logo

Хочу продать квартиру. Ипотека можно ли продать квартиру быстро. Можно продать долю в квартире. В каком банке брать ипотеку. Стоит ли брать ипотеку сегодня. На какой срок брать ипотеку. Утепление стен своими руками. Быстрое утепление стен пенопластом своими руками. Технология утепления стен. Ремонт видеокарты ноутбука. Быстрый ремонт видеокарты своими руками. Сколько стоит ремонт видеокарты. В каком банке взять автокредит. Где выгоднее взять автокредит без проблем. Бесплатный сервер wow. Рейтинг серверов wow сайт. Сервера wow mangos. Чертежи самодельных станков. Скачать чертежи станков для холодной ковки. Сверлильный станок чертеж. Договор аренды квартиры. Стоимость аренды квартиры в Москве. Снять в аренду квартиру.
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners

Мапа сайту


НАБІР ДО АСПІРАНТУРИ

aspirantura 1

Електронна бібліотека

Спортивнi гуртки та курси

Офіційні групи

  

Зараз на сайті

На сайті 25 гостей та відсутні користувачі

                                                                                      Language                                               
                                                                               
 
15831  ukr flag 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Київського кооперативного інституту бізнесу і права!

viber image 2019 03 15 16.31.14

Шановне студентство!

Для здійснення своїх заповітних мрій і сподівань Ви обрали шлях, що проходить через Київський кооперативний інститут бізнесу і права, який є правонаступником першого в Україні вищого навчального закладу системи споживчої кооперації – Українського Кооперативного Інституту ім. М.І.Туган-Барановського, відкритого ще в січні 1920 року. Тож ми не є новачками в системі вищої освіти. → Детальніше          
 Тетяна Камінська,
 
д.е.н.,проф.,в.о. ректора

pp   Презентація Київського кооперативного інституту бізнесу і права!

 

nav-bg-bottom

 

Наші переваги:

 

1. Ступенева підготовка (широкий вибір професій, спеціальностей та напрямів підготовки: «кваліфікований робітник» - 7 професій, «молодший спеціаліст» - 9 спеціальностей, «бакалавр» - 5 напрямів, «магістр» - 5 спеціальностей ).

2. Зважена цінова політика (оптимальні ціни, можливість помісячної оплати за навчання та проживання).

3. Поєднання навчання за кількома освітньо-кваліфікаційними рівнями, спеціальностями та професіями за вибором студента.

4. Військова кафедра.

5. Отримання освіти за кордоном (Польща, Чехія, Словаччина).

6. Можливість навчання в аспірантурі за спеціальностями Економіка та Облік і оподаткування.

7. Літня практика за кордоном (Німеччина, Польща, Великобританія...).

8. Формування англомовних груп.

→ Детальніше

Архів Новин

КВЕСТ ДЛЯ ПЕРШОКУРСНИКІВ ККІБП «ЧАС ЗГАДАТИ НАШУ СЛАВУ!»

Напередодні Дня Збройних сил України, 05 листопада 2019 року, викладачі кафедри суспільно-гуманітарних дисциплін Проневич Т.М. та Пушняк О.А. провели для студентів І-х курсів ККІБП національно-патріотичну гру-КВЕСТ «ЧАС ЗГАДАТИ НАШУ СЛАВУ!».

ІЗ ІМЕНЕМ СКОВОРОДИ КРОКУЄМО У МАЙБУТНЄ

Пізнай свій край, себе, свій рід,свій народ, свою землю – і ти побачиш шлях у життя… Г.С. Сковорода Студенти Київського кооперативного інституту бізнесу і права вже третій рік поспіль активно долучаються до проведення Всеукраїнських Сковородинських навчань. Так, 3 грудня студенти груп 31 ХК та 31 ГРК разом з к.і.н., доцентом кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Руденко Ю.М. відзначили 297-у річницю від Дня народження Г.С. Сковороди – видатного українського філософа, педагога, гуманіста-просвітителя, поета, байкара та музиканта.

Сучасні технології в освіті: міжнародний навчальний проєкт «GLOBAL VIRTUAL CLASSROOM»

Протягом жовтня-листопада 2019 року студенти Київського кооперативного інституту бізнесу і права та Сумського державного університету брали участь у міжнародному навчальному проєкті «GLOBAL VIRTUAL CLASSROOM». Суть проекту полягала в створенні віртуального навчального простору в межах підготовки фахівців з готельно-ресторанної справи. Комунікації учасників здійснювалися за допомогою сервісу віддаленого онлайн-зв’язку Zoom, про це з“ПОГЛЯДОМ”поділилася Ректор Київського кооперативного інституту бізнесу і права, доктор економічних наук, професорТетяна ГригорівнаКамінська.

«Твоє життя – твій вибір!» до Всесвітнього Дня боротьби зі СНІДом в ККІБП пройшла акція

Щороку 1 грудня відзначається Всесвітній День боротьби зі СНІДом. Його мета – привернути увагу громадськості і нагадати суспільству, що ВІЛ/СНІД є однією з самих глобальних проблем людства. За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я у світі з ВІЛ-інфекцією живе близько 37 мільйонів людей, серед яких 19,5 мільйонів отримують антиретровірусне лікування.

Студрада ККІБП прокачує «soft skills»

30 листопада 2019 року в м. Чернігів розпочала свою діяльність  студентська платформа експертів комунікацій і творчості освітнім проектом «ЗмінюйСя». Це – серія мотиваційних тренінгів та лекцій про внутрішні ресурси, стимулювання творчого розвитку та сучасну освіту.

КРУГЛИЙ СТІЛ НА ТЕМУ “ПРО ПРОВЕДЕННЯ ІНФОРМАЦІЙНО-ОСВІТНЬОЇ РОБОТИ ЩОДО ПРАВОПРОСВІТНІХ ЗАНЯТЬ”

На виконання плану розвитку юридичної клініки «Громадська приймальня», затвердженого за результатами моніторингу Асоціації юридичних клінік України, 3 грудня 2019 року викладачі-куратори організували проведення «круглого столу» на тему  “Про проведення інформаційно-освітньої роботи щодо правопросвітніх занять”

Пошук по сайту

Оголошення

З 03.11 ДІЮТЬ КУРСИ ПОЛЬСЬКОЇ МОВИ

1) Курси польської мови організовані Університетом Економіки у м. Бидгощ можна відвідувати за адресою: м. Київ, вул. Ломоносова 18, оф. 407; ...

Контакти

Тел: (044) 258-20-29
Тел: (044) 257-50-94
Тел: (044) 257-52-12
Тел: (044) 257-70-91

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


вул. Ломоносова, 18

м. Київ, 03022

Карта проїзду


Написати листа

Годинник

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

rabota.ua 2  3  4  5 6