logo

Ремонт ноутбука своими руками. Быстрый и гарантийный ремонт ноутбуков. Срочный ремонт ноутбуков. Ремонт компьютеров на дому. Быстрый ремонт компьютеров своими руками. Настройка и ремонт компьютеров. Java уроки для начинающих. Лучшие java уроки. Учим язык Java с нуля. Обзор смартфонов samsung. Качественный обзор смартфонов samsung galaxy. Обзор смартфона samsung galaxy s4. Фото картинки приколы. Самые новые картинки приколы. Лучшие приколы картинки. Скачать аддоны для wow. Самые новые аддоны для wow скачать. Скачать аддоны для wow быстро и без реги. Видео уроки python. Лучшие python уроки. Учим язык python с нуля. Скачать шаблоны для Joomla. Самые новые joomla шаблоны. Бесплатные шаблоны для Joomla.
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners

Мапа сайту


Міжнародний журнал

Міжнародний науковий журнал «Інтернаука»

 

 
zhurnal90

Спортивнi гуртки та курси

Офіційні групи

Instagram vvodit arhivyi 800x405

Зараз на сайті

На сайті 27 гостей та відсутні користувачі

                                                                                      Language                                               
                                                                               
 
15831  ukr flag 


ПЕРЕМОГА СТУДЕНТІВ ГРУПИ 21 ПК У ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ ІНТЕРНЕТ-ОЛІМПІАДІ З ІСТОРІЇ УКРАЇНИ ВІД ОСТРОЗЬКОЇ АКАДЕМІЇ

Screenshot 20220511 120344 OneDrive

Важливість вивчення історії України, особливо на тлі російсько-української війни, складно переоцінити. Історія, як і мова та релігія, завжди мала велике значення. У добу кривавої війни й після неминучої перемоги України, важливо бути обізнаним в історії, адже це дин із факторів національної безпеки, освіченості населення та вміння розпізнавати і ламати стереотипи. Мігель де Сервантас говорив: «Історія – скарбниця наших діянь, свідок минулого, приклад і повчання для сьогодення, застереження для майбутнього»

З метою популяризації вивчення історії власної держави, плеканні історичної спадщини і національно-патріотичному вихованні молоді, кафедрою історії ім. проф. М.П. Ковальського та Науковим товариством студентів та аспірантів імені Олександра Оглоблина Національного університету «Острозька академія» було організовано та проведено інтелектуальну подію – ІІ Всеукраїнську Інтернет-олімпіаду з історії України.

До участі в олімпіаді долучилося 725 учасників із усіх областей України. У результаті інтелектуальних змагань студенти групи 21 ПК на чолі з к.і.н., доцентом кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Руденко Ю.М. отримали нагороди: Тарасенко Дмитро – Диплом І ступеня; Тесленко Марк, Кобко Надія, Кондратюк Євген, Коновал Ліна, Кучерява Тетяна, Москаленко Вікторія, Подорожна Єлизавета – Сертифікат учасника.

Переможець олімпіади нагороджений Дипломом, його керівник – Подякою, учасники події, котрі не вибороли призових місць, отримали Сертифікати.

Screenshot 20220511 173858 OneDrive

Screenshot 20220511 173944 OneDrive

Пошук по сайту

Оголошення

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ приглашає вас на заплановану конференцію: Zoom. Тема: День Відкритих Дверей ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ Подключиться до конференції Zoom ht...

До уваги студентів!

Студенти, які повертаються в гуртожиток на проживання після карантину повинні мати з собою довідку від сімейного лікаря про епідоточення....

Контакти

Тел: (044) 258-20-29
Тел: (044) 257-50-94
Тел: (044) 257-52-12
Тел: (044) 257-70-91

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


вул. Ломоносова, 18

м. Київ, 03022

Карта проїзду


Написати листа

PB 2  3  4  5 987789