logo

Снять квартиру посуточно. Быстро снять посуточно квартиру в казани. Снять однокомнатную квартиру посуточно. Помощь в получении ипотеки. Удобное получение ипотеки в сбербанке. Что нужно для получения ипотеки. Отопление частного дома. Как сделать отопление частный дом схема. Частный дом монтаж отопления. Восстановление жесткого диска. Быстрое восстановление информации с жесткого диска. Восстановление данных жесткого диска программа. Кредит с плохой историей. Быстрые кредиты онлайн с плохой историей. Срочный кредит с плохой историей. В какой сервер играть в WOW. Топ world of warcraft серверы. Wow серверы pandaria. Круглопалочный станок чертежи. Круглопалочный станок купить дешево. Самодельный круглопалочный станок. Кредит на покупку квартиры. На долго взять кредит на квартиру. Кредит на покупку квартиры.
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners

Мапа сайту


НАБІР ДО АСПІРАНТУРИ

Набір до аспірантур1и

Електронна бібліотека

Спортивнi гуртки та курси

Офіційні групи

  

Зараз на сайті

На сайті 85 гостей та відсутні користувачі

                                                                                      Language                                               
                                                                               
 
15831  ukr flag 


НАЙСУЧАСНІШІ В УКРАЇНІ ДИПЛОМИ

1magistrКиївський кооперативний інститут бізнесу і права, першим в Україні, розпочав видачу дипломів про вищу освіту із розміщенням їх в глобальній базі даних Блокчейн (Blockchain). Даний крок дозволяє у будь-якому куточку світу за допомогою QR-коду підтвердити справжність диплому і зробити це миттєво.

Процедура розміщення дипломів у Блокчейн стала можливою завдяки співпраці нашого закладу із компанією інноваційних рішень Intela Solutions (Лас-Вегас, США). Вона надала доступ до мережі Блокчейн, яка являє собою нескінченний ланцюжок блоків трансакцій, кожен із яких містить інформацію про дії, що йому передували. Це унеможливлює будь-які підробки чи махінації, що робить Блокчейн найнадійнішою базою зберігання інформації. Саме тому провідні компанії світу тримають свою інформацію саме там.

Що стосується дипломів, то в Блокчейн заноситься не лише інформація про них, але і скан-копія самого диплому та додатку до нього. Натомість випускник отримує електронне посилання на місце зберігання цієї інформації та відповідний документ із QR-кодом, просканувавши який із будь-якого смартфону, можна потрапити на сторінку зберігання диплому.

Таким чином, дана процедура робить непотрібними цілу низку бюрократичних операцій, пов’язаних із підтвердженням документів про освіту як всередині країни, так і за її межами.

Слід зазначити, що об’єктом зберігання в Блокчейн можуть бути будь-які документи та інформаційні матеріали. Саме тому, першим користувачем цієї бази в Київському кооперативному інституті бізнесу і права стала його ректор – Камінська Тетяна Григорівна, як розмістила в Блокчейн свій диплом доктора економічних наук.

 

2magistr

 

3magistr

 

4magistr

 

5magistr

Пошук по сайту

Оголошення

З 14.05 ДІЮТЬ КУРСИ ПОЛЬСЬКОЇ МОВИ

1) Курси польської мови організовані Університетом Економіки у м. Бидгощ можна відвідувати за адресою: м. Київ, вул. Ломоносова 18, оф. 407; ...

Контакти

Тел: (044) 258-20-29
Тел: (044) 257-50-94
Тел: (044) 257-52-12
Тел: (044) 257-70-91

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


вул. Ломоносова, 18

м. Київ, 03022

Карта проїзду


Написати листа

Календар

Вересень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Годинник

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

rabota.ua 2  3  4  5 6