logo

VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners

Мапа сайту


Електронна бібліотека

Спортивнi гуртки та курси

Офіційні групи

Instagram vvodit arhivyi 800x405

Зараз на сайті

На сайті 73 гостей та відсутні користувачі

                                                                                      Language                                               
                                                                               
 
15831  ukr flag 


Наші викладачі на тренінгу

11176

Представник Київського кооперативного інституту бізнеса і права доцент кафедри права Возник М.В. 15-16 вересня 2020 року взяв участь в тренінгу  "Рівні права та можливості для жінок і чоловіків у збройних силах та інші ключові напрямки демократичного контролю над збройними силами"

Захід проводився за підтримки Секретаріату ОБСЄ, Женевського центру управління сектором безпеки DCAF та Академії Фольке Бернадотта.

Детальніше...

Правовий семінар на тему: «Правові аспекти в галузі лісового господарства»

IMG 1aaa65c2c92b9cc7ae5b6bf65b5c71a8 V

15 вересня 2020 року викладачами кафедри права Найдою І.В. та  Зіньовою О.С. спільно з юридичною клінікою «Громадська приймальня» було організовано та проведено правовий семінар на тему: «Правові аспекти в галузі лісового господарства».

У семінарі взяли участь викладачі кафедри права, консультанти та слухачі юридичної клініки, студенти-юристи економіко-правового відділення та економіко правового факультету.

Детальніше...

ДЗВІН ПАМ’ЯТІ ЛУНАЄ В НАШИХ СЕРЦЯХ

IMG 4e610dd8eb21bf8ddf67d3a650599b7e VЗ метою виховання громадянина-патріота України, утвердження любові до Батьківщини, духовності, моральності, шанобливого ставлення до національних надбань українського народу, вшанування пам’яті військовослужбовців, які загинули за свободу, незалежність і територіальну цілісність України, світовий мир та порядок, студенти економіко-правового фахового коледжу відвідали Залу пам’яті захисників України при Міністерстві оборони України, в якій відбувся щоденний ранковий церемоніал вшанування захисників України, що загинули цього дня у різні роки внаслідок російської збройної агресії на сході України.

Детальніше...

У ККІБП ВІДКРИВСЯ КІНОТЕАТР ПРОСТО НЕБА

IMG 88b14483b5d4e100e8d32b638a00cca7 V

10 вересня 2020 року у внутрішньому дворику Київського Кооперативного інституту бізнесу і права відбувся перший перегляд фільму у кінотеатрі просто неба.

Першим фільмом для показу обрали фільм «Мирний воїн». Фільм розповідає про спортсмена, який після травми переосмислює свою ціль у житті й усвідомлює, що важливим є сам шлях перемоги над собою, щоб досягнути ціль, а не нагорода. Організаторами кінотеатру виступили Центр Академічного Душпастирства Київської Архиєпархії УГКЦ та Київський Кооперативний інститут бізнесу і права. «Поки на вулиці тепла погода вирішили організувати кінотеатр під відкритим небом, щоб студенти могли відпочити та отримати натхнення для продуктивного навчання», - зазначив отець о. Ярослав Павлюк, Голова Центру Академічного душпастирства. Після перегляду фільму відбулось обговорення фільму.

Детальніше...

Пошук по сайту

Оголошення

Соціальна програма Scholarship

Соціальна програма Scholarship

Запрошуємо студентів Київського кооперативного інституту бізнесу і права взяти участь у соціальній програмі Scholarship. Головний приз - гранти (стипендія) на ...

До уваги студентів!

Студенти, які повертаються в гуртожиток на проживання після карантину повинні мати з собою довідку від сімейного лікаря про епідоточення....

Контакти

Тел: (044) 258-20-29
Тел: (044) 257-50-94
Тел: (044) 257-52-12
Тел: (044) 257-70-91

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


вул. Ломоносова, 18

м. Київ, 03022

Карта проїзду


Написати листа

Годинник

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

PB 2  3  4  5 6