Как сделать потолок из гипсокартона. Как сделать подвесной потолок в доме. Какой потолок лучше сделать. Отделка ванной комнаты. Быстрая отделка ванных комнат панелями. Отделка ванной комнаты пластиковыми панелями. Кровля крыши профнастилом. Качественные материалы для кровли крыш. Крыша из мягкой кровли. Самоделки для сада. Успешные самоделки для сада своими руками. Самоделки для сада и огорода. Ванная мебель для ванной комнаты. Купить мебель для ванных комнат недорого. Заказ мебели для ванной комнаты. Бизнес малое производство. Самый малый бизнес идеи производство. Новый бизнес производство. Монтаж дверей своими руками. Быстрый монтаж входных дверей. Легкий монтаж пластиковых дверей. С чего начать ремонт квартиры. Быстрый ремонт дома с чего начать. Ремонт своими руками для начинающих.

Шановне студенство!

Шановне студенство! SfBaW0wy Ks

Для здійснення своїх заповітних мрій і сподівань Ви обрали шлях, що проходить через Київський кооперативний інститут бізнесу і права, який є правонаступником першого в Україні вищого навчального закладу системи споживчої кооперації – Українського Кооперативного Інституту ім. М.І.Туган-Барановського, відкритого ще в січні 1920 року. Тож ми не є новачками в системі вищої освіти.

Завдяки постійній фінансовій підтримці споживчої кооперації Київщини науково-методична й матеріально-технічна  база освітнього закладу постійно удосконалюється, модернізується, поновлюється сучасним устаткуванням. Створено лабораторії мікробіології, фізико-хімічного та сенсорного аналізу, інструментальних методів дослідження, кабінети стандартизації та управління якістю, ресторанного і зарубіжного сервісу, комерційної діяльності, економіки і управління бізнес-процесами та ін..

До Ваших послуг – наукові товариства, клуби за інтересами, художні студії з вокалу і хореографії, спортивні секції тощо. У Вашому розпорядженні – актова та лекційна зали, спортивний комплекс з тренажерами, інформаційний центр з виходом до всесвітньої мережі Internet, електронна бібліотека, комфортабельний гуртожиток, студентське кафе.

Сьогодні і завтра Ви будете визначати інтелектуальний і творчий потенціал Київського регіону і держави. Ви – молода еліта, наш потужній і надійний кадровий ресурс, який здатний зробити Україну сильною і процвітаючою. Нехай стане Вам сил і знань, черпайте мудрість і силу духу зі скарбниці історії і культури нашого народу, щиро любіть рідну землю, шануйте батьків і завжди  пишайтесь тим, що Ви є студентами  Київського кооперативного інституту бізнесу і права.

В.о.ректора                                 Тетяна Камінська

Архів Новин

Традиційні та інноваційні підходи в освіті Китаю

З 4 по 24 липня відбувся семінар для ректорів по впровадженню інновацій у вищій освіті, який проходив у Шеньянському педагогічному університеті (м.Шеньян). Приймали участь 34 учасники із 7 країн - Україна, Бєларусь, Казахстан, Киргизстан, Росія, Таджикистан, Узбекистан.

Міжнародна літня школа “Соціальна думка Митрополита Андрея Шептицького”

З 24 червня по 1 липня 2018 рокуу місті Львів Інститутом релігії та суспільства Українського католицького університету була проведена VІІI міжнародна літня школа “Соціальна думка Митрополита Андрея Шептицького”. Учасниками школи стали представники 11 областей України, Польші та Білорусі. Серед них – викладач історії Юлія Миколаївна Руденко.

Урочистості з нагоди випуску студентів Київського кооперативного інституту бізнесу і права

26 червня 2018 року в актовій залі Київського кооперативного інституту бізнесу і права відбулись урочистості з нагоди вручення дипломів молодшим спеціалістам та бакалаврам, студентам – випускникам денної та заочної форми навчання. В цей день інститут випустив 530 дипломованих фахівців.

ПІДСУМКОВЕ ЗАСІДАННЯ ОСВІТЯН ІНСТИТУТУ

22 червня 2018 року відбулася завершальна в поточному навчальному році педагогічна рада Київського кооперативного інституту бізнесу і права. Серед питань, що розглядалися – екскурсія музеєм споживчої кооперації Київщини присвячена Міжнародному дню кооперації; відзначення 22-ї річниці Дня Конституції України; підвищення ефективності використання педагогічного досвіду як джерела інноваційної діяльності викладачів (звіти завідувачів кафедр).

Роль і місце бібліотеки закладу вищої освіти в процесі наукової і освітньої комунікації посилюється

З 11 по 15 червня 2018 року Українська бібліотечна асоціація спільно з Проектом сприяння академічній доброчесності в Україні (SAIUP), що адмініструється Американськими Радами з міжнародної освіти, проводили курс з підвищення кваліфікації працівників бібліотек закладів вищої освіти, в якому взяла участь Ю. В. Панько, завідувач бібліотеки ККІБП.

ЕКСПЕРТ УКРАЇНСЬКОЇ ГЕЛЬСІНСЬКОЇ СПІЛКИ З ПРАВ ЛЮДИНИ ЗУСТРІЛАСЯ ЗІ СТУДЕНТАМИ-ЮРИСТАМИ ККІБП

13 червня 2018 року за ініціативою керівника навчальної практики доктора юридичних наук, професора Проневича О.С. та за підтримки ректора ККІБП доктора економічних наук, професора Камінської Т.Г. було проведено зустріч студентів-правознавців груп 21 ПК, 22ПК, 11ПІ з експертом Української Гельсінської спілки з прав людини, завідувачем кафедрою цивільного та кримінального права і процесу юридичного факультету Чорноморського національного університету імені Петра Могили, доктором юридичних наук, професором Благою Аллою Борисівною, яка ознайомила майбутніх юристів із сучасною ліберальною доктриною прав людини, стратегічними напрямами правозахисної діяльності Української Гельсінської спілки з прав людини, станом і проблемами забезпечення гендерної рівності в Україні, специфікою жіночої злочинності.

Серпень 2018