logo

Продажа квартир на первом этаже. Хороша ли квартира на первом этаже? Однокомнатная квартира на первом этаже. Полезные самоделки для дома. Самоделки для дома своими руками. Полезные самоделки для дома. Оформление покупки авто. Быстрое оформление договора купли продажи авто. Порядок оформления авто. Кредит на развитие бизнеса. Где взять кредит для бизнеса. Кредит на развитие малого бизнеса. Уроки создания сайта на joomla. Лучшие joomla уроки бесплатно. Joomla интернет магазин уроки.
Joomla seo плагины. Joomla seo оптимизация. Настройка seo joomla. Ремонт дома своими руками. Как начать строить дом своими руками. Строительство дома с нуля. Seo продвижение сайтов. Качественная seo оптимизация сайта. Seo оптимизация своими руками.
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners

Мапа сайту


Електронна бібліотека

Спортивнi гуртки та курси

Опитування

Як Ви дізнались про ККІБП?

Офіційні групи

  

Годинник

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Зараз на сайті

На сайті 167 гостей та відсутні користувачі

                                                                                      Language                                               
                                                                               
 
15831  ukr flag 


Стажування науково-педагогічних працівників

Невід’ємною частиною міжнародної співпраці є організація зарубіжних відряджень, в тому числі стажувань, конференцій.

  Конкурси та стипендії для науковців

Участь викладачів ККІБП на міжнародних конференціях, семінарах, круглих столах протягом останніх років суттєво збільшується. Учені Інституту беруть активну участь у різних наукових заходах міжнародного рівня з актуальних проблем обліку, фінансів та правознавства, які проходять в Україні і за її межами, зокрема, у таких країнах, як Австрія, Білорусь, Болгарія, Велика Британія, Грузія, Казахстан, Литва, Молдова, Польща, Португалія, Словаччина, США, Чехія, Угорщина, Фінляндія тощо. За результатами роботи конференцій опубліковано більше 100 найменувань тез доповідей.

Основні з яких подані нижче:

Роки П.І.П. викладача Місце проведення та назва конференції Мета відвідування Тема доповіді
2012 рік
20-21 вересня Токар В.В. Циклічна наукова конференція «Nierówności społeczne a wzrost gospodarczy» на тему «Kryzys finansów publicznych, przyczyny, implikacje, perspektywy spójności społeczno-ekonomicznej», Жешув, Польща, 20-21 вересня 2012 року. Доповідь: “Transformation Tendencies of the Global Monetary System”
2013 рік
Козенко А.О.

Impact of decentralization on economic growth /А.О. Кozenko // Materialy VIII Mezinarodni vedesco-prakticka conference, Praha, 2013 - P.6-9. - 0,14 д.а.

Козенко А.О. Вертикальное выравнивание как форма бюджетного регулирования / А.О. Козенко // Материалы XIV Всероссийской научно-практической конференции молодых ученых, аспирантов и студентов «Молодежь. Образование. Экономика» - 2013 - С.125-127. - 0, 16 д.а.
2014 рік
Вересень Біловус А.І. Суспільна Академія Наук (Республіка Польща) в м. Лодзь-Варшава-Краків - Міжнародна дидактична конференція «Понад кордонами»
2015 рік
19-20.11. Камінська Т.Г. Варшавський університет наук про життя (Республіка Польща) в м. Варшава. Восьмий міжнародний фінансовий і банківський форум «Фактори розвитку ринку в бізнес середовищі», який проходив у період
2016
4-5.05.

Студенти ВУЗу

(керівник І. В. Охраменко)

ІІ міжнародна науково-практичну конференція «Актуальні проблеми і напрямки підвищення ефективності діяльності організацій споживчої кооперації і інших суб’єктів господарювання в сучасних умовах».

Місце проведення – Заклад освіти «Мінський торговий коледж» Білоруської кооперативної спілки.

Отримано 1 та 2 місця.

http://kkibp.edu.ua/uk/novini/683-krashchi-i-na-mizhnarodnomu-rivni

http://mtk-bks.by/news/20160506-0

Засідання Мінської міської Ради керівників коледжів на тему «Використання інноваційних підходів в управлінні коледжем». Місце проведення – Заклад освіти «Мінський торговий коледж» Білоруської кооперативної спілки: http://mtk-bks.by/news/20160511

 

В Україні діє велика кількість програм та конкурсів за умовами яких студенти старших курсів, молоді науковці, викладачі Інституту можуть упродовж певного періоду навчатися чи проводити дослідження у закордонних вищих навчальних закладах за кошти грантових установ. У поточному році викладачі активно працюють як над індивідуальними, так і над груповими.

Не менш важливим є можливість навчання студентів Інститут за кордоном. Зокрема, студенти бакалаврату можуть навчатись один або два семестри у таких навчальних закладах: Університет Домброви Гурничої, Економічний Університет в Братіславі, Університет Південної Богемії в м. Чеське Будейовіце. Також проводяться переговори із Університетом Яна Кохановського в м Кельце (Польща) щодо отримання студентами Інституту подвійних дипломів.

 

Стажування науково-педагогічних працівників

У минулому навчальному році підвищення кваліфікації та стажування поза межами Інституту пройшли близько 10 науково-педагогічних працівників.

 

Роки П.І.П. викладача Країна, ВНЗ Мета відвідування
2015 рік
8.11-21.11 Охріменко І. В

Варшавський університет наук про життя (Warsaw University of Life Sciences Szkola Glowna Gospodarstwa Wiejskiegow Warszawie

Стажування передбачало вивчення польського досвіду у сфері навчання студентів, формування ділових контаків,

1. Ознайомлення з навчальними планами і програмами.

http://kkibp.kiev.ua/novini/455-rozvyvayuchy-mizhnarodnu-spivpratsyu

08.11-25.11 Камінська Т.Г.,
13-24.06 Зубро Т. Економічний університет в Братиславі (Eronomicka Univerzita v Bratislave)

1. Ознайомлення з методичною, науковою та організаційною роботою.

2. Обмін навчально-педагогічним досвідом.

3.Проведення консультацій по дисциплінам, які цікавлять студентів.

17-18.04 Бардаш С.В. Тренінг «Індивідуальне інвестування в структурні продукти фондового ринку», м. Варшава, Польща (сертифікат ES 150014).
14.06 – 28.08 Токар В.В. Викладання – Університет м. Редлендз (Каліфорнія, США):
2016 рік
23-31.05 Бардаш С.В. «Нормативно-правове забезпечення та практика застосування МСФЗ в країнах Європейського Союзу», м. Варшава, Польща (сертифікат ES 16018).
17.08-14.08 Токар В.В. Викладання – Університет м. Редлендз (Каліфорнія, США):
20-25.05 Харинович-Яворська Д. О. Східно-Фінляндський коледж (м. Гуйтінен, Фінляндія).

 

У сучасному глобалізованому світі завдяки використанню новітніх засобів телекомунікацій та інформаційних технологій актуальним є вирішення проблем оперативного обміну інформацією про досягнення науковців незалежно від місця їх розташування. Ці питання досягаються на основі друку наших викладачів у науково метричних виданнях. Це дозволяє підвищувати успіхи розвитку наукового середовища Інституту у багатьох напрямах, у тому числі з підготовки та атестації наукових кадрів.

Пошук по сайту

Оголошення

ПРОДОВЖУЄТЬСЯ ПРИЙОМ ДОКУМЕНТІВ НА НАВЧАННЯ...

від осіб з повною загальною середньою освітою (11 класів)(без сертифікатів ЗНО) КВАЛІФІКОВАНИЙ РОБІТНИК: Спецiальнiсть Термін навчання Облiкове...

Контакти

Тел: (044) 258-20-29
Тел: (044) 257-50-94
Тел: (044) 257-52-12
Тел: (044) 257-70-91

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


вул. Ломоносова, 18

м. Київ, 03022

Карта проїзду


Написати листа

Календар

Вересень 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1

1 2  3  4  5 6