logo

Хочу продать квартиру. Ипотека можно ли продать квартиру быстро. Можно продать долю в квартире. В каком банке брать ипотеку. Стоит ли брать ипотеку сегодня. На какой срок брать ипотеку. Утепление стен своими руками. Быстрое утепление стен пенопластом своими руками. Технология утепления стен. Ремонт видеокарты ноутбука. Быстрый ремонт видеокарты своими руками. Сколько стоит ремонт видеокарты. В каком банке взять автокредит. Где выгоднее взять автокредит без проблем. Бесплатный сервер wow. Рейтинг серверов wow сайт. Сервера wow mangos. Чертежи самодельных станков. Скачать чертежи станков для холодной ковки. Сверлильный станок чертеж. Договор аренды квартиры. Стоимость аренды квартиры в Москве. Снять в аренду квартиру.
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners

Мапа сайту


Електронна бібліотека

Спортивнi гуртки та курси

Опитування

Як Ви дізнались про ККІБП?

Офіційні групи

Годинник

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Зараз на сайті

На сайті 80 гостей та відсутні користувачі

                                                                                      Language                                               
                                                                               
 
01 continental colors  ukr flag 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Київського кооперативного інституту бізнесу і права!

SfBaW0wy Ks

Шановне студенство!

Для здійснення своїх заповітних мрій і сподівань Ви обрали шлях, що проходить через Київський кооперативний інститут бізнесу і права, який є правонаступником першого в Україні вищого навчального закладу системи споживчої кооперації – Українського Кооперативного Інституту ім. М.І.Туган-Барановського, відкритого ще в січні 1920 року. Тож ми не є новачками в системі вищої освіти. → Детальніше         
 
  Тетяна Камінська,
 
д.е.н.,проф.,в.о. ректора

pp   Презентація Київського кооперативного інституту бізнесу і права!

 

nav-bg-bottom

 

Наші переваги:

 

1.Ступенева підготовка (широкий вибір професій, спеціальностей та напрямів підготовки: «кваліфікований робітник» - 7 професій, «молодший спеціаліст» - 9 спеціальностей, «бакалавр» - 5 напрямів, «магістр» - 5 спеціальностей ).

2.Зважена цінова політика (оптимальні ціни, можливість помісячної оплати за навчання та проживання).

3.Поєднання навчання за кількома освітньо-кваліфікаційними рівнями, спеціальностями та професіями за вибором студента.

4. Військова кафедра.

5. Отримання освіти за кордоном (Польща, Чехія, Словаччина)

6. Літня практика за кордоном ( Німеччина, Польща ,Великобританія...)

7. Формування англомовних груп.

→ Детальніше

Оголошення

Увага ! Увага !

372016-08-25 19:41:37

Урочистості з нагоди Дня Знань та посвяти в студенти ККІБП вступників 2016 року відбудеться 1 вересня о 10 годині у Великій актовій залі.

Презентація Київського кооперативного інституту бізнесу і права!

32102015-06-02 11:03:06

Увага! Увага! Увага!

11172014-07-16 05:56:59

Економіко-правовий коледж ККІБП проводить набір на навчання за професіями   "Кухар", "Офіціант","Продавець непродовольчих товарів", "Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних", "Продавець продовольчих товарів", "Кондитер"   Особи, які не склали або не проходили ЗНО, зараховуються на навчання за ОКР «кваліфікований робітник» без екзаменів.        «Кваліфіковані робітники» мають можливість далі продовжити навчання в коледжі за спорідненою спеціальністю і скороченим терміном підготовки.   Зарахування на навчання проводиться на основі повної загальної середньої освіти (11 кл.) без ЗНО, термін навчання  –  10-15 місяців

Архів Новин

Урочистості з нагоди 25 річниці Дня незалежності

       У житті кожного народу є події, які визначають подальшу його історію, сенс буття, місце у світовому просторі. Так і в українців є знаменна дата, яка увійшла в їх серця як день народження держави, світле свято пам’яті про величезну когорту співвітчизників, які неймовірною любов’ю творили й плекали українську націю, рідну мову, мужньо боролися за утвердження державності.

МАТЕМАТИКИ ПОТРІБНІ І НА ТЕЛЕБАЧЕННІ

12 липня телекомпанією «Україна» була знята передача щодо плюсів та мінусів гри в лотерею. В якості експерта, який мав дати оцінку шансам на виграш було запрошено викладача Київського кооперативного інституту бізнесу і права, викладача-математика І кваліфікаційної категорії Ворону Ларису Вікторівну.

Підвищення ефективності використання педагогічного досвіду як джерела інноваційної діяльності викладачів.

1 липня 2016 року відбулася завершальна в поточному навчальному році педагогічна рада Київського кооперативного інституту бізнесу і права. Серед питань, що розглядалися – творчі звіти завідувачів кафедр; інформація про результати атестації Економіко-правового коледжу ККІБП щодо здійснення підготовки кваліфікованих робітників; звіт ректора за результати роботи інституту в 2016 р.; інформація про анкетування студентів інституту тощо.

Урочистості з нагоди вручення дипломів випускникам ККІБП 2016

24 червня 2016 року в актовій залі Київського кооперативного інституту бізнесу і права студенти й викладачі нашого навчальногозакладу зібралися на урочистості з нагоди вручення дипломів молодшим спеціалістам та бакалаврам, студентам – випускникам денної та заочної форми навчання.

РОЗВИВАЮЧИ КООПЕРАТИВНУ ІДЕЮ

15 червня в Кризовому медіа центрі пройшла дискусія на тему: «Соціальне підприємництво та кооперація – успішний шлях для формування середнього класу в Україні». Київський кооперативний інститут бізнесу і права представляла делегація викладачів та студентів на чолі з ректором – Т.Г.Камінською, яка виклала бачення інституту щодо можливостей розвитку заможного суспільства на ідеях партнерства та духовності.

СПІЛЬНИМИ ЗУСИЛЛЯМИ ДО ЄДИНОЇ МЕТИ

9 червня 2016 року, у рамках угоди про співпрацю між Київським кооперативним інститутом бізнесу і права та Київською Трьохсвятительською духовною семінарією УГКЦ, група викладачів і студентів на чолі з ректором Тетяною Камінською відвідала семінарію.

Пошук по сайту

Оголошення

Увага ! Увага !

Урочистості з нагоди Дня Знань та посвяти в студенти ККІБП вступників 2016 року відбудеться 1 вересня о 10 годині у Великій актовій залі....

Увага! Увага! Увага!

Економіко-правовий коледж ККІБП проводить набір на навчання за професіями "Кухар", "Офіціант","Продавець непродовольчих товарів"...

Контакти

Тел: (044) 258-20-29
Тел: (044) 257-50-94
Тел: (044) 257-52-12
Тел: (044) 257-70-91

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


вул. Ломоносова, 18

м. Київ, 03022

Карта проїзду


Написати листа

Календар

Серпень 2016
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

1 2  3  4  5 6