logo

Снять квартиру посуточно. Быстро снять посуточно квартиру в казани. Снять однокомнатную квартиру посуточно. Помощь в получении ипотеки. Удобное получение ипотеки в сбербанке. Что нужно для получения ипотеки. Отопление частного дома. Как сделать отопление частный дом схема. Частный дом монтаж отопления. Восстановление жесткого диска. Быстрое восстановление информации с жесткого диска. Восстановление данных жесткого диска программа. Кредит с плохой историей. Быстрые кредиты онлайн с плохой историей. Срочный кредит с плохой историей. В какой сервер играть в WOW. Топ world of warcraft серверы. Wow серверы pandaria. Круглопалочный станок чертежи. Круглопалочный станок купить дешево. Самодельный круглопалочный станок. Кредит на покупку квартиры. На долго взять кредит на квартиру. Кредит на покупку квартиры.
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners

Мапа сайту


НАБІР ДО АСПІРАНТУРИ

Прийом документів до аспірантури ККІБП за спеціальностями 

051 Економіка та 071 Облік і оподаткування продовжено до 25.09.2017 р.

Електронна бібліотека

Спортивнi гуртки та курси

Опитування

Як Ви дізнались про ККІБП?

Офіційні групи

  

Годинник

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Зараз на сайті

На сайті один гість та відсутні користувачі

                                                                                      Language                                               
                                                                               
 
15831  ukr flag 


Освітянська родина ККІБП підбиває підсумки навчального року

IMG 616427 червня 2017 року відбулася завершальна в поточному навчальному році педагогічна рада та збори трудового колективу Київського кооперативного інституту бізнесу і права. Серед питань, що розглядалися – Про відзначення 21-ї річниці дня Конституції України та Міжнародного дня Кооперації; а також «Підвищення ефективності використання педагогічного досвіду як джерела інноваційної діяльності викладачів».

Відкрила засідання в.о. ректора Тетяна Камінська.. Вона  привітала присутніх з завершенням 2016-2017 навчального року, подякувала за плідну роботу, також відзначила основні досягнення інституту за поточний рік та окреслила проблеми, над вирішенням яких працюватиме колектив в новому навчальному році.

У своїй доповіді старший викладач Пушняк О.А. ознайомила присутніх з історичними шляхами становлення конституції в Україні, зазначила нові виклики та реалії сьогодення, а завідувач бібліотеки Панько Ю.В. представила віртуальну екскурсію музеєм споживчої кооперації Київщини, присвячену Міжнародному дню кооперації. Доповідач зазначила, що кооперативний рух є невід’ємною складовою суспільного розвитку держави.

Про шляхи підвищення ефективності навчальної, наукової та організаційно-виховної роботи, визначення цілей на оперативну і стратегічну перспективи – поділились зі своїм баченням завідувачі кафедр ККІБП – Бардаш С.В., Прудченко І.І.. Ромоданова В.О., Броварець О.О., Сдоренко О.В, Шпак В.А., а від кафедри права виступив Калініченко О.Ф.

Особлива увага була приділена питанням підвищення ефективності використання педагогічного досвіду як джерела інноваційної діяльності викладачів.

За результатами доповідей було прийнято рішення обговорити на засіданнях кафедр способи досягнення кращих результатів освітньої діяльності за рахунок підвищення педагогічної майстерності викладачів; посилити інноваційну складову в методах та прийомах викладання; запровадити практику проведення кафедральних семінарів з питань вивчення методик викладання найбільш досвідчених викладачів; активізації участі викладачів кафедр у міжнародних проектах та грантах; сприяти розвитку педагогічної творчості, ініціативи, створення умов для самореалізації і самоосвіти педагогічних та науково-педагогічних працівників інституту.

Від керівництва Київської регіонспоживспілки за сумлінну працю почесними грамотами було нагороджено представників ККІБП Охріменка І.В., Олефіренко М.В., Лимаренко С.М., Панасюк Г.І.

Голосіївською РДА за особистий вагомий внесок у розвиток молодіжного руху подяками відзначено молодих науковців інституту – Ворону Л.В., Найду І.В., Король О.Ю.

Департаментом освіти і науки Київської облдержадміністрації за підготовку студентів до VI Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім.Тараса Шевченка дипломами нагороджено викладачів Нечаюк Л.Г. та Миндюка Я.Д.

За високий професіоналізм, активну громадську позицію  та досягнуті успіхи  у підготовці висококваліфікованих спеціалістів почесними грамотами  та подяками адміністрація відзначила Прудченко І.І., Ламську О.В., Краєвського В.М., Ромоданову В.О, Бардаша С.В., Молочну Л.В., Дутко Т.С., Положухно С.В., Борозенець М.З.

Грамотами за спортивні досягнення, зокрема, за сходження на г.Говерла, досягнення у кульовій стрільбі та турнірі з настільного тенісу, нагороджено Ревчук О.В., Білозор Л.В., Бобошко С.О., Броварця О.О., Кравцову Л.Л., Красноока С.А., Лисюк А.В.. Нечаюк Л.В., Охріменка І.В., Скрипніка Д.С., Бардаша С.В., Калініченка О.Ф, Возника М.В., Рій Т.О.

Традиційно працівники відділу організаційно-виховної роботи представили рейтинг активності груп:

 

Група

Куратор

Місце

І курс коледж

11 ПК

Калініченко О.Ф.

І

11 ТМК

Чурилович І.С.

ІІ

11 ХК

Кос Т.С.

ІІІ

ІІ курс коледж

21 ТК, 21 ТМК

Ламська О.В.

І

22 ПК

Клименко Т.О.

ІІ

21 МК

Кулик А.А.

ІІ

21 ХК

Бєльська Н.П.

ІІІ

ІІІ курс коледж

31 ПК

Жарко О.Г.

І

32 ПК

Ільницька О.А.

ІІ

31 ТМК

Проневич Т.М.

ІІІ

ІV курс коледж

41 ПК

Кравченко О.В.

І

41 ПК

Пархомчук С.М.

ІІ

Інститут

41 ПІ

Андрущенко Л.В.

І

31 ТІ

Войцешина Н.І.

ІІ

31 ОІ

Пушняк О.А.

ІІІ

31 ФІ

Ворона Л.В.

ІІІ

 

Кураторів груп-переможців нагороджено подяками за досягнуті успіхи у вихованні студентської молоді.

Підсумовуючи здобутки інституту за 2016-2017 н.р., в.о. ректора Камінська Т.Г. побажала усім працівникам гарного та продуктивного відпочинку, адже попереду на колектив чекають нові завдання, нові вершини.

 

IMG 6166

 

IMG 6175

 

IMG 6207

 

IMG 6217

 

IMG 6228

 

IMG 6261

 

IMG 6292

 

IMG 6293

 

IMG 6294

 

IMG 6320

Пошук по сайту

Оголошення

ПРОДОВЖУЄТЬСЯ ПРИЙОМ ДОКУМЕНТІВ НА НАВЧАННЯ...

від осіб з повною загальною середньою освітою (11 класів)(без сертифікатів ЗНО) КВАЛІФІКОВАНИЙ РОБІТНИК: Спецiальнiсть Термін навчання Облiкове...

Контакти

Тел: (044) 258-20-29
Тел: (044) 257-50-94
Тел: (044) 257-52-12
Тел: (044) 257-70-91

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


вул. Ломоносова, 18

м. Київ, 03022

Карта проїзду


Написати листа

Календар

Вересень 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1

1 2  3  4  5 6