logo

Уход за лицом 30 лет. Лучший уход за кожей лица летом. Уход за лицом летом. Йога занятия для начинающих. Быстрые занятия йогой для начинающих видео. Занятия йогой дома. Как сделать макияж. Скажите как сделать макияж глаз дома. Как правильно сделать макияж. Диеты для похудения отзывы. Полезная гречневая диета для похудения. Лучшие диеты для похудения. Эффективные диеты для быстрого похудения. самая быстрая диета для похудения дома. Хорошая диета для быстрого похудения. Хронический гастрит лечение. Быстрое лечение гастрита желудка. Схема лечения гастрита. Имбирный чай для похудения. Полезное имбирное похудение отзывы. Имбирный напиток для похудения рецепт. Домашние упражнения для похудения живота. Большой комплекс упражнений для живота похудения. Упражнения для похудения живота быстро.
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners

Мапа сайту


НАБІР ДО АСПІРАНТУРИ

Набір до аспірантур1и

Електронна бібліотека

Спортивнi гуртки та курси

Офіційні групи

  

Зараз на сайті

На сайті 69 гостей та відсутні користувачі

                                                                                      Language                                               
                                                                               
 
15831  ukr flag 


Шановне студенство!

Шановне студенство! SfBaW0wy Ks

Для здійснення своїх заповітних мрій і сподівань Ви обрали шлях, що проходить через Київський кооперативний інститут бізнесу і права, який є правонаступником першого в Україні вищого навчального закладу системи споживчої кооперації – Українського Кооперативного Інституту ім. М.І.Туган-Барановського, відкритого ще в січні 1920 року. Тож ми не є новачками в системі вищої освіти.

Завдяки постійній фінансовій підтримці споживчої кооперації Київщини науково-методична й матеріально-технічна  база освітнього закладу постійно удосконалюється, модернізується, поновлюється сучасним устаткуванням. Створено лабораторії мікробіології, фізико-хімічного та сенсорного аналізу, інструментальних методів дослідження, кабінети стандартизації та управління якістю, ресторанного і зарубіжного сервісу, комерційної діяльності, економіки і управління бізнес-процесами та ін..

До Ваших послуг – наукові товариства, клуби за інтересами, художні студії з вокалу і хореографії, спортивні секції тощо. У Вашому розпорядженні – актова та лекційна зали, спортивний комплекс з тренажерами, інформаційний центр з виходом до всесвітньої мережі Internet, електронна бібліотека, комфортабельний гуртожиток, студентське кафе.

Сьогодні і завтра Ви будете визначати інтелектуальний і творчий потенціал Київського регіону і держави. Ви – молода еліта, наш потужній і надійний кадровий ресурс, який здатний зробити Україну сильною і процвітаючою. Нехай стане Вам сил і знань, черпайте мудрість і силу духу зі скарбниці історії і культури нашого народу, щиро любіть рідну землю, шануйте батьків і завжди  пишайтесь тим, що Ви є студентами  Київського кооперативного інституту бізнесу і права.

 

В.о.ректора                                 Тетяна Камінська

Архів Новин

Студенти та викладачі ККІБП підкорюють нові вершини!

Карпати – це величезні «легені» України, які до сьогоднішнього дня зберегли свою первобутність та недоторканість. Це яскравий куточок нашої держави, у якому мріє побувати кожен. Високі гори, гірські ріки та безкраї полонини зачарують око будь-якого туриста. Останнім часом стало популярно вибиратись в гори та підкорювати високі вершини. Прихильників гірського відпочинку в ККІБП чимало, а з кожним роком їх стає все більше. Так, 17-20 травня цього року студенти та викладачі нашого навчального закладу побували в мальовничому куточку нашої країни та підкорили дві вершини-двотисячники – гори Петрос (2020 м) та Говерлу (2061 м).

Формуємо команду мрії разом з практичним психологом

Для того, щоб змотивувати групу людей та спрямувати їх на досягнення успіху, необхідно сформувати згуртований і дружний колектив. Таке явище, як тімбілдінг (від англ. Team building - «побудова команди») - це спеціально розроблені заходи, спрямовані на формування сильної команди, що успішно досягає будь-яких поставлених цілей.

"Бізнес-дипломатія: український вимір"

17 травня в Торгово-промисловій палаті України відбувся форум: "Бізнес-дипломатія: український вимір", який зібрав представників з 16-ти країн світу, бізнесу, дипломатичних структур, влади, освіти. Одним із шляхів прискорення зростання української економіки є привернення прямих іноземних інвестицій, сучасних технологій, інновацій, залучення для роботи в Україні великих міжнародних компаній із їх технологіями та досвідом. Тут діаспора може надати ефективну допомогу. Про це йшлося у ТПП України у ході круглого столу «Бізнес-дипломатія: український вимір».

НАУКА НЕ МАЄ КОРДОНІВ

Білоруська земля радо вітала представників Київського кооперативного інституту бізнесу і права на ХІ міжнародній конференції «Беларусь в современном мире», яка проходила 17-18 травня 2018 року в місті Гомель.

УЧАСТЬ НАШИХ СТУДЕНТІВ В ІІІ ЕТАПІ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СТУДЕНТСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «РЕСТОРАННЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ» БУЛА УСПІШНОЮ

16-17 травня 2018 р. відбувся ІІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Ресторанне обслуговування». Захід був проведений на базі Національного університету харчових технологій м. Київ. Наш заклад представляли студенти відділення харчових технологій та товарознавства - Тугай Михайло та Шеремінський Антон (гр. 31РК), а заступник директора коледжу, старший-викладач кафедри харчових технологій Олефіренко Марія була запрошена до участі у роботі апеляційної комісії.

СУЧАСНІ ТЕНДЕНЦІЇ РОЗВИТКУ ХАРЧОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ В УМОВАХ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ: НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ В ККІБП

16.05.2018, в нашому навчальному закладі проходила науково-практична конференція студентів, аспірантів та молодих вчених «Сучасні тенденції розвитку харчових технологій в умовах європейської інтеграції», зорганізована кафедрою харчових технологій. Мета цього заходу – продемонструвати високий рівень знань кращих студентів інституту, ознайомити гостей заходу з інноваціями та науковими здобутками у харчовій промисловості, а також зацікавити й долучити студентів до науково-практичної діяльності кафедри.

Пошук по сайту

Оголошення

Шановні Замовники освітніх послуг!

Адміністрація Київського кооперативного інституту бізнесу і права інформує, що у відповідності до укладених договорів про надання освітніх послуг буде підвищено варт...

14.05. РОЗПОЧИНАЮТЬСЯ КУРСИ ПОЛЬСЬКОЇ МОВИ...

1) Курси польської мови організовані Університетом Економіки у м. Бидгощ можна відвідувати за адресою: м. Київ, вул. Ломоносова 18, оф. 407; ...

Контакти

Тел: (044) 258-20-29
Тел: (044) 257-50-94
Тел: (044) 257-52-12
Тел: (044) 257-70-91

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


вул. Ломоносова, 18

м. Київ, 03022

Карта проїзду


Написати листа

Календар

Травень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

Годинник

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

rabota.ua 2  3  4  5 6