logo

VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners

Мапа сайту


НАБІР ДО АСПІРАНТУРИ

Прийом документів до аспірантури ККІБП за спеціальностями 

051 Економіка та 071 Облік і оподаткування продовжено до 25.09.2017 р.

Електронна бібліотека

Спортивнi гуртки та курси

Опитування

Як Ви дізнались про ККІБП?

Офіційні групи

  

Годинник

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Зараз на сайті

На сайті 120 гостей та відсутні користувачі

                                                                                      Language                                               
                                                                               
 
15831  ukr flag 


Циклові комісії

Циклова комісія гуманітарних та соціальних дисциплін

Голова циклової  комісії:  Миндюк М.Д. –спеціаліст вищої категорії, викладач – методист.

Члени циклової комісії:

Прудченко І.І. – кандидат педагогічних наук, доцент;

Нечаюк Л.Г. – кандидат філологічних наук; 

Клименко О.Ф. -спеціаліст вищої категорії, викладач – методист;

Проневич Т.М. -  спеціаліст вищої категорії, старший викладач;

       Пушняк О.А. – спеціаліст вищої категорії, вчитель–методист;

       Ламська О.В. – спеціаліст вищої категорії;

Сов'як В.В. – спеціаліст вищої категорії;

Редько Ю.О. – спеціаліст ІІ категорії;

Паламарчук К.В. – спеціаліст;

Розводовська Т.С.– спеціаліст;

Кравченко О.В.– спеціаліст;

Ільницька О.А. – спеціаліст;

Приблуда Л.М.– спеціаліст;

Розводовська Т.С. – спеціаліст;

Яхниця Ю.М – спеціаліст;

Набока А.І. – спеціаліст.

Циклова комісія природничо-математичних дисциплін

Голова циклової  комісії:   Маятіна Н.В. – спеціаліст вищої категорії, викладач – методист.

Члени циклової комісії:

Ремесло В.Я. – кандидат військових наук, доцент;

Шнедович О.А. – спеціаліст вищої категорії, викладач – методист;

Красноок С.А. – спеціаліст вищої категорії, викладач – методист;

Пархомчук С.М. – спеціаліст вищої категорії;

Базалійська О.В.–   спеціаліст вищої категорії;

Бєльська Н.П. – спеціаліст вищої категорії;

Ворона Л.В. – спеціаліст І категорії;

Мирутенко Л.В – спеціаліст І категорії;

РуденкоД.С. – спеціаліст ІІ категорії;

Ревчук О.В.  – спеціаліст;

Кокошинський В.В. – спеціаліст;

Мазурик В.М.  – спеціаліст.

Циклова комісія правознавчих дисциплін

Голова циклової  комісії: Зіньова О.С. –  спеціаліст вищої категорії, старший викладач.

Члени циклової комісії:

Андрущенко Л.В. – кандидат юридичних наук, спеціаліст вищої категорії;

Гаращенко Л.П. – кандидат юридичних наук, доцент;

Колінько О.О. – кандидат юридичних наук;

Калініченко О.Ф. – кандидат юридичних наук;

Возник М.В. – кандидат юридичних наук;

Терещенко Л.В. – кандидат юридичних наук;

Найда І.В. – спеціаліст;

Озарків І.Д. – спеціаліст;

Жарко О. Г.  – спеціаліст.

Циклова комісія обліково-економічних дисциплін

Голова циклової  комісії:  Бобошко С.О. – спеціаліст вищої категорії, викладач – методист;

Члени циклової комісії:

Білозор Л.В. – кандидат економічних наук, доцент;

Бражна Л.В. – кандидат економічних наук;

Гойло Н.В. – кандидат економічних наук;

Завізіон Н.О. – спеціаліст ІІ категорії;

Громова О.О. – спеціаліст ІІ категорії;

Єфімцева Л.О. – спеціаліст.

Циклова комісія фінансових дисциплін

Голова циклової  комісії: Кравцова Л.Л. – спеціаліст вищої категорії.

Члени циклової комісії:

Зверук Л.А. – кандидат економічних наук;

Пурденко О.А. – кандидат економічних наук;

Лемещенко Н.М. – спеціаліст;

Нечаюк І.Б. – спеціаліст.

Циклова комісія товарознавства та комерційної діяльності

Голова циклової  комісії:  Михайлов В.І. – кандидат технічних наук, доцент, спеціаліст вищої категорії.

Члени циклової комісії:

Войцешина Н.І. – кандидат сільськогосподарських наук, старший науковий співробітник;

Вишневська О.А. – кандидат сільськогосподарських наук;

Купрій С.Ф. – спеціаліст вищої категорії, викладач – методист;

Леонідова Н.М. – спеціаліст І категорії;

       Дремлюк Л.Л. – майстер виробничого навчання, спеціаліст.

Циклова комісія виробництва харчової продукції та організації обслуговування

Голова циклової  комісії: Олефіренко М.В. – спеціаліст вищої категорії, старший викладач.

Члени циклової комісії:

Ромоданова В.О. – кандидат  технічних наук, професор;

Соколовський А.Т. – кандидат  технічних наук, доцент;

Василів В.П. – кандидат  технічних наук, доцент;

Мамченко Л.Є. – кандидат  технічних наук;

Короташ К.В. – спеціаліст І категорії;

Пархоменко О.П. – спеціаліст ІІ категорії;

Рибчук Л.А. – спеціаліст;

Писачук О.О. – спеціаліст;

Король О.Ю. – спеціаліст;

Краєвська С.П. – спеціаліст;

Гомоля Н.Я. – майстер виробничого навчання, спеціаліст;

Кручик В.А. – майстер виробничого навчання, спеціаліст.

Пошук по сайту

Оголошення

Оголошення!

Шановні студенти та викладачі! 20 вересня 2017 року о 10.30 відбудеться флешмоб

ПРОДОВЖУЄТЬСЯ ПРИЙОМ ДОКУМЕНТІВ НА НАВЧАННЯ...

від осіб з повною загальною середньою освітою (11 класів)(без сертифікатів ЗНО) КВАЛІФІКОВАНИЙ РОБІТНИК: Спецiальнiсть Термін навчання Облiкове...

Контакти

Тел: (044) 258-20-29
Тел: (044) 257-50-94
Тел: (044) 257-52-12
Тел: (044) 257-70-91

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


вул. Ломоносова, 18

м. Київ, 03022

Карта проїзду


Написати листа

1 2  3  4  5 6