logo

Уход за лицом 30 лет. Лучший уход за кожей лица летом. Уход за лицом летом. Йога занятия для начинающих. Быстрые занятия йогой для начинающих видео. Занятия йогой дома. Как сделать макияж. Скажите как сделать макияж глаз дома. Как правильно сделать макияж. Диеты для похудения отзывы. Полезная гречневая диета для похудения. Лучшие диеты для похудения. Эффективные диеты для быстрого похудения. самая быстрая диета для похудения дома. Хорошая диета для быстрого похудения. Хронический гастрит лечение. Быстрое лечение гастрита желудка. Схема лечения гастрита. Имбирный чай для похудения. Полезное имбирное похудение отзывы. Имбирный напиток для похудения рецепт. Домашние упражнения для похудения живота. Большой комплекс упражнений для живота похудения. Упражнения для похудения живота быстро.
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners

Мапа сайту


Міжнародний журнал

Міжнародний науковий журнал «Інтернаука»

 

 
zhurnal90

Електронна бібліотека

Спортивнi гуртки та курси

Офіційні групи

Instagram vvodit arhivyi 800x405

Зараз на сайті

На сайті 66 гостей та відсутні користувачі

                                                                                      Language                                               
                                                                               
 
15831  ukr flag 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Київського кооперативного інституту бізнесу і права!

Ohrimenko

Шановне студентство!

Для здійснення своїх заповітних мрій і сподівань Ви обрали шлях, що проходить через Київський кооперативний інститут бізнесу і права, який є правонаступником першого в Україні вищого навчального закладу системи споживчої кооперації – Українського Кооперативного Інституту ім. М.І.Туган-Барановського, відкритого ще в січні 1920 року. Тож ми не є новачками в системі вищої освіти. → Детальніше          
 Ігор Охріменко,
 
д.е.н.,проф.,в.о. ректора

pp   Презентація Київського кооперативного інституту бізнесу і права!

 

3D

 

nav-bg-bottom

 

Наші переваги:

 

1. Ступенева підготовка (широкий вибір професій, спеціальностей та напрямів підготовки: «кваліфікований робітник» - 7 професій, «молодший спеціаліст» - 9 спеціальностей, «бакалавр» - 5 напрямів, «магістр» - 5 спеціальностей ).

2. Зважена цінова політика (оптимальні ціни, можливість помісячної оплати за навчання та проживання).

3. Поєднання навчання за кількома освітньо-кваліфікаційними рівнями, спеціальностями та професіями за вибором студента.

4. Військова кафедра.

5. Отримання освіти за кордоном (Польща, Чехія, Словаччина).

6. Можливість навчання в аспірантурі за спеціальностями Економіка та Облік і оподаткування.

7. Літня практика за кордоном (Німеччина, Польща, Великобританія...).

8. Формування англомовних груп.

→ Детальніше

Архів Новин

ПЕРЕМОГА В МІЖНАРОДНОМУ ІНКЛЮЗИВНОМУ КОНКУРСІ

Команда Київського кооперативного інституту бізнесу і права здобула гран-прі в Міжнародному інклюзивному конкурсі для школярів та студентів «ТОЧКИ ДОТИКУ», який проходив протягом серпня-жовтня в Чернівцях. Інститут представляв проєкт «Друзі-листи», який ґрунтувався на базі співпраці наших студентів із вихованцями Удайцівського навчально-реабілітаційного центру (Чернігівська область, Прилуцький район). Організаторами конкурсу виступили громадська організація «Inclusive Space. Ukraine Community» (Україна, Чернівці) та некомерційна організація «Inclusive Practices» (Грузія, Урекі), за підтримки International Association for Community Development (IACD) – глобальної міжнародної мережі розвитку спільнот, акредитованої ООН. Журі складалося з кращих фахівців у сфері інклюзії, представників України, Білорусі, Вірменії, Грузії.

ЕКСКУРСІЯ ПЕРШОКУРСНИКІВ В «УКРАЇНСЬКЕ СЕЛО»

19 листопада студенти-першокурсники разом з викладачами історії Руденко Ю.М. та Пушняк О.А. за сприяння Голосіївської районної державної адміністрації відвідали етнографічний комплекс «Українське село». Під час захоплюючої екскурсії студенти мали можливість не тільки побачити на власні очі справжні будинки ХІХ ст., але й уявно стати господарями кожного з них. Адже екскурсантам надали можливість зайти в усі закутки будинків, сісти за старий стіл на товщелезну лаву, відчути власними руками важкість дерев’яного рубеля та здивуватися від легкості тонкостінної глиняної кераміки. Студенти побачили розмаїття і різнобарв’я української традиційної вишивки, народного одягу і видів натуральних тканин, кераміки, дерев’яних, солом’яних та металевих предметів побуту та змогли побачити, як усі ці ре

Студенти ККІБП опановують Self Management

19 листопада в онлайн форматі відбувся тренінг «Секрети персональної ефективності», в якому взяли участь студенти коледжу та інституту. Ведучою та автором тренінгу виступила Анна Обриська, заступник директора коледжу з навчально-виховної роботи, психолог.

Участь студентів-правників у онлайн-семінарі

18 листопада відбувся онлайн семінар-диспут на тему: «Міліція-поліція України (історико-правовий аспект)», в якому взяли участь студенти груп 31ПК і 21ПІ під керівництвом доцента кафедри права Калініченка О.Ф. Студенти проявили професійну зацікавленість в дискусії з питань: - становлення міліції як правоохоронного органу в УНР; - міліція УРСР: функції, задачі; - поліція України - реформа чи данина сьогодення?

НАУКОВА РОБОТА: ОСОБЛИВОСТІ НАПИСАННЯ ТА ОФОРМЛЕННЯ

17 листопада для студентів-третьокурсників завідувачем бібліотеки Руденко Ю.М. у Zoom-форматі проведено лекційне заняття “Наукова робота: особливості написання та оформлення”. Як написати якісну наукову роботу? Багато студентів шукають відповідь на це питання.

12 листопада 2020 року відбулося чергове он-лайн засідання наукового гуртка кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності «Підприємець»

Зустріч відбулася за участі керівника студентського наукового гуртка доктора економічних наук, професора Сафонової Віри Євгенівни та кандидата економічних наук, доцента Стасіневич Світлани Анатоліївни, а також студентів третього курсу групи 31-ТМК.

Пошук по сайту

Оголошення

Онлайн "ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ"

Онлайн "ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ"

Інститут ККІБП запрошує вас на заплановану конференцію Zoom. Тема: День відкритих дверей ККІБП Подключиться до конференции Zoom https://us04web.zoom.us/j/878...

Актуалізація сучасних трендів розвитку фінансового та реального сектор...

КИЇВСЬКИЙ КООПЕРАТИВНИЙ ІНСТИТУТ БІЗНЕСУ І ПРАВА Кафедра фінансів, банківської справи та страхування Шановні студенти, аспіранти, докторанти та викладачі! ...

Соціальна програма Scholarship

Соціальна програма Scholarship

Запрошуємо студентів Київського кооперативного інституту бізнесу і права взяти участь у соціальній програмі Scholarship. Головний приз - гранти (стипендія) на ...

Контакти

Тел: (044) 258-20-29
Тел: (044) 257-50-94
Тел: (044) 257-52-12
Тел: (044) 257-70-91

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


вул. Ломоносова, 18

м. Київ, 03022

Карта проїзду


Написати листа

Календар

Листопад 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6

Годинник

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

PB 2  3  4  5 6