Как сделать потолок из гипсокартона. Как сделать подвесной потолок в доме. Какой потолок лучше сделать. Отделка ванной комнаты. Быстрая отделка ванных комнат панелями. Отделка ванной комнаты пластиковыми панелями. Кровля крыши профнастилом. Качественные материалы для кровли крыш. Крыша из мягкой кровли. Самоделки для сада. Успешные самоделки для сада своими руками. Самоделки для сада и огорода. Ванная мебель для ванной комнаты. Купить мебель для ванных комнат недорого. Заказ мебели для ванной комнаты. Бизнес малое производство. Самый малый бизнес идеи производство. Новый бизнес производство. Монтаж дверей своими руками. Быстрый монтаж входных дверей. Легкий монтаж пластиковых дверей. С чего начать ремонт квартиры. Быстрый ремонт дома с чего начать. Ремонт своими руками для начинающих.

День відкритих дверей для абітурієнтів

golovna vidkr dver27 січня 2018 року в стінах Київського кооперативного інституту бізнесу і права відбувся День відкритих дверей для абітурієнтів.

Відкрив офіційну частину завідувач економіко-правового відділення Миндюк Мирослав Дмитрович. У своєму виступі він розповів коротко про: історію інституту, який заснований в 1920 р.; загальні питання організації студентського життя; вимоги до тих хто мріє тут навчатися. Окрім того, Мирослав Дмитрович наголосив абітурієнтам про ті можливості, які отримає кожен майбутній студент для навчання саморозвитку і дозвілля. Завідувач кафедри харчових технологій Галина Михайлівна Бандуренко зосередила увагу батьків на правильному виборі майбутньої спеціальності їхніми дітьми-абітурієнтами. Вона наголосила увагу на тому, що в стінах нашого інституту завжди панувала і пануватиме тепла студентська атмосфера, а доброзичливість професорсько-викладацького складу формуватиме в них справжніх професіоналів своєї справи та доброзичливих людей і майбутніх керівників.

На Дні відкритих Дверей гостей зустрічали представники кафедр: фінансів, банківської справи та страхування; права; підприємництва, торгівлі та біржової діяльності; харчових технологій; соціально-гуманітарних дисциплін; інформаційно-технічних та природничих дисциплін; обліку і оподаткування; представники студентського активу.

Відповідальний секретар приймальної комісії Овчарик Роман Юрійович звернув увагу на: особливості правил прийому до коледжу та інституту в 2018 р., строки подання документів.

Обмін думками між учнями шкіл, їх батьками і студентським активом створили атмосферу щирої та дружньої зустрічі. Гості інституту оглянули навчальні лабораторії і кабінети, ознайомились із матеріально-технічною базою, відвідали гуртожиток.

cameringo 20180127 114225

cameringo 20180127 115421

cameringo 20180127 120750

cameringo 20180127 120948

cameringo 20180127 120955

cameringo 20180127 121430

Вітання!

d1qtmutz

Вельмишановні працівники навчального закладу, дорога наша студентська молоде!

Щиросердечно вітаю Вас з Новим роком і Різдвом Христовим!

Невтомний господар-час уже передав естафету новому 2019 року!. Нехай він увійде до Вашої оселі з добрими і радісними колядниками, принесе мир і злагоду, наповнить Ваші серця вірою, надією та оптимізмом!

Налаштовуймося на високе і чисте, на вічне і глобальне, піднімаймось у своїх помислах і вірі на вселенську висоту, у різдвяний простір і пишаймося тим, що ми – Українці. Щасливих Новорічних і Різдвяних свят!

З повагою, ректор

Тетяна Камінська