Какой ноутбук выбрать. Какой фирмы выбрать ноутбук лучше. Какой выбрать ноутбук для работы. Скачать драйвера для видеокарты. Скачать драйвера для видеокарты nvidia бесплатно. Драйвера видеокарты для windows 7. Как начать учить Java. Какие книги java читать. Все о программирование на Java. Скачать игры для android. Лучшие игры для android скачать. Бесплатные игры для планшетов android. Интересные факты о человеке. Где найти интересные факты обо всем. Интересные факты о русских. Где найти гайд по магу wow. Самые лучшие гайды о магах wow. Аркан маг гайд для World of Warcraft. Как начать изучать язык Python. Какие книги python лучше читать. Все о программировании на python. Скачать компоненты Joomla. Самые лучшие компоненты joomla скачать. Бесплатно скачивание компонентов Joomla всех версии.

Шановне студенство!

Шановне студенство! SfBaW0wy Ks

Для здійснення своїх заповітних мрій і сподівань Ви обрали шлях, що проходить через Київський кооперативний інститут бізнесу і права, який є правонаступником першого в Україні вищого навчального закладу системи споживчої кооперації – Українського Кооперативного Інституту ім. М.І.Туган-Барановського, відкритого ще в січні 1920 року. Тож ми не є новачками в системі вищої освіти.

Завдяки постійній фінансовій підтримці споживчої кооперації Київщини науково-методична й матеріально-технічна  база освітнього закладу постійно удосконалюється, модернізується, поновлюється сучасним устаткуванням. Створено лабораторії мікробіології, фізико-хімічного та сенсорного аналізу, інструментальних методів дослідження, кабінети стандартизації та управління якістю, ресторанного і зарубіжного сервісу, комерційної діяльності, економіки і управління бізнес-процесами та ін..

До Ваших послуг – наукові товариства, клуби за інтересами, художні студії з вокалу і хореографії, спортивні секції тощо. У Вашому розпорядженні – актова та лекційна зали, спортивний комплекс з тренажерами, інформаційний центр з виходом до всесвітньої мережі Internet, електронна бібліотека, комфортабельний гуртожиток, студентське кафе.

Сьогодні і завтра Ви будете визначати інтелектуальний і творчий потенціал Київського регіону і держави. Ви – молода еліта, наш потужній і надійний кадровий ресурс, який здатний зробити Україну сильною і процвітаючою. Нехай стане Вам сил і знань, черпайте мудрість і силу духу зі скарбниці історії і культури нашого народу, щиро любіть рідну землю, шануйте батьків і завжди  пишайтесь тим, що Ви є студентами  Київського кооперативного інституту бізнесу і права.

В.о.ректора                                 Тетяна Камінська

Архів Новин

Студентки ККІБП – спортсменки, активістки і просто красуні!

14 березня 2019 року в спортивній залі ККІБП були проведені комплексні спортивні змагання із загальної фізичної підготовки серед дівчат коледжу. У змаганнях взяли участь студентки І і ІІ курсів груп: 11 ПК, 11 ЕК, 11 ХК, 11 ГРК, 11 КІК, 21 ПК, 22 ПК, 21 ТМК, ТК, 22 ГРК, 21 ХК.

«Наша дума, наша пісня не вмре, не загине». Традиційні Шевченківські читання в ККІБП

9 березня – особливий день у житті кожного свідомого українця, який шанує рідну літературу та культуру, адже саме ця дата подарувала нам великого поета, чия творчість буде актуальною в усі часи.

Про перспективи повернення Донбасу і Криму та про політичний вектор держави дискутували і наші студенти-правники

12 березня 2019 року група студентів, що навчаються в ККІБП за спеціальністю «право», стали учасниками цікавої дискусії, яка проводилась на майданчику Українського національного інформаційного агентства (Укрінформ).

НА ПРИНЦИПАХ ВІДКРИТОСТІ ТА КОЛЕГІАЛЬНОСТІ ПРОЙШЛО ПІДСУМКОВЕ ЗАСІДАННЯ АТЕСТАЦІЙНОЇ КОМІСІЇ ККІБП

Робота з кадрами – один із напрямів діяльності адміністрації закладу вищої освіти. Складовою кадрового менеджменту є атестація персоналу. Це важлива форма морального та матеріального стимулювання, спрямована на вдосконалення діяльності викладачів.

Свято весни і краси у Голосіївській адміністрації

06 березня 2019 року в приміщенні Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації відбулася святкова культурно-мистецька програма «Березневі зустрічі», на яку були запрошені викладачі та студенти ККІБП. Титул «Жінка року Голосіївського району міста Києва» отримали 17 кращих мешканок  району, які своєю діяльністю сприяють розвитку усіх сфер суспільного життя, є неформальними лідерами в різних галузях, впливають на громадське життя району та міста.

Круглий стіл «Денонсація договору ракет середньої та малої дальності та її наслідки для України і міжнародної безпеки»

5 березня 2019 року у медіа-центрі Генеральної дирекції з обслуговування іноземних представників відбулося засідання круглого столу, в якому взяв участь професорсько-викладацький склад кафедр права і кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності.