київського кооперативного інституту бізнесу і права!

SfBaW0wy Ks

Шановне студенство!

Для здійснення своїх заповітних мрій і сподівань Ви обрали шлях, що проходить через Київський кооперативний інститут бізнесу і права, який є правонаступником першого в Україні вищого навчального закладу системи споживчої кооперації – Українського Кооперативного Інституту ім. М.І.Туган-Барановського, відкритого ще в січні 1920 року. Тож ми не є новачками в системі вищої освіти. → Детальніше          
  Тетяна Камінська,
 
д.е.н.,проф.,в.о. ректора

pp   Презентація Київського кооперативного інституту бізнесу і права!

 

nav-bg-bottom

 

Наші переваги:

 

1. Ступенева підготовка (широкий вибір професій, спеціальностей та напрямів підготовки: «кваліфікований робітник» - 7 професій, «молодший спеціаліст» - 9 спеціальностей, «бакалавр» - 5 напрямів, «магістр» - 5 спеціальностей ).

2. Зважена цінова політика (оптимальні ціни, можливість помісячної оплати за навчання та проживання).

3. Поєднання навчання за кількома освітньо-кваліфікаційними рівнями, спеціальностями та професіями за вибором студента.

4. Військова кафедра.

5. Отримання освіти за кордоном (Польща, Чехія, Словаччина).

6. Можливість навчання в аспірантурі за спеціальностями Економіка та Облік і оподаткування.

7. Літня практика за кордоном (Німеччина, Польща, Великобританія...).

8. Формування англомовних груп.

→ Детальніше

Архів Новин

Білим голубом миру полетів у Всесвіт заклик студентів ККІБП: «Хай буде мир у всьому світі!»

За доброю традицією 20 вересня 2018 року у нашій студентській родині ККІБП з нагоди Всесвітнього Дня Миру відбувся святковий флешмоб «Український голуб миру», організований викладачами кафедри соціально-гуманітарних дисциплін.

Інноваційні підходи з використанням інтерактивних методик підготовки майбутніх юристів

В умовах переходу до ринкових відносин відбуваються постійні зміни в розвитку народного господарства, які потребують постійного спостереження і контролю. Разом з тим, період проведення економічних реформ в Україні характеризується зростанням правопорушень у господарській діяльності суб'єктів господарювання.

IV Щорічна конференція «Фінанси і податки в агробізнесі 2018»

14 вересня 2018 року в конференц-залі Admiral Hall відбулася IV Щорічна конференція «Фінанси і податки в агробізнесі 2018», організована організацією Pro Agro Group. Прибуток і податки: два питання, які турбують бухгалтерів і фінансистів. Модератором ІІ блоку конференції «Управлінська культура та взаємодія різних видів обліку» була Камінська Тетяна Григорівна – в.о. ректора ККІБП, д.е.н., проф. Учасником конференції була Райковська Інна Тадеушівна – к.е.н., доцент кафедри обліку і оподаткування. Визначення реальної собівартості, ефективне виконання бюджетів, аграрні розписки і трансферне ціноутворення – важливі питання на сьогоднішній день.

«Чарівний український міф»

14 вересня 2018 року студенти групи 41 ПІ разом з куратором Найдою І.В. відвідали щорічну виставку квітів «Чарівний український міф», яка була організована до Дня Незалежності України на Співочому полі Печерського ландшафтного парку. На виставці було представлено 10 композицій від кожного з комунальних підприємств з утримання зелених насаджень столиці, було висаджено більше 200 тисяч квітів, вирощених у власних парниках: різні види альтернатери, бегонії, тагетису (чорнобривці), коліусу, цинерарія, агератум, сеткреазія, ірезине, гортензія, ехінацея, лобелія, очиток, а також злакові трави та кущі.

Особистісно-орієнтований підхід в роботі кураторів ККІБП

13 вересня 2018 року відбулось засідання методичного об'єднання кураторів коледжу та інституту. До об’єднання входять досвідчені педагоги, які у своїй роботі з молоддю пріоритетними вважають виховання національної гідності, громадянської відповідальності, духовності, милосердя, співчуття, любові до обраної професії. Учасники засідання обговорили питання щодо планування роботи на перше півріччя 2018-2019 навчального року. Порядок денний:

УЧАСТЬ У ЛЕКТОРІЇ “ЯК БУХГАЛТЕРУ ПЕРЕЙТИ В СТАТУС ФІНАНСОВОГО ДИРЕКТОРА: УПРАВЛІНСЬКІ ІНСТРУМЕНТИ В СИСТЕМАХ АВТОМАТИЗАЦІЇ БІЗНЕСУ”

12 вересня 2018 року в м. Київ “Спілка Автоматизаторів Бізнесу” проводила лекторій на тему: “Як бухгалтеру перейти в статус фінансового директора: управлінські інструменти в системах автоматизації бізнесу”. На семінарі були розглянуті функціональні можливості систем автоматизації бізнесу в рамках фінансового контуру, що вже сьогодні дозволяють звичайному бухгалтеру вирішувати ряд фінансово-економічних завдань, розширювати свої компетенції та повноваження, бачити модель бізнесу через призму аналізу даних. У заході взяли участь викладачі кафедри обліку і оподаткування к.е.н., доцент Райковська Інна Тадеушівна та к.е.н. Лисюк Альона Василівна.

Пошук по сайту

Оголошення

З 14.05 ДІЮТЬ КУРСИ ПОЛЬСЬКОЇ МОВИ

1) Курси польської мови організовані Університетом Економіки у м. Бидгощ можна відвідувати за адресою: м. Київ, вул. Ломоносова 18, оф. 407; ...

Контакти

Тел: (044) 258-20-29
Тел: (044) 257-50-94
Тел: (044) 257-52-12
Тел: (044) 257-70-91

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


вул. Ломоносова, 18

м. Київ, 03022

Карта проїзду


Написати листа

Календар

Вересень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Годинник

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

rabota.ua 2  3  4  5 6