logo

Как лечить гастрит быстро. Как лечить гастрит желудка дома. Как лечить гастрит народными средствами. Лечение и профилактика кариеса. Быстрая профилактика кариеса зубов. Профилактика кариеса у взрослых. Питание во время беременности. Какое правильное питание во время беременности. Режим питания во время беременности. Почки симптомы болезни. Главные признаки болезни почек. Питание при болезни почек. Как доставить удовольствие девушке. Как доставить девушке больше удовольствия днем. Как доставить максимум удовольствия девушке. Грудные мышцы в домашних условиях. Быстрые домашние упражнения для грудных мышц. Тренировка грудных мышц. Йога для начинающих видео. Качественная йога для беременных. Уроки йоги для начинающих. Народное лечение простата. Главные средства лечения аденомы простаты. Лечение простатита и аденомы простаты.
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners

Мапа сайту


НАБІР ДО АСПІРАНТУРИ

Набір до аспірантур1и

Електронна бібліотека

Спортивнi гуртки та курси

Опитування

Як Ви дізнались про ККІБП?

Офіційні групи

  

Годинник

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Зараз на сайті

На сайті 63 гостей та відсутні користувачі

                                                                                      Language                                               
                                                                               
 
15831  ukr flag 


ФОРМУЄМО ПРОЄВРОПЕЙСЬКУ СВІДОМІСТЬ

1awfa9-10 жовтня у м. Херсон відбувся тренінг на тему «Проєвропейська свідомість громад – шлях реформування країни». В якості експертів-тренерів були запрошені і представники Київського кооперативного інституту бізнесу і права.

Організатором тренінгу виступила Всеукраїнська громадська організація «Демократична дія». Учасниками стали представники владних структур, зокрема державних адміністрацій та місцевих органів управління; фермерських господарств та кооперативів; громадських організацій. З боку експертів були залучені О.Паливода – директор департаменту агропромислового розвитку Херсонської обласної державної адміністрації; І.Заєць – екс-міністр екології та природних ресурсів України, голова президії Союзу сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів; В.Пелих – член-кореспондент Національної академії аграрних наук; С.Джердж – віце-президент ВГО «Демократична дія»; О.Озерян – тренер, директор бібліотеки Університету менеджменту освіти; В.Бондарчук – експерт з питань стратегічного планування та розробки законодавства проекту ЄС «Підтримка впровадження сільськогосподарської та продовольчої політики в Україні» та ін.

В процесі тренінгу розглядалися питання сільського розвитку; можливостей для регіонів у зв’язку із імплементацією Угоди про асоціацію України та ЄС; реформування сільського господарства; державної політики сільського господарства; якості та безпечності сільськогосподарської продукції і т.д. Були проведені практичні заняття щодо аналізу торгівельної спроможності українських товарів у рамках створення зони вільної торгівлі та моделювання карти сільських територій для удосконалення агровиробництва.

За результатами тренінгу усі учасники отримали сертифікати з підтвердженням здобутих навичок, а експерти розширили поле потенційної співпраці та налагодили цікаві і корисні комунікації.

 

2awfa

 

3awfa

 

4awfa

 

6awfa

 

8awfa

Пошук по сайту

Оголошення

Міжнародна науково-практична конференція «Економіка, фінанси і управлі...

Запрошуємо Вас прийняти участь у Міжнародній науково-практичній конференції

Оголошення!

Оголошення!

За більш детальною інформацією звертатися до проректора з навчальної та наукової роботи Охріменка І.В. та до заступника директора з навчально-виховної роботи Вор...

Дистанційні курси польської мови

Дистанційні курси польської мови

Університет ЕКОНОМІКИв Бидгощі (WSG) Представництво WSGв Україні Центр міжнародного розвитку (WSG, ККІБП) ...

Шановні студенти та викладачі!

Запрошуємо Вас до участі у науково-практичному семінарі "СТАНОВЛЕННЯ І РОЗВИТОК КООПЕРАТИВНОЇ ОСВІТИ В УКРАЇНІ", який відбудеться 19 жовтня 2017 року о...

Контакти

Тел: (044) 258-20-29
Тел: (044) 257-50-94
Тел: (044) 257-52-12
Тел: (044) 257-70-91

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


вул. Ломоносова, 18

м. Київ, 03022

Карта проїзду


Написати листа

Календар

Жовтень 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

1 2  3  4  5 6