Укладка ламината на пол. Быстрая укладка ламината своими руками видео. Укладка ламината по диагонали. Пробковое покрытие для пола. Качественная укладка пробкового пола. Пробковый пол плюсы и минусы. Смеси для выравнивания пола. Быстрое выравнивание бетонного пола. Выравнивание пола стоимость. Самоделки для дома. Лучшие самоделки для дома своими руками. Полезные самоделки для дома. Как обустроить кухню. Как обустроить маленькую кухню быстро. Как обустроить кухню фото. Как открыть свой магазин. Хочу открыть магазин с большим капиталом. Сколько стоит открыть магазин. Диван своими руками. Как сделать диван своими руками для дома. Диван своими руками чертежи. Дизайн маленькой кухни. Красивый дизайн интерьера кухни фото. Малогабаритные кухни дизайн.

Хочете досконало оволодіти українською – йдіть навчатися до нас!!!

1ohstatЩороку в українських навчальних закладах проводиться низка конкурсів, мета яких – популяризація рідної мови та літератури серед молоді, залучення молодого покоління до активного культурного життя у своїй країні, розвиток щирого інтересу до тих глибоких традицій, що прийшли до нас з давнини.

Так, традиційно 9 листопада, у День української писемності та мови, у нашому навчальному закладі стартують перші етапи Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Переможці І етапу мають змогу випробувати свої сили на наступній сходинці. Ми пишаємося тим, що для нашого інституту та коледжу вже стало традицією щороку одержувати призові місця на ІІ (обласному) етапі конкурсів. Наші студенти не порушили цю традицію і у 2017-2018 навчальному році. Так, за результатами ІІ (обласного) етапу VIII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед студентів закладів вищої освіти І місце здобула студентка нашого інституту групи 31 ТІ Присядько Катерина Олександрівна (викладач – канд., філол., наук, доц. Нечаюк Людмила Григорівна), ІІІ місце у цьому ж конкурсі здобув студент групи 11 ХК Економіко-правового коледжу ККІБП Охріменко Михайло Ігорович (викладач – канд., філол., наук, доц. Бабенко-Жирнова Марина Віталіївна). Також за результатами ІІ (обласного) етапу XVIII Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика серед студентів закладів вищої освіти І місце здобула студентка нашого інституту групи 31 ТІ Калюжна Анастасія Андріївна (викладач – канд., філол., наук, доц. Нечаюк Людмила Григорівна).

Слід відзначити той факт, що всі студенти посіли призові місця у категорії «негуманітарні спеціальності», що підтверджує глибокий рівень знань і щирий інтерес до української мови та культури серед нашої студентської молоді.

Вітаємо наших переможців, пишаємося ними і бажаємо натхнення на подальші звершення і сподіваємося на перемогу на Всеукраїнських етапах конкурсів!

19510106 1922125444728718 2365900784230273772 n

v8GOhI7fkY