logo

Как сделать потолок из гипсокартона. Как сделать подвесной потолок в доме. Какой потолок лучше сделать. Отделка ванной комнаты. Быстрая отделка ванных комнат панелями. Отделка ванной комнаты пластиковыми панелями. Кровля крыши профнастилом. Качественные материалы для кровли крыш. Крыша из мягкой кровли. Самоделки для сада. Успешные самоделки для сада своими руками. Самоделки для сада и огорода. Ванная мебель для ванной комнаты. Купить мебель для ванных комнат недорого. Заказ мебели для ванной комнаты. Бизнес малое производство. Самый малый бизнес идеи производство. Новый бизнес производство. Монтаж дверей своими руками. Быстрый монтаж входных дверей. Легкий монтаж пластиковых дверей. С чего начать ремонт квартиры. Быстрый ремонт дома с чего начать. Ремонт своими руками для начинающих.
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners

Мапа сайту


Електронна бібліотека

Спортивнi гуртки та курси

Офіційні групи

Instagram vvodit arhivyi 800x405

Зараз на сайті

На сайті 85 гостей та відсутні користувачі

                                                                                      Language                                               
                                                                               
 
15831  ukr flag 


Бази даних у вільному доступі

Політематичні

Електронна бібліотека авторефератів дисертацій (Ресурси Національної бібліотеки України ім. В. І. Вернадського) – 55 тис. текстів авторефератів дисертацій, захищених в Україні з 1998 р. Складова Електронного фонду.
Вільний доступ в інтернеті.

Електронні наукові фахові видання (Ресурси Національної бібліотеки України ім. В. І. Вернадського) – українські наукові періодичні видання, представлені тільки в електронному вигляді.
Вільний доступ в інтернеті.

Наукова електронна бібліотека періодичних видань НАН України (Ресурси Національної бібліотеки України ім. В. І. Вернадського) – 23,5 тис. статей, сформованих за ініціативи Інституту програмних систем НАН України.
Вільний доступ в інтернеті.

Наукова періодика України  («Асоціація УРАН») – реєстр наукових періодичних видань України на платформі OpenJournalSystems (OJS).
Вільний доступ в інтернеті.

Наукова періодика України (Ресурси Національної бібліотеки України ім. В. І. Вернадського) – українські наукові періодичні видання, представлені як у друкованому, так і в електронному вигляді (на жовтень 2011 р. – 1690 екз.).
Вільний доступ в інтернеті.

Реферативна база даних «Україніка наукова» (Ресурси Національної бібліотеки України ім. В. І. Вернадського) – національні реферативні ресурси, представлені у галузевих серіях Українського реферативного журналу «Джерело». Охоплює природничі, технічні, суспільні, гуманітарні та медичні науки.
Вільний доступ в інтернеті.

Acronym Finder найбільша та найповніша довідкова база даних акронімів та абревіатур, яка містить більше 1 млн. скорочень та їхніх розшифровок. Надає можливість пошуку або перегляду скорочень за наступними категоріями:інформаційні технології, військова справа та уряд, бізнес і фінанси, наука і медицина, організації і школи, сленг та поп – культура.
Вільний доступ в інтернеті.

BASE – одна з найпотужніших систем пошуку академічних ресурсів відкритого доступу (OAIPMH), представлених в Інтернеті, що підтримується бібліотекою університету Білефельда. Більш ніж 28 млн. повнотекстових документів з 1837 джерел з різної тематики, починаючи з 2004 р.
Вільний доступ в інтернеті.

De Gruyter Open – відоме академічне видавництво книг та журналів (раніше – Versita). Випускає в світ понад 400 назв (і власних, і "запрошених") академічних журналів з різних дисциплін, здебільшого з країн Центральної та Східної Европи.
Вільний доступ в інтернеті.

Directory of Open Access Books (DOAB) – директорія книжок відкритого доступу надає доступ до метаданих та повних текстів книжок академічних видавництв у відкритому доступі в мережі Інтернет. Сервіс дає можливість здійснювати пошук книг за наступними параметрами: назва книги, автор, ключові слов анотації до книг, видавець, ISSN/ISBN книги чи за всіма перерахованими елементами. Переглядати зміст сервісу можна за назвами в алфавітному порядку, за предметними рубриками та за видавцем (напр. Academia Press, University of Michigan Press, Springer Science – Business Media тощо).
Вільнийдоступвінтернеті.

DOAJ – Directory of Open Access Journals – директорія наукових журналів відкритого доступу надає доступ до повнотекстових рецензованих наукових та академічних журналів з усіх галузей знань та різними мовами.
Вільнийдоступвінтернеті.

EZB – Elektronische Zeitschriften bibliothek – реферативноповнотекстова база даних електронних журналів при бібліотеці університету Регенсбурга з різних галузей знань.
Вільнийдоступвінтернеті.

Google Book Search – проект з оцифрування книг від Google. Через цей сервіс доступний повнотекстовий пошук в книгах, оцифрованих Google та партнерами проекту Google books – провідними бібліотеками світу. Бібліотека Google  містить понад 15 млн. книг, доступних у повних текстах або представлених для перегляду лише декількома сторінками для ознайомлення (у такому випадку надається інформація про те, де книгу можна придбати чи в якій найближчій до Вас бібліотеці взяти).
Вільний доступ в інтернеті.

Google Scholar – повнотекстовий пошук наукової літератури за різними галузями знань та за різними джерелами, включаючи рецензовані статті, дисертації, книги, реферати і звіти, які опубліковані видавництвами наукової літератури, професійними асоціаціями, вищими навчальними закладами та іншими науковими організаціями.
Вільний доступ в інтернеті.

Ingentaconnect – багатогалузева реферативна база даних (хімія, фізика, комп'ютерні науки, математика, біологія, медицина, економіка, соціальні науки та ін.) пропонує доступ до 4,5 млн. статей з 13,5 тис. наукових журналів таких відомих видавців, як Elsevier, Springer, IOPPublishing, TaylorandFrancis, NPGта ін.
Вільний доступ в інтернеті.

Ipl2 (InternetPublicLibrary) – пошуковий портал на базі об'єднаної колекції ресурсів InternetPublicLibrary (IPL) та Librarians' InternetIndex (LII), що містить посилання на англомовні сайти, згруповані по різним темам: наука та технологія, соціальні науки, бізнес та економіка, комп'ютер та інтернет, культура та мистецтво та ін.
Вільний доступ в інтернеті.

Journals4Free – Портал журналів відкритого доступу з понад 12 тис. назв академічних журналів. Пошук можна здійснювати за тематичними категоріями, мовою, чи присутністю в базах даних. Тематичний спектр порталу: Науки про здоров’я; Біологія та науки про життя; Сільське господарство; Науки про харчування; Технології та інженерія; Математика та статистика; Науки про Землю; Правознавство та політичні науки; Бізнес та економічні науки; Соціальні науки; Біхевіоральні науки; Освіта; Мовознавство та літературознавство; Історія та археологія; Науки про навколишнє середовище; Фізика та астрономія; Філософія та релігія; Комунікація та інформація; Мистецтво та архітектура; Загальні та мультидисциплінарні науки.
Вільний доступ в інтернеті.

JSTAGE Japan Science and Technology Information Aggregator, Electronic – японський портал наукової інформації, який надає доступ до понад 740 наукових журналів, близько 360 тис. статей з різних галузей знань.
Вільний доступ в інтернеті.

OAIster – колекція цифрових ресурсів з відкритих архівів по всьому світу у рамках проекту всесвітньої бібліотечної організаціїї OCLC. На сьогоднішній день OAIster надає доступ до 25 млн записів від 1157 учасників.
Вільний доступ в інтернеті.

OpenDOAR – (The Directory of Open Access Repositories) – пошук достовірної наукової інформації у відкритих репозитаріях у всьому світі, який підтримується службою SHERPA Університету Ноттінгема.  Надає можливості пошуку наукових матеріалів за різними галузями знань у понад 2 600 е-архівах.
Вільний доступ в інтернеті.

ROAR – (Registry of Open Access Repositories) – реєстр усіх репозитаріїв та інших джерел відкритої інформації в усьому світі. Проект є розробкою Університету Саутгемтон (Великобританія) та являється частиною мережі EPrints.org.
Вільний доступ в інтернеті.

Science.gov – портал, що надає доступ до урядової інформації та результатів наукових досліджень федеральних інституцій та 14 федеральних агенцій США. Science.gov забезпечує пошук у 43 наукових базах даних і 200 мільйонах сторінок за допомогою тільки одного запиту.
Вільний доступ в інтернеті.

ScienceDirect – бібліографічно–реферативна та повнотекстова база наукового видавництва Elsevir, яка надаєдоступ до понад 3400 журналів та 20 тис. книг з різної тематики. Science Direct включає 230 журналів відкритого доступу та понад 1500 журналів, що містять публікації відкритого доступу. У вільному доступі знаходиться вся бібліографічно–реферативна складова бази.
Вільний доступ в інтернеті.

UNdata – система доступу до баз даних ООН UNdataмістить 34 бази даних, таблиці та глосарії, які вміщують більше 60 мільйонів записів, охоплюють широке коло тем, зокрема сільське господарство, освіту, зайнятість, енергетику, навколишнє середовище, охорону здоров'я, ВІЛ/СНІД, злочинність, HumanDevelopment, промисловість, інформаційні та комунікаційні технології, NationalAccounts, населення/біженці, туризм, торгівлю, а також MillenniumDevelopmentGoalsindicator.
Вільний доступ в інтернеті.

World Digital Library – Світова Цифрова Бібліотека: міжнародний проект, ініційований Бібліотекою Конгресу США, який надає безкоштовний доступ до різних типів цифрових матеріалів 7 мовами, які представляють культуру різних країн світу. На червень 2011 р. є доступ до 1575 матеріалів.
Вільний доступ в інтернеті.

WorldWideScience.org – глобальна наукова пошукова система, яка здійснює пошук інформації (не тільки публікацій) з різної тематики у національних та міжнародних наукових БД та порталах (60 БД з понад 60 країн світу).
Вільний доступ в інтернеті.

 

Суспільно–політичні та економічні науки

Електронна бібліотека авторефератів дисертацій (Ресурси Національної бібліотеки України ім. В. І. Вернадського) – 55 тис. текстів авторефератів дисертацій, захищених в Україні з 1998 р. Складова Електронного фонду.
Вільний доступ в інтернеті.

Електронні наукові фахові видання (Ресурси Національної бібліотеки України ім. В. І. Вернадського) – українські наукові періодичні видання, представлені тільки в електронному вигляді.
Вільний доступ в інтернеті.

Наукова електронна бібліотека періодичних видань НАН України (Ресурси Національної бібліотеки України ім. В. І. Вернадського) – 23,5 тис. статей, сформованих за ініціативи Інституту програмних систем НАН України. Складова Електронного фонду. На жовтень 2011 р. журналів – 340, випусків – 1763, статей – 24954.
Вільний доступ в інтернеті.

Наукова періодика України («Асоціація УРАН») – реєстр наукових періодичних видань України на платформі Open Journal Systems (OJS).
Вільний доступ в інтернеті.

Наукова періодика України (Ресурси Національної бібліотеки України ім. В. І. Вернадського) – українські наукові періодичні видання, представлені як у друкованому, так і в електронному вигляді.
Вільний доступ в інтернеті.

Реферативна база даних «Україніка наукова» (Ресурси Національної бібліотеки України ім. В. І. Вернадського) – національні реферативні ресурси, представлені у галузевих серіях Українського реферативного журналу «Джерело». Охоплює природничі, технічні, суспільні, гуманітарні та медичні науки.
Вільний доступ в інтернеті.

Законодавство України – документи Верховної Ради України; Президента України; Кабінету Міністрів України; органів вищої судової гілки влади України; міністерств і відомств, що зареєстровані в Міністерстві юстиції; міжнародні документи.
Вільний доступ в інтернеті.

Офіційний веб–портал державної служби інтелектуальної власності України – нормативні і правові акти, інформаційні ресурси та інша корисна інформація.
Вільний доступ в інтернеті.

Правова система Нормативні акти України (НаУ) – правові системи НаУ об'єднують судові рішення, нормативно–правові акти, консультації, довідники в унікальний аналітичний комплекс. Системи НаУ – невід'ємний інструментом у роботі правника, юрисконсульта, судді, адвоката, керівника підприємства, бухгалтера, менеджера з персоналу та ін. У складі системи функціонує НАУ–Online – це пошукова інтернет–версія правових систем НаУ.
Вільний доступ в інтернеті.

Центральная База Статистических Данных Федеральной службы государственной статистики РФ – містить інформацію по основних розділах статистики. У склад ЦБСД входить більше 2500 показників річної, квартальної і місячної періодичності по Росії, суб'єктах Російськой Федерації, формах їх власності, галузях економіки, видах економічної діяльності та ін.
Вільний доступ в інтернеті.

arXiv – найпопулярніший відкритий архів рефератів та повних текстів наукових публікацій, створений на базі бібліотеки Корнельського університету. Містить більше 684 тис. електронних публікацій (станом на червень 2011 р.) з фізики, математики, комп'ютерних наук, біології, фінансів та статистики.
Вільний доступ в інтернеті.

BASE – одна з найпотужніших систем пошуку академічних ресурсів відкритого доступу (OAIPMH), представлених в Інтернеті, що підтримується бібліотекою університету Білефельда. Більш ніж 28 млн. повнотекстових документів з 1837 джерел з різної тематики, починаючи з 2004 р.
Вільний доступ в інтернеті.

BTS – Bureau of Transportation Statistics – містить найповнішу статистичну інформацію, яка стосується усіх видів транспорту в США.
Вільний доступ в інтернеті.

EconPapers- колекція матеріалів економічного напрямку: статті з журналів (490 тис., з них близько 430 тис. – у вільному доступі), книги (6 тис., з них близько 1,5 тис. – у вільному доступі), програмне забезпечення.
Вільний доступ в інтернеті.

CBSStatline – Центральне бюро статистики Нідерландів.
Вільний доступ в інтернеті.

Cogprints Cognitive Sciences EPrint Archive – відкритий репозитарій з когнітивних наук: психологія, лінгвістика, комп'ютерні науки, філософія, біологія та ін., починаючи з 1950 р. Налічує більш ніж 6 тис. повнотекстових документів у вільному доступі.
Вільний доступ в інтернеті.

De Gruyter Open – відоме академічне видавництво книг та журналів (раніше – Versita). Випускає в світ понад 400 назв (і власних, і "запрошених") академічних журналів з різних дисциплін, здебільшого з країн Центральної та Східної Европи.
Вільний доступ в інтернеті.

Directory of Open Access Books (DOAB) – директорія книжок відкритого доступу надає доступ до метаданих та повних текстів книжок академічних видавництв у відкритому доступі в мережі Інтернет. Сервіс дає можливість здійснювати пошук книг за наступними параметрами: назва книги, автор, ключові слов анотації до книг, видавець, ISSN/ISBN книги чи за всіма перерахованими елементами. Переглядати зміст сервісу можна за назвами в алфавітному порядку, за предметними рубриками та за видавцем (напр. Academia Press, University of Michigan Press, Springer Science – Business Media тощо).
Вільнийдоступвінтернеті.

DOAJ – Directory of Open Access Journals – директорія наукових журналів відкритого доступу надає доступ до повнотекстових рецензованих наукових та академічних журналів з усіх галузей знань та різними мовами. Станом на 1 травня  2014 р. директорія містить  більше 1,5 мільйона статей з бл. 10 тис. назв журналів із 133 країн світу, з них бл. 6 тис. журналів надають сервіс пошуку на рівні статті.
Вільний доступ в інтернеті.

Eurostat – Статистичне відомство у рамках Європейської Комісії.
Вільний доступ в інтернеті.

EZB Elektronische Zeitschriften bibliothek – реферативно–повнотекстова база даних електронних журналів при бібліотеці університету Регенсбурга з різних галузей знань. На червень 2011 р. колекція налічує майже 50 тис. журналів, серед яких понад 29 тис. у відкритому доступі.
Вільний доступ в інтернеті.

Free Full PDF – розробка компанії KnowMadeSARL. Надає доступ до більш ніж 80 млн наукових статей, патентів у вільному доступі в галузі медицини, біології, хімії, фізики, матеріалознавства та економіки. Глибина архіву – 10 років.
Вільний доступ в інтернеті.

Google Book Search – проект з оцифрування книг від Google. Через цей сервіс доступний повнотекстовий пошук в книгах, оцифрованих Google та партнерами проекту Google books – провідними бібліотеками світу. Бібліотека Google  містить понад 15 млн. книг, доступних у повних текстах або представлених для перегляду лише декількома сторінками для ознайомлення (у такому випадку надається інформація про те, де книгу можна придбати чи в якій найближчій до Вас бібліотеці взяти).
Вільний доступ в інтернеті.

Google Scholar – повнотекстовий пошук наукової літератури за різними галузями знань та за різними джерелами, включаючи рецензовані статті, дисертації, книги, реферати і звіти, які опубліковані видавництвами наукової літератури, професійними асоціаціями, вищими навчальними закладами та іншими науковими організаціями.
Вільний доступ в інтернеті.

High Wire Press – науковий портал бібліотеки Стенфордського університету, що надає доступ до більш ніж 1,5 тис. журналів, книг, конференцій та інших публікацій, 5 млн повнотекстових рецензованих статей, з них біля 2 млн. – у вільному доступі. Тематика: физичні, біологічні, медичні, соціальні та гуманітарні науки.
Вільний доступ в інтернеті.

Ingentaconnect – багатогалузева реферативна база даних (хімія, фізика, комп'ютерні науки, математика, біологія, медицина, економіка, соціальні науки та ін.) пропонує доступ до 4,5 млн. статей з 13,5 тис. наукових журналів таких відомих видавців, як Elsevier, Springer, IOPPublishing, TaylorandFrancis, NPGта ін.
Вільний доступ в інтернеті.

Ipl2 (InternetPublicLibrary) – пошуковий портал на базі об'єднаної колекції ресурсів Internet Public Library (IPL) та Librarians' Internet Index (LII), що містить посилання на англомовні сайти, згруповані по різним темам: наука та технологія, соціальні науки, бізнес та економіка, комп'ютер та інтернет, культура та мистецтво та ін.
Вільний доступ в інтернеті.

Journals4Free – Портал журналів відкритого доступу з понад 12 тис. назв академічних журналів. Пошук можна здійснювати за тематичними категоріями, мовою, чи присутністю в базах даних. Тематичний спектр порталу: Науки про здоров’я; Біологія та науки про життя; Сільське господарство; Науки про харчування; Технології та інженерія; Математика та статистика; Науки про Землю; Правознавство та політичні науки; Бізнес та економічні науки; Соціальні науки; Біхевіоральні науки; Освіта; Мовознавство та літературознавство; Історія та археологія; Науки про навколишнє середовище; Фізика та астрономія; Філософія та релігія; Комунікація та інформація; Мистецтво та архітектура; Загальні та мультидисциплінарні науки.
Вільний доступ в інтернеті.

NARCIS – Нідерландський національний портал наукової інформації, що містить понад 600 тис. публікацій (з них понад 240 тис. у відкритому доступі), у тому числі з репозитаріїв усіх голландських університетів та наукових установ.
Вільний доступ в інтернеті.

OAIster – колекція цифрових ресурсів з відкритих архівів по всьому світу у рамках проекту всесвітньої бібліотечної організаціїї OCLC. На сьогоднішній день OAIster надає доступ до 25 млн записів від 1157 учасників.
Вільний доступ в інтернеті.

OAPEN Open Access Publishingin European Networks – міжнародний проект відкритого доступу до монографій в галузі гуманітарних та соціальних наук. Повні тексти майже 1500 примірників.
Вільний доступ в інтернеті.

Open DOAR – (The Directory of Open Access Repositories) – пошук достовірної наукової інформації у відкритих репозитаріях у всьому світі, який підтримується службою SHERPA Університету Ноттінгема.  Надає можливості пошуку наукових матеріалів за різними галузями знань у понад 2 600 е-архівах.
Вільний доступ в інтернеті.

ROAR – (Registry of Open Access Repositories) – реєстр усіх репозитаріїв та інших джерел відкритої інформації в усьому світі. Проект є розробкою Університету Саутгемтон (Великобританія) та являється частиною мережі EPrints.org.
Вільний доступ в інтернеті.

RePEc Research Papers in Economics – відкрита реферативна база даних з економіки, що містить робочі документи, журнальні статті, книги, компоненти програмного забезпечення та ін. Загалом налічує більш ніж 1 млн. одиниць, з яких 925 тис. – в online–доступі.
Вільний доступ в інтернеті.

Science.gov – портал, що надає доступ до урядової інформації та результатів наукових досліджень федеральних інституцій та 14 федеральних агенцій США. Science.gov забезпечує пошук у 43 наукових базах даних і 200 мільйонах сторінок за допомогою тільки одного запиту.
Вільний доступ в інтернеті.

STATS–Statistical Assessment Service – неприбуткова, аполітична статистична служба при Університеті George Mason, що надає універсальні статистичні дані.
Вільний доступ в інтернеті.

WorldWideScience.org – глобальна наукова пошукова система, яка здійснює пошук інформації (не тільки публікацій) з різної тематики у національних та міжнародних наукових БД та порталах (60 БД з понад 60 країн світу).
Вільний доступ в інтернеті.

 

Техніка та технології, комп'ютерні науки

Електронна бібліотека авторефератів дисертацій (Ресурси Національної бібліотеки України ім. В. І. Вернадського) – 55 тис. текстів авторефератів дисертацій, захищених в Україні з 1998 р. Складова Електронного фонду.
Вільний доступ в інтернеті.

Електронні наукові фахові видання (Ресурси Національної бібліотеки України ім. В. І. Вернадського) – українські наукові періодичні видання, представлені тільки в електронному вигляді.
Вільний доступ в інтернеті.

Наукова електронна бібліотека періодичних видань НАН України (Ресурси Національної бібліотеки України ім. В. І. Вернадського) – 23,5 тис. статей, сформованих за ініціативи Інституту програмних систем НАН України. Складова Електронного фонду.
Вільний доступ в інтернеті.

Наукова періодика України («Асоціація УРАН») – реєстр наукових періодичних видань України на платформі Open Journal Systems (OJS).
Вільний доступ в інтернеті.

Наукова періодика України (Ресурси Національної бібліотеки України ім. В. І. Вернадського) – українські наукові періодичні видання, представлені як у друкованому, так і в електронному вигляді
Вільний доступ в інтернеті.

Реферативна база даних «Україніка наукова» (Ресурси Національної бібліотеки України ім. В. І. Вернадського) – національні реферативні ресурси, представлені у галузевих серіях Українського реферативного журналу «Джерело». Охоплює природничі, технічні, суспільні, гуманітарні та медичні науки.
Вільний доступ в інтернеті.

arXiv – найпопулярніший відкритий архів рефератів та повних текстів наукових публікацій, створений на базі бібліотеки Корнельського університету. Містить більше 684 тис. електронних публікацій (станом на червень 2011 р.) з фізики, математики, комп'ютерних наук, біології, фінансів та статистики.
Вільний доступ в інтернеті.

BASE – одна з найпотужніших систем пошуку академічних ресурсів відкритого доступу (OAIPMH), представлених в Інтернеті, що підтримується бібліотекою університету Білефельда. Більш ніж 28 млн. повнотекстових документів з 1837 джерел з різної тематики, починаючи з 2004 р.
Вільний доступ в інтернеті.

CiteSeerx (бета–версія) – потужна пошукова система, електронна бібліотека та репозитарій повних текстів наукових публікацій з комп'ютерних наук та інформатики (понад 750 тис. документів). Містить широкий спектр додаткових можливостей з аналізу автономного індексу цитування (Autonomous Citation Indexing – ACI), пошуку та аналізу статей.
Вільний доступ в інтернеті.

Cogprints Cognitive Sciences EPrint Archive– відкритий репозитарій з когнітивних наук: психологія, лінгвістика, комп'ютерні науки, філософія, біологія та ін., починаючи з 1950 р. Налічує більш ніж 6 тис. повнотекстових документів у вільному доступі.
Вільний доступ в інтернеті.

De Gruyter Open – відоме академічне видавництво книг та журналів (раніше – Versita). Випускає в світ понад 400 назв (і власних, і "запрошених") академічних журналів з різних дисциплін, здебільшого з країн Центральної та Східної Европи.
Вільний доступ в інтернеті.

Directory of Open Access Books (DOAB) – директорія книжок відкритого доступу надає доступ до метаданих та повних текстів книжок академічних видавництв у відкритому доступі в мережі Інтернет. Сервіс дає можливість здійснювати пошук книг за наступними параметрами: назва книги, автор, ключові слов анотації до книг, видавець, ISSN/ISBN книги чи за всіма перерахованими елементами. Переглядати зміст сервісу можна за назвами в алфавітному порядку, за предметними рубриками та за видавцем (напр. Academia Press, University of Michigan Press, Springer Science – Business Media тощо).
Вільнийдоступвінтернеті.

DOAJ – Directory of Open Access Journals – директорія наукових журналів відкритого доступу надає доступ до повнотекстових рецензованих наукових та академічних журналів з усіх галузей знань та різними мовами. Станом на 1 травня  2014 р. директорія містить  більше 1,5 мільйона статей з бл. 10 тис. назв журналів із 133 країн світу, з них бл. 6 тис. журналів надають сервіс пошуку на рівні статті.
Вільний доступ в інтернеті.

ELIS Eprintsin Libraryand Information Science – один з найбільших відкритих репозитаріїв наукових публікацій (44 країни, 22 мови) по темі: бібліотекознавство та інформаційні науки. Загальна кількість доступних документів на червень 2011 року: 12 тис. од.
Вільний доступ в інтернеті.

EZB Elektronische Zeitschriften bibliothek – реферативно–повнотекстова база даних електронних журналів при бібліотеці університету Регенсбурга з різних галузей знань. На червень 2011 р. колекція налічує майже 50 тис. журналів, серед яких понад 29 тис. у відкритому доступі.
Вільний доступ в інтернеті.

Free Full PDF – розробка компанії Know Made SARL. Надає доступ до більш ніж 80 млн наукових статей, патентів у вільному доступі в галузі медицини, біології, хімії, фізики, матеріалознавства та економіки. Глибина архіву – 10 років.
Вільний доступ в інтернеті.

Google Scholar – повнотекстовий пошук наукової літератури за різними галузями знань та за різними джерелами, включаючи рецензовані статті, дисертації, книги, реферати і звіти, які опубліковані видавництвами наукової літератури, професійними асоціаціями, вищими навчальними закладами та іншими науковими організаціями.
Вільний доступ в інтернеті.

High Wire Press – науковий портал бібліотеки Стенфордського університету, що надає доступ до більш ніж 1,5 тис. журналів, книг, конференцій та інших публікацій, 5 млн повнотекстових рецензованих статей, з них біля 2 млн. – у вільному доступі. Тематика: физичні, біологічні, медичні, соціальні та гуманітарні науки.
Вільний доступ в інтернеті.

Ingentaconnect – багатогалузева реферативна база даних (хімія, фізика, комп'ютерні науки, математика, біологія, медицина, економіка, соціальні науки та ін.) пропонує доступ до 4,5 млн. статей з 13,5 тис. наукових журналів таких відомих видавців, як Elsevier, Springer, IOPPublishing, TaylorandFrancis, NPGта ін.
Вільний доступ в інтернеті.

InTech – повнотекстовий доступ до 2 370 книг видавництва InTechз різних галузей науки та техніки (біологічні, комп’ютерні науки та інформаційні технології, науки про землю, електронна техніка та електротехніка, інженерія, матеріалознавство) і медицини.6 науковихжурналіввідкритогодоступу: International Journal of Advanced Robotic Systems;  Nanomaterials and Nanotechnology;  International Journal of Engineering Business Management;  Exosomes and Microvesicles; International Food Risk Analysis Journal; International Journal of Water Sciences.
Вільнийдоступвінтернеті.

Ipl2 (Internet Public Library) – пошуковий портал на базі об'єднаної колекції ресурсів Internet Public Library (IPL) та Librarians' Internet Index (LII), що містить посилання на англомовні сайти, згруповані по різним темам: наука та технологія, соціальні науки, бізнес та економіка, комп'ютер та інтернет, культура та мистецтво та ін.
Вільний доступ в інтернеті.

Journals4Free – Портал журналів відкритого доступу з понад 12 тис. назв академічних журналів. Пошук можна здійснювати за тематичними категоріями, мовою, чи присутністю в базах даних. Тематичний спектр порталу: Науки про здоров’я; Біологія та науки про життя; Сільське господарство; Науки про харчування; Технології та інженерія; Математика та статистика; Науки про Землю; Правознавство та політичні науки; Бізнес та економічні науки; Соціальні науки; Біхевіоральні науки; Освіта; Мовознавство та літературознавство; Історія та археологія; Науки про навколишнє середовище; Фізика та астрономія; Філософія та релігія; Комунікація та інформація; Мистецтво та архітектура; Загальні та мультидисциплінарні науки.
Вільний доступ в інтернеті.

JSTAGE Japan Science and Technology Information Aggregator, Electronic – японський портал наукової інформації, який надає доступ до понад 740 наукових журналів, близько 360 тис. статей з різних галузей знань.
Вільний доступ в інтернеті.

NARCIS – Нідерландський національний портал наукової інформації, що містить понад 600 тис. публікацій (з них понад 240 тис. у відкритому доступі), у тому числі з репозитаріїв усіх голландських університетів та наукових установ.
Вільний доступ в інтернеті.

OAIster – колекція цифрових ресурсів з відкритих архівів по всьому світу у рамках проекту всесвітньої бібліотечної організаціїї OCLC. На сьогоднішній день OAIster надає доступ до 25 млн записів від 1157 учасників.
Вільний доступ в інтернеті.

Open DOAR – (The Directory of Open Access Repositories) – пошук достовірної наукової інформації у відкритих репозитаріях у всьому світі, який підтримується службою SHERPA Університету Ноттінгема.  Надає можливості пошуку наукових матеріалів за різними галузями знань у понад 2 600 е-архівах.
Вільний доступ в інтернеті.

OSTI Office of Scientific & Technical Informational – портал, який підтримується U.S. DepartmentofEnergy (DOE), що забезпечує доступ до різноманітної наукової інформації: документів, патентів, проектів, конференцій і т.п., переважно в галузі енергетики. Містить біля 5 млн. документів з понад 50 реферативних наукових баз даних, починаючи з 1948 р.
Вільний доступ в інтернеті.

PLoS Public Library of Science – 7 англомовних наукових журналів з медицини, біології, екології, математики, комп'ютерних наук, хімії та ін. у відкритому доступі.
Вільний доступ в інтернеті.

ROAR – (Registry of Open Access Repositories) – реєстр усіх репозитаріїв та інших джерел відкритої інформації в усьому світі. Проект є розробкою Університету Саутгемтон (Великобританія) та являється частиною мережі EPrints.org.
Вільний доступ в інтернеті.

Scientific Report – новий науковий журнал відкритого доступу від видавництва Nature, що охоплює всі галузі природничих наук. Публікації починаючи з 2011 року.
Вільний доступ в інтернеті.

WorldWideScience.org – глобальна наукова пошукова система, яка здійснює пошук інформації (не тільки публікацій) з різної тематики у національних та міжнародних наукових БД та порталах (60 БД з понад 60 країн світу).
Вільний доступ в інтернеті.

 

Хімія, хімічні технології

Електронна бібліотека авторефератів дисертацій (Ресурси Національної бібліотеки України ім. В. І. Вернадського) – 55 тис. текстів авторефератів дисертацій, захищених в Україні з 1998 р. Складова Електронного фонду.
Вільний доступ в інтернеті.

Електронні наукові фахові видання (Ресурси Національної бібліотеки України ім. В. І. Вернадського) – українські наукові періодичні видання, представлені тільки в електронному вигляді.
Вільний доступ в інтернеті.

Наукова електронна бібліотека періодичних видань НАН України (Ресурси Національної бібліотеки України ім. В. І. Вернадського) – 23,5 тис. статей, сформованих за ініціативи Інституту програмних систем НАН України. Складова Електронного фонду.
Вільний доступ в інтернеті.

Наукова періодика України («Асоціація УРАН») – реєстр наукових періодичних видань України на платформі Open Journal Systems (OJS).
Вільний доступ в інтернеті.

Наукова періодика України (Ресурси Національної бібліотеки України ім. В. І. Вернадського) – українські наукові періодичні видання, представлені як у друкованому, так і в електронному вигляді.
Вільний доступ в інтернеті.

Реферативна база даних «Україніка наукова» (Ресурси Національної бібліотеки України ім. В. І. Вернадського) – національні реферативні ресурси, представлені у галузевих серіях Українського реферативного журналу «Джерело». Охоплює природничі, технічні, суспільні, гуманітарні та медичні науки.
Вільний доступ в інтернеті.

ABCChemistry – каталог безкоштовних повнотекстових журналів з ​​хімії різних видавництв (як постійно, так і тимчасово доступних), англійською та російською мовами. Список журналів постійно оновлюється.
Вільний доступ в інтернеті.

Article Finder – програмний продукт компанії Infotrieve, що представляє одну з найпотужніших політематичних наукових реферативних БД. Пошук ведеться серед 26 млн цитувань, 8,5 млн аннотацій у 54 тис. журналів.
Вільний доступ в інтернеті.

arXiv – найпопулярніший відкритий архів рефератів та повних текстів наукових публікацій, створений на базі бібліотеки Корнельського університету. Містить більше 684 тис. електронних публікацій (станом на червень 2011 р.) з фізики, математики, комп'ютерних наук, біології, фінансів та статистики.
Вільний доступ в інтернеті.

BASE – одна з найпотужніших систем пошуку академічних ресурсів відкритого доступу (OAIPMH), представлених в Інтернеті, що підтримується бібліотекою університету Білефельда. Більш ніж 28 млн. повнотекстових документів з 1837 джерел з різної тематики, починаючи з 2004 р.
Вільний доступ в інтернеті.

Chemindustry – потужна пошукова ситема в галузі хімічної промисловості та суміжних з нею галузей. Надає доступ до катологу веб–сайтів (близько 45 тис. організацій), бази даних журнальних статей у вільному доступі, матеріалів, звітів та досліджень ринку хімічної промисловості, останніх наукових новин.
Вільний доступ в інтернеті.

Chemistry Central – 8 англомовних наукових журналів з хімії у відкритому доступі.
Вільний доступ в інтернеті.

СhemNet (Россия) – портал інформаційних ресурсів з хімії (освіта, наука, технологія).
Вільний доступ в інтернеті.

De Gruyter Open – відоме академічне видавництво книг та журналів (раніше – Versita). Випускає в світ понад 400 назв (і власних, і "запрошених") академічних журналів з різних дисциплін, здебільшого з країн Центральної та Східної Европи.
Вільний доступ в інтернеті.

Directory of Open Access Books (DOAB) – директорія книжок відкритого доступу надає доступ до метаданих та повних текстів книжок академічних видавництв у відкритому доступі в мережі Інтернет. Сервіс дає можливість здійснювати пошук книг за наступними параметрами: назва книги, автор, ключові слов анотації до книг, видавець, ISSN/ISBN книги чи за всіма перерахованими елементами. Переглядати зміст сервісу можна за назвами в алфавітному порядку, за предметними рубриками та за видавцем (напр. Academia Press, University of Michigan Press, Springer Science – Business Media тощо).
Вільнийдоступвінтернеті.

DOAJ – Directory of Open Access Journals – директорія наукових журналів відкритого доступу надає доступ до повнотекстових рецензованих наукових та академічних журналів з усіх галузей знань та різними мовами. Станом на 1 травня  2014 р. директорія містить  більше 1,5 мільйона статей з бл. 10 тис. назв журналів із 133 країн світу, з них бл. 6 тис. журналів надають сервіс пошуку на рівні статті.
Вільний доступ в інтернеті.

EZB Elektronische Zeitschriften bibliothek – реферативно–повнотекстова база даних електронних журналів при бібліотеці університету Регенсбурга з різних галузей знань. На червень 2011 р. колекція налічує майже 50 тис. журналів, серед яких понад 29 тис. у відкритому доступі.
Вільний доступ в інтернеті.

Free Full PDF – розробка компанії Know Made SARL. Надає доступ до більш ніж 80 млн наукових статей, патентів у вільному доступі в галузі медицини, біології, хімії, фізики, матеріалознавства та економіки. Глибина архіву – 10 років.
Вільний доступ в інтернеті.

Google Book Search – проект з оцифрування книг від Google. Через цей сервіс доступний повнотекстовий пошук в книгах, оцифрованих Google та партнерами проекту Google books – провідними бібліотеками світу. Бібліотека Google  містить понад 15 млн. книг, доступних у повних текстах або представлених для перегляду лише декількома сторінками для ознайомлення (у такому випадку надається інформація про те, де книгу можна придбати чи в якій найближчій до Вас бібліотеці взяти).
Вільний доступ в інтернеті.

Google Scholar – повнотекстовий пошук наукової літератури за різними галузями знань та за різними джерелами, включаючи рецензовані статті, дисертації, книги, реферати і звіти, які опубліковані видавництвами наукової літератури, професійними асоціаціями, вищими навчальними закладами та іншими науковими організаціями.
Вільний доступ в інтернеті.

High Wire Press – науковий портал бібліотеки Стенфордського університету, що надає доступ до більш ніж 1,5 тис. журналів, книг, конференцій та інших публікацій, 5 млн повнотекстових рецензованих статей, з них біля 2 млн. – у вільному доступі. Тематика: физичні, біологічні, медичні, соціальні та гуманітарні науки.
Вільний доступ в інтернеті.

Ingentaconnect – багатогалузева реферативна база даних (хімія, фізика, комп'ютерні науки, математика, біологія, медицина, економіка, соціальні науки та ін.) пропонує доступ до 4,5 млн. статей з 13,5 тис. наукових журналів таких відомих видавців, як Elsevier, Springer, IOP Publishing, TaylorandFrancis, NPGта ін.
Вільний доступ в інтернеті.

Ipl2 (InternetPublicLibrary) – пошуковий портал на базі об'єднаної колекції ресурсів Internet Public Library (IPL) та Librarians' Internet Index (LII), що містить посилання на англомовні сайти, згруповані по різним темам: наука та технологія, соціальні науки, бізнес та економіка, комп'ютер та інтернет, культура та мистецтво та ін.
Вільний доступ в інтернеті.

JSTAGE Japan Science and Technology Information Aggregator, Electronic – японський портал наукової інформації, який надає доступ до понад 740 наукових журналів, близько 360 тис. статей з різних галузей знань.
Вільний доступ в інтернеті.

NARCIS – Нідерландський національний портал наукової інформації, що містить понад 600 тис. публікацій (з них понад 240 тис. у відкритому доступі), у тому числі з репозитаріїв усіх голландських університетів та наукових установ.
Вільний доступ в інтернеті.

OAIster – колекція цифрових ресурсів з відкритих архівів по всьому світу у рамках проекту всесвітньої бібліотечної організаціїї OCLC. На сьогоднішній день OAIster надає доступ до 25 млн записів від 1157 учасників.
Вільний доступ в інтернеті.

OpenDOAR – (The Directory of Open Access Repositories) – пошук достовірної наукової інформації у відкритих репозитаріях у всьому світі, який підтримується службою SHERPA Університету Ноттінгема.  Надає можливості пошуку наукових матеріалів за різними галузями знань у понад 2 600 е-архівах.
Вільний доступ в інтернеті.

ROAR – (Registry of Open Access Repositories) – реєстр усіх репозитаріїв та інших джерел відкритої інформації в усьому світі. Проект є розробкою Університету Саутгемтон (Великобританія) та являється частиною мережі EPrints.org.
Вільний доступ в інтернеті.

PLoS Public Library of Science – 7 англомовних наукових журналів з медицини, біології, екології, математики, комп'ютерних наук, хімії та ін. у відкритому доступі.
Вільний доступ в інтернеті.

Scientific Report – новий науковий журнал відкритого доступу від видавництва Nature, що охоплює всі галузі природничих наук. Публікації починаючи з 2011 року.
Вільний доступ в інтернеті.

Wiley Open Access – проект Відкритого Доступу авторитетного наукового видавництва JohnWiley & Sons, Inc., в межах якого видаються близько 40 рецензованих онлайнових журналів в галузі біологічних, хімічних та медичних наук.
Вільний доступ в інтернеті.

WorldWideScience.org – глобальна наукова пошукова система, яка здійснює пошук інформації (не тільки публікацій) з різної тематики у національних та міжнародних наукових БД та порталах (60 БД з понад 60 країн світу).
Вільний доступ в інтернеті.

 

Біологія, медицина

Електронна бібліотека авторефератів дисертацій (Ресурси Національної бібліотеки України ім. В. І. Вернадського) – 55 тис. текстів авторефератів дисертацій, захищених в Україні з 1998 р. Складова Електронного фонду.
Вільний доступ в інтернеті.

Електронні наукові фахові видання (Ресурси Національної бібліотеки України ім. В. І. Вернадського) – українські наукові періодичні видання, представлені тільки в електронному вигляді.
Вільний доступ в інтернеті.

Наукова електронна бібліотека періодичних видань НАН України (Ресурси Національної бібліотеки України ім. В. І. Вернадського) – 23,5 тис. статей, сформованих за ініціативи Інституту програмних систем НАН України. Складова Електронного фонду.
Вільний доступ в інтернеті.

Наукова періодика України («Асоціація УРАН») – реєстр наукових періодичних видань України на платформі Open Journal Systems (OJS).
Вільний доступ в інтернеті.

Наукова періодика України (Ресурси Національної бібліотеки України ім. В. І. Вернадського) – українські наукові періодичні видання, представлені як у друкованому, так і в електронному вигляді.
Вільний доступ в інтернеті.

Реферативна база даних «Україніка наукова» (Ресурси Національної бібліотеки України ім. В. І. Вернадського) – національні реферативні ресурси, представлені у галузевих серіях Українського реферативного журналу «Джерело». Охоплює природничі, технічні, суспільні, гуманітарні та медичні науки.
Вільний доступ в інтернеті.

Acronym Finder найбільша та найповніша довідкова база даних акронімів та абревіатур, яка містить більше 1 млн. скорочень та їхніх розшифровок. Надає можливість пошуку або перегляду скорочень за наступними категоріями:інформаційні технології, військова справа та уряд, бізнес і фінанси, наука і медицина, організації і школи, сленг та поп–культура.
Вільний доступ в інтернеті.

African Index Medicus Бібліографічна база журнальних статей та літератури, виданої в Африці. Цей міжнародний покажчик африканської літератури та інформаційних джерел в галузі охорони здоров'я створено Всесвітньою організацією охорони здоров'я  у співпраці з Асоціацією медичної інформації та бібліотеками в Африці.
Вільний доступ в інтернеті.

arXiv – найпопулярніший відкритий архів рефератів та повних текстів наукових публікацій, створений на базі бібліотеки Корнельського університету. Містить більше 684 тис. електронних публікацій (станом на червень 2011 р.) з фізики, математики, комп'ютерних наук, біології, фінансів та статистики.
Вільний доступ в інтернеті.

BASE – одна з найпотужніших систем пошуку академічних ресурсів відкритого доступу (OAIPMH), представлених в Інтернеті, що підтримується бібліотекою університету Білефельда. Більш ніж 28 млн. повнотекстових документів з 1837 джерел з різної тематики, починаючи з 2004 р.
Вільний доступ в інтернеті.

Bio Sample – база даних Національного центру біотехнологічної інформації США, що містить матеріали публікацій з біології, які використовуються в експериментальних дослідженнях.
Вільний доступ в інтернеті.

Chemindustry – потужна пошукова ситема в галузі хімічної промисловості та суміжних з нею галузей. Надає доступ до катологу веб–сайтів (близько 45 тис. організацій), бази даних журнальних статей у вільному доступі, матеріалів, звітів та досліджень ринку хімічної промисловості, останніх наукових новин.
Вільний доступ в інтернеті.

СloneDB (NCBI) – база даних, що інтегрує бібліотеки, які містять інформацію про клони, включно з банком послідовностей, місце знаходженням на карті та дистриб’юторами інформації.
Вільний доступ в інтернеті.

Cogprints Cognitive Sciences EPrint Archive – відкритий репозитарій з когнітивних наук: психологія, лінгвістика, комп'ютерні науки, філософія, біологія та ін., починаючи з 1950 р. Налічує більш ніж 6 тис. повнотекстових документів у вільному доступі.
Вільний доступ в інтернеті.

De Gruyte Open – відоме академічне видавництво книг та журналів (раніше – Versita). Випускає в світ понад 400 назв (і власних, і "запрошених") академічних журналів з різних дисциплін, здебільшого з країн Центральної та Східної Европи.
Вільний доступ в інтернеті.

Directory of Open Access Books (DOAB) – директорія книжок відкритого доступу надає доступ до метаданих та повних текстів книжок академічних видавництв у відкритому доступі в мережі Інтернет. Сервіс дає можливість здійснювати пошук книг за наступними параметрами: назва книги, автор, ключові слов анотації до книг, видавець, ISSN/ISBN книги чи за всіма перерахованими елементами. Переглядати зміст сервісу можна за назвами в алфавітному порядку, за предметними рубриками та за видавцем (напр. Academia Press, University of Michigan Press, Springer Science – Business Media тощо).
Вільнийдоступвінтернеті.

DOAJ – Directory of Open Access Journals –директорія наукових журналів відкритого доступу надає доступ до повнотекстових рецензованих наукових та академічних журналів з усіх галузей знань та різними мовами. Станом на 1 травня  2014 р. директорія містить  більше 1,5 мільйона статей з бл. 10 тис. назв журналів із 133 країн світу, з них бл. 6 тис. журналів надають сервіс пошуку на рівні статті.
Вільний доступ в інтернеті.

EZB Elektronische Zeitschriften bibliothek– реферативно–повнотекстова база даних електронних журналів при бібліотеці університету Регенсбурга з різних галузей знань. На червень 2011 р. колекція налічує майже 50 тис. журналів, серед яких понад 29 тис. у відкритому доступі.
Вільний доступ в інтернеті.

Free Medical Journals – база даних, що нараховує 2226 медичних англомовних наукових журналів та 365 книг у відкритому доступі.
Вільний доступ в інтернеті.

Free Full PDF – розробка компанії Know Made SARL. Надає доступ до більш ніж 80 млн наукових статей, патентів у вільному доступі в галузі медицини, біології, хімії, фізики, матеріалознавства та економіки. Глибина архіву – 10 років.
Вільний доступ в інтернеті.

Google Book Search проект з оцифрування книг від Google. Через цей сервіс доступний повнотекстовий пошук в книгах, оцифрованих Google та партнерами проекту Google books – провідними бібліотеками світу. Бібліотека Google  містить понад 15 млн. книг, доступних у повних текстах або представлених для перегляду лише декількома сторінками для ознайомлення (у такому випадку надається інформація про те, де книгу можна придбати чи в якій найближчій до Вас бібліотеці взяти).
Вільний доступ в інтернеті.

Google Scholar – повнотекстовий пошук наукової літератури за різними галузями знань та за різними джерелами, включаючи рецензовані статті, дисертації, книги, реферати і звіти, які опубліковані видавництвами наукової літератури, професійними асоціаціями, вищими навчальними закладами та іншими науковими організаціями.
Вільний доступ в інтернеті.

High Wire Press – науковий портал бібліотеки Стенфордського університету, що надає доступ до більш ніж 1,5 тис. журналів, книг, конференцій та інших публікацій, 5 млн повнотекстових рецензованих статей, з них біля 2 млн. – у вільному доступі. Тематика: физичні, біологічні, медичні, соціальні та гуманітарні науки.
Вільний доступ в інтернеті.

HINARI – програма досліджень в галузі охорони здоров'я, яка забезпечує доступ до найбільших світових колекцій літератури з біології, медицини, охорони здоров'я та деяким природничим наукам. Більш ніж 8 тис інформаційних джерел від таких видавців, як Blackwell, Elsevier Science, the Harcourt Worldwide STM Group, Wolters Kluwer International Health & Science, Springer Verlag та John Wiley, надаються по підписці, але деякі журнали – у вільному доступі.
Вільний доступ в інтернеті.

Ingentaconnect – багатогалузева реферативна база даних (хімія, фізика, комп'ютерні науки, математика, біологія, медицина, економіка, соціальні науки та ін.) пропонує доступ до 4,5 млн. статей з 13,5 тис. наукових журналів таких відомих видавців, як Elsevier, Springer, IOP Publishing, Taylor and Francis, NPG та ін.
Вільний доступ в інтернеті.

InTech – повнотекстовий доступ до 2 370 книг видавництва InTechз різних галузей науки та техніки (біологічні, комп’ютерні науки та інформаційні технології, науки про землю, електронна техніка та електротехніка, інженерія, матеріалознавство) і медицини. 6 науковихжурналіввідкритогодоступу: International Journal of Advanced Robotic Systems;  Nanomaterials and Nanotechnology;  International Journal of Engineering Business Management;  Exosomes and Microvesicles; International Food Risk Analysis Journal; International Journal of Water Sciences.
Вільнийдоступвінтернеті.

Ipl2 (Internet Public Library) – пошуковий портал на базі об'єднаної колекції ресурсів Internet Public Library (IPL) та Librarians' Internet Index (LII), що містить посилання на англомовні сайти, згруповані по різним темамнаука та технологія, соціальні науки, бізнес та економіка, комп'ютер та інтернет, культура та мистецтво та ін.
Вільний доступ в інтернеті.

Journals4Free – Портал журналів відкритого доступу з понад 12 тис. назв академічних журналів. Пошук можна здійснювати за тематичними категоріями, мовою, чи присутністю в базах даних. Тематичний спектр порталу: Науки про здоров’я; Біологія та науки про життя; Сільське господарство; Науки про харчування; Технології та інженерія; Математика та статистика; Науки про Землю; Правознавство та політичні науки; Бізнес та економічні науки; Соціальні науки; Біхевіоральні науки; Освіта; Мовознавство та літературознавство; Історія та археологія; Науки про навколишнє середовище; Фізика та астрономія; Філософія та релігія; Комунікація та інформація; Мистецтво та архітектура; Загальні та мультидисциплінарні науки.
Вільний доступ в інтернеті.

JSTAGE Japan Science and Technology Information Aggregator, Electronic– японський портал наукової інформації, який надає доступ до понад 740 наукових журналів, близько 360 тис. статей з різних галузей знань.
Вільний доступ в інтернеті.

NARCIS – Нідерландський національний портал наукової інформації, що містить понад 600 тис. публікацій (з них понад 240 тис. у відкритому доступі), у тому числі з репозитаріїв усіх голландських університетів та наукових установ.
Вільний доступ в інтернеті.

OAIster – колекція цифрових ресурсів з відкритих архівів по всьому світу у рамках проекту всесвітньої бібліотечної організаціїї OCLC. На сьогоднішній день OAIster надає доступ до 25 млн записів від 1157 учасників.
Вільний доступ в інтернеті.

OAPEN Open Access Publishingin European Networks – міжнародний проект відкритого доступу до монографій в галузі гуманітарних та соціальних наук. Повні тексти майже 1500 примірників.
Вільний доступ в інтернеті.

Open DOAR – (The Directory of Open Access Repositories) – пошук достовірної наукової інформації у відкритих репозитаріях у всьому світі, який підтримується службою SHERPA Університету Ноттінгема.  Надає можливості пошуку наукових матеріалів за різними галузями знань у понад 2 600 е-архівах.
Вільний доступ в інтернеті.

PLoS Public Library of Science – 7 англомовних наукових журналів з медицини, біології, екології, математики, комп'ютерних наук, хімії та ін. у відкритому доступі.
Вільний доступ в інтернеті.

PubMed Central – відкритий повнотекстовий архів (репозитарій), що включає 1383 журнали з біомедицини (3 млн статей). Окремі журнали тимчасово недоступні з періодом ембарго від кількох місяців до півроку з моменту появи друкованого видання.
Вільний доступ в інтернеті.

ROAR – (Registry of Open Access Repositories) – реєстр усіх репозитаріїв та інших джерел відкритої інформації в усьому світі. Проект є розробкою Університету Саутгемтон (Великобританія) та являється частиною мережі EPrints.org.
Вільний доступ в інтернеті.

Scientific Report – новий науковий журнал відкритого доступу від видавництва Nature, що охоплює всі галузі природничих наук. Публікації починаючи з 2011 року.
Вільний доступ в інтернеті.

UNdata – система доступу до баз даних ООН UNdataмістить 34 бази даних, таблиці та глосарії, які вміщують більше 60 мільйонів записів, охоплюють широке коло тем, зокрема сільське господарство, освіту, зайнятість, енергетику, навколишнє середовище, охорону здоров'я, ВІЛ/СНІД, злочинність, Human Development, промисловість, інформаційні та комунікаційні технології, NationalAccounts, населення/біженці, туризм, торгівлю, а також Millennium Development Goalsindicator.
Вільний доступ в інтернеті.

Wiley Open Access – проект Відкритого Доступу авторитетного наукового видавництва JohnWiley & Sons, Inc., в межах якого видаються близько 40 рецензованих онлайнових журналів в галузі біологічних, хімічних та медичних наук.
Вільний доступ в інтернеті.

WorldWideScience.org – глобальна наукова пошукова система, яка здійснює пошук інформації (не тільки публікацій) з різної тематики у національних та міжнародних наукових БД та порталах (60 БД з понад 60 країн світу).
Вільний доступ в інтернеті.

 

Екологія

Електронна бібліотека авторефератів дисертацій (Ресурси Національної бібліотеки України ім. В. І. Вернадського) – 55 тис. текстів авторефератів дисертацій, захищених в Україні з 1998 р. Складова Електронного фонду.
Вільний доступ в інтернеті.

Електронні наукові фахові видання (Ресурси Національної бібліотеки України ім. В. І. Вернадського) – українські наукові періодичні видання, представлені тільки в електронному вигляді.
Вільний доступ в інтернеті.

Наукова електронна бібліотека періодичних видань НАН України (Ресурси Національної бібліотеки України ім. В. І. Вернадського) – 23,5 тис. статей, сформованих за ініціативи Інституту програмних систем НАН України. Складова Електронного фонду.
Вільний доступ в інтернеті.

Наукова періодика України («Асоціація УРАН») – реєстр наукових періодичних видань України на платформі OpenJournalSystems (OJS).
Вільний доступ в інтернеті.

Наукова періодика України (Ресурси Національної бібліотеки України ім. В. І. Вернадського) – українські наукові періодичні видання, представлені як у друкованому, так і в електронному вигляді.
Вільний доступ в інтернеті.

Реферативна база даних «Україніка наукова» (Ресурси Національної бібліотеки України ім. В. І. Вернадського) – національні реферативні ресурси, представлені у галузевих серіях Українського реферативного журналу «Джерело». Охоплює природничі, технічні, суспільні, гуманітарні та медичні науки.
Вільний доступ в інтернеті.

arXiv – найпопулярніший відкритий архів рефератів та повних текстів наукових публікацій, створений на базі бібліотеки Корнельського університету. Містить більше 684 тис. електронних публікацій (станом на червень 2011 р.) з фізики, математики, комп'ютерних наук, біології, фінансів та статистики.
Вільний доступ в інтернеті.

BASE – одна з найпотужніших систем пошуку академічних ресурсів відкритого доступу (OAI–PMH), представлених в Інтернеті, що підтримується бібліотекою університету Білефельда. Більш ніж 28 млн. повнотекстових документів з 1837 джерел з різної тематики, починаючи з 2004 р.
Вільний доступ в інтернеті.

De Gruyter Open – відоме академічне видавництво книг та журналів (раніше – Versita). Випускає в світ понад 400 назв (і власних, і "запрошених") академічних журналів з різних дисциплін, здебільшого з країн Центральної та Східної Европи.
Вільний доступ в інтернеті.

Directory of Open Access Books (DOAB) – директорія книжок відкритого доступу надає доступ до метаданих та повних текстів книжок академічних видавництв у відкритому доступі в мережі Інтернет. Сервіс дає можливість здійснювати пошук книг за наступними параметрами: назва книги, автор, ключові слов анотації до книг, видавець, ISSN/ISBN книги чи за всіма перерахованими елементами. Переглядати зміст сервісу можна за назвами в алфавітному порядку, за предметними рубриками та за видавцем (напр. Academia Press, University of Michigan Press, Springer Science – Business Media тощо).
Вільнийдоступвінтернеті.

DOAJ – Directory of Open Access Journals – директорія наукових журналів відкритого доступу надає доступ до повнотекстових рецензованих наукових та академічних журналів з усіх галузей знань та різними мовами. Станом на 1 травня  2014 р. директорія містить  більше 1,5 мільйона статей з бл. 10 тис. назв журналів із 133 країн світу, з них бл. 6 тис. журналів надають сервіс пошуку на рівні статті.
Вільний доступ в інтернеті.

EZB Elektronische Zeitschriften bibliothek – реферативно–повнотекстова база даних електронних журналів при бібліотеці університету Регенсбурга з різних галузей знань. На червень 2011 р. колекція налічує майже 50 тис. журналів, серед яких понад 29 тис. у відкритому доступі.
Вільний доступ в інтернеті.

Free Full PDF – розробка компанії KnowMadeSARL. Надає доступ до більш ніж 80 млн наукових статей, патентів у вільному доступі в галузі медицини, біології, хімії, фізики, матеріалознавства та економіки. Глибина архіву – 10 років.
Вільний доступ в інтернеті.

Google Book Search – проект з оцифрування книг від Google. Через цей сервіс доступний повнотекстовий пошук в книгах, оцифрованих Google та партнерами проекту Google books – провідними бібліотеками світу. Бібліотека Google  містить понад 15 млн. книг, доступних у повних текстах або представлених для перегляду лише декількома сторінками для ознайомлення (у такому випадку надається інформація про те, де книгу можна придбати чи в якій найближчій до Вас бібліотеці взяти).
Вільний доступ в інтернеті.

Google Scholar – повнотекстовий пошук наукової літератури за різними галузями знань та за різними джерелами, включаючи рецензовані статті, дисертації, книги, реферати і звіти, які опубліковані видавництвами наукової літератури, професійними асоціаціями, вищими навчальними закладами та іншими науковими організаціями.
Вільний доступ в інтернеті.

High Wire Press – науковий портал бібліотеки Стенфордського університету, що надає доступ до більш ніж 1,5 тис. журналів, книг, конференцій та інших публікацій, 5 млн повнотекстових рецензованих статей, з них біля 2 млн. – у вільному доступі. Тематика: физичні, біологічні, медичні, соціальні та гуманітарні науки.
Вільний доступ в інтернеті.

HINARI – програма досліджень в галузі охорони здоров'я, яка забезпечує доступ до найбільших світових колекцій літератури з біології, медицини, охорони здоров'я та деяким природничим наукам. Більш ніж 8 тис інформаційних джерел від таких видавців, як Blackwell, Elsevier Science, the Harcourt Worldwide STM Group, Wolters Kluwer International Health & Science, Springer Verlag та John Wiley, надаються по підписці, але деякі журнали – у вільному доступі.
Вільний доступ в інтернеті.

Ingentaconnect – багатогалузева реферативна база даних (хімія, фізика, комп'ютерні науки, математика, біологія, медицина, економіка, соціальні науки та ін.) пропонує доступ до 4,5 млн. статей з 13,5 тис. наукових журналів таких відомих видавців, як Elsevier, Springer, IOPPublishing, TaylorandFrancis, NPGта ін.
Вільний доступ в інтернеті.

InTech – повнотекстовий доступ до 2 370 книг видавництва InTechз різних галузей науки та техніки (біологічні, комп’ютерні науки та інформаційні технології, науки про землю, електронна техніка та електротехніка, інженерія, матеріалознавство) і медицини. 6 наукових журналів відкритого доступу: International Journal of Advanced Robotic Systems;  Nanomaterials and Nanotechnology;  International Journal of Engineering Business Management;  Exosomes and Microvesicles; International Food Risk Analysis Journal; International Journal of Water Sciences.
Вільнийдоступвінтернеті.

Ipl2 (Internet Public Library) – пошуковий портал на базі об'єднаної колекції ресурсів Internet Public Library (IPL) та Librarians' Internet Index (LII), що містить посилання на англомовні сайти, згруповані порізнимтемам: наука та технологія, соціальні науки, бізнес та економіка, комп'ютер та інтернет, культуратамистецтвотаін.
Вільний доступ в інтернеті.

Journals4Free – Портал журналів відкритого доступу з понад 12 тис. назв академічних журналів. Пошук можна здійснювати за тематичними категоріями, мовою, чи присутністю в базах даних. Тематичний спектр порталу: Науки про здоров’я; Біологія та науки про життя; Сільське господарство; Науки про харчування; Технології та інженерія; Математика та статистика; Науки про Землю; Правознавство та політичні науки; Бізнес та економічні науки; Соціальні науки; Біхевіоральні науки; Освіта; Мовознавство та літературознавство; Історія та археологія; Науки про навколишнє середовище; Фізика та астрономія; Філософія та релігія; Комунікація та інформація; Мистецтво та архітектура; Загальні та мультидисциплінарні науки.
Вільний доступ в інтернеті.

JSTAGE Japan Science and Technology Information Aggregator, Electronic – японський портал наукової інформації, який надає доступ до понад 740 наукових журналів, близько 360 тис. статей з різних галузей знань.
Вільний доступ в інтернеті.

NARCIS – Нідерландський національний портал наукової інформації, що містить понад 600 тис. публікацій (з них понад 240 тис. у відкритому доступі), у тому числі з репозитаріїв усіх голландських університетів та наукових установ.
Вільний доступ в інтернеті.

OAIster – колекція цифрових ресурсів з відкритих архівів по всьому світу у рамках проекту всесвітньої бібліотечної організаціїї OCLC. На сьогоднішній день OAIster надає доступ до 25 млн записів від 1157 учасників.
Вільний доступ в інтернеті.

OAPEN Open Access Publishingin European Networks – міжнародний проект відкритого доступу до монографій в галузі гуманітарних та соціальних наук. Повні тексти майже 1500 примірників.
Вільний доступ в інтернеті.

OpenDOAR – (The Directory of Open Access Repositories) – пошук достовірної наукової інформації у відкритих репозитаріях у всьому світі, який підтримується службою SHERPA Університету Ноттінгема.  Надає можливості пошуку наукових матеріалів за різними галузями знань у понад 2 600 е-архівах.
Вільний доступ в інтернеті.

PLoS – Public Library of Science – 7 англомовних наукових журналів з медицини, біології, екології, математики, комп'ютерних наук, хімії та ін. у відкритому доступі.
Вільний доступ в інтернеті.

ROAR – (Registry of Open Access Repositories) – реєстр усіх репозитаріїв та інших джерел відкритої інформації в усьому світі. Проект є розробкою Університету Саутгемтон (Великобританія) та являється частиною мережі EPrints.org.
Вільний доступ в інтернеті.

Scientific Report – новий науковий журнал відкритого доступу від видавництва Nature, що охоплює всі галузі природничих наук. Публікації починаючи з 2011 року.
Вільний доступ в інтернеті.

UNdata – система доступу до баз даних ООН UNdataмістить 34 бази даних, таблиці та глосарії, які вміщують більше 60 мільйонів записів, охоплюють широке коло тем, зокрема сільське господарство, освіту, зайнятість, енергетику, навколишнє середовище, охорону здоров'я, ВІЛ/СНІД, злочинність, HumanDevelopment, промисловість, інформаційні та комунікаційні технології, NationalAccounts, населення/біженці, туризм, торгівлю, а також MillenniumDevelopmentGoalsindicator.
Вільний доступ в інтернеті.

WorldWideScience.org – глобальна наукова пошукова система, яка здійснює пошук інформації (не тільки публікацій) з різної тематики у національних та міжнародних наукових БД та порталах (60 БД з понад 60 країн світу).
Вільний доступ в інтернеті.

 

Фізика

Електронна бібліотека авторефератів дисертацій (Ресурси Національної бібліотеки України ім. В. І. Вернадського) – 55 тис. текстів авторефератів дисертацій, захищених в Україні з 1998 р. Складова Електронного фонду.
Вільний доступ в інтернеті.

Електронні наукові фахові видання (Ресурси Національної бібліотеки України ім. В. І. Вернадського) – українські наукові періодичні видання, представлені тільки в електронному вигляді.
Вільний доступ в інтернеті.

Наукова електронна бібліотека періодичних видань НАН України (Ресурси Національної бібліотеки України ім. В. І. Вернадського) – 23,5 тис. статей, сформованих за ініціативи Інституту програмних систем НАН України. Складова Електронного фонду.
Вільний доступ в інтернеті.

Наукова періодика України («Асоціація УРАН») – реєстр наукових періодичних видань України на платформі Open Journal Systems (OJS).
Вільний доступ в інтернеті.

Наукова періодика України (Ресурси Національної бібліотеки України ім. В. І. Вернадського) – українські наукові періодичні видання, представлені як у друкованому, так і в електронному вигляді.
Вільний доступ в інтернеті.

Реферативна база даних «Україніка наукова» (Ресурси Національної бібліотеки України ім. В. І. Вернадського) – національні реферативні ресурси, представлені у галузевих серіях Українського реферативного журналу «Джерело». Охоплює природничі, технічні, суспільні, гуманітарні та медичні науки.
Вільний доступ в інтернеті.

arXiv – найпопулярніший відкритий архів рефератів та повних текстів наукових публікацій, створений на базі бібліотеки Корнельського університету. Містить більше 684 тис. електронних публікацій (станом на червень 2011 р.) з фізики, математики, комп'ютерних наук, біології, фінансів та статистики.
Вільний доступ в інтернеті.

BASE – одна з найпотужніших систем пошуку академічних ресурсів відкритого доступу (OAIPMH), представлених в Інтернеті, що підтримується бібліотекою університету Білефельда. Більш ніж 28 млн. повнотекстових документів з 1837 джерел з різної тематики, починаючи з 2004 р.
Вільний доступ в інтернеті.

De Gruyter Open – відоме академічне видавництво книг та журналів (раніше – Versita). Випускає в світ понад 400 назв (і власних, і "запрошених") академічних журналів з різних дисциплін, здебільшого з країн Центральної та Східної Европи.
Вільний доступ в інтернеті.

Directory of Open Access Books (DOAB) – директорія книжок відкритого доступу надає доступ до метаданих та повних текстів книжок академічних видавництв у відкритому доступі в мережі Інтернет. Сервіс дає можливість здійснювати пошук книг за наступними параметрами: назва книги, автор, ключові слов анотації до книг, видавець, ISSN/ISBN книги чи за всіма перерахованими елементами. Переглядати зміст сервісу можна за назвами в алфавітному порядку, за предметними рубриками та за видавцем (напр. Academia Press, University of Michigan Press, Springer Science – Business Media тощо).
Вільнийдоступвінтернеті.

DOAJ – Directory of Open Access Journals –директорія наукових журналів відкритого доступу надає доступ до повнотекстових рецензованих наукових та академічних журналів з усіх галузей знань та різними мовами. Станом на 1 травня  2014 р. директорія містить  більше 1,5 мільйона статей з бл. 10 тис. назв журналів із 133 країн світу, з них бл. 6 тис. журналів надають сервіс пошуку на рівні статті.
Вільний доступ в інтернеті.

EZB Elektronische Zeitschriften bibliothek – реферативно–повнотекстова база даних електронних журналів при бібліотеці університету Регенсбурга з різних галузей знань. На червень 2011 р. колекція налічує майже 50 тис. журналів, серед яких понад 29 тис. у відкритому доступі.
Вільний доступ в інтернеті.

Free Full PDF – розробка компанії Know Made SARL. Надає доступ до більш ніж 80 млн наукових статей, патентів у вільному доступі в галузі медицини, біології, хімії, фізики, матеріалознавства та економіки. Глибина архіву – 10 років.
Вільний доступ в інтернеті.

Google Book Search – проект з оцифрування книг від Google. Через цей сервіс доступний повнотекстовий пошук в книгах, оцифрованих Google та партнерами проекту Google books – провідними бібліотеками світу. Бібліотека Google  містить понад 15 млн. книг, доступних у повних текстах або представлених для перегляду лише декількома сторінками для ознайомлення (у такому випадку надається інформація про те, де книгу можна придбати чи в якій найближчій до Вас бібліотеці взяти).
Вільний доступ в інтернеті.

Google Scholar – повнотекстовий пошук наукової літератури за різними галузями знань та за різними джерелами, включаючи рецензовані статті, дисертації, книги, реферати і звіти, які опубліковані видавництвами наукової літератури, професійними асоціаціями, вищими навчальними закладами та іншими науковими організаціями.
Вільний доступ в інтернеті.

High Wire Press – науковий портал бібліотеки Стенфордського університету, що надає доступ до більш ніж 1,5 тис. журналів, книг, конференцій та інших публікацій, 5 млн повнотекстових рецензованих статей, з них біля 2 млн. – у вільному доступі. Тематика: физичні, біологічні, медичні, соціальні та гуманітарні науки.
Вільний доступ в інтернеті.

Ingentaconnect – багатогалузева реферативна база даних (хімія, фізика, комп'ютерні науки, математика, біологія, медицина, економіка, соціальні науки та ін.) пропонує доступ до 4,5 млн. статей з 13,5 тис. наукових журналів таких відомих видавців, як Elsevier, Springer, IOPPublishing, TaylorandFrancis, NPG та ін.
Вільний доступ в інтернеті.

Ipl2 (InternetPublicLibrary) – пошуковий портал на базі об'єднаної колекції ресурсів InternetPublicLibrary (IPL) та Librarians' InternetIndex (LII), що містить посилання на англомовні сайти, згруповані по різним темам: наука та технологія, соціальні науки, бізнес та економіка, комп'ютер та інтернет, культура та мистецтво та ін.
Вільний доступ в інтернеті.

Journals4Free – Портал журналів відкритого доступу з понад 12 тис. назв академічних журналів. Пошук можна здійснювати за тематичними категоріями, мовою, чи присутністю в базах даних. Тематичний спектр порталу: Науки про здоров’я; Біологія та науки про життя; Сільське господарство; Науки про харчування; Технології та інженерія; Математика та статистика; Науки про Землю; Правознавство та політичні науки; Бізнес та економічні науки; Соціальні науки; Біхевіоральні науки; Освіта; Мовознавство та літературознавство; Історія та археологія; Науки про навколишнє середовище; Фізика та астрономія; Філософія та релігія; Комунікація та інформація; Мистецтво та архітектура; Загальні та мультидисциплінарні науки.
Вільний доступ в інтернеті.

JSTAGE Japan Science and Technology Information Aggregator, Electronic– японський портал наукової інформації, який надає доступ до понад 740 наукових журналів, близько 360 тис. статей з різних галузей знань.
Вільний доступ в інтернеті.

NARCIS – Нідерландський національний портал наукової інформації, що містить понад 600 тис. публікацій (з них понад 240 тис. у відкритому доступі), у тому числі з репозитаріїв усіх голландських університетів та наукових установ.
Вільний доступ в інтернеті.

OAIster – колекція цифрових ресурсів з відкритих архівів по всьому світу у рамках проекту всесвітньої бібліотечної організаціїї OCLC. На сьогоднішній день OAIster надає доступ до 25 млн записів від 1157 учасників.
Вільний доступ в інтернеті.

Open DOAR – (The Directory of Open Access Repositories) – пошук достовірної наукової інформації у відкритих репозитаріях у всьому світі, який підтримується службою SHERPA Університету Ноттінгема.  Надає можливості пошуку наукових матеріалів за різними галузями знань у понад 2 600 е-архівах.
Вільний доступ в інтернеті.

ROAR – (Registry of Open Access Repositories) – реєстр усіх репозитаріїв та інших джерел відкритої інформації в усьому світі. Проект є розробкою Університету Саутгемтон (Великобританія) та являється частиною мережі EPrints.org.
Вільний доступ в інтернеті.

Scientific Report – новий науковий журнал відкритого доступу від видавництва Nature, що охоплює всі галузі природничих наук. Публікації починаючи з 2011 року.
Вільний доступ в інтернеті.

WorldWideScience.org – глобальна наукова пошукова система, яка здійснює пошук інформації (не тільки публікацій) з різної тематики у національних та міжнародних наукових БД та порталах (60 БД з понад 60 країн світу).
Вільний доступ в інтернеті.

 

Математика

Електронна бібліотека авторефератів дисертацій (Ресурси Національної бібліотеки України ім. В. І. Вернадського) – 55 тис. текстів авторефератів дисертацій, захищених в Україні з 1998 р. Складова Електронного фонду.
Вільний доступ в інтернеті.

Електронні наукові фахові видання (Ресурси Національної бібліотеки України ім. В. І. Вернадського) – українські наукові періодичні видання, представлені тільки в електронному вигляді.
Вільний доступ в інтернеті.

Наукова електронна бібліотека періодичних видань НАН України (Ресурси Національної бібліотеки України ім. В. І. Вернадського) – 23,5 тис. статей, сформованих за ініціативи Інституту програмних систем НАН України. Складова Електронного фонду.
Вільний доступ в інтернеті.

Наукова періодика України («Асоціація УРАН») – реєстр наукових періодичних видань України на платформі Open Journal Systems (OJS).
Вільний доступ в інтернеті.

Наукова періодика України (Ресурси Національної бібліотеки України ім. В. І. Вернадського) – українські наукові періодичні видання, представлені як у друкованому, так і в електронному вигляді.
Вільний доступ в інтернеті.

Реферативна база даних «Україніка наукова» (Ресурси Національної бібліотеки України ім. В. І. Вернадського) – національні реферативні ресурси, представлені у галузевих серіях Українського реферативного журналу «Джерело». Охоплює природничі, технічні, суспільні, гуманітарні та медичні науки.
Вільний доступ в інтернеті.

arXiv – найпопулярніший відкритий архів рефератів та повних текстів наукових публікацій, створений на базі бібліотеки Корнельського університету. Містить більше 684 тис. електронних публікацій (станом на червень 2011 р.) з фізики, математики, комп'ютерних наук, біології, фінансів та статистики.
Вільний доступ в інтернеті.

BASE – одна з найпотужніших систем пошуку академічних ресурсів відкритого доступу (OAIPMH), представлених в Інтернеті, що підтримується бібліотекою університету Білефельда. Більш ніж 28 млн. повнотекстових документів з 1837 джерел з різної тематики, починаючи з 2004 р.
Вільний доступ в інтернеті.

De Gruyter Open – відоме академічне видавництво книг та журналів (раніше – Versita). Випускає в світ понад 400 назв (і власних, і "запрошених") академічних журналів з різних дисциплін, здебільшого з країн Центральної та Східної Европи.
Вільний доступ в інтернеті.

Directory of Open Access Books (DOAB) – директорія книжок відкритого доступу надає доступ до метаданих та повних текстів книжок академічних видавництв у відкритому доступі в мережі Інтернет. Сервіс дає можливість здійснювати пошук книг за наступними параметрами: назва книги, автор, ключові слов анотації до книг, видавець, ISSN/ISBN книги чи за всіма перерахованими елементами. Переглядати зміст сервісу можна за назвами в алфавітному порядку, за предметними рубриками та за видавцем (напр. Academia Press, University of Michigan Press, Springer Science – Business Media тощо).
Вільнийдоступвінтернеті.

DOAJ – Directory of Open Access Journals – директорія наукових журналів відкритого доступу надає доступ до повнотекстових рецензованих наукових та академічних журналів з усіх галузей знань та різними мовами. Станом на 1 травня  2014 р. директорія містить  більше 1,5 мільйона статей з бл. 10 тис. назв журналів із 133 країн світу, з них бл. 6 тис. журналів надають сервіс пошуку на рівні статті.
Вільний доступ в інтернеті.

EZB Elektronische Zeitschriften bibliothek – реферативно–повнотекстова база даних електронних журналів при бібліотеці університету Регенсбурга з різних галузей знань.
Вільний доступ в інтернеті.

Google Book Search – проект з оцифрування книг від Google. Через цей сервіс доступний повнотекстовий пошук в книгах, оцифрованих Google та партнерами проекту Google books – провідними бібліотеками світу. Бібліотека Google  містить понад 15 млн. книг, доступних у повних текстах або представлених для перегляду лише декількома сторінками для ознайомлення (у такому випадку надається інформація про те, де книгу можна придбати чи в якій найближчій до Вас бібліотеці взяти).
Вільний доступ в інтернеті.

Google Scholar – повнотекстовий пошук наукової літератури за різними галузями знань та за різними джерелами, включаючи рецензовані статті, дисертації, книги, реферати і звіти, які опубліковані видавництвами наукової літератури, професійними асоціаціями, вищими навчальними закладами та іншими науковими організаціями
Вільний доступ в інтернеті.

High Wire Press – науковий портал бібліотеки Стенфордського університету, що надає доступ до більш ніж 1,5 тис. журналів, книг, конференцій та інших публікацій, 5 млн повнотекстових рецензованих статей, з них біля 2 млн. – у вільному доступі. Тематика: физичні, біологічні, медичні, соціальні та гуманітарні науки.
Вільний доступ в інтернеті.

Ingentaconnect – багатогалузева реферативна база даних (хімія, фізика, комп'ютерні науки, математика, біологія, медицина, економіка, соціальні науки та ін.) пропонує доступ до 4,5 млн. статей з 13,5 тис. наукових журналів таких відомих видавців, як Elsevier, Springer, IOPPublishing, TaylorandFrancis, NPGта ін.
Вільний доступ в інтернеті.

Ipl2 (Internet Public Library) – пошуковий портал на базі об'єднаної колекції ресурсів InternetPublicLibrary (IPL) та Librarians' InternetIndex (LII), що містить посилання на англомовні сайти, згруповані по різним темам: наука та технологія, соціальні науки, бізнес та економіка, комп'ютер та інтернет, культура та мистецтво та ін.
Вільний доступ в інтернеті.

Journals4Free – Портал журналів відкритого доступу з понад 12 тис. назв академічних журналів. Пошук можна здійснювати за тематичними категоріями, мовою, чи присутністю в базах даних. Тематичний спектр порталу: Науки про здоров’я; Біологія та науки про життя; Сільське господарство; Науки про харчування; Технології та інженерія; Математика та статистика; Науки про Землю; Правознавство та політичні науки; Бізнес та економічні науки; Соціальні науки; Біхевіоральні науки; Освіта; Мовознавство та літературознавство; Історія та археологія; Науки про навколишнє середовище; Фізика та астрономія; Філософія та релігія; Комунікація та інформація; Мистецтво та архітектура; Загальні та мультидисциплінарні науки.
Вільний доступ в інтернеті.

JSTAGE Japan Science and Technology Information Aggregator, Electronic – японський портал наукової інформації, який надає доступ до понад 740 наукових журналів, близько 360 тис. статей з різних галузей знань.
Вільний доступ в інтернеті.

NARCIS – Нідерландський національний портал наукової інформації, що містить понад 600 тис. публікацій (з них понад 240 тис. у відкритому доступі), у тому числі з репозитаріїв усіх голландських університетів та наукових установ.
Вільний доступ в інтернеті.

OAIster – колекція цифрових ресурсів з відкритих архівів по всьому світу у рамках проекту всесвітньої бібліотечної організаціїї OCLC. На сьогоднішній день OAIster надає доступ до 25 млн записів від 1157 учасників.
Вільний доступ в інтернеті.

Open DOAR – (The Directory of Open Access Repositories) – пошук достовірної наукової інформації у відкритих репозитаріях у всьому світі, який підтримується службою SHERPA Університету Ноттінгема.  Надає можливості пошуку наукових матеріалів за різними галузями знань у понад 2 600 е-архівах.
Вільний доступ в інтернеті.

ROAR – (Registry of Open Access Repositories) – реєстр усіх репозитаріїв та інших джерел відкритої інформації в усьому світі. Проект є розробкою Університету Саутгемтон (Великобританія) та являється частиною мережі EPrints.org.
Вільний доступ в інтернеті.

PLoS Public Library of Science – 7 англомовних наукових журналів з медицини, біології, екології, математики, комп'ютерних наук, хімії та ін. у відкритому доступі.
Вільний доступ в інтернеті.

Scientific Report – новий науковий журнал відкритого доступу від видавництва Nature, що охоплює всі галузі природничих наук. Публікації починаючи з 2011 року.
Вільний доступ в інтернеті.

WorldWideScience.org – глобальна наукова пошукова система, яка здійснює пошук інформації (не тільки публікацій) з різної тематики у національних та міжнародних наукових БД та порталах (60 БД з понад 60 країн світу).
Вільний доступ в інтернеті.

 

Бібліотечна справа

Електронна бібліотека авторефератів дисертацій (Ресурси Національної бібліотеки України ім. В. І. Вернадського) – 55 тис. текстів авторефератів дисертацій, захищених в Україні з 1998 р. Складова Електронного фонду.
Вільний доступ в інтернеті.

Наукова періодика України («Асоціація УРАН») – реєстр наукових періодичних видань України на платформі OpenJournalSystems (OJS).
Вільний доступ в інтернеті.

Наукова періодика України (Ресурси Національної бібліотеки України ім. В. І. Вернадського) – українські наукові періодичні видання, представлені як у друкованому, так і в електронному вигляді.
Вільний доступ в інтернеті.

Реферативна база даних «Україніка наукова» (Ресурси Національної бібліотеки України ім. В. І. Вернадського) – національні реферативні ресурси, представлені у галузевих серіях Українського реферативного журналу «Джерело». Охоплює природничі, технічні, суспільні, гуманітарні та медичні науки.
Вільний доступ в інтернеті.

Журнальный зал – некомерційний літературний інтернет–проект, що представляє діяльність літературно–мистецьких та гуманітарних журналів, що виходять в Росії та за кордоном, усього близько 30 назв.
Вільний доступ в інтернеті.

BASE – одна з найпотужніших систем пошуку академічних ресурсів відкритого доступу (OAIPMH), представлених в Інтернеті, що підтримується бібліотекою університету Білефельда. Більш ніж 28 млн. повнотекстових документів з 1837 джерел з різної тематики, починаючи з 2004 р.
Вільний доступ в інтернеті.

De Gruyter Open – відоме академічне видавництво книг та журналів (раніше – Versita). Випускає в світ понад 400 назв (і власних, і "запрошених") академічних журналів з різних дисциплін, здебільшого з країн Центральної та Східної Европи.
Вільний доступ в інтернеті.

Directory of Open Access Books (DOAB) – директорія книжок відкритого доступу надає доступ до метаданих та повних текстів книжок академічних видавництв у відкритому доступі в мережі Інтернет. Сервіс дає можливість здійснювати пошук книг за наступними параметрами: назва книги, автор, ключові слов анотації до книг, видавець, ISSN/ISBN книги чи за всіма перерахованими елементами. Переглядати зміст сервісу можна за назвами в алфавітному порядку, за предметними рубриками та за видавцем (напр. Academia Press, University of Michigan Press, Springer Science – Business Media тощо).
Вільнийдоступвінтернеті.

E–LIS – E–prints in Library and Information Science – один з найбільших відкритих репозитаріїв наукових публікацій (44 країни, 22 мови) по темі: бібліотекознавство та інформаційні науки.
Вільнийдоступвінтернеті.

Europeana – Європейська цифрова бібліотекаінтернет-портал, який надає доступ до більш ніж 14 млн. текстів, аудіо, відео, та інших оцифрованих об'єктів від 1500 європейських бібліотек, музеїв та інших організацій. Започаткований у 2008 році під егідою Єврокомісії на базі Національної бібліотеки Нідерландів.
Вільнийдоступвінтернеті.

EZB – Elektronische Zeitschriften bibliothek – реферативно повнотекстова база даних електронних журналів при бібліотеці університету Регенсбургаз різних галузей знань. На червень 2011 р. колекція налічує майже 50 тис. журналів, серед яких понад 29 тис. у відкритому доступі.
Вільний доступ в інтернеті.

Google Book Search – проект з оцифрування книг від Google. Через цей сервіс доступний повнотекстовий пошук в книгах, оцифрованих Google та партнерами проекту Google books – провідними бібліотеками світу. Бібліотека Google  містить понад 15 млн. книг, доступних у повних текстах або представлених для перегляду лише декількома сторінками для ознайомлення (у такому випадку надається інформація про те, де книгу можна придбати чи в якій найближчій до Вас бібліотеці взяти).
Вільний доступ в інтернеті.

Google Scholar – повнотекстовий пошук наукової літератури за різними галузями знань та за різними джерелами, включаючи рецензовані статті, дисертації, книги, реферати і звіти, які опубліковані видавництвами наукової літератури, професійними асоціаціями, вищими навчальними закладами та іншими науковими організаціями.
Вільний доступ в інтернеті.

Ipl2 (Internet Public Library) – пошуковий портал на базі об'єднаної колекції ресурсів InternetPublicLibrary (IPL) та Librarians' InternetIndex (LII), що містить посилання на англомовні сайти, згруповані по різним темам: наука та технологія, соціальні науки, бізнес та економіка, комп'ютер та інтернет, культура та мистецтво та ін.
Вільний доступ в інтернеті.

LISTA Library, InformationScience & TechnologyAbstracts– професійна база даних на платформі EBSCOhostдля бібліотечних та інформаційних працівників, що включає понад 600 повнотекстових журналів, книг, дослідницьких звітів, матеріалів конференцій з усіх проблем бібліотечної справи та інформаційних технологій (ретроспектива з 1960–х рр.).
Вільний доступ в інтернеті.

NARCIS – Нідерландський національний портал наукової інформації, що містить понад 600 тис. публікацій (з них понад 240 тис. у відкритому доступі), у тому числі з репозитаріїв усіх голландських університетів та наукових установ.
Вільний доступ в інтернеті.

OAIster – колекція цифрових ресурсів з відкритих архівів по всьому світу у рамках проекту всесвітньої бібліотечної організаціїї OCLC. На сьогоднішній день OAIster надає доступ до 25 млн записів від 1157 учасників.
Вільний доступ в інтернеті.

Open DOAR – (The Directory of Open Access Repositories) – пошук достовірної наукової інформації у відкритих репозитаріях у всьому світі, який підтримується службою SHERPA Університету Ноттінгема.  Надає можливості пошуку наукових матеріалів за різними галузями знань у понад 2 600 е-архівах.
Вільний доступ в інтернеті.

ROAR – (Registry of Open Access Repositories) – реєстр усіх репозитаріїв та інших джерел відкритої інформації в усьому світі. Проект є розробкою Університету Саутгемтон (Великобританія) та являється частиною мережі EPrints.org.
Вільний доступ в інтернеті.

World Digital Library – Світова Цифрова Бібліотека: міжнародний проект, ініційований Бібліотекою Конгресу США, який надає безкоштовний доступ до різних типів цифрових матеріалів 7 мовами, які представляють культуру різних країн світу. На червень 2011 р. є доступ до 1575 матеріалів.
Вільний доступ в інтернеті.

WorldWideScience.org – глобальна наукова пошукова система, яка здійснює пошук інформації (не тільки публікацій) з різної тематики у національних та міжнародних наукових БД та порталах (60 БД з понад 60 країн світу).
Вільний доступ в інтернеті.

Пошук по сайту

Оголошення

Hабір абітурієнтів

ОГОЛОШЕННЯ КИЇВСЬКИЙ КООПЕРАТИВНИЙ ІНСТИТУТ БІЗНЕСУ І ПРАВА з 01.12 2019 року розпочинає набір абітурієнтів на курси підготовки до вступних іспиті...

З 04.02 ДІЮТЬ КУРСИ ПОЛЬСЬКОЇ МОВИ

1) Курси польської мови організовані Університетом Економіки у м. Бидгощ можна відвідувати за адресою: м. Київ, вул. Ломоносова 18, оф. 407; ...

Контакти

Тел: (044) 258-20-29
Тел: (044) 257-50-94
Тел: (044) 257-52-12
Тел: (044) 257-70-91

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


вул. Ломоносова, 18

м. Київ, 03022

Карта проїзду


Написати листа

Календар

Квітень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3

Годинник

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

PB 2  3  4  5 6