logo

Как правильно класть плитку. Как класть плитку на стену быстро. Класть плитку своими руками. Как выбрать ламинат для квартиры. Какой лучше выбрать ламинат сегодня. Какого цвета выбрать ламинат. Как правильно клеить обои. Как клеить обои на потолок вертикально. Как правильно клеить углы обоями. Интересные самоделки своими руками. Качественные самоделки своими руками фото. Самоделки для дома своими руками. Как сделать потолок в доме. Чем лучше утеплить потолок дома на сегодняшний день. Утепление потолка дома своими руками. Бизнес идеи с минимальными вложениями. Успешные идеи малого бизнеса с нуля. Прибыльные бизнес идеи. Как сделать мебель своими руками. Сделать деревянная мебель своими руками. Сделать мебель своими руками видео. Опалубка для фундамента. Как сделать опалубку для фундамента быстро. Опалубка для фундамента купить.
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners

Мапа сайту


НАБІР ДО АСПІРАНТУРИ

Набір до аспірантур1и

Електронна бібліотека

Спортивнi гуртки та курси

Офіційні групи

  

Зараз на сайті

На сайті 63 гостей та відсутні користувачі

                                                                                      Language                                               
                                                                               
 
15831  ukr flag 


Орденом «За заслуги» III ступеня відзначено Пака В.П., голову ради Київської облспоживспілки

За значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, вагомі трудові досягнення, багаторічну сумлінну працю Пака Володимира Петровича відзначено високою державною нагородою – орденом «За заслуги» III ступеня.

Протягом свого багатого на події життя Володимир Петрович пройшов великий трудовий шлях економіста, управлінця, політика. Природа і Бог щедро обдарували його неабиякими здібностями та найвищими людськими чеснотами: працелюбністю, світлим розумом, добрим серцем, відповідальністю і надійністю, талантом організатора і керівника.

Шість десятиліть тому він вперше ступив на кооперативну стежину. Стрийська райспоживспілка дала перші уроки спілчанської науки. За короткий час Володимир Петрович зробив стрімкий кар’єрний стрибок від експедитора до директора бази. Йому довіряли високі посади в Тернопільській облспоживспілці, в Львівському міжобласному центрі наукової організації праці Української філії ЦІНОПУР Центроспілки.

Прагнення до самовдосконалення було серйозною мотивацією до здобуття вищої освіти. Практичний досвід вдало поєднувався з навчанням у Львівському кооперативному технікумі, а згодом – у Львівському торговельно-економічному інституті.

По-новому засяяли грані таланту на теренах споживчої кооперації Київщини, де в 1982 році Володимир Петрович продовжив свою трудову діяльність спочатку на посаді заступника голови правління, а з 1983 року – головою правління Київської облспоживспілки. У найвідповідальніші періоди більш як столітньої історії споживчої кооперації йому довелось стояти біля керма столичної облспоживспілки, не лише забезпечуючи їй перехід на роботу в нових економічних умовах, а й оберігаючи від руйнівних ударів корумпованої влади. Держава високо оцінила вагомий особистий внесок, трудовий героїзм і звитягу, нагородивши Володимира Петровича Орденом Трудового Червоного Прапора.

За значний особистий внесок в реформування і розвиток споживчої кооперації, активну громадянську позицію, велику організаторську роботу та багаторічну сумлінну працю Пака В.П. відзначено багатьма нагородами, в їх числі і найвищою в своїй галузі – званням «Заслужений працівник сфери послуг України». Свідченням всенародного визнання заслуг перед Україною і громадянським суспільством стало вручення Володимиру Петровичу ордена князя Ярослава Мудрого V ступеня та «Золотого хреста честі і звитяги «Лицар Вітчизни».

Володимир Петрович ніколи не стояв осторонь доленосних процесів творення незалежної України, яка робила свої перші кроки і утверджувалась як самостійна європейська держава. Будучи депутатом Верховної Ради України, він виявляв колосальну працездатність у формуванні законодавчих положень щодо подальшого розвитку споживчої кооперації та захисту прав і свобод працівників.

Здатність Володимира Петровича проникати в глибину економічних явищ, на науковому рівні організовувати процес господарювання в кооперативній системі сприяла удосконаленню кадрової роботи серед кооператорів. При його підтримці і батьківській турботі Київський кооперативний інститут бізнесу і права Київської регіонспоживспілки розвивається, піднімається на якісно новий рівень, формує нове покоління свідомих громадян України.

 

Вельмишановний Володимире Петровичу!

Вами вже зроблено немало, проте попереду ще великі звершення, грандіозні перспективи і щасливі повороти долі. Відзначаючи цю подію, ми бажаємо вам, щоб Ваш досвід, талант керівника, мудрість і далекоглядність і надалі сприяли розвитку кооперації. Хай нива Вашого життя щедро колоситься щастям, а тепло наших сердець живить Вас невичерпною енергією й оптимізмом!

Хай джерело людської вдячності за Вашу працю ніколи не вичерпується, серце наповняється світлом, а здоров'я й сили дарує Всевишній. Нехай все, що ви робите, приносить рясні здобутки, радість, задоволення і щастя всім, хто з Вами поряд!

Щедрої вам долі, незрадливої удачі та Божого благословення Вам і Вашій сім'ї на многії літа!

Колектив працівників і студентів ККІБП

 

Пошук по сайту

Оголошення

З 14.05 ДІЮТЬ КУРСИ ПОЛЬСЬКОЇ МОВИ

1) Курси польської мови організовані Університетом Економіки у м. Бидгощ можна відвідувати за адресою: м. Київ, вул. Ломоносова 18, оф. 407; ...

Контакти

Тел: (044) 258-20-29
Тел: (044) 257-50-94
Тел: (044) 257-52-12
Тел: (044) 257-70-91

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


вул. Ломоносова, 18

м. Київ, 03022

Карта проїзду


Написати листа

Годинник

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

rabota.ua 2  3  4  5 6