logo

Как сделать потолок из гипсокартона. Как сделать подвесной потолок в доме. Какой потолок лучше сделать. Отделка ванной комнаты. Быстрая отделка ванных комнат панелями. Отделка ванной комнаты пластиковыми панелями. Кровля крыши профнастилом. Качественные материалы для кровли крыш. Крыша из мягкой кровли. Самоделки для сада. Успешные самоделки для сада своими руками. Самоделки для сада и огорода. Ванная мебель для ванной комнаты. Купить мебель для ванных комнат недорого. Заказ мебели для ванной комнаты. Бизнес малое производство. Самый малый бизнес идеи производство. Новый бизнес производство. Монтаж дверей своими руками. Быстрый монтаж входных дверей. Легкий монтаж пластиковых дверей. С чего начать ремонт квартиры. Быстрый ремонт дома с чего начать. Ремонт своими руками для начинающих.
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners

Мапа сайту


НАБІР ДО АСПІРАНТУРИ

Набір до аспірантур1и

Електронна бібліотека

Спортивнi гуртки та курси

Офіційні групи

  

Зараз на сайті

На сайті 163 гостей та відсутні користувачі

                                                                                      Language                                               
                                                                               
 
15831  ukr flag 


НАЙСУЧАСНІШІ В УКРАЇНІ ДИПЛОМИ

1magistrКиївський кооперативний інститут бізнесу і права, першим в Україні, розпочав видачу дипломів про вищу освіту із розміщенням їх в глобальній базі даних Блокчейн (Blockchain). Даний крок дозволяє у будь-якому куточку світу за допомогою QR-коду підтвердити справжність диплому і зробити це миттєво.

Процедура розміщення дипломів у Блокчейн стала можливою завдяки співпраці нашого закладу із компанією інноваційних рішень Intela Solutions (Лас-Вегас, США). Вона надала доступ до мережі Блокчейн, яка являє собою нескінченний ланцюжок блоків трансакцій, кожен із яких містить інформацію про дії, що йому передували. Це унеможливлює будь-які підробки чи махінації, що робить Блокчейн найнадійнішою базою зберігання інформації. Саме тому провідні компанії світу тримають свою інформацію саме там.

Що стосується дипломів, то в Блокчейн заноситься не лише інформація про них, але і скан-копія самого диплому та додатку до нього. Натомість випускник отримує електронне посилання на місце зберігання цієї інформації та відповідний документ із QR-кодом, просканувавши який із будь-якого смартфону, можна потрапити на сторінку зберігання диплому.

Таким чином, дана процедура робить непотрібними цілу низку бюрократичних операцій, пов’язаних із підтвердженням документів про освіту як всередині країни, так і за її межами.

Слід зазначити, що об’єктом зберігання в Блокчейн можуть бути будь-які документи та інформаційні матеріали. Саме тому, першим користувачем цієї бази в Київському кооперативному інституті бізнесу і права стала його ректор – Камінська Тетяна Григорівна, як розмістила в Блокчейн свій диплом доктора економічних наук.

 

2magistr

 

3magistr

 

4magistr

 

5magistr

Пошук по сайту

Оголошення

Літній відпочинок

Літній відпочинок

За детальною інформацією звертатись до заступника директора коледжу з навчально-виховної роботи Ворони Л.В. каб. 210 Заявки приймаються до 22.06.18 Тел.: 098-839...

Шановні Замовники освітніх послуг!

Адміністрація Київського кооперативного інституту бізнесу і права інформує, що у відповідності до укладених договорів про надання освітніх послуг буде підвищено ва...

14.05. РОЗПОЧИНАЮТЬСЯ КУРСИ ПОЛЬСЬКОЇ МОВИ...

1) Курси польської мови організовані Університетом Економіки у м. Бидгощ можна відвідувати за адресою: м. Київ, вул. Ломоносова 18, оф. 407; ...

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ на базі ОКР "КВАЛІФІКОВАНИЙ РОБІТНИК"

Контакти

Тел: (044) 258-20-29
Тел: (044) 257-50-94
Тел: (044) 257-52-12
Тел: (044) 257-70-91

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


вул. Ломоносова, 18

м. Київ, 03022

Карта проїзду


Написати листа

Годинник

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

rabota.ua 2  3  4  5 6