Снять квартиру посуточно. Быстро снять посуточно квартиру в казани. Снять однокомнатную квартиру посуточно. Помощь в получении ипотеки. Удобное получение ипотеки в сбербанке. Что нужно для получения ипотеки. Отопление частного дома. Как сделать отопление частный дом схема. Частный дом монтаж отопления. Восстановление жесткого диска. Быстрое восстановление информации с жесткого диска. Восстановление данных жесткого диска программа. Кредит с плохой историей. Быстрые кредиты онлайн с плохой историей. Срочный кредит с плохой историей. В какой сервер играть в WOW. Топ world of warcraft серверы. Wow серверы pandaria. Круглопалочный станок чертежи. Круглопалочный станок купить дешево. Самодельный круглопалочный станок. Кредит на покупку квартиры. На долго взять кредит на квартиру. Кредит на покупку квартиры.

Участь у екологічній акції "Молодь за енергоефективність та енергозбереження"

xBpmQMFV4bwЗ ініціативи Управління молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Київської ОДА, 14 грудня 2017 року відбулась акція "Молодь за енергоефективність та енергозбереження", в якій взяв участь студент групи 32 ПК Олександр Гончар. Акція проходила в Агенції Стратегічного Розвитку м. Біла Церква, де усім учасникам розповіли про проект "Біла Церква - 2025", етапи його розвитку, план та цілі. Далі спеціалісти представили сучасні тенденції у енергозбереженні та  енергоефективності,  можливості та перспективи впровадження енергоективних заходів для бюджетного, комунального та приватного секторів.

Цікавою була і навчальна поїздка до підприємства ТОВ "Білоцерківський завод "Трібо" .

Завершальним етапом акції була екскурсія до пам'ятки національного значення "Замкова гора" та вручення сертифікатів учасникам.

c4WrMjg5k7E

R53ExUMolSo

si7uIyN1QA

wibTLYB3fMc