Как правильно класть плитку. Как класть плитку на стену быстро. Класть плитку своими руками. Как выбрать ламинат для квартиры. Какой лучше выбрать ламинат сегодня. Какого цвета выбрать ламинат. Как правильно клеить обои. Как клеить обои на потолок вертикально. Как правильно клеить углы обоями. Интересные самоделки своими руками. Качественные самоделки своими руками фото. Самоделки для дома своими руками. Как сделать потолок в доме. Чем лучше утеплить потолок дома на сегодняшний день. Утепление потолка дома своими руками. Бизнес идеи с минимальными вложениями. Успешные идеи малого бизнеса с нуля. Прибыльные бизнес идеи. Как сделать мебель своими руками. Сделать деревянная мебель своими руками. Сделать мебель своими руками видео. Опалубка для фундамента. Как сделать опалубку для фундамента быстро. Опалубка для фундамента купить.

День відкритих дверей для абітурієнтів

golovna vidkr dver27 січня 2018 року в стінах Київського кооперативного інституту бізнесу і права відбувся День відкритих дверей для абітурієнтів.

Відкрив офіційну частину завідувач економіко-правового відділення Миндюк Мирослав Дмитрович. У своєму виступі він розповів коротко про: історію інституту, який заснований в 1920 р.; загальні питання організації студентського життя; вимоги до тих хто мріє тут навчатися. Окрім того, Мирослав Дмитрович наголосив абітурієнтам про ті можливості, які отримає кожен майбутній студент для навчання саморозвитку і дозвілля. Завідувач кафедри харчових технологій Галина Михайлівна Бандуренко зосередила увагу батьків на правильному виборі майбутньої спеціальності їхніми дітьми-абітурієнтами. Вона наголосила увагу на тому, що в стінах нашого інституту завжди панувала і пануватиме тепла студентська атмосфера, а доброзичливість професорсько-викладацького складу формуватиме в них справжніх професіоналів своєї справи та доброзичливих людей і майбутніх керівників.

На Дні відкритих Дверей гостей зустрічали представники кафедр: фінансів, банківської справи та страхування; права; підприємництва, торгівлі та біржової діяльності; харчових технологій; соціально-гуманітарних дисциплін; інформаційно-технічних та природничих дисциплін; обліку і оподаткування; представники студентського активу.

Відповідальний секретар приймальної комісії Овчарик Роман Юрійович звернув увагу на: особливості правил прийому до коледжу та інституту в 2018 р., строки подання документів.

Обмін думками між учнями шкіл, їх батьками і студентським активом створили атмосферу щирої та дружньої зустрічі. Гості інституту оглянули навчальні лабораторії і кабінети, ознайомились із матеріально-технічною базою, відвідали гуртожиток.

cameringo 20180127 114225

cameringo 20180127 115421

cameringo 20180127 120750

cameringo 20180127 120948