logo

VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners

Мапа сайту


НАБІР ДО АСПІРАНТУРИ

Набір до аспірантур1и

Електронна бібліотека

Спортивнi гуртки та курси

Офіційні групи

  

Зараз на сайті

На сайті один гість та відсутні користувачі

                                                                                      Language                                               
                                                                               
 
15831  ukr flag 


Шановне студенство!

Шановне студенство! SfBaW0wy Ks

Для здійснення своїх заповітних мрій і сподівань Ви обрали шлях, що проходить через Київський кооперативний інститут бізнесу і права, який є правонаступником першого в Україні вищого навчального закладу системи споживчої кооперації – Українського Кооперативного Інституту ім. М.І.Туган-Барановського, відкритого ще в січні 1920 року. Тож ми не є новачками в системі вищої освіти.

Завдяки постійній фінансовій підтримці споживчої кооперації Київщини науково-методична й матеріально-технічна  база освітнього закладу постійно удосконалюється, модернізується, поновлюється сучасним устаткуванням. Створено лабораторії мікробіології, фізико-хімічного та сенсорного аналізу, інструментальних методів дослідження, кабінети стандартизації та управління якістю, ресторанного і зарубіжного сервісу, комерційної діяльності, економіки і управління бізнес-процесами та ін..

До Ваших послуг – наукові товариства, клуби за інтересами, художні студії з вокалу і хореографії, спортивні секції тощо. У Вашому розпорядженні – актова та лекційна зали, спортивний комплекс з тренажерами, інформаційний центр з виходом до всесвітньої мережі Internet, електронна бібліотека, комфортабельний гуртожиток, студентське кафе.

Сьогодні і завтра Ви будете визначати інтелектуальний і творчий потенціал Київського регіону і держави. Ви – молода еліта, наш потужній і надійний кадровий ресурс, який здатний зробити Україну сильною і процвітаючою. Нехай стане Вам сил і знань, черпайте мудрість і силу духу зі скарбниці історії і культури нашого народу, щиро любіть рідну землю, шануйте батьків і завжди  пишайтесь тим, що Ви є студентами  Київського кооперативного інституту бізнесу і права.

 

В.о.ректора                                 Тетяна Камінська

Архів Новин

Альтернативні форми проведення навчальних занять

Нещодавно студенти груп 41 ПК та 41 Пі разом з викладачами Андрущенко Л.В. та Зіньовою О.С., провели незвичне заняття у Касаційному господарському суді України.  Під час заняття студенти відвідали Музей історії господарських судів України, зали судових засідань, актовий зал, атріум, конференц-зал, бібліотеку суду.

«І КОЛИСКОВОЇ ЇМ АНГЕЛИ СПІВАЮТЬ…»

І рани їхні вже не ´їм болять… Жовто-блакитний стяг покрив їм тіло… Як крила ангела, злітаючи назад, Небесна сотня в вирій полетіла…   18 - 20 лютого 2014 року – новітня Голгофа України. Київ. Майдан. Вибухи .Стогін. Смерть. Горе. Знаково, що першими ангелами Небесної сотні стали вірменин Сергій Нігоян, білорус Михайло Жизневський, українці Ігор Вербицький та Роман Сеник. У цьому всьому був символізм – Україна, українці перестали сприйматися по крові, а стали українцями за цінностями. Описати, а тим більше - відчути глибину трагедії, що сколихнула увесь світ, і болю, які впали невимовним тягарем на Україну, нині не під силу нікому. На це потрібен час, час - і покаяння усього народу!

19 лютого Україна Відзначила День Державного Герба

25 років тому, 19 лютого 1992 року Верховна Рада України ухвалила постанову «Про Державний герб України» та затвердила тризуб як Малий герб України, вважаючи його головним елементом великого Державного герба України. Нині тризуб, який попри офіційний статус «малого» і за відсутності «великого» виконує роль повноцінного герба країни.

Масляна йде – млинці всім несе, Всі в конкурси грають – млинці наминають!

16 лютого з ініціативи кафедри харчових технологій відбулося святкування Масляної. Студенти другого та третього курсу організували справжнє свято для студентів молодших курсів з дегустацією святкових млинців і різноманітних смаколиків.

Урочистості з нагоди випуску магістрів

15 лютого 2018 року в актовій залі Київського кооперативного інституту бізнесу і права студенти й викладачі нашого навчального закладу зібралися на урочистості з нагоди вручення дипломів магістрам. В цей день дипломи магістрів отримали 79 випускників, серед них: технологи, економісти, бухгалтери, фінансисти, товарознавці, юристи!

Студенти ККІБП святкують День закоханих

Сьогодні ж День закоханих – одне з найпопулярніших молодіжних свят, яке із задоволенням святкують і студенти ККІБП. Протягом дня у стінах навчального закладу звучали освідчення в коханні, слова привітання та пісні на замовлення, а фойє прикрашала романтична фотозона, де всі бажаючі робили фото на пам'ять. Родзинкою свята стала феєрична студентська дискотека, з різноманітними світловими ефектами, діджеєм та цікавою конкурсною програмою.

Пошук по сайту

Оголошення

Міжнародна науково-практична конференція «Економіка, фінанси і управлі...

Запрошуємо Вас взяти участь у Міжнародній науково-практичній конференції

День відкритих дверей

Запрошуємо всіх бажаючих до Київського кооперативного інституту бізнесу і права та Економіко-правового коледжу 24 лютого 2018 року о 10:00 годині на ...

Дистанційні курси польської мови

Університет ЕКОНОМІКИв Бидгощі (WSG) Представництво WSG в Україні Центр міжнародного розвитку (WSG, ККІБП) ...

Контакти

Тел: (044) 258-20-29
Тел: (044) 257-50-94
Тел: (044) 257-52-12
Тел: (044) 257-70-91

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


вул. Ломоносова, 18

м. Київ, 03022

Карта проїзду


Написати листа

Годинник

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

1 2  3  4  5 6