logo

Какой ноутбук выбрать. Какой фирмы выбрать ноутбук лучше. Какой выбрать ноутбук для работы. Скачать драйвера для видеокарты. Скачать драйвера для видеокарты nvidia бесплатно. Драйвера видеокарты для windows 7. Как начать учить Java. Какие книги java читать. Все о программирование на Java. Скачать игры для android. Лучшие игры для android скачать. Бесплатные игры для планшетов android. Интересные факты о человеке. Где найти интересные факты обо всем. Интересные факты о русских. Где найти гайд по магу wow. Самые лучшие гайды о магах wow. Аркан маг гайд для World of Warcraft. Как начать изучать язык Python. Какие книги python лучше читать. Все о программировании на python. Скачать компоненты Joomla. Самые лучшие компоненты joomla скачать. Бесплатно скачивание компонентов Joomla всех версии.
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners

Мапа сайту


НАБІР ДО АСПІРАНТУРИ

Набір до аспірантур1и

Електронна бібліотека

Спортивнi гуртки та курси

Опитування

Як Ви дізнались про ККІБП?

Офіційні групи

  

Годинник

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Зараз на сайті

На сайті 57 гостей та відсутні користувачі

                                                                                      Language                                               
                                                                               
 
15831  ukr flag 


ФОРМУЄМО ПРОЄВРОПЕЙСЬКУ СВІДОМІСТЬ

1awfa9-10 жовтня у м. Херсон відбувся тренінг на тему «Проєвропейська свідомість громад – шлях реформування країни». В якості експертів-тренерів були запрошені і представники Київського кооперативного інституту бізнесу і права.

Організатором тренінгу виступила Всеукраїнська громадська організація «Демократична дія». Учасниками стали представники владних структур, зокрема державних адміністрацій та місцевих органів управління; фермерських господарств та кооперативів; громадських організацій. З боку експертів були залучені О.Паливода – директор департаменту агропромислового розвитку Херсонської обласної державної адміністрації; І.Заєць – екс-міністр екології та природних ресурсів України, голова президії Союзу сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів; В.Пелих – член-кореспондент Національної академії аграрних наук; С.Джердж – віце-президент ВГО «Демократична дія»; О.Озерян – тренер, директор бібліотеки Університету менеджменту освіти; В.Бондарчук – експерт з питань стратегічного планування та розробки законодавства проекту ЄС «Підтримка впровадження сільськогосподарської та продовольчої політики в Україні» та ін.

В процесі тренінгу розглядалися питання сільського розвитку; можливостей для регіонів у зв’язку із імплементацією Угоди про асоціацію України та ЄС; реформування сільського господарства; державної політики сільського господарства; якості та безпечності сільськогосподарської продукції і т.д. Були проведені практичні заняття щодо аналізу торгівельної спроможності українських товарів у рамках створення зони вільної торгівлі та моделювання карти сільських територій для удосконалення агровиробництва.

За результатами тренінгу усі учасники отримали сертифікати з підтвердженням здобутих навичок, а експерти розширили поле потенційної співпраці та налагодили цікаві і корисні комунікації.

 

2awfa

 

3awfa

 

4awfa

 

6awfa

 

8awfa

Пошук по сайту

Оголошення

Міжнародна науково-практична конференція «Економіка, фінанси і управлі...

Запрошуємо Вас взяти участь у Міжнародній науково-практичній конференції

День відкритих дверей

Запрошуємо всіх бажаючих до Київського кооперативного інституту бізнесу і права та Економіко-правового коледжу 16 грудня 2017 року о 10 годині на ...

КОНТРАКТНЕ НАВЧАННЯ: ЯК ПОВЕРНУТИ ЧАСТИНУ ОПЛАТИ...

Цього року студенти вищих і професійних навчальних закладів змогли повернути частину грошей, сплачених за навчання на контрактній основі у 2016 році. ...

Дистанційні курси польської мови

Університет ЕКОНОМІКИв Бидгощі (WSG) Представництво WSG в Україні Центр міжнародного розвитку (WSG, ККІБП) ...

Контакти

Тел: (044) 258-20-29
Тел: (044) 257-50-94
Тел: (044) 257-52-12
Тел: (044) 257-70-91

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


вул. Ломоносова, 18

м. Київ, 03022

Карта проїзду


Написати листа

Календар

Грудень 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

1 2  3  4  5 6