logo

Хочу продать квартиру. Ипотека можно ли продать квартиру быстро. Можно продать долю в квартире. В каком банке брать ипотеку. Стоит ли брать ипотеку сегодня. На какой срок брать ипотеку. Утепление стен своими руками. Быстрое утепление стен пенопластом своими руками. Технология утепления стен. Ремонт видеокарты ноутбука. Быстрый ремонт видеокарты своими руками. Сколько стоит ремонт видеокарты. В каком банке взять автокредит. Где выгоднее взять автокредит без проблем. Бесплатный сервер wow. Рейтинг серверов wow сайт. Сервера wow mangos. Чертежи самодельных станков. Скачать чертежи станков для холодной ковки. Сверлильный станок чертеж. Договор аренды квартиры. Стоимость аренды квартиры в Москве. Снять в аренду квартиру.
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners

Мапа сайту


НАБІР ДО АСПІРАНТУРИ

Набір до аспірантур1и

Електронна бібліотека

Спортивнi гуртки та курси

Офіційні групи

  

Зараз на сайті

На сайті 60 гостей та відсутні користувачі

                                                                                      Language                                               
                                                                               
 
15831  ukr flag 


Хочете досконало оволодіти українською – йдіть навчатися до нас!!!

1ohstatЩороку в українських навчальних закладах проводиться низка конкурсів, мета яких – популяризація рідної мови та літератури серед молоді, залучення молодого покоління до активного культурного життя у своїй країні, розвиток щирого інтересу до тих глибоких традицій, що прийшли до нас з давнини.

Так, традиційно 9 листопада, у День української писемності та мови, у нашому навчальному закладі стартують перші етапи Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Переможці І етапу мають змогу випробувати свої сили на наступній сходинці. Ми пишаємося тим, що для нашого інституту та коледжу вже стало традицією щороку одержувати призові місця на ІІ (обласному) етапі конкурсів. Наші студенти не порушили цю традицію і у 2017-2018 навчальному році. Так, за результатами ІІ (обласного) етапу VIII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед студентів закладів вищої освіти І місце здобула студентка нашого інституту групи 31 ТІ Присядько Катерина Олександрівна (викладач – канд., філол., наук, доц. Нечаюк Людмила Григорівна), ІІІ місце у цьому ж конкурсі здобув студент групи 11 ХК Економіко-правового коледжу ККІБП Охріменко Михайло Ігорович (викладач – канд., філол., наук, доц. Бабенко-Жирнова Марина Віталіївна). Також за результатами ІІ (обласного) етапу XVIII Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика серед студентів закладів вищої освіти І місце здобула студентка нашого інституту групи 31 ТІ Калюжна Анастасія Андріївна (викладач – канд., філол., наук, доц. Нечаюк Людмила Григорівна).

Слід відзначити той факт, що всі студенти посіли призові місця у категорії «негуманітарні спеціальності», що підтверджує глибокий рівень знань і щирий інтерес до української мови та культури серед нашої студентської молоді.

Вітаємо наших переможців, пишаємося ними і бажаємо натхнення на подальші звершення і сподіваємося на перемогу на Всеукраїнських етапах конкурсів!

 

19510106 1922125444728718 2365900784230273772 n

 

 v8GOhI7fkY

 

IMG 2728

 

IMG 20171022 120752

 

P71122 1015431

Пошук по сайту

Оголошення

Літній відпочинок

Літній відпочинок

За детальною інформацією звертатись до заступника директора коледжу з навчально-виховної роботи Ворони Л.В. каб. 210 Заявки приймаються до 22.06.18 Тел.: 098-839...

Шановні Замовники освітніх послуг!

Адміністрація Київського кооперативного інституту бізнесу і права інформує, що у відповідності до укладених договорів про надання освітніх послуг буде підвищено ва...

14.05. РОЗПОЧИНАЮТЬСЯ КУРСИ ПОЛЬСЬКОЇ МОВИ...

1) Курси польської мови організовані Університетом Економіки у м. Бидгощ можна відвідувати за адресою: м. Київ, вул. Ломоносова 18, оф. 407; ...

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ на базі ОКР "КВАЛІФІКОВАНИЙ РОБІТНИК"

Контакти

Тел: (044) 258-20-29
Тел: (044) 257-50-94
Тел: (044) 257-52-12
Тел: (044) 257-70-91

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


вул. Ломоносова, 18

м. Київ, 03022

Карта проїзду


Написати листа

Годинник

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

rabota.ua 2  3  4  5 6