logo

Как сделать потолок из гипсокартона. Как сделать подвесной потолок в доме. Какой потолок лучше сделать. Отделка ванной комнаты. Быстрая отделка ванных комнат панелями. Отделка ванной комнаты пластиковыми панелями. Кровля крыши профнастилом. Качественные материалы для кровли крыш. Крыша из мягкой кровли. Самоделки для сада. Успешные самоделки для сада своими руками. Самоделки для сада и огорода. Ванная мебель для ванной комнаты. Купить мебель для ванных комнат недорого. Заказ мебели для ванной комнаты. Бизнес малое производство. Самый малый бизнес идеи производство. Новый бизнес производство. Монтаж дверей своими руками. Быстрый монтаж входных дверей. Легкий монтаж пластиковых дверей. С чего начать ремонт квартиры. Быстрый ремонт дома с чего начать. Ремонт своими руками для начинающих.
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners

Мапа сайту


Електронна бібліотека

Спортивнi гуртки та курси

Опитування

Як Ви дізнались про ККІБП?

Офіційні групи

  

Годинник

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Зараз на сайті

На сайті один гість та відсутні користувачі

                                                                                      Language                                               
                                                                               
 
15831  ukr flag 


Кафедра фінансів, банківської справи та страхування

Склад кафедри

Наукова діяльність кафедри

Методичні та наукові праці викладачів

Навчальні дисципліни кафедри

Звіт кафедри

 

1212 144 

В сучасних умовах господарювання фахівці з різних спеціальностей повинні мати ґрунтовні знання та навички роботи з гуманітарних, фундаментальних та фахових дисциплін. Засвоєння основ фінансової науки підвищує кваліфікацію майбутніх фахівців - фінансистів і допомагає в розробці та прийнятті оптимальних рішень з питань побудови ефективної фінансової політики та здійснення фінансової діяльності суб’єктами господарювання.Кафедра фінансів, банківської справи та страхування є структурним підрозділом економіко-правового факультету інституту, діяльність якої скерована на формування необхідних теоретичних знань та практичних навичок циклу фінансових дисциплін.

Кафедра є випусковою та здійснює підготовку фахівців широкого діапазону освітніх ступенів спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» та 075 «Маркетинг».

Випускники кафедри, володіючи сучасними методами діагностики фінансово-економічних ситуацій, працюють на підприємствах державного, комунального та приватного секторів національної економіки, зокрема в банках, страхових, консалтингових компаніях, центрах економічних та маркетингових  досліджень, очолюють економічні та фінансові служби підприємств, науковихiпроектних установ, обіймають посади фінансових менеджерів, фахівів з фінансово-економічної безпеки, податків і зборів, ревізорів, фінансових аналітиків, консультантів з маркетингу тощо.

Основою кафедри є її колектив, що складається звикладачів високого кваліфікаційного рівня, які ведуть активну наукову діяльність та мають практичний досвід роботи.У складі кафедри4 доктори економічних наук, з них 3 мають вчене звання професора, 9кандидатівекономічнихнаук,з них 3 мають вчене звання доцента, 2старших  викладачі. Науково-педагогічний колектив кафедри спрямовує свої зусилля навиявлення, розвиток та підтримку обдарованих і талановитих студентів, сприяє розвитку їхньої наукової творчості шляхом залучення до науково-дослідної діяльності. З метою реалізації інтелектуальнихздібностей та практичних навичок студентів при кафедрі створений та плідно функціонує студентський науково-дискусійний клуб «Науковий квадріум».

Викладачі кафедри здійснюють керівництво виробничою практикою на базіпідприємств та організацій Київської регіональноїспілки споживчої кооперації, а також державних організацій таприватних підприємств.

 Кафедра застосовує як традиційні, так і новітні технології навчання, використовує спеціалізовані навчальні кабінети. Аудиторії кафедри оснащено сучасними інформаційними, технічними системами та засобами наочного навчання. Навчально-матеріальна база кафедри постійно оновлюється, що сприяє підвищенню якості та рівня теоретичних знань та практичних вмінь студентів ККІБП.

Пошук по сайту

Оголошення

ПРОДОВЖУЄТЬСЯ ПРИЙОМ ДОКУМЕНТІВ НА НАВЧАННЯ...

від осіб з повною загальною середньою освітою (11 класів)(без сертифікатів ЗНО) КВАЛІФІКОВАНИЙ РОБІТНИК: Спецiальнiсть Термін навчання Облiкове...

Контакти

Тел: (044) 258-20-29
Тел: (044) 257-50-94
Тел: (044) 257-52-12
Тел: (044) 257-70-91

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


вул. Ломоносова, 18

м. Київ, 03022

Карта проїзду


Написати листа

Календар

Вересень 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1

1 2  3  4  5 6