logo

Как выбрать внешний диск. Внешний жесткий диск как выбрать самый подходящий. Какой внешний диск выбрать. Какой принтер выбрать. Какой выбрать лазерный принтер сегодня. Какой цветной принтер выбрать. Готовые программы на java. Изучаем java с нуля быстро. Как начать программировать на java. Бесплатные игры для планшетов android. Качественный samsung android планшет. Планшет android цена. Отдых в турции отели. Самый лучший отдых в турции. Отдых в турции отели цены. Wow дк гайд. Лучший wow фрост дк гайд. Wow дк танк гайд. Рабочие программы на языке python. Изучаем python с нуля. Язык python для начинающих. Бесплатые плагины для Joomla. Скачать joomla плагины бесплатно. Где скачать самые последние плагины на joomla.
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners

Мапа сайту


Міжнародний журнал

Міжнародний науковий журнал «Інтернаука»

 

 
zhurnal90

Спортивнi гуртки та курси

Офіційні групи

Instagram vvodit arhivyi 800x405

Зараз на сайті

На сайті 44 гостей та відсутні користувачі

                                                                                      Language                                               
                                                                               
 
15831  ukr flag 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Київського кооперативного інституту бізнесу і права!

Ohrimenko

Шановне студентство!

Для здійснення своїх заповітних мрій і сподівань Ви обрали шлях, що проходить через Київський кооперативний інститут бізнесу і права, який є правонаступником першого в Україні вищого навчального закладу системи споживчої кооперації – Українського Кооперативного Інституту ім. М.І.Туган-Барановського, відкритого ще в січні 1920 року. Тож ми не є новачками в системі вищої освіти. → Детальніше          
 Ігор Охріменко,
 
д.е.н.,проф.,  ректор

  Презентація Київського кооперативного інституту бізнесу і права!

 

Ми на телебаченні

 

3D

 

nav-bg-bottom

 

Наша унікальність:

 

  • єдиний навчальний заклад в Україні, який видає дипломи з QR-кодом та розміщує їх в глобальній базі даних Вlockchain, що дозволяє робити миттєве підтвердження їх оригінальності в будь-якому місці планети;
  • єдиний навчальний заклад в Україні, який погодився на встановлення сервісу зворотного зв’язку «ректор-студент», за допомогою якого кожен студент може оперативно повідомити ректора про будь-які проблеми і отримати відповідь щодо їх вирішення;
  • безкоштовні курси англійської, німецької та італійської мов;
  • зустрічі з унікальними людьми і не тільки - єдиний навчальний заклад в Україні, який був запрошений на презентацію людиноподібного робота «Софія»;
  • один із чотирьох закладів освіти в Україні, який підписав Талуарську декларацію, що об’єднує університети світу, які будують свій розвиток на засадах гармонії природи та суспільства.

→ Детальніше

Архів Новин

Виробнича практика студентів 181 Харчові технології та 241 Готельно-ресторанна справа

Практичне навчання студентів є невід'ємною складовою частиною навчального процесу підготовки фахівців за освітнім ступенем «фаховий молодший бакалавр» та «бакалавр». Під час проходження практики закладаються основи практичної діяльності, практичних вмінь та навичок і професійних якостей майбутнього фахівця харчової та переробної промисловостей.

Кооператори Київщини освоють систему Hazard Analysis and Critical Control Point

30 травня 2023 року відбулись курси підвищення кваліфікації з питань НАССР для працівників споживчої кооперації Київської області на базі Київського кооперативного інституту бізнесу і права. HACCP (англ. Hazard Analysis and Critical Control Point) — система аналізу ризиків, небезпечних чинників і контролю критичних точок. Система НАССР є науково обґрунтованою, що дозволяє гарантувати виробництво безпечної продукції шляхом ідентифікації й контролю небезпечних чинників.

День відкритих дверей в ККІБП

Перед абітурієнтами 2023 року привітно відкрились двері Київського кооперативного інституту бізнесу і права та Економіко – правового коледжу ККІБП. Колектив навчального закладу в останню суботу кожного місяця практикує проведення таких зустрічей. Майбутні студенти разом з батьками знайомляться з науково – методичною та матеріально-технічною базою, спілкуються з адміністрацією та викладачами . На жаль, більшість бажаючих вступити на навчання мають змогу вийти на зв'язок в онлайн – режимі, а частина  - відвідують навчальний заклад безпосередньо. Перед абітурієнтами виступав ректор ККІБП Охріменко І.В., який наголосив на перевагах навчання саме в нашому навчальному закладі.

Відбулося останнє в цьому навчальному році он-лайн засідання наукового гуртка «Підприємець» на тему : «Економіка та підприємництво в умовах воєнного часу»

25 травня 2023 року відповідно до плану роботи наукового гуртка «Підприємець» відбулось засідання у форматі on-line на тему: «Економіка та підприємництво в умовах воєнного часу» (організатор – старший викладач кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Громова Орина Олександрівна). У роботі наукового гуртка взяли участь студенти груп 21 ТК, ТМК, 11 ТІ . На засіданні були присутні викладачі кафедри: завідувач кафедри, доктор економічних наук, професор Сафонова В. Є.; кандидат економічних наук, доцент Стасіневич С. А.; кандидат економічних наук, доцент Лемещенко Н.М.; викладачі кафедри Леонідова Н.М., Кулик А.А.

Круглий стіл

25 травня 2023 року відбувся круглий стіл на тему: «Сім’я як основа патріотичного виховання» за участі студентів групи 31 ПІ та 41 ПІ під керівництвом викладачів кафедри права Найди І.В. та Зіньової О.С. Учасники обговорили важливу роль сім'ї у формування патріотизму, особливо в умовах російсько-української війни. Учасники круглого столу впевнені, що основні риси людини формуються завдяки вихованню батьками, які мають прищепити найкращі риси, в тому числі любов, відданість своїй Батьківщині, в будь-який момент стати на захист її суверенітету та територіальної цілісності.

НАУКОВО-ПОПУЛЯРНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ДЕНЬ МОЛОДІЖНОЇ НАУКИ – 2023»

18 травня відбулася науково-популярна конференція «День молодіжної науки – 2023», організована Радою молодих вчених Київського кооперативного інституту бізнесу і права з метою популяризації наукових здобутків студентів, аспірантів та молодих вчених. Учасників конференції привітав ректор Київського кооперативного інституту бізнесу і права Ігор Охріменко, який зазначив важливість відстоювання наукового фронту в умовах війни та побажав успіхів молодим науковцям. До привітань приєдналася голова Ради молодих вчених Юлія Руденко, яка модерувала захід.

Пошук по сайту

Контакти

Тел: (044) 258-20-29
Тел: (044) 257-50-94
Тел: (044) 257-52-12
Тел: (044) 257-70-91

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


вул. Ломоносова, 18

м. Київ, 03022

Карта проїзду


Написати листа

PB 2  3  4  5 987789