Как сделать потолок из гипсокартона. Как сделать подвесной потолок в доме. Какой потолок лучше сделать. Отделка ванной комнаты. Быстрая отделка ванных комнат панелями. Отделка ванной комнаты пластиковыми панелями. Кровля крыши профнастилом. Качественные материалы для кровли крыш. Крыша из мягкой кровли. Самоделки для сада. Успешные самоделки для сада своими руками. Самоделки для сада и огорода. Ванная мебель для ванной комнаты. Купить мебель для ванных комнат недорого. Заказ мебели для ванной комнаты. Бизнес малое производство. Самый малый бизнес идеи производство. Новый бизнес производство. Монтаж дверей своими руками. Быстрый монтаж входных дверей. Легкий монтаж пластиковых дверей. С чего начать ремонт квартиры. Быстрый ремонт дома с чего начать. Ремонт своими руками для начинающих.

Шановне студенство!

Шановне студенство! SfBaW0wy Ks

Для здійснення своїх заповітних мрій і сподівань Ви обрали шлях, що проходить через Київський кооперативний інститут бізнесу і права, який є правонаступником першого в Україні вищого навчального закладу системи споживчої кооперації – Українського Кооперативного Інституту ім. М.І.Туган-Барановського, відкритого ще в січні 1920 року. Тож ми не є новачками в системі вищої освіти.

Завдяки постійній фінансовій підтримці споживчої кооперації Київщини науково-методична й матеріально-технічна  база освітнього закладу постійно удосконалюється, модернізується, поновлюється сучасним устаткуванням. Створено лабораторії мікробіології, фізико-хімічного та сенсорного аналізу, інструментальних методів дослідження, кабінети стандартизації та управління якістю, ресторанного і зарубіжного сервісу, комерційної діяльності, економіки і управління бізнес-процесами та ін..

До Ваших послуг – наукові товариства, клуби за інтересами, художні студії з вокалу і хореографії, спортивні секції тощо. У Вашому розпорядженні – актова та лекційна зали, спортивний комплекс з тренажерами, інформаційний центр з виходом до всесвітньої мережі Internet, електронна бібліотека, комфортабельний гуртожиток, студентське кафе.

Сьогодні і завтра Ви будете визначати інтелектуальний і творчий потенціал Київського регіону і держави. Ви – молода еліта, наш потужній і надійний кадровий ресурс, який здатний зробити Україну сильною і процвітаючою. Нехай стане Вам сил і знань, черпайте мудрість і силу духу зі скарбниці історії і культури нашого народу, щиро любіть рідну землю, шануйте батьків і завжди  пишайтесь тим, що Ви є студентами  Київського кооперативного інституту бізнесу і права.

В.о.ректора                                 Тетяна Камінська

Архів Новин

УКРАЇНА СВЯТКУЄ НЕЗАЛЕЖНІСТЬ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ

Здійснилась грандіозна подія величезної історичної ваги, від якої навіть подих перехоплює. Томос (грец. τόμος) - указ, декрет, окружне послання предстоятеля помісної православної церкви у деяких важливих питаннях церковного устрою. Шляхом надання томосу деякій частині «материнської» (кіріархальної) церкви офіційно проголошується автономія в управлінні або автокефалія.

ЧАРІВНІ КАНІКУЛИ У ЗАКАРПАТТІ

Всі ми, студенти, які успішно закінчили навчальний семестр, провели три чарівних дні у Закарпатті разом з викладачами історії Проневич Т. М., Пушняк О.А. і Руденко Ю.М. Ужгород зустрічав нас туманом і гостинністю. Почали ми екскурсію біля Словацького кордону. Продовжили подорож до оригінального кафе «Деца у Нотаря», яке зарядило нас веселою енергією, а Ужгородський замок Унґвар привабив своєю таємничістю.

Заключне засідання ректорату ККІБП

26 грудня 2018 року члени ректорату ККІБП зібрались на своє заключне засідання. Очільниця навчального закладу Камінська Т.Г. підвела підсумок роботи адміністрації за рік, що минає, акцентувала увагу присутніх на основних завданнях наступного року та щиро подякувала членам ректорату за сумлінну працю з розбудови і розвитку інституту і коледжу.

Ой, хто, хто Миколая любить

Початок сніжної зими завжди чарівний: ось засяяли нові білі капелюхи на ялинах і смереках, а темні дерева вдягли урочисті білі сукні. З дахів звисають яскраві кришталеві бурульки, а веселі дітлахи у містах і селах катаються на лижах, на санчатах, граються в сніжки, ліплять сніговиків. Це час, коли довгі зимові вечори сяють вогниками сільських хатин і міських парків, а сніг виблискує таємничо у морозному світлі місяця. Це час казкової білої тиші полів і веселого морозного дзвону у горах. І, звісно ж, це час улюблених зимових свят, які розпочинаються 19 грудня, у День Святого Миколая.

Святий Миколай йде – свято веде!

Щиро вітаємо Вас з Днем Святого Миколая – одним з найсвітліших і найрадісніших свят усього християнського світу. В цей день варто забути про всі невдачі й неприємності та згадати про те, що дива трапляються всюди і постійно.

Чергова перемога театрального колективу «Palladium» ККІБП

Лапландія в Україні - це територія справжніх див… Саме так називають фестиваль Святого Миколая, що традиційно збирає гостей наприкінці року у першій козацькій столиці України – місті Чигирин (Черкаська область).

Вітання!

d1qtmutz

Вельмишановні працівники навчального закладу, дорога наша студентська молоде!

Щиросердечно вітаю Вас з Новим роком і Різдвом Христовим!

Невтомний господар-час уже передав естафету новому 2019 року!. Нехай він увійде до Вашої оселі з добрими і радісними колядниками, принесе мир і злагоду, наповнить Ваші серця вірою, надією та оптимізмом!

Налаштовуймося на високе і чисте, на вічне і глобальне, піднімаймось у своїх помислах і вірі на вселенську висоту, у різдвяний простір і пишаймося тим, що ми – Українці. Щасливих Новорічних і Різдвяних свят!

З повагою, ректор

Тетяна Камінська