Шановне студенство!

Шановне студенство! SfBaW0wy Ks

Для здійснення своїх заповітних мрій і сподівань Ви обрали шлях, що проходить через Київський кооперативний інститут бізнесу і права, який є правонаступником першого в Україні вищого навчального закладу системи споживчої кооперації – Українського Кооперативного Інституту ім. М.І.Туган-Барановського, відкритого ще в січні 1920 року. Тож ми не є новачками в системі вищої освіти.

Завдяки постійній фінансовій підтримці споживчої кооперації Київщини науково-методична й матеріально-технічна  база освітнього закладу постійно удосконалюється, модернізується, поновлюється сучасним устаткуванням. Створено лабораторії мікробіології, фізико-хімічного та сенсорного аналізу, інструментальних методів дослідження, кабінети стандартизації та управління якістю, ресторанного і зарубіжного сервісу, комерційної діяльності, економіки і управління бізнес-процесами та ін..

До Ваших послуг – наукові товариства, клуби за інтересами, художні студії з вокалу і хореографії, спортивні секції тощо. У Вашому розпорядженні – актова та лекційна зали, спортивний комплекс з тренажерами, інформаційний центр з виходом до всесвітньої мережі Internet, електронна бібліотека, комфортабельний гуртожиток, студентське кафе.

Сьогодні і завтра Ви будете визначати інтелектуальний і творчий потенціал Київського регіону і держави. Ви – молода еліта, наш потужній і надійний кадровий ресурс, який здатний зробити Україну сильною і процвітаючою. Нехай стане Вам сил і знань, черпайте мудрість і силу духу зі скарбниці історії і культури нашого народу, щиро любіть рідну землю, шануйте батьків і завжди  пишайтесь тим, що Ви є студентами  Київського кооперативного інституту бізнесу і права.

В.о.ректора                                 Тетяна Камінська

Архів Новин

Наші студенти – серед кращих студентів Голосієва

16 листопада в Голосіївській районній в місті Києві державній адміністрації відбулась урочиста зустріч з нагоди Міжнародного дня студента. До гостинної зали запрошено активістів району, відмінників навчання та творчих студентів, які забезпечують внесок у розвиток молодіжного самоврядування та сприяють його поширенню. Серед кращих були і студенти Київського кооперативного інституту бізнесу і права Олександра Христенко, Вікторія Панченко та Владислав Білошкура.

НАШІ СТУДЕНТИ – УЧАСНИКИ МІЖНАРОДНОГО КОНКУРСУ «МІЙ РІДНИЙ КРАЙ»

Студенти групи 21 ХК Дзюбаненко Владислав (науковий керівник – Руденко Ю.М.) та Охріменко Михайло (наукові керівники – Руденко Ю.М. та Охріменко І.В.) взяли участь у Міжнародному конкурсі «Мій рідний край», який зініційований Всеукраїнською громадською організацією «Союз українок».

Об'єднуємо зусилля батьків та педагогів

16 листопада 2018 року в актовій залі ККІБП відбулися загальні батьківські збори студентів першого курсу коледжу на тему: "Співпраця сім’їта педагогічного колективу–важлива складова виховання гармонійно розвиненої особистості". Збори відкрила ректор навчального закладу Камінська Т.Г. У своїй доповіді вона закцентувала увагу на тому, що для успішного й результативного навчання в інституті створено всі необхідні умови й висловила сподівання, що студенти-першокурсники на повну розкриють свій потенціал в стінах навчального закладу.

Святкування Міжнародного дня студента в ККІБП

15 листопада в актовій залі ККІБП відбувся святковий концерт з нагоди Міжнародного дня студента. З нагоди свята прозвучали привітання від ректора Камінської Тетяни Григорівни, яка побажала студентам невичерпного творчого натхнення, наполегливості й успіхів у навчанні та освоєнні обраних професій. До вітального слова приєдналися проректор з навчальної та наукової роботи Охріменко Ігор Віталійович та проректор з організаційно-виховної роботи Клименко Ольга Федорівна.

Нестаріюче колоритне слово Григорія Квітки-Основ’яненка – батька української драматургії

13 листопада 2018 року викладачі історії кафедри соціально-гуманітарних дисциплін вшанували генія живого українського слова Григорія Квітку-Основ'яненка. Цього дня актори театру імені Івана Франка презентували ювілейну 180-ту виставу «ШЕЛЬМЕНКО-ДЕНЩИК» до 240-річчя з дня народження батька української драматургії. Акторський кураж, багатобарвність театральних засобів, нестаріюче колоритне слово автора заворожували і тримали у захваті протягом усієї вистави. А головний герой з його майстерним перевтіленням, імпровізацією, тонким долученням до сьогодення викликав овації глядачів і щирі оплески.

АКАДЕМІЧНА МОБІЛЬНІСТЬ В ДІЇ

13 листопада в Київському кооперативному інституті бізнесу і права відбулася лекція британського професора Енді Макінтоша (AndyMcIntosh) на тему розвитку науки та системи знань в минулому та сьогоденні. Професор Макінтош є гостьовим лектором, який представляє низку відомих університетів Великобританії, а також американський MississippiStateUniversity і має досить широке коло інтересів від суто прикладних речей технічного характеру (як от літакобудування) до морально-духовних аспектів нинішньої науки. Математик та інженер, автор понад 180 наукових робіт, він став переможцем почесної нагороди TimesHigherEducational 2010 в галузі інновацій і технологій.

Листопад 2018