Снять квартиру посуточно. Быстро снять посуточно квартиру в казани. Снять однокомнатную квартиру посуточно. Помощь в получении ипотеки. Удобное получение ипотеки в сбербанке. Что нужно для получения ипотеки. Отопление частного дома. Как сделать отопление частный дом схема. Частный дом монтаж отопления. Восстановление жесткого диска. Быстрое восстановление информации с жесткого диска. Восстановление данных жесткого диска программа. Кредит с плохой историей. Быстрые кредиты онлайн с плохой историей. Срочный кредит с плохой историей. В какой сервер играть в WOW. Топ world of warcraft серверы. Wow серверы pandaria. Круглопалочный станок чертежи. Круглопалочный станок купить дешево. Самодельный круглопалочный станок. Кредит на покупку квартиры. На долго взять кредит на квартиру. Кредит на покупку квартиры.

Про справжнє кохання від о.Дмитра Романка

7hi311jSphU1 березня, в перший день весни, в ККІБП відбулась інтерактивна лекція «Про кохання» від о.Дмитра Романка – сімейного консультанта, тренера з особистісного розвитку, експерта з романтичних стосунків. Студенти груп 11ЕК, 11 ПК, 11 ХК, 11 ГРК мали можливість не просто послухати теоретичні роздуми про кохання, а отримати реальні поради, які в майбутньому допоможуть молодим людям закласти надійний фундамент для сімейного життя.

Неймовірно доступно, на простих прикладах, о.Дмитро розкрив секрети, як відрізнити справжнє кохання від звичайної, миттєвої закоханості.

Для тих, кому не пощастило побути на лекції, передаємо поради від експерта. Скористайтесь ними, і дай, Боже, всім пізнати це високе почуття. «Справжнє кохання подібне до золота – в тому сенсі, що воно цінне й рідкісне. Воно є рідкісним, бо вимагає, щоб людина вкладала не половину себе, а віддавалася повністю. Тобто це має бути щось, за що людина готова віддати своє життя. І не просто вмерти вмить, а щоденно «помирати» від якихось своїх бажань, від яких довелось відмовитися. Кохання передбачає дарування себе один одному. Мрії стають не твоєю особистою власністю, а спільною. Справжнє кохання виражається через те, що інша людина стає продовженням тебе. Ви стаєте одним цілим. Натомість закоханість – це своєрідна залежність. Це коли добиваєшся людини не так для того, щоб зробити щасливою її, як ощасливити себе. Це егоїзм. Кохаючи, ти дивишся на усмішку цієї людини і хочеш, аби вона ніколи не сумувала. І не тому, що це тебе засмутить, а тому, що сумуватимеш разом з нею. Кохання – найвища форма емпатії». (О.Дмитро Романко).

1WXJn TPSr4

ah1mftmH0aA

btIT4M3akDQ

Nb38u9xxXIc