logo

Шпатлевка стен под обои. Быстрая шпатлевка стен своими руками. Стоимость шпатлевки стен. Штукатурка стен цена. Быстрая штукатурка стен своими руками. Отделка стен штукатуркой. Декоративная отделка стен. Качественная отделка стен декоративным камнем. Отделка стен своими руками. Мини токарный станок своими руками. Как сделать токарный станок своими руками. Настольный токарный станок своими руками. Облицовка дома кирпичом. Качественная облицовка дома кирпичом фото. Наружная облицовка дома. Как начать бизнес с нуля. Быстро начать бизнес без вложений. Начать бизнес с нуля идеи. Канализация в частный дом. Хочу сделать канализация своими руками. Водоснабжение и канализация дома. Строительство фундаментов цены. Быстрая строительство фундамента своими руками. Технология строительства фундамента.
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners

Мапа сайту


Електронна бібліотека

Спортивнi гуртки та курси

Опитування

Як Ви дізнались про ККІБП?

Офіційні групи

Годинник

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Зараз на сайті

На сайті 145 гостей та відсутні користувачі

                                                                                      Language                                               
                                                                               
 
01 continental colors  ukr flag 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Київського кооперативного інституту бізнесу і права!

SfBaW0wy Ks

Шановне студенство!

Для здійснення своїх заповітних мрій і сподівань Ви обрали шлях, що проходить через Київський кооперативний інститут бізнесу і права, який є правонаступником першого в Україні вищого навчального закладу системи споживчої кооперації – Українського Кооперативного Інституту ім. М.І.Туган-Барановського, відкритого ще в січні 1920 року. Тож ми не є новачками в системі вищої освіти. → Детальніше         
 
  Тетяна Камінська,
 
д.е.н.,проф.,в.о. ректора

pp   Презентація Київського кооперативного інституту бізнесу і права!

 

nav-bg-bottom

 

Наші переваги:

 

1.Ступенева підготовка (широкий вибір професій, спеціальностей та напрямів підготовки: «кваліфікований робітник» - 7 професій, «молодший спеціаліст» - 9 спеціальностей, «бакалавр» - 5 напрямів, «магістр» - 5 спеціальностей ).

2.Зважена цінова політика (оптимальні ціни, можливість помісячної оплати за навчання та проживання).

3.Поєднання навчання за кількома освітньо-кваліфікаційними рівнями, спеціальностями та професіями за вибором студента.

4. Військова кафедра.

5. Отримання освіти за кордоном (Польща, Чехія, Словаччина)

6. Літня практика за кордоном ( Німеччина, Польща ,Великобританія...)

7. Формування англомовних груп.

→ Детальніше

Оголошення

Презентація Київського кооперативного інституту бізнесу і права!

31172015-06-02 11:03:06

Увага! Увага! Увага!

8852014-07-16 05:56:59

До відома випускників ОКР "Бакалавр" та "Спеціаліст"! В Київському кооперативному інституті бізнесу і права розпочинається набір на навчання для здобуття освітнього ступеню "Магістр" за спеціальностями "Право" та "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність". За інформацією звертатися в приймальну комісію.

Архів Новин

МАТЕМАТИКИ ПОТРІБНІ І НА ТЕЛЕБАЧЕННІ

12 липня телекомпанією «Україна» була знята передача щодо плюсів та мінусів гри в лотерею. В якості експерта, який мав дати оцінку шансам на виграш було запрошено викладача Київського кооперативного інституту бізнесу і права, викладача-математика І кваліфікаційної категорії Ворону Ларису Вікторівну.

Підвищення ефективності використання педагогічного досвіду як джерела інноваційної діяльності викладачів.

1 липня 2016 року відбулася завершальна в поточному навчальному році педагогічна рада Київського кооперативного інституту бізнесу і права. Серед питань, що розглядалися – творчі звіти завідувачів кафедр; інформація про результати атестації Економіко-правового коледжу ККІБП щодо здійснення підготовки кваліфікованих робітників; звіт ректора за результати роботи інституту в 2016 р.; інформація про анкетування студентів інституту тощо.

Урочистості з нагоди вручення дипломів випускникам ККІБП 2016

24 червня 2016 року в актовій залі Київського кооперативного інституту бізнесу і права студенти й викладачі нашого навчальногозакладу зібралися на урочистості з нагоди вручення дипломів молодшим спеціалістам та бакалаврам, студентам – випускникам денної та заочної форми навчання.

РОЗВИВАЮЧИ КООПЕРАТИВНУ ІДЕЮ

15 червня в Кризовому медіа центрі пройшла дискусія на тему: «Соціальне підприємництво та кооперація – успішний шлях для формування середнього класу в Україні». Київський кооперативний інститут бізнесу і права представляла делегація викладачів та студентів на чолі з ректором – Т.Г.Камінською, яка виклала бачення інституту щодо можливостей розвитку заможного суспільства на ідеях партнерства та духовності.

СПІЛЬНИМИ ЗУСИЛЛЯМИ ДО ЄДИНОЇ МЕТИ

9 червня 2016 року, у рамках угоди про співпрацю між Київським кооперативним інститутом бізнесу і права та Київською Трьохсвятительською духовною семінарією УГКЦ, група викладачів і студентів на чолі з ректором Тетяною Камінською відвідала семінарію.

Форум «Професійна освіта Київщини – інноваційна, конкурентоспроможна, інвестиційна» об’єднує зусилля освітян з удосконалення професійної підготовки молоді

04 червня цього року до Немішаївського агротехнічного коледжу з’їхались представники більше тридцяти навчальних закладів Київщини, що здійснюють освітню діяльність з підготовки кваліфікованих робітників.

Пошук по сайту

Оголошення

Увага! Увага! Увага!

До відома випускників ОКР "Бакалавр" та "Спеціаліст"! В Київському кооперативному інституті бізнесу і права розпочинається набір на навчання для здоб...

Контакти

Тел: (044) 258-20-29
Тел: (044) 257-50-94
Тел: (044) 257-52-12
Тел: (044) 257-70-91

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


вул. Ломоносова, 18

м. Київ, 03022

Карта проїзду


Написати листа

1 2  3  4  5 6