Снять квартиру посуточно. Быстро снять посуточно квартиру в казани. Снять однокомнатную квартиру посуточно. Помощь в получении ипотеки. Удобное получение ипотеки в сбербанке. Что нужно для получения ипотеки. Отопление частного дома. Как сделать отопление частный дом схема. Частный дом монтаж отопления. Восстановление жесткого диска. Быстрое восстановление информации с жесткого диска. Восстановление данных жесткого диска программа. Кредит с плохой историей. Быстрые кредиты онлайн с плохой историей. Срочный кредит с плохой историей. В какой сервер играть в WOW. Топ world of warcraft серверы. Wow серверы pandaria. Круглопалочный станок чертежи. Круглопалочный станок купить дешево. Самодельный круглопалочный станок. Кредит на покупку квартиры. На долго взять кредит на квартиру. Кредит на покупку квартиры.

НАЙСУЧАСНІШІ В УКРАЇНІ ДИПЛОМИ

1magistrКиївський кооперативний інститут бізнесу і права, першим в Україні, розпочав видачу дипломів про вищу освіту із розміщенням їх в глобальній базі даних Блокчейн (Blockchain). Даний крок дозволяє у будь-якому куточку світу за допомогою QR-коду підтвердити справжність диплому і зробити це миттєво.

Процедура розміщення дипломів у Блокчейн стала можливою завдяки співпраці нашого закладу із компанією інноваційних рішень Intela Solutions (Лас-Вегас, США). Вона надала доступ до мережі Блокчейн, яка являє собою нескінченний ланцюжок блоків трансакцій, кожен із яких містить інформацію про дії, що йому передували. Це унеможливлює будь-які підробки чи махінації, що робить Блокчейн найнадійнішою базою зберігання інформації. Саме тому провідні компанії світу тримають свою інформацію саме там.

Що стосується дипломів, то в Блокчейн заноситься не лише інформація про них, але і скан-копія самого диплому та додатку до нього. Натомість випускник отримує електронне посилання на місце зберігання цієї інформації та відповідний документ із QR-кодом, просканувавши який із будь-якого смартфону, можна потрапити на сторінку зберігання диплому.

Таким чином, дана процедура робить непотрібними цілу низку бюрократичних операцій, пов’язаних із підтвердженням документів про освіту як всередині країни, так і за її межами.

Слід зазначити, що об’єктом зберігання в Блокчейн можуть бути будь-які документи та інформаційні матеріали. Саме тому, першим користувачем цієї бази в Київському кооперативному інституті бізнесу і права стала його ректор – Камінська Тетяна Григорівна, як розмістила в Блокчейн свій диплом доктора економічних наук.

2magistr

3magistr

4magistr

5magistr