Как правильно класть плитку. Как класть плитку на стену быстро. Класть плитку своими руками. Как выбрать ламинат для квартиры. Какой лучше выбрать ламинат сегодня. Какого цвета выбрать ламинат. Как правильно клеить обои. Как клеить обои на потолок вертикально. Как правильно клеить углы обоями. Интересные самоделки своими руками. Качественные самоделки своими руками фото. Самоделки для дома своими руками. Как сделать потолок в доме. Чем лучше утеплить потолок дома на сегодняшний день. Утепление потолка дома своими руками. Бизнес идеи с минимальными вложениями. Успешные идеи малого бизнеса с нуля. Прибыльные бизнес идеи. Как сделать мебель своими руками. Сделать деревянная мебель своими руками. Сделать мебель своими руками видео. Опалубка для фундамента. Как сделать опалубку для фундамента быстро. Опалубка для фундамента купить.

Участь Харинович-Яворської Д.О. у І Зимовій школі Української асоціації дослідників освіти (УАДО)

uchast d1З 28 січня – 02 лютого 2018 року в м. Трускавець пройшла І Зимова школа Української асоціації дослідників освіти (УАДО) «Європейські індикатори якості освітніх досліджень», у якій взяла участь Д.О. Харинович-Яворська - к.е.н., доцент кафедри обліку і оподаткування, помічник ректора з міжнародних зв’язків.

Захід відбувся в рамках реалізації проекту Європейського Союзу Еразмус+ напряму Жан Моне «Європейські індикатори якості освітніх досліджень для розширення можливостей освітян в Україні» (№ 587032-EPP-1-2017-1-UA-EPPJMO-SUPPA).

Організатори Школи: Українська асоціація дослідників освіти спільно з Дрогобицьким державним педагогічним університетом імені Івана Франка за фінансової підтримки Програми Еразмус+ Європейського Союзу.

На урочистому відкритті Школи, яке відбулося у Дрогобицькому державному педагогічному університеті імені Івана Франка, учасників привітали президент УАДО професор ДДПУ імені Івана Франка Світлана Щудло, ректор ДДПУ імені Івана Франка професор Надія Скотна. Також учасникам Школи надійшли вітання від міського голови Дрогобича Тараса Кучми, Президента Національної академії педагогічних наук України академіка Василя Кременя, директора Національного Еразмус+ офісу в Україні Світлани Шитікової та команди НЕО.

Учасниками заходу стали 26 представників закладів вищої освіти та наукових установ різних регіонів України, а саме: Києва, Умані, Львова, Дрогобича, Кам’янець-Подільського, Маріуполя, Харкова, Чернігова, Кременчуга, Сум.

Під час заходу з презентаціями виступили експерти у галузі освіти, учасники міжнародних освітніх програм проф. Світлана Щудло (Дрогобич), проф. Оксана Заболотна (Умань), проф. Сергій Курбатов (Київ), проф. Олександр Длугопольський (Тернопіль), проф. Олена Ковальчук (Луцьк), доц. Ганна Корсун (Київ), доц. Наталя Горук (Львів), доц. Володимир Сацик (Київ), доц. Тетяна Лісова (Ніжин), доц. Людмила Загоруйко (Умань).

Спеціальним гостем Зимової Школи став президент Міжнародного фонду освітніх досліджень, професор Варшавського університету Тарас Фініков.

Спікери зосередили увагу на таких актуальних питаннях як: загальний огляд Європейських індикаторів якості освітніх досліджень; університетські рейтинги як механізм інтеграції української вищої освіти до Європейського простору вищої освіти; сучасні стандарти академічного письма; успішне написання грантових пропозицій; автономія та дослідження Європейських університетів; академічна доброчесність: найкращі практики університетів ЄС для українських закладів вищої освіти; якісні педагогічні дослідження: наративний підхід; емпіричні методи освітніх досліджень: уроки з проведення TALIS в Україні; огляд і структура баз даних міжнародних освітніх досліджень (TIMSS, PIRLS, ICCS, TEDS-M, ICILS, SITES, PISA, TALIS, PIAAC); міжнародні наукометричні бази даних як платформи для представлення наукових здобутків.

Під час заходів Школи всі учасники сформували ідеї та інтегрувалися в наукові групи для подальшої праці над підготовкою грантових заявок, написання наукових статей, формування науково-дослідних комітетів Української асоціації дослідників освіти. Також учасники Школи підтвердили готовність провести до 31 березня 2018 у своїх навчальних закладів, науковій інституції чи професійній спільноті тренінг (семінар) за результатами Школи з метою поширення одержаних знань та навичок.

Деталі про захід та презентації спікерів за посиланням: www.uera.org.ua

uchast d2

uchast d3 uchast d4 uchast d5

З 14.05 ДІЮТЬ КУРСИ ПОЛЬСЬКОЇ МОВИ