logo

VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners

Мапа сайту


НАБІР ДО АСПІРАНТУРИ

Набір до аспірантур1и

Електронна бібліотека

Спортивнi гуртки та курси

Офіційні групи

  

Зараз на сайті

На сайті 55 гостей та відсутні користувачі

                                                                                      Language                                               
                                                                               
 
15831  ukr flag 


Шановне студенство!

Шановне студенство! SfBaW0wy Ks

Для здійснення своїх заповітних мрій і сподівань Ви обрали шлях, що проходить через Київський кооперативний інститут бізнесу і права, який є правонаступником першого в Україні вищого навчального закладу системи споживчої кооперації – Українського Кооперативного Інституту ім. М.І.Туган-Барановського, відкритого ще в січні 1920 року. Тож ми не є новачками в системі вищої освіти.

Завдяки постійній фінансовій підтримці споживчої кооперації Київщини науково-методична й матеріально-технічна  база освітнього закладу постійно удосконалюється, модернізується, поновлюється сучасним устаткуванням. Створено лабораторії мікробіології, фізико-хімічного та сенсорного аналізу, інструментальних методів дослідження, кабінети стандартизації та управління якістю, ресторанного і зарубіжного сервісу, комерційної діяльності, економіки і управління бізнес-процесами та ін..

До Ваших послуг – наукові товариства, клуби за інтересами, художні студії з вокалу і хореографії, спортивні секції тощо. У Вашому розпорядженні – актова та лекційна зали, спортивний комплекс з тренажерами, інформаційний центр з виходом до всесвітньої мережі Internet, електронна бібліотека, комфортабельний гуртожиток, студентське кафе.

Сьогодні і завтра Ви будете визначати інтелектуальний і творчий потенціал Київського регіону і держави. Ви – молода еліта, наш потужній і надійний кадровий ресурс, який здатний зробити Україну сильною і процвітаючою. Нехай стане Вам сил і знань, черпайте мудрість і силу духу зі скарбниці історії і культури нашого народу, щиро любіть рідну землю, шануйте батьків і завжди  пишайтесь тим, що Ви є студентами  Київського кооперативного інституту бізнесу і права.

 

В.о.ректора                                 Тетяна Камінська

Архів Новин

Наші студенти – серед кращих студентів Голосієва

16 листопада в Голосіївській районній в місті Києві державній адміністрації відбулась урочиста зустріч з нагоди Міжнародного дня студента. До гостинної зали запрошено активістів району, відмінників навчання та творчих студентів, які забезпечують внесок у розвиток молодіжного самоврядування та сприяють його поширенню. Серед кращих були і студенти Київського кооперативного інституту бізнесу і права Олександра Христенко, Вікторія Панченко та Владислав Білошкура.

НАШІ СТУДЕНТИ – УЧАСНИКИ МІЖНАРОДНОГО КОНКУРСУ «МІЙ РІДНИЙ КРАЙ»

Студенти групи 21 ХК Дзюбаненко Владислав (науковий керівник – Руденко Ю.М.) та Охріменко Михайло (наукові керівники – Руденко Ю.М. та Охріменко І.В.) взяли участь у Міжнародному конкурсі «Мій рідний край», який зініційований Всеукраїнською громадською організацією «Союз українок».

Об'єднуємо зусилля батьків та педагогів

16 листопада 2018 року в актовій залі ККІБП відбулися загальні батьківські збори студентів першого курсу коледжу на тему: "Співпраця сім’їта педагогічного колективу–важлива складова виховання гармонійно розвиненої особистості". Збори відкрила ректор навчального закладу Камінська Т.Г. У своїй доповіді вона закцентувала увагу на тому, що для успішного й результативного навчання в інституті створено всі необхідні умови й висловила сподівання, що студенти-першокурсники на повну розкриють свій потенціал в стінах навчального закладу.

Святкування Міжнародного дня студента в ККІБП

15 листопада в актовій залі ККІБП відбувся святковий концерт з нагоди Міжнародного дня студента. З нагоди свята прозвучали привітання від ректора Камінської Тетяни Григорівни, яка побажала студентам невичерпного творчого натхнення, наполегливості й успіхів у навчанні та освоєнні обраних професій. До вітального слова приєдналися проректор з навчальної та наукової роботи Охріменко Ігор Віталійович та проректор з організаційно-виховної роботи Клименко Ольга Федорівна.

Нестаріюче колоритне слово Григорія Квітки-Основ’яненка – батька української драматургії

13 листопада 2018 року викладачі історії кафедри соціально-гуманітарних дисциплін вшанували генія живого українського слова Григорія Квітку-Основ'яненка. Цього дня актори театру імені Івана Франка презентували ювілейну 180-ту виставу «ШЕЛЬМЕНКО-ДЕНЩИК» до 240-річчя з дня народження батька української драматургії. Акторський кураж, багатобарвність театральних засобів, нестаріюче колоритне слово автора заворожували і тримали у захваті протягом усієї вистави. А головний герой з його майстерним перевтіленням, імпровізацією, тонким долученням до сьогодення викликав овації глядачів і щирі оплески.

АКАДЕМІЧНА МОБІЛЬНІСТЬ В ДІЇ

13 листопада в Київському кооперативному інституті бізнесу і права відбулася лекція британського професора Енді Макінтоша (AndyMcIntosh) на тему розвитку науки та системи знань в минулому та сьогоденні. Професор Макінтош є гостьовим лектором, який представляє низку відомих університетів Великобританії, а також американський MississippiStateUniversity і має досить широке коло інтересів від суто прикладних речей технічного характеру (як от літакобудування) до морально-духовних аспектів нинішньої науки. Математик та інженер, автор понад 180 наукових робіт, він став переможцем почесної нагороди TimesHigherEducational 2010 в галузі інновацій і технологій.

Пошук по сайту

Контакти

Тел: (044) 258-20-29
Тел: (044) 257-50-94
Тел: (044) 257-52-12
Тел: (044) 257-70-91

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


вул. Ломоносова, 18

м. Київ, 03022

Карта проїзду


Написати листа

Календар

Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2

Годинник

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

rabota.ua 2  3  4  5 6