logo

Как лечить гастрит быстро. Как лечить гастрит желудка дома. Как лечить гастрит народными средствами. Лечение и профилактика кариеса. Быстрая профилактика кариеса зубов. Профилактика кариеса у взрослых. Питание во время беременности. Какое правильное питание во время беременности. Режим питания во время беременности. Почки симптомы болезни. Главные признаки болезни почек. Питание при болезни почек. Как доставить удовольствие девушке. Как доставить девушке больше удовольствия днем. Как доставить максимум удовольствия девушке. Грудные мышцы в домашних условиях. Быстрые домашние упражнения для грудных мышц. Тренировка грудных мышц. Йога для начинающих видео. Качественная йога для беременных. Уроки йоги для начинающих. Народное лечение простата. Главные средства лечения аденомы простаты. Лечение простатита и аденомы простаты.
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners

Мапа сайту


НАБІР ДО АСПІРАНТУРИ

Набір до аспірантур1и

Електронна бібліотека

Спортивнi гуртки та курси

Опитування

Як Ви дізнались про ККІБП?

Офіційні групи

  

Годинник

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Зараз на сайті

На сайті 64 гостей та відсутні користувачі

                                                                                      Language                                               
                                                                               
 
15831  ukr flag 


Марія Заньковецька – душа театру

Jj4HIjikEBYСтуденти першого курсу групи 11-ГРК Київського кооперативного інституту бізнесу і права в рамках навчального плану, затвердженого Міністерством освіти і науки України  «Про проведення навчальних екскурсій», разом з викладачами Нечаюк Л.Г. та Бабенко-Жирновою М.В. відвідали 05. 10. 2017 року музей-квартиру М.Заньковецької, де ознайомилися з театральною діяльністю видатної актриси, з її особистим життям, завісу якого відкрила екскурсовод, директор музею – Бабанська Наталія Григорівна.

Марія Заньковецька - одна з найяскравіших актрис у театральному просторі останніх десятиліть ХІХ – перших десятиліть ХХ століття.  Талант  М. Заньковецької потрясав усіх щирістю, майстерним розкриттям глибин людської душі, художньою могутністю і простотою, вмінням надихати і захоплювати всіх – партнерів по сцені, глядачів. Сорок років віддала артистка сцені  і силою свого таланту пробуджувала інтерес до українського слова, українського театру. У її репертуарі більше 30 ролей на сцені. Заньковецька створювала образи, проникнуті справжнім драматизмом і запальною комедійністю; уславляла своєю грою звичайних простих людей, розкриваючи безмежність їхніх душ. Маючи чудовий голос — драматичне сопрано, незрівнянно виконувала у спектаклях українські народні пісні. Артистка створила блискучу галерею сценічних образів: знедолену, безталанну, багатостраждальну українську жінку, наймичку-кріпачку, оганьблену «покритку». Вона розкрила духовне багатство жінки з народу, її життєствердний оптимізм, гумор, її потяг до світла, щастя.

Історія створення музею бере свій початок з 1922 року, з дня святкування 40-літнього ювілею сценічної діяльності артистки, але потім довгі роки двері музею були зачинені для відвідувачів, і тільки після проведеної реконструкції 29 вересня 1989 року музей першої народної артистки України широко відкрив двері для відвідувачів.

Теперішня експозиція складається з двох частин: історико-біографічної (1854-1917 рр.) і меморіальної квартири (1918-1934 рр.). 

 Сьогодні дім актриси живе активним творчим життям – тут проводяться екскурсії, відбуваються вечори, експонуються мистецькі виставки, концерти, зустрічі з акторами. 

 

AMiqAy8GWVE

 

FtpQ2kHCv k

 

h2JgwmtrEEQ

 

R 7OzKmWI6k

 

s7YmMrVeH3Q

 

SeBqeZTYmjE

 

v5zhru4JePA

 

ZWK7ynSh6gw

Пошук по сайту

Оголошення

Міжнародна науково-практична конференція «Економіка, фінанси і управлі...

Запрошуємо Вас прийняти участь у Міжнародній науково-практичній конференції

Оголошення!

Оголошення!

За більш детальною інформацією звертатися до проректора з навчальної та наукової роботи Охріменка І.В. та до заступника директора з навчально-виховної роботи Вор...

Дистанційні курси польської мови

Дистанційні курси польської мови

Університет ЕКОНОМІКИв Бидгощі (WSG) Представництво WSGв Україні Центр міжнародного розвитку (WSG, ККІБП) ...

Шановні студенти та викладачі!

Запрошуємо Вас до участі у науково-практичному семінарі "СТАНОВЛЕННЯ І РОЗВИТОК КООПЕРАТИВНОЇ ОСВІТИ В УКРАЇНІ", який відбудеться 19 жовтня 2017 року о...

Контакти

Тел: (044) 258-20-29
Тел: (044) 257-50-94
Тел: (044) 257-52-12
Тел: (044) 257-70-91

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


вул. Ломоносова, 18

м. Київ, 03022

Карта проїзду


Написати листа

Календар

Жовтень 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

1 2  3  4  5 6