Как сделать потолок из гипсокартона. Как сделать подвесной потолок в доме. Какой потолок лучше сделать. Отделка ванной комнаты. Быстрая отделка ванных комнат панелями. Отделка ванной комнаты пластиковыми панелями. Кровля крыши профнастилом. Качественные материалы для кровли крыш. Крыша из мягкой кровли. Самоделки для сада. Успешные самоделки для сада своими руками. Самоделки для сада и огорода. Ванная мебель для ванной комнаты. Купить мебель для ванных комнат недорого. Заказ мебели для ванной комнаты. Бизнес малое производство. Самый малый бизнес идеи производство. Новый бизнес производство. Монтаж дверей своими руками. Быстрый монтаж входных дверей. Легкий монтаж пластиковых дверей. С чего начать ремонт квартиры. Быстрый ремонт дома с чего начать. Ремонт своими руками для начинающих.

Орденом «За заслуги» III ступеня відзначено Пака В.П., голову ради Київської облспоживспілки

За значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, вагомі трудові досягнення, багаторічну сумлінну працю Пака Володимира Петровича відзначено високою державною нагородою – орденом «За заслуги» III ступеня.

Протягом свого багатого на події життя Володимир Петрович пройшов великий трудовий шлях економіста, управлінця, політика. Природа і Бог щедро обдарували його неабиякими здібностями та найвищими людськими чеснотами: працелюбністю, світлим розумом, добрим серцем, відповідальністю і надійністю, талантом організатора і керівника.

Шість десятиліть тому він вперше ступив на кооперативну стежину. Стрийська райспоживспілка дала перші уроки спілчанської науки. За короткий час Володимир Петрович зробив стрімкий кар’єрний стрибок від експедитора до директора бази. Йому довіряли високі посади в Тернопільській облспоживспілці, в Львівському міжобласному центрі наукової організації праці Української філії ЦІНОПУР Центроспілки.

Прагнення до самовдосконалення було серйозною мотивацією до здобуття вищої освіти. Практичний досвід вдало поєднувався з навчанням у Львівському кооперативному технікумі, а згодом – у Львівському торговельно-економічному інституті.

По-новому засяяли грані таланту на теренах споживчої кооперації Київщини, де в 1982 році Володимир Петрович продовжив свою трудову діяльність спочатку на посаді заступника голови правління, а з 1983 року – головою правління Київської облспоживспілки. У найвідповідальніші періоди більш як столітньої історії споживчої кооперації йому довелось стояти біля керма столичної облспоживспілки, не лише забезпечуючи їй перехід на роботу в нових економічних умовах, а й оберігаючи від руйнівних ударів корумпованої влади. Держава високо оцінила вагомий особистий внесок, трудовий героїзм і звитягу, нагородивши Володимира Петровича Орденом Трудового Червоного Прапора.

За значний особистий внесок в реформування і розвиток споживчої кооперації, активну громадянську позицію, велику організаторську роботу та багаторічну сумлінну працю Пака В.П. відзначено багатьма нагородами, в їх числі і найвищою в своїй галузі – званням «Заслужений працівник сфери послуг України». Свідченням всенародного визнання заслуг перед Україною і громадянським суспільством стало вручення Володимиру Петровичу ордена князя Ярослава Мудрого V ступеня та «Золотого хреста честі і звитяги «Лицар Вітчизни».

Володимир Петрович ніколи не стояв осторонь доленосних процесів творення незалежної України, яка робила свої перші кроки і утверджувалась як самостійна європейська держава. Будучи депутатом Верховної Ради України, він виявляв колосальну працездатність у формуванні законодавчих положень щодо подальшого розвитку споживчої кооперації та захисту прав і свобод працівників.

Здатність Володимира Петровича проникати в глибину економічних явищ, на науковому рівні організовувати процес господарювання в кооперативній системі сприяла удосконаленню кадрової роботи серед кооператорів. При його підтримці і батьківській турботі Київський кооперативний інститут бізнесу і права Київської регіонспоживспілки розвивається, піднімається на якісно новий рівень, формує нове покоління свідомих громадян України.

Вельмишановний Володимире Петровичу!

Вами вже зроблено немало, проте попереду ще великі звершення, грандіозні перспективи і щасливі повороти долі. Відзначаючи цю подію, ми бажаємо вам, щоб Ваш досвід, талант керівника, мудрість і далекоглядність і надалі сприяли розвитку кооперації. Хай нива Вашого життя щедро колоситься щастям, а тепло наших сердець живить Вас невичерпною енергією й оптимізмом!

Хай джерело людської вдячності за Вашу працю ніколи не вичерпується, серце наповняється світлом, а здоров'я й сили дарує Всевишній. Нехай все, що ви робите, приносить рясні здобутки, радість, задоволення і щастя всім, хто з Вами поряд!

Щедрої вам долі, незрадливої удачі та Божого благословення Вам і Вашій сім'ї на многії літа!

Колектив працівників і студентів ККІБП

Вітання!

d1qtmutz

Вельмишановні працівники навчального закладу, дорога наша студентська молоде!

Щиросердечно вітаю Вас з Новим роком і Різдвом Христовим!

Невтомний господар-час уже передав естафету новому 2019 року!. Нехай він увійде до Вашої оселі з добрими і радісними колядниками, принесе мир і злагоду, наповнить Ваші серця вірою, надією та оптимізмом!

Налаштовуймося на високе і чисте, на вічне і глобальне, піднімаймось у своїх помислах і вірі на вселенську висоту, у різдвяний простір і пишаймося тим, що ми – Українці. Щасливих Новорічних і Різдвяних свят!

З повагою, ректор

Тетяна Камінська