logo

Какой ноутбук выбрать. Какой фирмы выбрать ноутбук лучше. Какой выбрать ноутбук для работы. Скачать драйвера для видеокарты. Скачать драйвера для видеокарты nvidia бесплатно. Драйвера видеокарты для windows 7. Как начать учить Java. Какие книги java читать. Все о программирование на Java. Скачать игры для android. Лучшие игры для android скачать. Бесплатные игры для планшетов android. Интересные факты о человеке. Где найти интересные факты обо всем. Интересные факты о русских. Где найти гайд по магу wow. Самые лучшие гайды о магах wow. Аркан маг гайд для World of Warcraft. Как начать изучать язык Python. Какие книги python лучше читать. Все о программировании на python. Скачать компоненты Joomla. Самые лучшие компоненты joomla скачать. Бесплатно скачивание компонентов Joomla всех версии.
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners

Мапа сайту


НАБІР ДО АСПІРАНТУРИ

Прийом документів до аспірантури ККІБП за спеціальностями 

051 Економіка та 071 Облік і оподаткування продовжено до 25.09.2017 р.

Електронна бібліотека

Спортивнi гуртки та курси

Опитування

Як Ви дізнались про ККІБП?

Офіційні групи

  

Годинник

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Зараз на сайті

На сайті один гість та відсутні користувачі

                                                                                      Language                                               
                                                                               
 
15831  ukr flag 


Кафедра фінансів, банківської справи та страхування

Склад кафедри

Напрями наукової діяльності

Методичні та наукові праці викладачів

Навчальні дисципліни кафедри

Звіт кафедри

 

1212 144 

В сучасних умовах господарювання фахівці з різних спеціальностей повинні мати ґрунтовні знання та навички роботи з гуманітарних, фундаментальних та фахових дисциплін. Засвоєння основ фінансової науки підвищує кваліфікацію майбутніх фахівців - фінансистів і допомагає в розробці та прийнятті оптимальних рішень з питань побудови ефективної фінансової політики та здійснення фінансової діяльності суб’єктами господарювання.Кафедра фінансів, банківської справи та страхування є структурним підрозділом економіко-правового факультету інституту, діяльність якої скерована на формування необхідних теоретичних знань та практичних навичок циклу фінансових дисциплін.

Кафедра є випусковою та здійснює підготовку фахівців широкого діапазону освітніх ступенів спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» та 075 «Маркетинг».

Випускники кафедри, володіючи сучасними методами діагностики фінансово-економічних ситуацій, працюють на підприємствах державного, комунального та приватного секторів національної економіки, зокрема в банках, страхових, консалтингових компаніях, центрах економічних та маркетингових  досліджень, очолюють економічні та фінансові служби підприємств, науковихiпроектних установ, обіймають посади фінансових менеджерів, фахівів з фінансово-економічної безпеки, податків і зборів, ревізорів, фінансових аналітиків, консультантів з маркетингу тощо.

Основою кафедри є її колектив, що складається звикладачів високого кваліфікаційного рівня, які ведуть активну наукову діяльність та мають практичний досвід роботи.У складі кафедри4 доктори економічних наук, з них 3 мають вчене звання професора, 9кандидатівекономічнихнаук,з них 3 мають вчене звання доцента, 2старших  викладачі. Науково-педагогічний колектив кафедри спрямовує свої зусилля навиявлення, розвиток та підтримку обдарованих і талановитих студентів, сприяє розвитку їхньої наукової творчості шляхом залучення до науково-дослідної діяльності. З метою реалізації інтелектуальнихздібностей та практичних навичок студентів при кафедрі створений та плідно функціонує студентський науково-дискусійний клуб «Науковий квадріум».

Викладачі кафедри здійснюють керівництво виробничою практикою на базіпідприємств та організацій Київської регіональноїспілки споживчої кооперації, а також державних організацій таприватних підприємств.

 Кафедра застосовує як традиційні, так і новітні технології навчання, використовує спеціалізовані навчальні кабінети. Аудиторії кафедри оснащено сучасними інформаційними, технічними системами та засобами наочного навчання. Навчально-матеріальна база кафедри постійно оновлюється, що сприяє підвищенню якості та рівня теоретичних знань та практичних вмінь студентів ККІБП.

Пошук по сайту

Оголошення

ПРОДОВЖУЄТЬСЯ ПРИЙОМ ДОКУМЕНТІВ НА НАВЧАННЯ...

від осіб з повною загальною середньою освітою (11 класів)(без сертифікатів ЗНО) КВАЛІФІКОВАНИЙ РОБІТНИК: Спецiальнiсть Термін навчання Облiкове...

Контакти

Тел: (044) 258-20-29
Тел: (044) 257-50-94
Тел: (044) 257-52-12
Тел: (044) 257-70-91

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


вул. Ломоносова, 18

м. Київ, 03022

Карта проїзду


Написати листа

1 2  3  4  5 6