logo

Продажа новостроек от застройщика. Готовые новостройки продажа квартир от застройщика. Продажа новостроек в подмосковье. Продажа загородной недвижимости. Большой рынок загородной недвижимости. Обзор загородной недвижимости. Укладка линолеума на пол. Быстрая укладка линолеума своими руками. Цена укладка линолеума. Ремонт клавиатуры ноутбука. Быстрый ремонт клавиатуры своими руками. Сколько стоит ремонт клавиатуры. Потребительский кредит проценты. Кредит потребительский где взять. Потребительский кредит низкая процентная ставка. World of warcraft скачать торрент. Популярная игра world of warcraft. World of warcraft бесплатно. Журнал моделист конструктор. Журнал моделист конструктор онлайн. Моделист конструктор читать онлайн. Купить квартиру на первом этаже. Хороша ли квартира на первом этаже. Минусы квартиры на первом этаже.
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners

Мапа сайту


Міжнародний журнал

Міжнародний науковий журнал «Інтернаука»

 

 
zhurnal90

Електронна бібліотека

Спортивнi гуртки та курси

Офіційні групи

Instagram vvodit arhivyi 800x405

Зараз на сайті

На сайті один гість та відсутні користувачі

                                                                                      Language                                               
                                                                               
 
15831  ukr flag 


Долучаємось до благодійності

IMG 698113 грудня 2017 року у актовій залі Київського кооперативного інституту бізнесу і права відбулась прем’єра благодійної вистави «Було колись…» за мотивами Степана Васильченка «На перші гулі».

Театральний колектив «PALLADIUM» ( кер. Нечаюк Л.Г.) та вокальний колектив «Веретенце» (кер. Пихтін Є.В.) та хореографічна студія «Studdance» (кер. Левківська Л.Ю.) подарували глядачам неймовірні враження. Усі присутні поринули у вир ліричної музики першого кохання, жартів, українських традицій, звичаїв, обрядів, що супроводжувались народними піснями і танцями.

Творчі зусилля і щирі наміри усіх учасників вистави були покликані не тільки примножити і зберегти народні традиції, а й надати посильну допомогу дітям-сиротам, інвалідам, людям, які позбавлені родинного тепла і любові. В ході благодійної акції студенти і викладачі нашого інституту зібрали одяг, книжки, канцтовари, засоби особистої гігієни та інші речі побутового вжитку на суму понад 8 тисяч гривень, а сума зібраної  фінансової допомоги становить понад 10 тисяч гривень.

Ми з радістю відзначаємо той факт, що до цієї благодійної акції приєдналось управління молоді та спорту Київської міської державної адміністрації, працівники якого стали учасниками цього незабутнього дійства, за що всі ми їм щиро вдячні.

Зі словами подяки звернулась до присутніх ректор ККІБП Тетяна Камінська. Вона висловила сподівання, що студенти і викладачі вузу і надалі будуть робити добро людям, зігрівати турботою і теплом тих, хто цього позбавлений, і, звичайно, дарувати свою любов ближнім.

Долучаємось до благодійності

Благодійна акція в ККІБП триває.

Долучаймося до добрих справ!!!

 

IMG 6673

 

IMG 6749

 

IMG 6761

 

IMG 6765

 

IMG 6784

 

IMG 6788

 

IMG 6832

 

IMG 6902

 

IMG 6981

 

IMG 7018

 

IMG 7050

 

IMG 7157

 

IMG 7268

 

IMG 7322

 

IMG 7432

Пошук по сайту

Контакти

Тел: (044) 258-20-29
Тел: (044) 257-50-94
Тел: (044) 257-52-12
Тел: (044) 257-70-91

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


вул. Ломоносова, 18

м. Київ, 03022

Карта проїзду


Написати листа

PB 2  3  4  5 6