logo

Купить новостройку с отделкой. Где купить однокомнатную квартиру в новостройке? Купить новостройку недорого. Оценка стоимости недвижимости. Какая рыночная оценка недвижимости? Принципы оценки недвижимости. Теплый пол своими руками. Как сделать теплый пол в доме. Монтаж водяного теплого пола. Не включается ноутбук. Скажите почему не включается ноутбук. Ноутбук включается и сразу выключается. Быстрый кредит наличными. Где быстро взять кредит без справок. Оформить быстрый кредит. Топ wow сервера. Где скачать последний клиент wow? Самый лучший сервера world of warcraft. Ленточная пилорама цена. Ленточная пилорама своими руками чертежи. Скачать чертежи ленточной пилорамы. Аренда квартир без посредников. Длительная аренда квартир без посредников и прочих. Аренда однокомнатной квартиры.
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners

Мапа сайту


НАБІР ДО АСПІРАНТУРИ

Набір до аспірантур1и

Електронна бібліотека

Спортивнi гуртки та курси

Опитування

Як Ви дізнались про ККІБП?

Офіційні групи

  

Годинник

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Зараз на сайті

На сайті 87 гостей та відсутні користувачі

                                                                                      Language                                               
                                                                               
 
15831  ukr flag 


Кафедра обліку і оподаткування

Склад кафедри

Напрями  діяльності кафедри

Методичні та наукові праці викладачів

Навчальні дисципліни кафедри

Звіт кафедри

 

mHJZGWIoH2M

 

Мрія кожної молодої людини – бути успішною та заможною! Спеціальність «Облік і оподаткування» є універсальною й професійно спрямованою до сучасних вимог у підготовці фахівців у галузі знань 07 «Управління та адміністрування» і навичок обліково-аналітичної, контрольно-ревізійної, податкової та аудиторської діяльності, забезпечення фінансово-інвестиційній стабільності підприємств та суб’єктів господарювання на ринку праці в бюджетній сфері.

Досконале володіння фаховими знаннями та вміннями використовувати науковий підхід при розв'язанні реальних проблем практичної діяльності перетворює майбутніх фахівців з обліку і оподаткування в інтелектуальну еліту нашої держави.

У складі кафедри 5 докторів економічних наук, 6 кандидатів економічних наук, 4 викладачі, 2 здобувача наукових ступенів, які ведуть активну наукову діяльність та мають практичний досвід роботи.

Викладачі кафедри спрямовують свої зусилля щодо виявлення, розвитку та підтримки обдарованих і талановитих студентів, сприяють розвитку їхньої наукової творчості шляхом залучення до науково-дослідної діяльності.

Викладачі кафедри здійснюють керівництво виробничою практикою на базі підприємств та організацій Київської регіональної спілки споживчої кооперації, а також державних організацій та приватних підприємств.

Кафедра застосовує як традиційні так і новітні технології навчання, використовує спеціалізовані навчальні кабінети. Аудиторії кафедри оснащені сучасними інформаційними, технічними системами та засобами наочного навчання. Навчально-матеріальна база кафедри постійно розвивається.

Після оволодіння фаховими дисциплінами студент:

     самостійно виконує роботу на певній ділянці бухгалтерського обліку щодо обліку майна, коштів, фондів, результатів діяльності, податків тощо;

    здійснює банківські операції та операції, пов’язані з рухом коштів та товарно-матеріальних цінностей;

     складає відповідні звіти, здійснює облік та контроль за рухом бланків звітності;

    здійснює нарахування та перерахування платежів, податків, внесків на державне соціальне страхування, коштів на фінансування капітальних вкладень, заробітної плати, інших платежів та виплат.

Випускники з обліку і оподаткування успішно працюють в державних установах, банках і страхових компаніях, інвестиційних фондах і компаніях, небанківських кредитних установах, а також в акціонерних й інших компаніях, холдінгах, органах управління всіх рівнів, керують підприємствами різних форм власності, займають урядові посади.

Наукова діяльність кафедри обліку і оподаткування спрямована на розвиток як професійного, так і наукового рівня студентів та професорсько-викладацького складу кафедри. Робота проводиться за найважливішими напрямами з питань удосконалення теорії, методології та практики бухгалтерського обліку, оподаткування, аудиту та аналізу щодо покращення інформаційного забезпечення внутрішніх та зовнішніх користувачів з метою прийняття ефективних управлінських рішень.

Кафедра постійно співпрацює з розробниками програм для ведення бухгалтерського обліку: «1С: Бухгалтерія 8.2 для України», «Ліга: Закон», «M.E. Doc IS», «Парус», «КІТ: Аудит», «Фінанси без проблем», «MD OFFICE».

 

 

Пошук по сайту

ВІТАЄМО !!!

4nafrada

 

ВІТАЄМО З ВИСОКОЮ НАГОРОДОЮ!!!

 

Ректора Київського кооперативного інституту бізнесу і права Тетяну Григорівну Камінську нагороджено орденом

«За духовне відродження нації»!

 

Детальніше

 

Оголошення

Міжнародна науково-практична конференція «Економіка, фінанси і управлі...

Запрошуємо Вас взяти участь у Міжнародній науково-практичній конференції

Оголошення!

Оголошення!

За більш детальною інформацією звертатися до проректора з навчальної та наукової роботи Охріменка І.В. та до заступника директора з навчально-виховної роботи Вор...

ККІБП ГОТУЄТЬСЯ ДО НОВОГО РОКУ

ККІБП ГОТУЄТЬСЯ ДО НОВОГО РОКУ

ЗАПРОШУЄМО ВИКЛАДАЧІВ, СТУДЕНТІВ, ДРУЗІВ ККІБП НА ФАБРИКУ ЯЛИНКОВИХ ПРИКРАС У смт. КЛАВДІЄВО! ...

Дистанційні курси польської мови

Університет ЕКОНОМІКИв Бидгощі (WSG) Представництво WSGв Україні Центр міжнародного розвитку (WSG, ККІБП) ...

Контакти

Тел: (044) 258-20-29
Тел: (044) 257-50-94
Тел: (044) 257-52-12
Тел: (044) 257-70-91

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


вул. Ломоносова, 18

м. Київ, 03022

Карта проїзду


Написати листа

Календар

Листопад 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3

1 2  3  4  5 6