Шановне студенство!

Шановне студенство! SfBaW0wy Ks

Для здійснення своїх заповітних мрій і сподівань Ви обрали шлях, що проходить через Київський кооперативний інститут бізнесу і права, який є правонаступником першого в Україні вищого навчального закладу системи споживчої кооперації – Українського Кооперативного Інституту ім. М.І.Туган-Барановського, відкритого ще в січні 1920 року. Тож ми не є новачками в системі вищої освіти.

Завдяки постійній фінансовій підтримці споживчої кооперації Київщини науково-методична й матеріально-технічна  база освітнього закладу постійно удосконалюється, модернізується, поновлюється сучасним устаткуванням. Створено лабораторії мікробіології, фізико-хімічного та сенсорного аналізу, інструментальних методів дослідження, кабінети стандартизації та управління якістю, ресторанного і зарубіжного сервісу, комерційної діяльності, економіки і управління бізнес-процесами та ін..

До Ваших послуг – наукові товариства, клуби за інтересами, художні студії з вокалу і хореографії, спортивні секції тощо. У Вашому розпорядженні – актова та лекційна зали, спортивний комплекс з тренажерами, інформаційний центр з виходом до всесвітньої мережі Internet, електронна бібліотека, комфортабельний гуртожиток, студентське кафе.

Сьогодні і завтра Ви будете визначати інтелектуальний і творчий потенціал Київського регіону і держави. Ви – молода еліта, наш потужній і надійний кадровий ресурс, який здатний зробити Україну сильною і процвітаючою. Нехай стане Вам сил і знань, черпайте мудрість і силу духу зі скарбниці історії і культури нашого народу, щиро любіть рідну землю, шануйте батьків і завжди  пишайтесь тим, що Ви є студентами  Київського кооперативного інституту бізнесу і права.

В.о.ректора                                 Тетяна Камінська

Листопад 2018