logo

Таблетки для похудения эффективные. Эффективные зеленые таблетки для похудения. Таблетки для похудения отзывы цена. Сердечная недостаточность симптомы. Бывает ли острое сердечное недостаточность. Острая сердечная недостаточность причины. Народное лечение гипертонии. Лучшие методы лечения гипертонии. Артериальная гипертония лечение. Методы лечения алкогольной зависимости. Лечение алкогольной зависимости в домашних условиях. Быстрое лечение алкогольной зависимости отзывы. Мужское бесплодие причины. Важные бесплодие причины лечение. Психологические причины бесплодия. Ринопластика до и после. Сколько стоит ринопластика в россии. Рнопластика кончика носа. Сделать пластическую операцию. Где сделать пластическая операция лица. Сколько стоит пластическая операция. Лечение артериальной гипертензии. Артериальная гипертензия рекомендации от доктора. Артериальная гипертензия степени риска.
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners

Мапа сайту


НАБІР ДО АСПІРАНТУРИ

Набір до аспірантур1и

Електронна бібліотека

Спортивнi гуртки та курси

Офіційні групи

  

Зараз на сайті

На сайті 118 гостей та відсутні користувачі

                                                                                      Language                                               
                                                                               
 
15831  ukr flag 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Київського кооперативного інституту бізнесу і права!

SfBaW0wy Ks

Шановне студенство!

Для здійснення своїх заповітних мрій і сподівань Ви обрали шлях, що проходить через Київський кооперативний інститут бізнесу і права, який є правонаступником першого в Україні вищого навчального закладу системи споживчої кооперації – Українського Кооперативного Інституту ім. М.І.Туган-Барановського, відкритого ще в січні 1920 року. Тож ми не є новачками в системі вищої освіти. → Детальніше          
  Тетяна Камінська,
 
д.е.н.,проф.,в.о. ректора

pp   Презентація Київського кооперативного інституту бізнесу і права!

 

nav-bg-bottom

 

Наші переваги:

 

1. Ступенева підготовка (широкий вибір професій, спеціальностей та напрямів підготовки: «кваліфікований робітник» - 7 професій, «молодший спеціаліст» - 9 спеціальностей, «бакалавр» - 5 напрямів, «магістр» - 5 спеціальностей ).

2. Зважена цінова політика (оптимальні ціни, можливість помісячної оплати за навчання та проживання).

3. Поєднання навчання за кількома освітньо-кваліфікаційними рівнями, спеціальностями та професіями за вибором студента.

4. Військова кафедра.

5. Отримання освіти за кордоном (Польща, Чехія, Словаччина).

6. Можливість навчання в аспірантурі за спеціальностями Економіка та Облік і оподаткування.

7. Літня практика за кордоном (Німеччина, Польща, Великобританія...).

8. Формування англомовних груп.

→ Детальніше

Архів Новин

Альтернативні форми проведення навчальних занять

Нещодавно студенти груп 41 ПК та 41 Пі разом з викладачами Андрущенко Л.В. та Зіньовою О.С., провели незвичне заняття у Касаційному господарському суді України.  Під час заняття студенти відвідали Музей історії господарських судів України, зали судових засідань, актовий зал, атріум, конференц-зал, бібліотеку суду.

«І КОЛИСКОВОЇ ЇМ АНГЕЛИ СПІВАЮТЬ…»

І рани їхні вже не ´їм болять… Жовто-блакитний стяг покрив їм тіло… Як крила ангела, злітаючи назад, Небесна сотня в вирій полетіла…   18 - 20 лютого 2014 року – новітня Голгофа України. Київ. Майдан. Вибухи .Стогін. Смерть. Горе. Знаково, що першими ангелами Небесної сотні стали вірменин Сергій Нігоян, білорус Михайло Жизневський, українці Ігор Вербицький та Роман Сеник. У цьому всьому був символізм – Україна, українці перестали сприйматися по крові, а стали українцями за цінностями. Описати, а тим більше - відчути глибину трагедії, що сколихнула увесь світ, і болю, які впали невимовним тягарем на Україну, нині не під силу нікому. На це потрібен час, час - і покаяння усього народу!

19 лютого Україна Відзначила День Державного Герба

25 років тому, 19 лютого 1992 року Верховна Рада України ухвалила постанову «Про Державний герб України» та затвердила тризуб як Малий герб України, вважаючи його головним елементом великого Державного герба України. Нині тризуб, який попри офіційний статус «малого» і за відсутності «великого» виконує роль повноцінного герба країни.

Масляна йде – млинці всім несе, Всі в конкурси грають – млинці наминають!

16 лютого з ініціативи кафедри харчових технологій відбулося святкування Масляної. Студенти другого та третього курсу організували справжнє свято для студентів молодших курсів з дегустацією святкових млинців і різноманітних смаколиків.

Урочистості з нагоди випуску магістрів

15 лютого 2018 року в актовій залі Київського кооперативного інституту бізнесу і права студенти й викладачі нашого навчального закладу зібралися на урочистості з нагоди вручення дипломів магістрам. В цей день дипломи магістрів отримали 79 випускників, серед них: технологи, економісти, бухгалтери, фінансисти, товарознавці, юристи!

Студенти ККІБП святкують День закоханих

Сьогодні ж День закоханих – одне з найпопулярніших молодіжних свят, яке із задоволенням святкують і студенти ККІБП. Протягом дня у стінах навчального закладу звучали освідчення в коханні, слова привітання та пісні на замовлення, а фойє прикрашала романтична фотозона, де всі бажаючі робили фото на пам'ять. Родзинкою свята стала феєрична студентська дискотека, з різноманітними світловими ефектами, діджеєм та цікавою конкурсною програмою.

Пошук по сайту

Оголошення

Міжнародна науково-практична конференція «Економіка, фінанси і управлі...

Запрошуємо Вас взяти участь у Міжнародній науково-практичній конференції

День відкритих дверей

Запрошуємо всіх бажаючих до Київського кооперативного інституту бізнесу і права та Економіко-правового коледжу 24 лютого 2018 року о 10:00 годині на ...

Дистанційні курси польської мови

Університет ЕКОНОМІКИв Бидгощі (WSG) Представництво WSG в Україні Центр міжнародного розвитку (WSG, ККІБП) ...

Контакти

Тел: (044) 258-20-29
Тел: (044) 257-50-94
Тел: (044) 257-52-12
Тел: (044) 257-70-91

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


вул. Ломоносова, 18

м. Київ, 03022

Карта проїзду


Написати листа

Годинник

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

1 2  3  4  5 6