logo

Купить новостройку с отделкой. Где купить однокомнатную квартиру в новостройке? Купить новостройку недорого. Оценка стоимости недвижимости. Какая рыночная оценка недвижимости? Принципы оценки недвижимости. Теплый пол своими руками. Как сделать теплый пол в доме. Монтаж водяного теплого пола. Не включается ноутбук. Скажите почему не включается ноутбук. Ноутбук включается и сразу выключается. Быстрый кредит наличными. Где быстро взять кредит без справок. Оформить быстрый кредит. Топ wow сервера. Где скачать последний клиент wow? Самый лучший сервера world of warcraft. Ленточная пилорама цена. Ленточная пилорама своими руками чертежи. Скачать чертежи ленточной пилорамы. Аренда квартир без посредников. Длительная аренда квартир без посредников и прочих. Аренда однокомнатной квартиры.
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners

Мапа сайту


НАБІР ДО АСПІРАНТУРИ

Набір до аспірантур1и

Електронна бібліотека

Спортивнi гуртки та курси

Опитування

Як Ви дізнались про ККІБП?

Офіційні групи

  

Годинник

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Зараз на сайті

На сайті 109 гостей та відсутні користувачі

                                                                                      Language                                               
                                                                               
 
15831  ukr flag 


"Майбутні обрії професії"

4redage13 липня 2017 року в приміщенні Торгово-промислової палати України відбувся урочистий вечір "Майбутні обрії професії" з нагоди святкування ДНЯ БУХГАЛТЕРА. Організатори – Федерація професійних бухгалтерів та аудиторів України  і Спілка аудиторів України.  Запрошеними на це дійство були в.о. ректора – Камінська Тетяна Григорівна та головний бухгалтер – Потійко Світлана Віталіївна.

    Про важливість професії бухгалтера у своєму виступі підкреслював Президент Торгово-промислової палати України –Чижиков Геннадій Дмитрович. З вітальними словами також виступили голова Ради НБУ Лукасевич Богдан Володимирович, Залєтов Олександр Миколайович (Національний комітет з фінансових послуг України), Сахнацька Оксана Андріївна (Національна комісія з цінних паперів України), Jon Hooper (старший експерт у сфері бухгалтерського обліку та аудиту проекту EU-FINSTAR, Великобританія), Кричун Петро Михайлович (президент ФПБАУ), Гаєвська Світлана Ярославівна (САУ), Шатохіна Олександра Іванівна (директор-аудитор Приватної аудиторської фірми «Аудит України»), Балченко Сергій Олексійович (управляючий партнер, директор міжнародної аудиторської компанії BDO в Україні), Поліщук Сергій (кандидат економічних наук, сертифікований аудитор, керуючий партнер аудиторської компанії Juscutum Audit).
    У ході виступів прозвучали тези, що головний бухгалтер на підприємстві - основна особа, яка забезпечує його життєдіяльність. Доповідачі закликали всіх бухгалтерів консолідувати свої сили для єдиного голосу, для дієвих пропозицій, щоб реально змінювати сферу бухгалтерського обліку й аудиту, а також саму роботу бухгалтерів та аудиторів на краще.
    Яке ж майбутнє у професії бухгалтера? Які нові виклики стоять перед нею? Як не втратити себе у вирі щоденних швидкоплинних подій? Які основні драйвери, що впливають на традиційну бізнес-модель? Чому так різко підвищується роль спеціалістів з кібербезпеки? Із чого починати трансформування і технологічну синергію? Чому успішними будуть лише ті компанії, які зможуть оперативно адаптуватися до DIGITAL REVOLUTION? На ці та інші питання спробували дати відповідь спікери сьогоднішнього заходу.
    Всім бухгалтерам хочеться побажати балансу не лише у звітності, а й в Душі! Будьте відкриті всьому новому, новим компетенціям! Працюйте з насолодою, будьте успішні й щасливі!!!

 

1redage

 

2redage

 

5redage

Пошук по сайту

Оголошення

ОГОЛОШЕННЯ!

ОГОЛОШЕННЯ!

Ви вже запланували літній відпочинок?! Якщо ні, то давайте планувати його разом! :) Якщо Ви хочете відпочити духовно та фізично, якщо хочете полюбуватись красою прир...

ТЕРМІНИ ПОДАЧІ ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ ВСТУПУ!

від осіб з базовою середньою освітою (9 кл) з 01 липня по 14 липня 2017 р. від осіб з повною загальною середньою освітою (11 кл) на базі сертифікатів ЗНО: ...

Контакти

Тел: (044) 258-20-29
Тел: (044) 257-50-94
Тел: (044) 257-52-12
Тел: (044) 257-70-91

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


вул. Ломоносова, 18

м. Київ, 03022

Карта проїзду


Написати листа

1 2  3  4  5 6