logo

Снять квартиру посуточно. Быстро снять посуточно квартиру в казани. Снять однокомнатную квартиру посуточно. Помощь в получении ипотеки. Удобное получение ипотеки в сбербанке. Что нужно для получения ипотеки. Отопление частного дома. Как сделать отопление частный дом схема. Частный дом монтаж отопления. Восстановление жесткого диска. Быстрое восстановление информации с жесткого диска. Восстановление данных жесткого диска программа. Кредит с плохой историей. Быстрые кредиты онлайн с плохой историей. Срочный кредит с плохой историей. В какой сервер играть в WOW. Топ world of warcraft серверы. Wow серверы pandaria. Круглопалочный станок чертежи. Круглопалочный станок купить дешево. Самодельный круглопалочный станок. Кредит на покупку квартиры. На долго взять кредит на квартиру. Кредит на покупку квартиры.
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners

Мапа сайту


Електронна бібліотека

Спортивнi гуртки та курси

Опитування

Як Ви дізнались про ККІБП?

Офіційні групи

Годинник

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Зараз на сайті

На сайті 30 гостей та відсутні користувачі

                                                                                      Language                                               
                                                                               
 
01 continental colors  ukr flag 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Київського кооперативного інституту бізнесу і права!

SfBaW0wy Ks

Шановне студенство!

Для здійснення своїх заповітних мрій і сподівань Ви обрали шлях, що проходить через Київський кооперативний інститут бізнесу і права, який є правонаступником першого в Україні вищого навчального закладу системи споживчої кооперації – Українського Кооперативного Інституту ім. М.І.Туган-Барановського, відкритого ще в січні 1920 року. Тож ми не є новачками в системі вищої освіти. → Детальніше         
 
  Тетяна Камінська,
 
д.е.н.,проф.,в.о. ректора

pp   Презентація Київського кооперативного інституту бізнесу і права!

 

nav-bg-bottom

 

Наші переваги:

 

1.Ступенева підготовка (широкий вибір професій, спеціальностей та напрямів підготовки: «кваліфікований робітник» - 7 професій, «молодший спеціаліст» - 9 спеціальностей, «бакалавр» - 5 напрямів, «магістр» - 5 спеціальностей ).

2.Зважена цінова політика (оптимальні ціни, можливість помісячної оплати за навчання та проживання).

3.Поєднання навчання за кількома освітньо-кваліфікаційними рівнями, спеціальностями та професіями за вибором студента.

4. Військова кафедра.

5. Отримання освіти за кордоном (Польща, Чехія, Словаччина)

6. Літня практика за кордоном ( Німеччина, Польща ,Великобританія...)

7. Формування англомовних груп.

→ Детальніше

Оголошення

Увага!Увага!Увага!

582016-09-13 13:01:59

Презентація Київського кооперативного інституту бізнесу і права!

32982015-06-02 11:03:06

Увага! Увага! Увага!

11932014-07-16 05:56:59

Економіко-правовий коледж ККІБП проводить набір на навчання за професіями   "Кухар", "Офіціант","Продавець непродовольчих товарів", "Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних", "Продавець продовольчих товарів", "Кондитер"   Особи, які не склали або не проходили ЗНО, зараховуються на навчання за ОКР «кваліфікований робітник» без екзаменів.        «Кваліфіковані робітники» мають можливість далі продовжити навчання в коледжі за спорідненою спеціальністю і скороченим терміном підготовки.   Зарахування на навчання проводиться на основі повної загальної середньої освіти (11 кл.) без ЗНО, термін навчання  –  10-15 місяців

Архів Новин

Звітно-виборча конференція студентів ККІБП

21 вересня 2016 року відбулась звітно-виборча конференція студентів ККІБП. У конференції взяли участь делегати від студентів, актив Студентської ради та представники адміністрації.

21 вересня - Міжнародний День миру

21 вересня 2016 року студенти та викладачі ККІБП взяли участь у «Марші миру», присвяченому Міжнародному дню миру, заснованному в 1981 році Генеральною Асамблеєю ООН. Перший Міжнародний день миру був проведений у вересні 1982 року. 7 вересня 2001 року ООН запропонувала розширити його значення, закликавши ворогуючі сторони у всьому світі оголосити щорічний Всесвітній день припинення вогню і відмови від насильства.

ПОСВЯТА В ПЕРШОКУРСНИКИ СЕМІНАРИСТІВ КИЇВСЬКОЇ ТРЬОХСВЯТИТЕЛЬСЬКОЇ ДУХОВНОЇ СЕМІНАРІЇ

21.09.2016 року на свято Різдва Пресвятої Богородиці відбулась посвята в першокурсники семінаристів  Київської Трьохсвятительської Духовної Семінарії (с.Княжичі Київської області).  Вітаємо ректора семінарії о. Петра (Жука), адміністрацію, семінаристів та особливо першокурсників з початком нового навчального року!  Успіхів в опануванні богословських наук! Сійте Світло і Добро поміж народу! Про важливу роль семінарії у розвитку духовності свідчила присутність Блаженнійшого Патріарха УГКЦ Святослава (Шевчука) на святі, який благословив отців і семінаристів на новий навчальний рік. Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю!!!

ЗНАННЯ І МИЛОСЕРДЯ

З 3 по 14 вересня група викладачів Київського кооперативного інституту бізнесу і права приймала участь у ХІІІ Міжнародному симпозіумі викладачів вищих навчальних закладів «Знання і милосердя», що проходив у м. Римі. Симпозіум був присвячений святкуванню ювілейного «Року милосердя» і підсумовував цілу низку національних заходів, які протягом року мали місце в багатьох країнах світу. Відбувався він в Папському Латеранському університеті (PontificalLateranUniversity) і мав на меті обговорення розвитку сучасної науки з позицій ідей гуманізму та моралі. Значимість заходу підкреслював той факт, що відкривали його міністр освіти та науки Італії StefaniaGianni

Куратори студентських груп ККІБП радяться

08.09.2016 року відбулось засідання методичного об'єднання кураторів коледжу та інституту. Однією із своїх найважливіших місій куратори Київського кооперативного інституту бізнесу і права вбачають виховання у молоді патріотизму, відповідальності та наполегливості, які потрібні не лише під час навчального процесу, а й у професійній діяльності.  

Отче благословення на плідну працю в ім’я України

Слово священника, як відомо, наділене особливою силою. Його благословення здатне впливати як на долю окремо взятої людини, так і на спільноту, у якій вона живе, на людство взагалі. Особливої ваги благословення набуває у важливі періоди життя людини, нації, людства, підтримуючи нас у прийнятті доленосних рішень, орієнтуючи у виборі на шляху самовизначення.

Пошук по сайту

Вітання

HaIEY5Sb6xk

 

Колектив Київського кооперативного інституту бізнесу і права вітає з 70-річним ювілеєм Ремесла В’ячеслава Яковича – доцента кафедри гуманітарних та фундаментальних дисциплін, кандидата військових наук!

Вельмишановний
В’ячеславе Яковичу!


Перші жовті листки за вікном – ще далеко не листопад, а великий пройдений шлях – це не осінь життя, оновлена весна, в яку вливаються могутні й чисті ріки досвіду, сумлінної наукової та викладацької праці, великих справ заради України, вірності своєму покликанню, буденних труднощів, щастя і яскравих перемог.

За Вашими плечима – чимала дорога, у Ваших руках – той одвічний рушник, на якому переплелися і червоні, і чорні нитки-стежини. Ми щиро вітаємо Вас із ювілеєм і бажаємо, щоб Ваше серце було завжди молодим, весняним, щоб кожний день життя ніс нові надії, щоб завжди Вам привітно світило сонце! 70 років – це ніби нові 18, адже вічно молодою є душа! Це час, коли можна сміливо відкрити скриньку найбільших особистих скарбів, щоб зазирнути всередину і побачити усміхнені обличчя рідних людей, які світяться любов’ю і щирістю, обличчя вірних друзів, колег і студентів, які випромінюють повагу і доброту.

Нехай Ваша дорога буде світлою і лагідною, нехай здійснюються усі Ваші мрії та побажання! Прийміть нашу величезну подяку за щиру відданість своїй справі, за багаторічний досвід, за Вашу душевну теплоту і щирість!

 

За дорученням колективу викладачів і студентів

Тетяна Камінська

 

Оголошення

Увага! Увага! Увага!

Економіко-правовий коледж ККІБП проводить набір на навчання за професіями "Кухар", "Офіціант","Продавець непродовольчих товарів"...

Контакти

Тел: (044) 258-20-29
Тел: (044) 257-50-94
Тел: (044) 257-52-12
Тел: (044) 257-70-91

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


вул. Ломоносова, 18

м. Київ, 03022

Карта проїзду


Написати листа

1 2  3  4  5 6