logo

Болезни глаз у человека. Известные болезни глаз лечение. Болезни глаз симптомы. Лечение простуды в домашних условиях. Самое быстрое лечение простуды. Простуда лечение лекарства. Хороший стоматолог отзывы. Самый добрый стоматолог отзывы. Ассоциация стоматологов отзывы. Занятия йогой дома. Быстрая йога для начинающих дома. Как правильно заниматься йогой дома. Обертывание в домашних условиях. Быстрое обертывание живота в домашних условиях. Обертывание в домашних условиях рецепты. Наборы спортивного питания. Вкусная спортивное питание для набора массы. Спортивное питание оптом. Как избавиться от перхоти. Хороший шампунь от перхоти отзывы. Как избавиться от перхоти навсегда. Зеленый чай для похудения. Главные свойства зеленого чая. Можно ли пить зеленый чай.
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners

Мапа сайту


Міжнародний журнал

Міжнародний науковий журнал «Інтернаука»

 

 
zhurnal90

Електронна бібліотека

Спортивнi гуртки та курси

Офіційні групи

Instagram vvodit arhivyi 800x405

Зараз на сайті

На сайті 33 гостей та відсутні користувачі

                                                                                      Language                                               
                                                                               
 
15831  ukr flag 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Київського кооперативного інституту бізнесу і права!

Ohrimenko

Шановне студентство!

Для здійснення своїх заповітних мрій і сподівань Ви обрали шлях, що проходить через Київський кооперативний інститут бізнесу і права, який є правонаступником першого в Україні вищого навчального закладу системи споживчої кооперації – Українського Кооперативного Інституту ім. М.І.Туган-Барановського, відкритого ще в січні 1920 року. Тож ми не є новачками в системі вищої освіти. → Детальніше          
 Ігор Охріменко,
 
д.е.н.,проф.,в.о. ректора

  Презентація Київського кооперативного інституту бізнесу і права!

 

3D

 

nav-bg-bottom

 

Наші переваги:

 

1. Ступенева підготовка (широкий вибір професій, спеціальностей та напрямів підготовки: «кваліфікований робітник» - 7 професій, «молодший спеціаліст» - 9 спеціальностей, «бакалавр» - 5 напрямів, «магістр» - 5 спеціальностей ).

2. Зважена цінова політика (оптимальні ціни, можливість помісячної оплати за навчання та проживання).

3. Поєднання навчання за кількома освітньо-кваліфікаційними рівнями, спеціальностями та професіями за вибором студента.

4. Військова кафедра.

5. Отримання освіти за кордоном (Польща, Чехія, Словаччина).

6. Можливість навчання в аспірантурі за спеціальностями Економіка та Облік і оподаткування.

7. Літня практика за кордоном (Німеччина, Польща, Великобританія...).

8. Формування англомовних груп.

→ Детальніше

Архів Новин

Інтернет-олімпіада «На Урок» з української мови та літератури

Проведення традиційних студентських олімпіад у наш час стало неможливим через введення карантину в країні. Цьогоріч викладач інституту Нечаюк Л. Г. разом зі студентами ІІ курсу коледжу успішно освоїли нові інтерактивні методи навчання і контролю, зокрема взяли участь в інтернет-олімпіаді з української мови та літератури.

Всеукраїнський онлай-конкурс «Слово до слова»

З 9 листопада по 17 грудня 2020 року проходив Всеукраїнський онлай-конкурс «Слово до слова», приурочений до Дня української писемності та мови. Головна мета онлайн-конкурсу — популяризувати українську мову та зробити її мовою повсякденного спілкування для дітей та підлітків.

Перемога у конкурсі проєктних ініціатив «Волонтерство: від усвідомлення до дії»

Восени 2020 року Український координаційний центр з підвищення правової освіти населення разом з Українською молодіжною правничою асамблеєю, Благодійним фондом «Об’єднання світових культур», Департаментом молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) провели Всеукраїнський конкурс проєктних ініціатив «Волонтерство: від усвідомлення до дії», до Міжнародного дня волонтера та Дня благодійництва.

Чудо твориться людьми

Нещодавно команда волонтерів Київського кооперативного інституту бізнесу і права на чолі із заступником директора коледжу з НВР Анною Обриською та Головою Центру академічного душпастирства о.Ярославом Павлюком відвідали вихованців Удайцівського навчально-реабілітаційного центру. Вже третій рік поспіль ми підтримуємо тісні дружні зв’язки з дітьми, спостерігаємо за тим, як вони виростають, набувають нових знань і вмінь, вчаться жити. В Центрі живуть і навчаються 68 дітей із порушеннями зору, слуху, мови, опорно-руховою патологією, затримками психомоторного та емоційного розвитку. Попри всі свої життєві труднощі, діти залишаються дітьми: вони щиро вірять в чудо і в те, що мрії збуваються.

«Трансформація системи захисту прав людини в умовах всесвітньої пандемії»¬¬ — Міжвузівська он-лайн конференція

15 грудня в ККІБП відбулося відкриття Міжвузівської науково-практичної конференції «Трансформація системи захисту прав людини в умовах всесвітньої пандемії», яку започаткувала кафедра права нашого навчального закладу. З привітанням до учасників конференції звернувся завідувач кафедри Омельчук В.А., професор, доктор юридичних наук. Він оголосив головну мету конференції, звертаючи особливу увагу на актуальність проблеми. Подальша робота конференції здійснюватиметься в он-лайн режимі.

ПРИСВОЄННЯ ВЧЕНИХ ЗВАНЬ 2020

26 листопада 2020 р., відповідно до Рішення Атестаційної колегії Міністерства освіти і науки України групі викладачів Київського кооперативного інституту бізнесу і права було присвоєно вчені звання професора та доцента. Так, звання професора присвоєно завідувачу кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Сафоновій В.Є. Вчене звання доцента – доцентам кафедри обліку і оподаткування Лисюк А.В. та Костенку О.М., а також доценту кафедри фінансів, банківської справи та страхування Зверук Л.А. Керівництво Київського кооперативного інституту бізнесу і права, ректорат, вчена рада та весь науково-педагогічний колектив щиро вітають наших викладачів з цим визначним здобутком та бажають подальших наукових звершень, творчої наснаги та професійного зростання!

Пошук по сайту

Оголошення

Веселих Новорічних Свят!

Веселих Новорічних Свят!

Вельмишановні працівники навчального закладу, дорога наша студентська молоде! Щиросердечно вітаю Вас з Новим роком і Різдвом Христовим! Стає частинкою історії р...

Соціальна програма Scholarship

Соціальна програма Scholarship

Запрошуємо студентів Київського кооперативного інституту бізнесу і права взяти участь у соціальній програмі Scholarship. Головний приз - гранти (стипендія) на ...

Контакти

Тел: (044) 258-20-29
Тел: (044) 257-50-94
Тел: (044) 257-52-12
Тел: (044) 257-70-91

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


вул. Ломоносова, 18

м. Київ, 03022

Карта проїзду


Написати листа

Календар

Січень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Годинник

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

PB 2  3  4  5 6