Снять квартиру посуточно. Быстро снять посуточно квартиру в казани. Снять однокомнатную квартиру посуточно. Помощь в получении ипотеки. Удобное получение ипотеки в сбербанке. Что нужно для получения ипотеки. Отопление частного дома. Как сделать отопление частный дом схема. Частный дом монтаж отопления. Восстановление жесткого диска. Быстрое восстановление информации с жесткого диска. Восстановление данных жесткого диска программа. Кредит с плохой историей. Быстрые кредиты онлайн с плохой историей. Срочный кредит с плохой историей. В какой сервер играть в WOW. Топ world of warcraft серверы. Wow серверы pandaria. Круглопалочный станок чертежи. Круглопалочный станок купить дешево. Самодельный круглопалочный станок. Кредит на покупку квартиры. На долго взять кредит на квартиру. Кредит на покупку квартиры.

Благодійна вистава «Миколаєм може бути кожен! Миколай серед нас…»

IMG 0430Студенти-актори театрального колективу «PALLADIUM» Київського кооперативного інституту бізнесу і права (керівник Людмила Нечаюк)  спільно із студентами театральної студії «ТаБаДаБа» (керівник Альона Мокієвець) Національноїмузичноїакадемії України ім. П.І.Чайковського    за підтримки спільноти «Покоління Любомира» та отця Андрія Боднарука  поставили і зіграли  благодійну виставу для дітей з особливими вадами до дня Святого Миколая «Миколаєм може бути кожен! Миколай серед нас…».

Благодійне дійство для дітей з особливими вадами започатковане Блаженнішим  Любомиром Гузарем ще в грудні минулого року відбулося і цього року 20 грудня у Дарницькій РДА.

Сьогодні студенти київських вузів достойно продовжили це прекрасне починання. Вони дали поштовх задуматися над тим, хто є кожен із нас і зрозуміти, що Миколай може бути у кожному із нас… Як стати Святим Миколаєм? А дуже просто: допомогти ближнім, підтримати у горі, розділити  щастя, просто подарувати комусь посмішку, сотворити добро, і задати питання: «Чи є він у мені? Цей Святий Миколай?…» І на це питання дали відповідь молоді студенти-актори: «Бути не сліпими, дивитися серцем…»

Свято Миколая – це час, коли творяться дива. Розповідь про хвору дівчинку, яка втрачає зір, торкнулася кожного глядача безпосередньо. Змінюється життя у її сім’ї, усе ніби втрачено, але знайомство із Миколаєм і наполегливі шукання Миколая старшою сестрою творять чудеса, і Марі стає здоровою, бо  Миколай прийшов і допоміг. Але насправді віра в диво, надію на нього допомогли дівчинці стати здоровою. І цю надію молоді актори вселяли в душі безнадійно хворих дітей.

Виставу зіграли наші творчі студенти та їх друзі з музичної академії: Гончар Олександр, Катерина Ясенчук, Олена Шевченко, Ясінський Дмитрій, Галушко Микита, Семенець Владислав, Панченко Вікторія, Левкович Аліна, Лупеха Іван та інші.

Заключним акордом благодійної акції став  показ вистави «Миколаєм може бути кожен! Миколай серед нас…» 24 грудня 2017 року як ушанування пам’яті Блаженнішого  Любомира Гузара в Патріаршому соборі Воскресіння Христового УГКЦ у м. Києві. Кожен мав нагоду побачити цілком нове театральне дійство, про Святого Миколая в супроводі оркестру музичної академії під керівництвом Катерини Косецької.  Також  у прямому онлайн ефірі виставу транслювало «Живе телебачення» спільноти «Покоління Любомира».

З 14.05 ДІЮТЬ КУРСИ ПОЛЬСЬКОЇ МОВИ

1) Курси польської мови організовані Університетом Економіки у м. Бидгощ можна відвідувати за адресою: м. Київ, вул. Ломоносова 18, оф. 407; ...

Вересень 2018