logo

Хочу продать квартиру. Ипотека можно ли продать квартиру быстро. Можно продать долю в квартире. В каком банке брать ипотеку. Стоит ли брать ипотеку сегодня. На какой срок брать ипотеку. Утепление стен своими руками. Быстрое утепление стен пенопластом своими руками. Технология утепления стен. Ремонт видеокарты ноутбука. Быстрый ремонт видеокарты своими руками. Сколько стоит ремонт видеокарты. В каком банке взять автокредит. Где выгоднее взять автокредит без проблем. Бесплатный сервер wow. Рейтинг серверов wow сайт. Сервера wow mangos. Чертежи самодельных станков. Скачать чертежи станков для холодной ковки. Сверлильный станок чертеж. Договор аренды квартиры. Стоимость аренды квартиры в Москве. Снять в аренду квартиру.
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners

Мапа сайту


НАБІР ДО АСПІРАНТУРИ

Набір до аспірантур1и

Електронна бібліотека

Спортивнi гуртки та курси

Офіційні групи

  

Зараз на сайті

На сайті один гість та відсутні користувачі

                                                                                      Language                                               
                                                                               
 
15831  ukr flag 


Благодійна вистава «Миколаєм може бути кожен! Миколай серед нас…»

IMG 0430Студенти-актори театрального колективу «PALLADIUM» Київського кооперативного інституту бізнесу і права (керівник Людмила Нечаюк)  спільно із студентами театральної студії «ТаБаДаБа» (керівник Альона Мокієвець) Національноїмузичноїакадемії України ім. П.І.Чайковського    за підтримки спільноти «Покоління Любомира» та отця Андрія Боднарука  поставили і зіграли  благодійну виставу для дітей з особливими вадами до дня Святого Миколая «Миколаєм може бути кожен! Миколай серед нас…».

Благодійне дійство для дітей з особливими вадами започатковане Блаженнішим  Любомиром Гузарем ще в грудні минулого року відбулося і цього року 20 грудня у Дарницькій РДА.

 Сьогодні студенти київських вузів достойно продовжили це прекрасне починання. Вони дали поштовх задуматися над тим, хто є кожен із нас і зрозуміти, що Миколай може бути у кожному із нас… Як стати Святим Миколаєм? А дуже просто: допомогти ближнім, підтримати у горі, розділити  щастя, просто подарувати комусь посмішку, сотворити добро, і задати питання: «Чи є він у мені? Цей Святий Миколай?…» І на це питання дали відповідь молоді студенти-актори: «Бути не сліпими, дивитися серцем…»

 Свято Миколая – це час, коли творяться дива. Розповідь про хвору дівчинку, яка втрачає зір, торкнулася кожного глядача безпосередньо. Змінюється життя у її сім’ї, усе ніби втрачено, але знайомство із Миколаєм і наполегливі шукання Миколая старшою сестрою творять чудеса, і Марі стає здоровою, бо  Миколай прийшов і допоміг. Але насправді віра в диво, надію на нього допомогли дівчинці стати здоровою. І цю надію молоді актори вселяли в душі безнадійно хворих дітей.

Виставу зіграли наші творчі студенти та їх друзі з музичної академії: Гончар Олександр, Катерина Ясенчук, Олена Шевченко, Ясінський Дмитрій, Галушко Микита, Семенець Владислав, Панченко Вікторія, Левкович Аліна, Лупеха Іван та інші.

Заключним акордом благодійної акції став  показ вистави «Миколаєм може бути кожен! Миколай серед нас…» 24 грудня 2017 року як ушанування пам’яті Блаженнішого  Любомира Гузара в Патріаршому соборі Воскресіння Христового УГКЦ у м. Києві. Кожен мав нагоду побачити цілком нове театральне дійство, про Святого Миколая в супроводі оркестру музичної академії під керівництвом Катерини Косецької.  Також  у прямому онлайн ефірі виставу транслювало «Живе телебачення» спільноти «Покоління Любомира».

 

IMG 0192

 

IMG 0200

 

IMG 0228

 

IMG 0244

 

IMG 0313

 

IMG 0351

 

IMG 0383

 

IMG 0390

 

IMG 0420

Пошук по сайту

Оголошення

Літній відпочинок

Літній відпочинок

За детальною інформацією звертатись до заступника директора коледжу з навчально-виховної роботи Ворони Л.В. каб. 210 Заявки приймаються до 22.06.18 Тел.: 098-839...

Шановні Замовники освітніх послуг!

Адміністрація Київського кооперативного інституту бізнесу і права інформує, що у відповідності до укладених договорів про надання освітніх послуг буде підвищено ва...

14.05. РОЗПОЧИНАЮТЬСЯ КУРСИ ПОЛЬСЬКОЇ МОВИ...

1) Курси польської мови організовані Університетом Економіки у м. Бидгощ можна відвідувати за адресою: м. Київ, вул. Ломоносова 18, оф. 407; ...

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ на базі ОКР "КВАЛІФІКОВАНИЙ РОБІТНИК"

Контакти

Тел: (044) 258-20-29
Тел: (044) 257-50-94
Тел: (044) 257-52-12
Тел: (044) 257-70-91

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


вул. Ломоносова, 18

м. Київ, 03022

Карта проїзду


Написати листа

Годинник

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

rabota.ua 2  3  4  5 6