Снять квартиру посуточно. Быстро снять посуточно квартиру в казани. Снять однокомнатную квартиру посуточно. Помощь в получении ипотеки. Удобное получение ипотеки в сбербанке. Что нужно для получения ипотеки. Отопление частного дома. Как сделать отопление частный дом схема. Частный дом монтаж отопления. Восстановление жесткого диска. Быстрое восстановление информации с жесткого диска. Восстановление данных жесткого диска программа. Кредит с плохой историей. Быстрые кредиты онлайн с плохой историей. Срочный кредит с плохой историей. В какой сервер играть в WOW. Топ world of warcraft серверы. Wow серверы pandaria. Круглопалочный станок чертежи. Круглопалочный станок купить дешево. Самодельный круглопалочный станок. Кредит на покупку квартиры. На долго взять кредит на квартиру. Кредит на покупку квартиры.

ВІД ОСВІТИ, ЧЕРЕЗ НАУКУ, ДО ГОСПОДАРСЬКОЇ ПРАКТИКИ

1igrooe28 лютого Київський кооперативний інститут бізнесу і права зустрічав делегацію із Університету Економіки в м.Бидгощ (Польща) на чолі з ректором, професором, доктором Криштофом Сікорою (Krzysztof Sikora), який є також Почесним Консулом України.

Університет Економіки є одним із найактивніших стратегічних партнерів ККІБП в Польщі, тому ця зустріч за останній рік стала вже шостою, що підтверджує різноманіття напрямів співпраці та правильність обраного партнерства. Проте, змістовне наповнення перемовин цього разу було зовсім іншим, що пояснюється включенням до складу польської делегації представників бізнесу, які зацікавлені у налагодженні тісних взаємовигідних стосунків підприємницького характеру.

Тому, окрім традиційних освітніх проектів ККІБП та Університету Економіки були обговорені ще низка питань, зокрема:

• спільна участь у Київському технічному ярмарку та представлення власних інноваційних рішень у сфері провайдингу;
  • започаткування підготовки страхових комісарів для транспортних засобів, що використовуються в Україні, але при цьому мають постійне місце реєстрації у Польщі;
  • впровадження в господарську практику України біоенергетичних установок для переробки відходів тваринництва;
  • впровадження в господарську практику Польщі технічних розробок працівників ККІБП;
  • відкриття туристичної України для закордонних студентів та працівників польських навчальних закладів.

Одним із напрямків подальшої співпраці було визначено благодійний проект «Академія майбутнього» метою якого є підтримка обдарованих дітей та презентація їх талантів на міжнародному рівні.

2igrooe

3igrooe

4igrooe

З 14.05 ДІЮТЬ КУРСИ ПОЛЬСЬКОЇ МОВИ