Снять квартиру посуточно. Быстро снять посуточно квартиру в казани. Снять однокомнатную квартиру посуточно. Помощь в получении ипотеки. Удобное получение ипотеки в сбербанке. Что нужно для получения ипотеки. Отопление частного дома. Как сделать отопление частный дом схема. Частный дом монтаж отопления. Восстановление жесткого диска. Быстрое восстановление информации с жесткого диска. Восстановление данных жесткого диска программа. Кредит с плохой историей. Быстрые кредиты онлайн с плохой историей. Срочный кредит с плохой историей. В какой сервер играть в WOW. Топ world of warcraft серверы. Wow серверы pandaria. Круглопалочный станок чертежи. Круглопалочный станок купить дешево. Самодельный круглопалочный станок. Кредит на покупку квартиры. На долго взять кредит на квартиру. Кредит на покупку квартиры.

Наші переваги

Наші переваги:

1.Ступенева підготовка (широкий вибір професій, спеціальностей та напрямів підготовки: «кваліфікований робітник» - 7 професій, «молодший спеціаліст» - 9 спеціальностей, «бакалавр» - 5 напрямів, «магістр» - 3 спеціальності  ).

2.Зважена цінова політика (оптимальні ціни, можливість помісячної оплати за навчання та проживання).

3.Поєднання навчання за кількома освітньо-кваліфікаційними рівнями, спеціальностями та професіями за вибором студента.

4. Військова кафедра.

5. Отримання освіти за кордоном (Польща, Чехія, Словаччина).

6. Можливість навчання в аспірантурі за спеціальностями Економіка та Облік і оподаткування.

7. Літня практика за кордоном ( Німеччина, Польща ,Великобританія...).

8. Формування англомовних груп.

9.Автошкола (здобуваючи основну спеціальність, студент "паралельно" може здобути професію водія категорії "В").

10.Високопрофесійний викладацький склад (перважна більшість викладачів мають великий досвід практичної роботи).

11.Значна кількість годин навчального плану відведена на практичну підготовку.

12.Розгалужена мережа баз практики з подальшим працевлаштуванням на сучасних підприємствах споживчої кооперації, державної та недержавної форм власності.

13.Іменні стипендії кращим студентам.

14.Особистісно-орієнтований підхід до становлення майбутнього фахівця (розвинута школа кураторства).

15.Залучення студентів до наукової роботи з перших років навчання.

16.Різноманітність вибору позанавчальних занять за вподобаннями студентів: вокальна та хореографічні студії; клуби КВК, дизайну та «есторатор»; спортивні секції з футболу, волейболу, баскетболу, настільного тенісу, стрільби, шахмат, спортивної аеробіки, фітнесу та боксу; вільне відвідування мовних курсів з англійської, німецької, іспанської та корейської мов.

17.Велика актова зала - як центр організації дозвілля студентської молоді (комфорт, привабливий дизайн, сучасна акустична система, музичні інструменти, аудіо- та відеоапаратура, широкий вибір сценічних костюмів, реквізитів тощо).

18.Сучасна науково-методична й матеріально-технічна бази (мультимедійне облаштування всіх лекційних аудиторій, забезпечення новітнім обладнанням лабораторій та спеціалізованих кабінетів, навчання в комфортабельних приміщеннях відповідно до сучасних вимог і нормативів).

19.Новий спортивний комплекс (ігрова та тренажерна зали, зали для занять фітнесом, боксом, настільним тенісом, тир).

20.Сучасний бібліотечно-інформаційний центр (класична та електронна бібліотеки, читальні зали).

21.Необмежений безкоштовний доступ до мережі Інтернет (зона вільного доступу Wi-Fi).

22.Гуртожиток на 680 ліжко-місць, аудиторія для самопідготовки, затишна студентська кав’ярня.

23.Цілодобове медичне обслуговування студентів.

24.Зручне місце розташування (від станції метро «Васильківська» до Інституту йти 5 хвилин; від навчального корпусу до гуртожитку – рівно 1 хвилина; Центральний та Південний автовокзали знаходяться за дві станції метро; до Майдану Незалежності - 15 хвилин на метро; від Інституту до Національного Голосіївського парку - 10 хвилин пішки).

З 14.05 ДІЮТЬ КУРСИ ПОЛЬСЬКОЇ МОВИ

1) Курси польської мови організовані Університетом Економіки у м. Бидгощ можна відвідувати за адресою: м. Київ, вул. Ломоносова 18, оф. 407; ...

Вересень 2018