logo

Как правильно класть плитку. Как класть плитку на стену быстро. Класть плитку своими руками. Как выбрать ламинат для квартиры. Какой лучше выбрать ламинат сегодня. Какого цвета выбрать ламинат. Как правильно клеить обои. Как клеить обои на потолок вертикально. Как правильно клеить углы обоями. Интересные самоделки своими руками. Качественные самоделки своими руками фото. Самоделки для дома своими руками. Как сделать потолок в доме. Чем лучше утеплить потолок дома на сегодняшний день. Утепление потолка дома своими руками. Бизнес идеи с минимальными вложениями. Успешные идеи малого бизнеса с нуля. Прибыльные бизнес идеи. Как сделать мебель своими руками. Сделать деревянная мебель своими руками. Сделать мебель своими руками видео. Опалубка для фундамента. Как сделать опалубку для фундамента быстро. Опалубка для фундамента купить.
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners

Мапа сайту


НАБІР ДО АСПІРАНТУРИ

Набір до аспірантур1и

Електронна бібліотека

Спортивнi гуртки та курси

Офіційні групи

  

Зараз на сайті

На сайті 20 гостей та відсутні користувачі

                                                                                      Language                                               
                                                                               
 
15831  ukr flag 


Наші переможці на фінальному етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

IMG 341563a5a52682a4b421e1ee181f28b3 VТворчість Тараса Шевченка становить величезне духовне надбання для усієї нашої нації. Сьогодні дехто вважає, що роль митця у культурному та громадському житті нашого суспільства вже настільки вивчена дослідниками, що сучасній молоді немає що додати. Однак, постать великого поета настільки багатогранна, що знаходяться щоразу нові думки про грандіозний вклад митця у нашу духовну спадщину. Підтвердженням цього є щорічний Міжнародний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, на якому юні українці можуть натхненно і творчо висловити своє ставлення до великого поета.

Ми пишаємося тим, що в цьому році, як і раніше, наші студенти вибороли призові місця у попередньому (обласному) етапі конкурсу, куди їздили разом з доцентом кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Нечаюк Людмилою Григорівною. Зокрема, І місце здобула студентка нашого інституту групи 31ТІ Присядько Катерина Олександрівна (викладач – канд. філол. наук, доцент Нечаюк Людмила Григорівна), а ІІІ місце посів студент групи 11ХК Економіко-правового коледжу ККІБП Охріменко Михайло Ігорович (викладач – канд. філол. наук, доцент Бабенко-Жирнова Марина Віталіївна).

Таким чином, двоє наших переможців мали змогу випробувати свої творчі сили на найвищому етапі конкурсу, де побували разом з доцентом кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Бабенко-Жирновою Мариною Віталіївною. Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 3 січня 2018 року №1/9-3 фінальний етап VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка в Київській області відбувся 3 лютого 2018 року на базі КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти» за адресою: м. Біла Церква, вул. Ярослава Мудрого, 37.    

На конкурсі була представлена молода еліта української нації – кращі знавці рідної мови, літератури та культури від п’ятикласників до студентів інституту. Для кожної вікової категорії були цікаві завдання на знання життєвої і творчої спадщини письменника. Слід відзначити, що у різних завданнях був зроблений акцент на проблематиці «Шевченко і сучасність». Так, наприклад, студенти ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації мусили уявити, що Тарас Шевченко є нашим сучасником і написати лист до Нобелівського комітету з обґрунтуванням того, що творчість Тараса Шевченка гідна Нобелівської премії з літератури. Завдання передбачало прояв не лише креативності і літературного хисту, а й мовних знань: у листі слід було використати відокремлені обставини, різні види складних речень, а також не менше трьох цитат із творів Т. Шевченка.

Завершився конкурс урочистою частиною з нагородженням переможців попереднього етапу. Щиро бажаємо нашим студентам перемоги у фінальному етапі конкурсу!

 

2018203142945

 

2018203143247

 

2018203143300

 

IMG b1b8125388d2ef824e35542c9534f35b V

Пошук по сайту

Оголошення

З 14.05 ДІЮТЬ КУРСИ ПОЛЬСЬКОЇ МОВИ

1) Курси польської мови організовані Університетом Економіки у м. Бидгощ можна відвідувати за адресою: м. Київ, вул. Ломоносова 18, оф. 407; ...

Контакти

Тел: (044) 258-20-29
Тел: (044) 257-50-94
Тел: (044) 257-52-12
Тел: (044) 257-70-91

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


вул. Ломоносова, 18

м. Київ, 03022

Карта проїзду


Написати листа

Годинник

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

rabota.ua 2  3  4  5 6