logo

Укладка ламината на пол. Быстрая укладка ламината своими руками видео. Укладка ламината по диагонали. Пробковое покрытие для пола. Качественная укладка пробкового пола. Пробковый пол плюсы и минусы. Смеси для выравнивания пола. Быстрое выравнивание бетонного пола. Выравнивание пола стоимость. Самоделки для дома. Лучшие самоделки для дома своими руками. Полезные самоделки для дома. Как обустроить кухню. Как обустроить маленькую кухню быстро. Как обустроить кухню фото. Как открыть свой магазин. Хочу открыть магазин с большим капиталом. Сколько стоит открыть магазин. Диван своими руками. Как сделать диван своими руками для дома. Диван своими руками чертежи. Дизайн маленькой кухни. Красивый дизайн интерьера кухни фото. Малогабаритные кухни дизайн.
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners

Мапа сайту


НАБІР ДО АСПІРАНТУРИ

Набір до аспірантур1и

Електронна бібліотека

Спортивнi гуртки та курси

Офіційні групи

  

Зараз на сайті

На сайті 117 гостей та відсутні користувачі

                                                                                      Language                                               
                                                                               
 
15831  ukr flag 


ТРИМАЄМО КУРС НА ВІДКРИТІСТЬ

sarafan1vКілька місяців тому Київський кооперативний інститут бізнесу і права першим серед навчальних закладів України впровадив сервіс миттєвого зворотного зв’язку студента із ректором SARAFAN. За результатами цього експерименту робимо перші висновки.

Для новачків пояснимо, що система SARAFAN є сучасним аналогом «скриньок довіри», які, як правило, є в кожному навчальному закладі для донесення адміністрації побажань студентів. Проте, є і низка відмінностей. По-перше, ректор отримує повідомлення відразу ж після його надсилання, що дозволяє оперативно реагувати на проблеми, які потребують негайного вирішення. По-друге, студент на свій телефон отримує інформацію про стан та терміни вирішення проблеми. По-третє, на відміну від «скриньок довіри», де ймовірність виїмки кореспонденції особисто ректором мінімальна, SARAFAN передбачає надходження повідомлень безпосередньо ректору. Тому усувається можливість фільтрування проблемних моментів проміжними адміністративними ланками. Ще однією із переваг SARAFAN є простота його використання. Кожен зі студентів, навівши свій телефон на розклеєні по усьому Інституту інформаційні листи, може відразу набирати в телефоні текстове повідомлення, як анонімне, так і з визначенням адресата. І, нарешті, остання, але не за значимістю, перевага SARAFAN – це модно і стильно, що для молоді має неабияке значення.

Щодо результативності сервісу, то за ті кілька місяців, що SARAFAN використовується в ККІБП (хоч, задля справедливості, слід вказати, що це разом із канікулярним періодом) ректору надійшло 15 повідомлень з питаннями та пропозиціями поліпшити навчальний процес та умови проживання у гуртожитку. Ніби і небагато, як для 1,5-тисячного колективу, проте, це рівно у 15 разів більше, ніж було до цього. Не працювала раніше система, не довіряли «скринькам довіри». Тому, навіть ці 15 звернень – це вже результат, який приверне увагу та сформує довіру.

Таким чином, вважаємо, що експеримент варто визнати успішним і усіляко сприяти його продовженню. Саме тому було вирішено з 12 березня замінити інформаційні листи із інструкціями з використання SARAFAN в Інституті та гуртожитку на постійні таблички, міцні і довговічні.

Пошук по сайту

Контакти

Тел: (044) 258-20-29
Тел: (044) 257-50-94
Тел: (044) 257-52-12
Тел: (044) 257-70-91

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


вул. Ломоносова, 18

м. Київ, 03022

Карта проїзду


Написати листа

Годинник

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

rabota.ua 2  3  4  5 6