logo

Как выбрать внешний диск. Внешний жесткий диск как выбрать самый подходящий. Какой внешний диск выбрать. Какой принтер выбрать. Какой выбрать лазерный принтер сегодня. Какой цветной принтер выбрать. Готовые программы на java. Изучаем java с нуля быстро. Как начать программировать на java. Бесплатные игры для планшетов android. Качественный samsung android планшет. Планшет android цена. Отдых в турции отели. Самый лучший отдых в турции. Отдых в турции отели цены. Wow дк гайд. Лучший wow фрост дк гайд. Wow дк танк гайд. Рабочие программы на языке python. Изучаем python с нуля. Язык python для начинающих. Бесплатые плагины для Joomla. Скачать joomla плагины бесплатно. Где скачать самые последние плагины на joomla.
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners

Мапа сайту


НАБІР ДО АСПІРАНТУРИ

aspirantura 1

Електронна бібліотека

Спортивнi гуртки та курси

Офіційні групи

  

Зараз на сайті

На сайті 222 гостей та відсутні користувачі

                                                                                      Language                                               
                                                                               
 
15831  ukr flag 


Шановне студенство!

Шановне студенство! viber image 2019 03 15 16.31.14

Для здійснення своїх заповітних мрій і сподівань Ви обрали шлях, що проходить через Київський кооперативний інститут бізнесу і права, який є правонаступником першого в Україні вищого навчального закладу системи споживчої кооперації – Українського Кооперативного Інституту ім. М.І.Туган-Барановського, відкритого ще в січні 1920 року. Тож ми не є новачками в системі вищої освіти.

Завдяки постійній фінансовій підтримці споживчої кооперації Київщини науково-методична й матеріально-технічна  база освітнього закладу постійно удосконалюється, модернізується, поновлюється сучасним устаткуванням. Створено лабораторії мікробіології, фізико-хімічного та сенсорного аналізу, інструментальних методів дослідження, кабінети стандартизації та управління якістю, ресторанного і зарубіжного сервісу, комерційної діяльності, економіки і управління бізнес-процесами та ін..

До Ваших послуг – наукові товариства, клуби за інтересами, художні студії з вокалу і хореографії, спортивні секції тощо. У Вашому розпорядженні – актова та лекційна зали, спортивний комплекс з тренажерами, інформаційний центр з виходом до всесвітньої мережі Internet, електронна бібліотека, комфортабельний гуртожиток, студентське кафе.

Сьогодні і завтра Ви будете визначати інтелектуальний і творчий потенціал Київського регіону і держави. Ви – молода еліта, наш потужній і надійний кадровий ресурс, який здатний зробити Україну сильною і процвітаючою. Нехай стане Вам сил і знань, черпайте мудрість і силу духу зі скарбниці історії і культури нашого народу, щиро любіть рідну землю, шануйте батьків і завжди  пишайтесь тим, що Ви є студентами  Київського кооперативного інституту бізнесу і права.

 

В.о.ректора                                 Тетяна Камінська

Архів Новин

Турнір з англійської мови з головним арбітром Ернестом Мусондою, викладачем з Центральної Африки

11 червня 2019 року відбулась важлива подія для студентів-першокурсників,які вкотре мали можливість відвідати тренінгові заняття викладача з Центральної Африки Ернеста Мусонда. Тренінгове заняття у форматі турніру змусило студентів проявити найвищий рівень володіння англійською мовою та свої вміння спілкуватися, успішно працювати у команді,спілкуючись лише іноземною мовою між собою.

Участь у Міжнародному науковому симпозіумі “Епоха Голодомору у мовній та концептуальній картинах світу”

7-8 червня в Національній академії наук України відбувся Міжнародний міждисциплінарний науковий симпозіум “Епоха Голодомору  у мовній та концептуальній картинах світу”. Організаторами виступили Український інститут національної пам’яті, Інститут історії України Національної академії наук України, Український науково-дослідний та освітній центр вивчення Голодомору (HREC in Ukraine), Науково-освітній консорціум вивчення Голодомору (HREC) при Канадському інституті українських студій Альбертського університету.Учасницею наукового симпозіуму стала старший викладач кафедри соціально-гуманітарних дисциплін, к.і.н. Руденко Ю.М.

Що таке булінг та чому про нього треба знати всім?

Булінг (цькування) – тривожна тенденція в сучасному українському суспільстві і найгостріше вона постає в освітньому середовищі, де дитина проводить більшу частку свого повсякденного життя. З метою поглиблення знань з даного питання Обриська А.М., заступник директора коледжу з НВР пройшла курс «Протидія та попередження булінгу (цькуванню) в закладах освіти».    Цей курс підготовлений в рамках створення національної системи протидії та попередження булінгу (цькування) в закладах освіти Міністерством освіти і науки України за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» та платформи онлайн-курсів Prometheus та має на меті навчити освітян розпізнавати ситуації булінгу, вчасно і правильно реагувати на його прояви в освітньому середовищі.

Вдалий був виступ нашого театрального колективу на Міжнародному фестивалі «Золотий ключик»

З 29 травня по 2 червня 2019 р. за підтримки Державної Агенції України з питань кіно, Національної спілки кінематографістів України, посольств Китаю та Болгарії відбувся V ювілейний міжнародний фестиваль академії дитячої кіно-театральної творчості "Золотий ключик" у місті Українка Обухівського району Київської області. Під час фестивалю були заплановані творчі зустрічі та фотосесії з зірками кіно, театру, телебачення та естради: Наталією Сумською, Володимиром Ямненком, Владою Литовченко, Володимиром Астаховим, Юрієм Рудченком, Іриною Сказіною, Володимиром та Ольгою Бистряковими, Гурбаном Аббасовим, Романом Мацютою, Тетяною Цимбал, Ларисою Кадочниковою, Наталією Кудряшовою та іншими.

Обговорюємо актуальні проблеми українського минулого

5-6 червня у Національному заповіднику “Софія Київська” відбувся форум “Історик і Кліо в академічному, публічному та медійному просторах” (до 100-річчя від дня народження О. Пріцака, І. Лисяка-Рудницького та 120-річчя від дня народження О. Оглоблина). Організаторами форуму виступили Український інститут національної пам’яті, Інститут історії України НАН України, Інститут української археографії та джерелознавства ім. М.С. Грушевського НАН України, Інститут українознавства ім. І. Крип’якевича НАН України, “LikБез. Історичний фронт”, Національний заповідник “Софія Київська”. Учасницею історичного форуму стала старший викладач кафедри соціально-гуманітарних дисциплін, к.і.н. Руденко Ю.М.

Підкорюємо не тільки наукові, а й гірські вершини!

31 травня 2019 року  студенти і викладачі Київського кооперативного інституту бізнесу і права здійснили сходження на гору Хом’як. Потяг Київ – Івано-Франківськ, переїзд автобусом до села Яблуниця, дощ, прогноз погоди – ще гірший. О дев’ятій годині ранку починаємо підйом. Перша частина шляху проходить лісом з помірним набором висоти, друга  – це крутий схил з підйомом по каміннях. Стежкою тече вода, земля з глиною тягнеться за ногами, каміння слизькі. Романтика!!!

Пошук по сайту

Контакти

Тел: (044) 258-20-29
Тел: (044) 257-50-94
Тел: (044) 257-52-12
Тел: (044) 257-70-91

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


вул. Ломоносова, 18

м. Київ, 03022

Карта проїзду


Написати листа

Годинник

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

rabota.ua 2  3  4  5 6