logo

VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners

Мапа сайту


Електронна бібліотека

Спортивнi гуртки та курси

Опитування

Як Ви дізнались про ККІБП?

Офіційні групи

  

Годинник

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Зараз на сайті

На сайті 84 гостей та відсутні користувачі

                                                                                      Language                                               
                                                                               
 
15831  ukr flag 


Кафедра обліку і оподаткування

Склад кафедри

Напрями  діяльності кафедри

Методичні та наукові праці викладачів

Навчальні дисципліни кафедри

Звіт кафедри

 

mHJZGWIoH2M

 

Мрія кожної молодої людини – бути успішною та заможною! Спеціальність «Облік і оподаткування» є універсальною й професійно спрямованою до сучасних вимог у підготовці фахівців у галузі знань 07 «Управління та адміністрування» і навичок обліково-аналітичної, контрольно-ревізійної, податкової та аудиторської діяльності, забезпечення фінансово-інвестиційній стабільності підприємств та суб’єктів господарювання на ринку праці в бюджетній сфері.

Досконале володіння фаховими знаннями та вміннями використовувати науковий підхід при розв'язанні реальних проблем практичної діяльності перетворює майбутніх фахівців з обліку і оподаткування в інтелектуальну еліту нашої держави.

У складі кафедри 5 докторів економічних наук, 6 кандидатів економічних наук, 4 викладачі, 2 здобувача наукових ступенів, які ведуть активну наукову діяльність та мають практичний досвід роботи.

Викладачі кафедри спрямовують свої зусилля щодо виявлення, розвитку та підтримки обдарованих і талановитих студентів, сприяють розвитку їхньої наукової творчості шляхом залучення до науково-дослідної діяльності.

Викладачі кафедри здійснюють керівництво виробничою практикою на базі підприємств та організацій Київської регіональної спілки споживчої кооперації, а також державних організацій та приватних підприємств.

Кафедра застосовує як традиційні так і новітні технології навчання, використовує спеціалізовані навчальні кабінети. Аудиторії кафедри оснащені сучасними інформаційними, технічними системами та засобами наочного навчання. Навчально-матеріальна база кафедри постійно розвивається.

Після оволодіння фаховими дисциплінами студент:

     самостійно виконує роботу на певній ділянці бухгалтерського обліку щодо обліку майна, коштів, фондів, результатів діяльності, податків тощо;

    здійснює банківські операції та операції, пов’язані з рухом коштів та товарно-матеріальних цінностей;

     складає відповідні звіти, здійснює облік та контроль за рухом бланків звітності;

    здійснює нарахування та перерахування платежів, податків, внесків на державне соціальне страхування, коштів на фінансування капітальних вкладень, заробітної плати, інших платежів та виплат.

Випускники з обліку і оподаткування успішно працюють в державних установах, банках і страхових компаніях, інвестиційних фондах і компаніях, небанківських кредитних установах, а також в акціонерних й інших компаніях, холдінгах, органах управління всіх рівнів, керують підприємствами різних форм власності, займають урядові посади.

Наукова діяльність кафедри обліку і оподаткування спрямована на розвиток як професійного, так і наукового рівня студентів та професорсько-викладацького складу кафедри. Робота проводиться за найважливішими напрямами з питань удосконалення теорії, методології та практики бухгалтерського обліку, оподаткування, аудиту та аналізу щодо покращення інформаційного забезпечення внутрішніх та зовнішніх користувачів з метою прийняття ефективних управлінських рішень.

Кафедра постійно співпрацює з розробниками програм для ведення бухгалтерського обліку: «1С: Бухгалтерія 8.2 для України», «Ліга: Закон», «M.E. Doc IS», «Парус», «КІТ: Аудит», «Фінанси без проблем», «MD OFFICE».

 

 

Пошук по сайту

Оголошення

ПРОДОВЖУЄТЬСЯ ПРИЙОМ ДОКУМЕНТІВ НА НАВЧАННЯ...

від осіб з повною загальною середньою освітою (11 класів)(без сертифікатів ЗНО) КВАЛІФІКОВАНИЙ РОБІТНИК: Спецiальнiсть Термін навчання Облiкове...

Контакти

Тел: (044) 258-20-29
Тел: (044) 257-50-94
Тел: (044) 257-52-12
Тел: (044) 257-70-91

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


вул. Ломоносова, 18

м. Київ, 03022

Карта проїзду


Написати листа

Календар

Вересень 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1

1 2  3  4  5 6