logo

Таблетки для похудения эффективные. Эффективные зеленые таблетки для похудения. Таблетки для похудения отзывы цена. Сердечная недостаточность симптомы. Бывает ли острое сердечное недостаточность. Острая сердечная недостаточность причины. Народное лечение гипертонии. Лучшие методы лечения гипертонии. Артериальная гипертония лечение. Методы лечения алкогольной зависимости. Лечение алкогольной зависимости в домашних условиях. Быстрое лечение алкогольной зависимости отзывы. Мужское бесплодие причины. Важные бесплодие причины лечение. Психологические причины бесплодия. Ринопластика до и после. Сколько стоит ринопластика в россии. Рнопластика кончика носа. Сделать пластическую операцию. Где сделать пластическая операция лица. Сколько стоит пластическая операция. Лечение артериальной гипертензии. Артериальная гипертензия рекомендации от доктора. Артериальная гипертензия степени риска.
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners

Мапа сайту


НАБІР ДО АСПІРАНТУРИ

Набір до аспірантур1и

Електронна бібліотека

Спортивнi гуртки та курси

Офіційні групи

  

Зараз на сайті

На сайті 149 гостей та відсутні користувачі

                                                                                      Language                                               
                                                                               
 
15831  ukr flag 


Інформація користувачам

 

ПРАВИЛА КОРИСТУВАННЯ БІБЛІОТЕКОЮ

 

Київського кооперативного інституту бізнесу і права

 

 

Загальні положення

 

1.1. Бібліотека Київського кооперативного інституту бізнесу і права (далі - Бібліотека) є структурним підрозділом, який здійснює бібліотечно-інформаційне, культурно-просвітницьке забезпечення навчально-виховного процесу як в урочний, так і в позаурочний час.

1.2. У своїй діяльності Бібліотека керується Конституцією України, Законами України: «Про освіту», «Про вищу освіту», «Про бібліотеки і бібліотечну справу», Типовими правилами користування бібліотекою вищого закладу освіти України, іншими нормативно-правовими актами, Статутом інституту, а також цими Правилами. 1.3. Бібліотека сприяє формуванню гармонії морально досконалої особистості, відкритої до інтелектуального, духовного і творчого розвитку.

1.4. Бібліотека виховує інформаційну культуру читачів, прищеплює їм навички користування як традиційними так і сучасними носіями інформації на основі комп’ютерної техніки і нових інформаційних технологій.

1.5. Бібліотека доступна та безкоштовна для користувачів, якими є студенти, викладачі та співробітники інституту. При запису до Бібліотеки необхідно надати такі документи: - для студентів – студентський квиток; - для викладачів і співробітників – паспорт; - для сумісників – гарантійний лист з місця роботи.

 

Права та обов’язки читачів

 

1. Читачі мають право:

- отримувати в тимчасове користування наукову, навчальну, художню, довідкову, методичну літературу з фонду бібліотеки;

- отримувати консультативну допомогу в пошуку та виборі джерел інформації;

- брати участь у заходах, що проводить бібліотека.

 

2. Перед записом у Бібліотеку читач повинен ознайомитися з правилами користування Бібліотекою і підтвердити своє зобов’язання їх неодмінного виконання підписом в читацькому формулярі.

3. Навчальна література видається студентам на абонементі за списками, які подають старости груп, на семестр або на навчальний рік в кількості, що відповідає навчальним планам і програмам.

4. Науково-методична література видається викладачам, майстрам виробничого навчання у кількості 8 примірників строком на один навчальний рік.

5. Рідкісні та цінні видання, альбоми, атласи, енциклопедії, інші довідкові видання, а також поодинокі примірники, книжки підвищеного попиту, видання на електронних носіях видаються лише в читальній залі.

6. Читачі зобов’язані: - дотримуватись правил користування Бібліотекою; дотримуватися тиші у читальній залі та інших приміщеннях бібліотеки;

- дбайливо ставитися до книг, не перегинати сторінок при читанні, не робити в книзі будь-яких позначок та підкреслень;

- не виносити із приміщення читальної зали літературу з бібліотечного фонду без дозволу бібліотекаря;

- оберігати книги від псування, своєчасно повертати їх до Бібліотеки.

Відповідальність за книгу несе читач, який користувався нею останнім.

7. При отриманні літератури читач має ретельно проглянути її і, якщо виявить якийсь дефект, - повідомити бібліотекаря, який зобов’язаний зробити на виданні відповідні службові позначки.

8. На початку кожного навчального року всім читачам необхідно перереєструватися у Бібліотеці. Читачам, що мають борги перед Бібліотекою за минулий рік, у новому навчальному році книги не видаються.

9. При затриманні читачем книги понад встановлений термін без поважних причин, бібліотекар зобов’язаний зробити зауваження і попередити читача, що при повторному порушенні правил, він буде позбавлений права користування Бібліотекою.

10. В кінці навчального року всі читачі зобов’язані повернути книги в Бібліотеку (до 25 червня поточного року).

11. Кожен студент або співробітник інституту, що вибуває з навчального закладу, повинен одержати в обхідному листі відмітку завідуючого Бібліотекою про повернення книг для одержання документів у відділі кадрів і остаточного розрахунку в бухгалтерії інституту.

12. Читачі, що втратили книги з бібліотечного фонду, або завдали їм непоправної шкоди, повинні замінити їх відповідно такими ж. 

13. При неможливості заміни, читач повинен зробити якісну ксерокопію цього видання, або замінити видання (за визначенням завідувача бібліотеки) рівноцінним за змістом і вартістю при умові застосування ринкових цін (Закон України «Про бібліотеки та бібліотечну справу», Розділ VII, ст. 23 ).

14. Читачі, що завдали бібліотечному фондові збитків, несуть матеріальну, адміністративну, або кримінальну відповідальність згідно з чинним законодавством України.

15. Всі випадки злісних порушень читачами правил користування Бібліотекою, розглядаються ректором інституту за доповідною завідувача бібліотеки, для визначення дисциплінарного стягнення – позбавлення права користування всіма пунктами видачі навчальної літератури на термін, що визначається адміністрацією Бібліотеки.

 

Репозитарій навчального контенту. Інтернет-портал, що надає доступ до електронних навчальних матеріалів: підручників за держзамовленням, конспектів уроків, презентацій, вправ, матеріалів для інтерактивної дошки.

На сайті зібрані шкільні підручники для учнів молодших класів, а також для старшокласників. Тут ви можете в ознайомлювальних цілях абсолютно безкоштовно переглянути онлайн підручник з будь якого шкільного предмету.

Безкоштовне завантаження підручників 1-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів, методичні матеріали, посібники та матеріали для підготовки до ЗНО.

Презентації, підручники 1 - 11 класи, готові домашні завдання, підготовка до ЗНО, готові уроки та ще багато іншої корисної інформації ви знайдете на цьому сайті.

Безкоштовне завантаження шкільних підручників, ГДЗ, словників, літератури на допомогу вчителю і вихователю.

На сайті представлені підручники, онлайн-підручники, готові домашні завдання, реферати, твори, біографії та багато іншої шкільної літератури.

Електронна бібліотека шкільних підручників. Ресурс створений з метою зібрати і систематизувати підручники і навчальні матеріали шкільних програм навчальних закладів України, та зробити їх доступними для всіх бажаючих

Національна бібліотека України ім. В.І. Вернадського

Національна парламентська бібліотека України

Бібліотеки України

Державна архівна служба України

Пошук по сайту

Оголошення

Міжнародна науково-практична конференція «Економіка, фінанси і управлі...

Запрошуємо Вас взяти участь у Міжнародній науково-практичній конференції

День відкритих дверей

Запрошуємо всіх бажаючих до Київського кооперативного інституту бізнесу і права та Економіко-правового коледжу 24 лютого 2018 року о 10:00 годині на ...

Дистанційні курси польської мови

Університет ЕКОНОМІКИв Бидгощі (WSG) Представництво WSG в Україні Центр міжнародного розвитку (WSG, ККІБП) ...

Контакти

Тел: (044) 258-20-29
Тел: (044) 257-50-94
Тел: (044) 257-52-12
Тел: (044) 257-70-91

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


вул. Ломоносова, 18

м. Київ, 03022

Карта проїзду


Написати листа

Годинник

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

1 2  3  4  5 6