Укладка ламината на пол. Быстрая укладка ламината своими руками видео. Укладка ламината по диагонали. Пробковое покрытие для пола. Качественная укладка пробкового пола. Пробковый пол плюсы и минусы. Смеси для выравнивания пола. Быстрое выравнивание бетонного пола. Выравнивание пола стоимость. Самоделки для дома. Лучшие самоделки для дома своими руками. Полезные самоделки для дома. Как обустроить кухню. Как обустроить маленькую кухню быстро. Как обустроить кухню фото. Как открыть свой магазин. Хочу открыть магазин с большим капиталом. Сколько стоит открыть магазин. Диван своими руками. Как сделать диван своими руками для дома. Диван своими руками чертежи. Дизайн маленькой кухни. Красивый дизайн интерьера кухни фото. Малогабаритные кухни дизайн.

НАЙСУЧАСНІШІ В УКРАЇНІ ДИПЛОМИ

1magistrКиївський кооперативний інститут бізнесу і права, першим в Україні, розпочав видачу дипломів про вищу освіту із розміщенням їх в глобальній базі даних Блокчейн (Blockchain). Даний крок дозволяє у будь-якому куточку світу за допомогою QR-коду підтвердити справжність диплому і зробити це миттєво.

Процедура розміщення дипломів у Блокчейн стала можливою завдяки співпраці нашого закладу із компанією інноваційних рішень Intela Solutions (Лас-Вегас, США). Вона надала доступ до мережі Блокчейн, яка являє собою нескінченний ланцюжок блоків трансакцій, кожен із яких містить інформацію про дії, що йому передували. Це унеможливлює будь-які підробки чи махінації, що робить Блокчейн найнадійнішою базою зберігання інформації. Саме тому провідні компанії світу тримають свою інформацію саме там.

Що стосується дипломів, то в Блокчейн заноситься не лише інформація про них, але і скан-копія самого диплому та додатку до нього. Натомість випускник отримує електронне посилання на місце зберігання цієї інформації та відповідний документ із QR-кодом, просканувавши який із будь-якого смартфону, можна потрапити на сторінку зберігання диплому.

Таким чином, дана процедура робить непотрібними цілу низку бюрократичних операцій, пов’язаних із підтвердженням документів про освіту як всередині країни, так і за її межами.

Слід зазначити, що об’єктом зберігання в Блокчейн можуть бути будь-які документи та інформаційні матеріали. Саме тому, першим користувачем цієї бази в Київському кооперативному інституті бізнесу і права стала його ректор – Камінська Тетяна Григорівна, як розмістила в Блокчейн свій диплом доктора економічних наук.

2magistr

3magistr