logo

Как выбрать внешний диск. Внешний жесткий диск как выбрать самый подходящий. Какой внешний диск выбрать. Какой принтер выбрать. Какой выбрать лазерный принтер сегодня. Какой цветной принтер выбрать. Готовые программы на java. Изучаем java с нуля быстро. Как начать программировать на java. Бесплатные игры для планшетов android. Качественный samsung android планшет. Планшет android цена. Отдых в турции отели. Самый лучший отдых в турции. Отдых в турции отели цены. Wow дк гайд. Лучший wow фрост дк гайд. Wow дк танк гайд. Рабочие программы на языке python. Изучаем python с нуля. Язык python для начинающих. Бесплатые плагины для Joomla. Скачать joomla плагины бесплатно. Где скачать самые последние плагины на joomla.
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners

Мапа сайту


НАБІР ДО АСПІРАНТУРИ

aspirantura 1

Електронна бібліотека

Спортивнi гуртки та курси

Офіційні групи

  

Зараз на сайті

На сайті 214 гостей та відсутні користувачі

                                                                                      Language                                               
                                                                               
 
15831  ukr flag 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Київського кооперативного інституту бізнесу і права!

viber image 2019 03 15 16.31.14

Шановне студентство!

Для здійснення своїх заповітних мрій і сподівань Ви обрали шлях, що проходить через Київський кооперативний інститут бізнесу і права, який є правонаступником першого в Україні вищого навчального закладу системи споживчої кооперації – Українського Кооперативного Інституту ім. М.І.Туган-Барановського, відкритого ще в січні 1920 року. Тож ми не є новачками в системі вищої освіти. → Детальніше          
 Тетяна Камінська,
 
д.е.н.,проф.,в.о. ректора

pp   Презентація Київського кооперативного інституту бізнесу і права!

 

nav-bg-bottom

 

Наші переваги:

 

1. Ступенева підготовка (широкий вибір професій, спеціальностей та напрямів підготовки: «кваліфікований робітник» - 7 професій, «молодший спеціаліст» - 9 спеціальностей, «бакалавр» - 5 напрямів, «магістр» - 5 спеціальностей ).

2. Зважена цінова політика (оптимальні ціни, можливість помісячної оплати за навчання та проживання).

3. Поєднання навчання за кількома освітньо-кваліфікаційними рівнями, спеціальностями та професіями за вибором студента.

4. Військова кафедра.

5. Отримання освіти за кордоном (Польща, Чехія, Словаччина).

6. Можливість навчання в аспірантурі за спеціальностями Економіка та Облік і оподаткування.

7. Літня практика за кордоном (Німеччина, Польща, Великобританія...).

8. Формування англомовних груп.

→ Детальніше

Архів Новин

Турнір з англійської мови з головним арбітром Ернестом Мусондою, викладачем з Центральної Африки

11 червня 2019 року відбулась важлива подія для студентів-першокурсників,які вкотре мали можливість відвідати тренінгові заняття викладача з Центральної Африки Ернеста Мусонда. Тренінгове заняття у форматі турніру змусило студентів проявити найвищий рівень володіння англійською мовою та свої вміння спілкуватися, успішно працювати у команді,спілкуючись лише іноземною мовою між собою.

Участь у Міжнародному науковому симпозіумі “Епоха Голодомору у мовній та концептуальній картинах світу”

7-8 червня в Національній академії наук України відбувся Міжнародний міждисциплінарний науковий симпозіум “Епоха Голодомору  у мовній та концептуальній картинах світу”. Організаторами виступили Український інститут національної пам’яті, Інститут історії України Національної академії наук України, Український науково-дослідний та освітній центр вивчення Голодомору (HREC in Ukraine), Науково-освітній консорціум вивчення Голодомору (HREC) при Канадському інституті українських студій Альбертського університету.Учасницею наукового симпозіуму стала старший викладач кафедри соціально-гуманітарних дисциплін, к.і.н. Руденко Ю.М.

Що таке булінг та чому про нього треба знати всім?

Булінг (цькування) – тривожна тенденція в сучасному українському суспільстві і найгостріше вона постає в освітньому середовищі, де дитина проводить більшу частку свого повсякденного життя. З метою поглиблення знань з даного питання Обриська А.М., заступник директора коледжу з НВР пройшла курс «Протидія та попередження булінгу (цькуванню) в закладах освіти».    Цей курс підготовлений в рамках створення національної системи протидії та попередження булінгу (цькування) в закладах освіти Міністерством освіти і науки України за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» та платформи онлайн-курсів Prometheus та має на меті навчити освітян розпізнавати ситуації булінгу, вчасно і правильно реагувати на його прояви в освітньому середовищі.

Вдалий був виступ нашого театрального колективу на Міжнародному фестивалі «Золотий ключик»

З 29 травня по 2 червня 2019 р. за підтримки Державної Агенції України з питань кіно, Національної спілки кінематографістів України, посольств Китаю та Болгарії відбувся V ювілейний міжнародний фестиваль академії дитячої кіно-театральної творчості "Золотий ключик" у місті Українка Обухівського району Київської області. Під час фестивалю були заплановані творчі зустрічі та фотосесії з зірками кіно, театру, телебачення та естради: Наталією Сумською, Володимиром Ямненком, Владою Литовченко, Володимиром Астаховим, Юрієм Рудченком, Іриною Сказіною, Володимиром та Ольгою Бистряковими, Гурбаном Аббасовим, Романом Мацютою, Тетяною Цимбал, Ларисою Кадочниковою, Наталією Кудряшовою та іншими.

Обговорюємо актуальні проблеми українського минулого

5-6 червня у Національному заповіднику “Софія Київська” відбувся форум “Історик і Кліо в академічному, публічному та медійному просторах” (до 100-річчя від дня народження О. Пріцака, І. Лисяка-Рудницького та 120-річчя від дня народження О. Оглоблина). Організаторами форуму виступили Український інститут національної пам’яті, Інститут історії України НАН України, Інститут української археографії та джерелознавства ім. М.С. Грушевського НАН України, Інститут українознавства ім. І. Крип’якевича НАН України, “LikБез. Історичний фронт”, Національний заповідник “Софія Київська”. Учасницею історичного форуму стала старший викладач кафедри соціально-гуманітарних дисциплін, к.і.н. Руденко Ю.М.

Підкорюємо не тільки наукові, а й гірські вершини!

31 травня 2019 року  студенти і викладачі Київського кооперативного інституту бізнесу і права здійснили сходження на гору Хом’як. Потяг Київ – Івано-Франківськ, переїзд автобусом до села Яблуниця, дощ, прогноз погоди – ще гірший. О дев’ятій годині ранку починаємо підйом. Перша частина шляху проходить лісом з помірним набором висоти, друга  – це крутий схил з підйомом по каміннях. Стежкою тече вода, земля з глиною тягнеться за ногами, каміння слизькі. Романтика!!!

Пошук по сайту

Контакти

Тел: (044) 258-20-29
Тел: (044) 257-50-94
Тел: (044) 257-52-12
Тел: (044) 257-70-91

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


вул. Ломоносова, 18

м. Київ, 03022

Карта проїзду


Написати листа

Годинник

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

rabota.ua 2  3  4  5 6