Укладка ламината на пол. Быстрая укладка ламината своими руками видео. Укладка ламината по диагонали. Пробковое покрытие для пола. Качественная укладка пробкового пола. Пробковый пол плюсы и минусы. Смеси для выравнивания пола. Быстрое выравнивание бетонного пола. Выравнивание пола стоимость. Самоделки для дома. Лучшие самоделки для дома своими руками. Полезные самоделки для дома. Как обустроить кухню. Как обустроить маленькую кухню быстро. Как обустроить кухню фото. Как открыть свой магазин. Хочу открыть магазин с большим капиталом. Сколько стоит открыть магазин. Диван своими руками. Как сделать диван своими руками для дома. Диван своими руками чертежи. Дизайн маленькой кухни. Красивый дизайн интерьера кухни фото. Малогабаритные кухни дизайн.

Благодійна вистава «Миколаєм може бути кожен! Миколай серед нас…»

IMG 0430Студенти-актори театрального колективу «PALLADIUM» Київського кооперативного інституту бізнесу і права (керівник Людмила Нечаюк)  спільно із студентами театральної студії «ТаБаДаБа» (керівник Альона Мокієвець) Національноїмузичноїакадемії України ім. П.І.Чайковського    за підтримки спільноти «Покоління Любомира» та отця Андрія Боднарука  поставили і зіграли  благодійну виставу для дітей з особливими вадами до дня Святого Миколая «Миколаєм може бути кожен! Миколай серед нас…».

Благодійне дійство для дітей з особливими вадами започатковане Блаженнішим  Любомиром Гузарем ще в грудні минулого року відбулося і цього року 20 грудня у Дарницькій РДА.

Сьогодні студенти київських вузів достойно продовжили це прекрасне починання. Вони дали поштовх задуматися над тим, хто є кожен із нас і зрозуміти, що Миколай може бути у кожному із нас… Як стати Святим Миколаєм? А дуже просто: допомогти ближнім, підтримати у горі, розділити  щастя, просто подарувати комусь посмішку, сотворити добро, і задати питання: «Чи є він у мені? Цей Святий Миколай?…» І на це питання дали відповідь молоді студенти-актори: «Бути не сліпими, дивитися серцем…»

Свято Миколая – це час, коли творяться дива. Розповідь про хвору дівчинку, яка втрачає зір, торкнулася кожного глядача безпосередньо. Змінюється життя у її сім’ї, усе ніби втрачено, але знайомство із Миколаєм і наполегливі шукання Миколая старшою сестрою творять чудеса, і Марі стає здоровою, бо  Миколай прийшов і допоміг. Але насправді віра в диво, надію на нього допомогли дівчинці стати здоровою. І цю надію молоді актори вселяли в душі безнадійно хворих дітей.

Виставу зіграли наші творчі студенти та їх друзі з музичної академії: Гончар Олександр, Катерина Ясенчук, Олена Шевченко, Ясінський Дмитрій, Галушко Микита, Семенець Владислав, Панченко Вікторія, Левкович Аліна, Лупеха Іван та інші.

Заключним акордом благодійної акції став  показ вистави «Миколаєм може бути кожен! Миколай серед нас…» 24 грудня 2017 року як ушанування пам’яті Блаженнішого  Любомира Гузара в Патріаршому соборі Воскресіння Христового УГКЦ у м. Києві. Кожен мав нагоду побачити цілком нове театральне дійство, про Святого Миколая в супроводі оркестру музичної академії під керівництвом Катерини Косецької.  Також  у прямому онлайн ефірі виставу транслювало «Живе телебачення» спільноти «Покоління Любомира».