Укладка ламината на пол. Быстрая укладка ламината своими руками видео. Укладка ламината по диагонали. Пробковое покрытие для пола. Качественная укладка пробкового пола. Пробковый пол плюсы и минусы. Смеси для выравнивания пола. Быстрое выравнивание бетонного пола. Выравнивание пола стоимость. Самоделки для дома. Лучшие самоделки для дома своими руками. Полезные самоделки для дома. Как обустроить кухню. Как обустроить маленькую кухню быстро. Как обустроить кухню фото. Как открыть свой магазин. Хочу открыть магазин с большим капиталом. Сколько стоит открыть магазин. Диван своими руками. Как сделать диван своими руками для дома. Диван своими руками чертежи. Дизайн маленькой кухни. Красивый дизайн интерьера кухни фото. Малогабаритные кухни дизайн.

ВІД ОСВІТИ, ЧЕРЕЗ НАУКУ, ДО ГОСПОДАРСЬКОЇ ПРАКТИКИ

1igrooe28 лютого Київський кооперативний інститут бізнесу і права зустрічав делегацію із Університету Економіки в м.Бидгощ (Польща) на чолі з ректором, професором, доктором Криштофом Сікорою (Krzysztof Sikora), який є також Почесним Консулом України.

Університет Економіки є одним із найактивніших стратегічних партнерів ККІБП в Польщі, тому ця зустріч за останній рік стала вже шостою, що підтверджує різноманіття напрямів співпраці та правильність обраного партнерства. Проте, змістовне наповнення перемовин цього разу було зовсім іншим, що пояснюється включенням до складу польської делегації представників бізнесу, які зацікавлені у налагодженні тісних взаємовигідних стосунків підприємницького характеру.

Тому, окрім традиційних освітніх проектів ККІБП та Університету Економіки були обговорені ще низка питань, зокрема:

• спільна участь у Київському технічному ярмарку та представлення власних інноваційних рішень у сфері провайдингу;
  • започаткування підготовки страхових комісарів для транспортних засобів, що використовуються в Україні, але при цьому мають постійне місце реєстрації у Польщі;
  • впровадження в господарську практику України біоенергетичних установок для переробки відходів тваринництва;
  • впровадження в господарську практику Польщі технічних розробок працівників ККІБП;
  • відкриття туристичної України для закордонних студентів та працівників польських навчальних закладів.

Одним із напрямків подальшої співпраці було визначено благодійний проект «Академія майбутнього» метою якого є підтримка обдарованих дітей та презентація їх талантів на міжнародному рівні.

2igrooe

3igrooe