logo

Укладка ламината на пол. Быстрая укладка ламината своими руками видео. Укладка ламината по диагонали. Пробковое покрытие для пола. Качественная укладка пробкового пола. Пробковый пол плюсы и минусы. Смеси для выравнивания пола. Быстрое выравнивание бетонного пола. Выравнивание пола стоимость. Самоделки для дома. Лучшие самоделки для дома своими руками. Полезные самоделки для дома. Как обустроить кухню. Как обустроить маленькую кухню быстро. Как обустроить кухню фото. Как открыть свой магазин. Хочу открыть магазин с большим капиталом. Сколько стоит открыть магазин. Диван своими руками. Как сделать диван своими руками для дома. Диван своими руками чертежи. Дизайн маленькой кухни. Красивый дизайн интерьера кухни фото. Малогабаритные кухни дизайн.
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners

Мапа сайту


Міжнародний журнал

Міжнародний науковий журнал «Інтернаука»

 

 
zhurnal90

Електронна бібліотека

Спортивнi гуртки та курси

Офіційні групи

Instagram vvodit arhivyi 800x405

Зараз на сайті

На сайті 29 гостей та відсутні користувачі

                                                                                      Language                                               
                                                                               
 
15831  ukr flag 


Правовий семінар на тему: «Книга скарг і пропозицій як електронний засоб комунікації»

20210413 094937

13 квітня 2021 року p метою досягнення правового розуміння господарсько-правових норм в контексті етико-моральних засобів впливу на суб’єктів господарювання та в рамках вивчення дисципліни «Підприємницьке право» доцент кафедри права Найда І.В. разом зі студентами групи 41ПІ провели правовий семінар на тему: «Книга скарг і пропозицій як електронний засоб комунікації».

Всі ми знаємо, що споживачі більше не можуть залишати відгуки у Книзі відгуків та пропозицій у закладах роздрібної і гуртової торгівлі та ресторанного господарства, оскільки обов’язковість ведення цих книг офіційно скасована.

Детальніше...

ККІБП приєднується до міжнародного проєкту «Greening Planet»

afisha a3 ukr

10 квітня 2021 рокуорганізаторами, партнерами, співорганізаторами та учасниками проєкту «Озеленення Планети» була реалізована акція, що мала на меті висадження 1 млн дерев за одну добу у 100 країнах світу, а також ряд активностей, направлених на побудову та консолідацію ціннісно-екологічного фундаменту суспільства. Таким чином організатори прагнуть привернути увагу суспільства до проблем глобального потепління та відновлення екосистеми Землі.

Детальніше...

Вебінар для представників Студентської ради «Булінг в закладі освіти: як виявити та що робити»

1549353969 dialog.org .ua stop bullying1

8 квітня 2021 року представники Студентської ради ККІБП взяли участь у вебінарі «Булінг в закладі освіти: як виявити та що робити», ведучою якого була Анна Обриська, заступник директора коледжу з НВР.

У наш час проблема булінгу (цькування) стала доволі розповсюдженим явищем. При цьому, жертвами булінгу стають не тільки в реальному, а й у віртуальному світі.Цькування має надзвичайно негативні наслідки у майбутньому, залишаючи психологічні травми на все життя, що в подальшому може виражатися в неспроможності будувати повноцінні відносини з іншими людьми.

Детальніше...

Студентка кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності отримала високу оцінку на Міжнародному конкурсі студентських наукових робіт «Black Sea Science 2021»

Бе4з наз4вания 

Сьогодні результативність підприємницької діяльності залежить від інноваційної активності, спроможності проводити дослідження та швидко впроваджувати їх результати в діяльність підприємств. Саме тому так важливо прищепити майбутнім керівникам хист до проведення теоретичних та прикладних досліджень. Члени кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Київського кооперативного інституту бізнесу і права є активними учасниками інноваційної екосистеми, яка забезпечує підготовку майбутніх підприємців та менеджерів.

Детальніше...

Пошук по сайту

Контакти

Тел: (044) 258-20-29
Тел: (044) 257-50-94
Тел: (044) 257-52-12
Тел: (044) 257-70-91

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


вул. Ломоносова, 18

м. Київ, 03022

Карта проїзду


Написати листа

PB 2  3  4  5 987789