logo

Как лечить гастрит быстро. Как лечить гастрит желудка дома. Как лечить гастрит народными средствами. Лечение и профилактика кариеса. Быстрая профилактика кариеса зубов. Профилактика кариеса у взрослых. Питание во время беременности. Какое правильное питание во время беременности. Режим питания во время беременности. Почки симптомы болезни. Главные признаки болезни почек. Питание при болезни почек. Как доставить удовольствие девушке. Как доставить девушке больше удовольствия днем. Как доставить максимум удовольствия девушке. Грудные мышцы в домашних условиях. Быстрые домашние упражнения для грудных мышц. Тренировка грудных мышц. Йога для начинающих видео. Качественная йога для беременных. Уроки йоги для начинающих. Народное лечение простата. Главные средства лечения аденомы простаты. Лечение простатита и аденомы простаты.
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners

Мапа сайту


НАБІР ДО АСПІРАНТУРИ

Набір до аспірантур1и

Електронна бібліотека

Спортивнi гуртки та курси

Опитування

Як Ви дізнались про ККІБП?

Офіційні групи

  

Годинник

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Зараз на сайті

На сайті 58 гостей та відсутні користувачі

                                                                                      Language                                               
                                                                               
 
15831  ukr flag 


Козацькі бувальщини Павла Браницького

IMG 9090

Давайте подякуємо Богу за життя,

Давайте подякуємо Богу за країну,

Хай допоможуть віра, правда й почуття

Перетворити в Царство Боже Україну!

З такими словами звернувся Павло Браницький до студентів і викладачів Київського кооперативного інституту бізнесу і права напередодні Дня захисника Вітчизни, Дня українського козацтва і свята Покрови Пресвятої Богородиці, покровительки українських козаків. Творча зустріч відбулася 10 жовтня 2017 р. у рамках роботи Літературної вітальні, ініційованої викладачами української філології кафедри соціально-гуманітарних дисциплін ККІБП Нечаюк Л.Г. і Бабенко-Жирновою М.В.

Зустріч пройшла у теплій, дружній атмосфері. На її початку з настановчим словом до студентів і словами вдячності за даровану зустріч автору звернулася ректор інституту Камінська Тетяна Григорівна.

У розмові зі студентами груп 11ГРК, 11КІК, 11ЕК, 11ХК та 21КІК поет і письменник радо ділився своєю творчістю: яскравими ритмічними поезіями, милозвучними піснями. Родзинкою творчої зустрічі стала презентація нової книги П. Браницького «Козацькі бувальщини. Історичні поеми для дітей», присвячена мужнім козакам-лицарям Запорізької Січі. Бувальщини Павла Браницького, сина своєї землі, щирого патріота рідного краю, – це сучасний поетичний погляд на січове братство. Книга започатковує серію історичних поем, у яких автор акцентує увагу читача на найяскравіших епізодах української козацької минувшини.

Митець надзвичайно гостро і тонко відчуває своє коріння:

Не запитуйте в мене – хто мати та батько мої.

Не запитуйте в мене – де дім мій та звідки я родом.

Почитайте, послухайте вірші мої і пісні.

Я завжди був і є козаком українського роду.

Історія – це обличчя нації, основа її самовизначення. Без історії немає майбутнього, у ній криються відповіді на актуальні запити сьогодення. Як їх віднайти, на що звернути увагу й до яких слів прислухатися у першу чергу нас навчають учителі й викладачі. Не останню роль у цьому відіграють митці поетичного слова. Павло Браницький пропонує свій шлях, на якому гармонійно поєднуються лірика, музика та історичні факти. Так події сивої давнини оживають на сторінках його книги «Козацькі бувальщини…». Заримувати славетні події нашого минулого, покласти їх на музику і проспівати – така дорога автора до умів та сердець юних українців. Історія рідної землі – це не набір сухих фактів із сірим ланцюжком дат, а жива і барвиста ріка народної боротьби та сили волі. Стиль Павла Браницького напрочуд легкий, перед читачами і слухачами його поем постають картини героїчних днів, де

Найвища честь і шана,

Як повелось, була в гетьмана.

Він правив військом і пишався,

Що всім козацтвом обирався.

Навіть найменші подробиці українських звичаїв та обрядів митець описує невимушено, у влучних рядках подається важлива історична інформація:

Давним-давно мисливці та військові,

Щоб передати звістки термінові,

Використовували мову між постами:

Вогнями, стрілами, багаттям, голубами.

Павло Браницький як дослідник історичної минувщини, подавав розлогі коментарі до кожної своєї поеми, детально пояснював, про які саме події йдеться у творі. У творчій атмосфері студенти могли насолодитися співом митця, послухати ліричні пісні «Йшов козак додому», «Над землею місяць», «Ти у мене одна», «Ой, матусю, нене» та ін. Український поет поєднав у собі таланти дослідника історії України, поета та пісняра, втілив цей синтез у своїй книзі. Креативний підхід П.Браницького до історії рідної землі викликав жвавий інтерес у студентів. 

 

IMG 9078

 

IMG 9084

 

IMG 9076

 

IMG 9102

 

IMG 9108

Пошук по сайту

Оголошення

Міжнародна науково-практична конференція «Економіка, фінанси і управлі...

Запрошуємо Вас прийняти участь у Міжнародній науково-практичній конференції

Оголошення!

Оголошення!

За більш детальною інформацією звертатися до проректора з навчальної та наукової роботи Охріменка І.В. та до заступника директора з навчально-виховної роботи Вор...

Дистанційні курси польської мови

Дистанційні курси польської мови

Університет ЕКОНОМІКИв Бидгощі (WSG) Представництво WSGв Україні Центр міжнародного розвитку (WSG, ККІБП) ...

Шановні студенти та викладачі!

Запрошуємо Вас до участі у науково-практичному семінарі "СТАНОВЛЕННЯ І РОЗВИТОК КООПЕРАТИВНОЇ ОСВІТИ В УКРАЇНІ", який відбудеться 19 жовтня 2017 року о...

Контакти

Тел: (044) 258-20-29
Тел: (044) 257-50-94
Тел: (044) 257-52-12
Тел: (044) 257-70-91

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


вул. Ломоносова, 18

м. Київ, 03022

Карта проїзду


Написати листа

Календар

Жовтень 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

1 2  3  4  5 6