logo

Какой ноутбук выбрать. Какой фирмы выбрать ноутбук лучше. Какой выбрать ноутбук для работы. Скачать драйвера для видеокарты. Скачать драйвера для видеокарты nvidia бесплатно. Драйвера видеокарты для windows 7. Как начать учить Java. Какие книги java читать. Все о программирование на Java. Скачать игры для android. Лучшие игры для android скачать. Бесплатные игры для планшетов android. Интересные факты о человеке. Где найти интересные факты обо всем. Интересные факты о русских. Где найти гайд по магу wow. Самые лучшие гайды о магах wow. Аркан маг гайд для World of Warcraft. Как начать изучать язык Python. Какие книги python лучше читать. Все о программировании на python. Скачать компоненты Joomla. Самые лучшие компоненты joomla скачать. Бесплатно скачивание компонентов Joomla всех версии.
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners

Мапа сайту


Електронна бібліотека

Спортивнi гуртки та курси

Офіційні групи

  

Зараз на сайті

На сайті 47 гостей та відсутні користувачі

                                                                                      Language                                               
                                                                               
 
15831  ukr flag 


Катерина Присядько та Марія Синельник вийшли у фінал заключного IV етапу Міжнародного конкурсу імені Тараса Шевченка

264423186 231803

10 жовтня 2019 року у Житомирському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти відбулися урочистості з нагоди відкриття Х (ювілейного) Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.Головною метою якого є вшанування творчої спадщини Т. Г. Шевченка, виявлення творчо обдарованої учнівської та студентської молоді та підвищення рівня мовно-літературної освіти в Україні та за її межами.

Детальніше...

ДЕНЬ БЕЗПЕЧНОГО ІНТЕРНЕТУ

ZASD

11 лютого у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”. До проведення заходів з онлайн-безпеки долучилися студенти груп 21ЕК та 21 ХК разом із завідувачем бібліотеки Руденко Ю.М.

У День безпечного Інтернету мільйони людей об’єднуються, щоб надихнутися для позитивних змін онлайн, підвищити освіченість з питань безпеки онлайн та взяти участь у заходах, що проходять у всьому світі. День безпечного Інтернету націлений на створення безпечного та найкращого Інтернету, де кожен може використовувати технології відповідально, у дусі поваги, критично та творчо.

Детальніше...

«Студентська коляда – 2020» збирає друзів

84502207 481465549210749 4996141267080445952 n6 лютого 2020 року в нашому навчальному закладі проходив VМіжнародний фестиваль «Студентська коляда», гасло якого «Справжнє Різдво у твоєму серці». З 2019 року він носить ім'я великого сина українського народу Любомира Гузара.

Фестиваль проводиться з ініціативи Київського кооперативного інституту бізнесу і права та Київської Трьохсвятительської духовної семінарії УГКЦ за підтримки департаменту молоді та спорту КМДА та Центру академічного душпастирства УГКЦ.

Детальніше...

ТИЖДЕНЬ ІСТОРИЧНОЇ ПАМ'ЯТІ «УКРАЇНА ЄДНАЄ!»

ZAS 187Тиждень історичної пам'яті організували та провели викладачі-історики кафедри суспільно-гуманітарних дисциплін Проневич Т.М., Пушняк О.А., Руденко Ю.М. з 27 по 30 січня 2020 року для студентів І-ІІ-х курсів ККІБП.

Протягом січня в Україні відзначали такі пам’ятні події: День захисників Донецького аеропорту – героїв-кіборгів, День Соборності України, прийняття Українською Центральною Радою Четвертого універсалу та проголошення незалежності України, Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту, День затвердження синьо-жовтого стягу Державним прапором України, День пам’яті Героїв Крут. Для студентів були проведені лекторії, перегляд відеоматеріалів про знаменні дати, організовані тематичні книжкові виставки, дискусії з питань збереження історичної пам’яті, а також участь у загальноміських заходах.

Детальніше...

Пошук по сайту

Оголошення

Hабір абітурієнтів

ОГОЛОШЕННЯ КИЇВСЬКИЙ КООПЕРАТИВНИЙ ІНСТИТУТ БІЗНЕСУ І ПРАВА з 01.12 2019 року розпочинає набір абітурієнтів на курси підготовки до вступних іспиті...

З 04.02 ДІЮТЬ КУРСИ ПОЛЬСЬКОЇ МОВИ

1) Курси польської мови організовані Університетом Економіки у м. Бидгощ можна відвідувати за адресою: м. Київ, вул. Ломоносова 18, оф. 407; ...

Контакти

Тел: (044) 258-20-29
Тел: (044) 257-50-94
Тел: (044) 257-52-12
Тел: (044) 257-70-91

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


вул. Ломоносова, 18

м. Київ, 03022

Карта проїзду


Написати листа

Годинник

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

PB 2  3  4  5 6