Снять квартиру посуточно. Быстро снять посуточно квартиру в казани. Снять однокомнатную квартиру посуточно. Помощь в получении ипотеки. Удобное получение ипотеки в сбербанке. Что нужно для получения ипотеки. Отопление частного дома. Как сделать отопление частный дом схема. Частный дом монтаж отопления. Восстановление жесткого диска. Быстрое восстановление информации с жесткого диска. Восстановление данных жесткого диска программа. Кредит с плохой историей. Быстрые кредиты онлайн с плохой историей. Срочный кредит с плохой историей. В какой сервер играть в WOW. Топ world of warcraft серверы. Wow серверы pandaria. Круглопалочный станок чертежи. Круглопалочный станок купить дешево. Самодельный круглопалочный станок. Кредит на покупку квартиры. На долго взять кредит на квартиру. Кредит на покупку квартиры.

ТРИМАЄМО КУРС НА ВІДКРИТІСТЬ

sarafan1vКілька місяців тому Київський кооперативний інститут бізнесу і права першим серед навчальних закладів України впровадив сервіс миттєвого зворотного зв’язку студента із ректором SARAFAN. За результатами цього експерименту робимо перші висновки.

Для новачків пояснимо, що система SARAFAN є сучасним аналогом «скриньок довіри», які, як правило, є в кожному навчальному закладі для донесення адміністрації побажань студентів. Проте, є і низка відмінностей. По-перше, ректор отримує повідомлення відразу ж після його надсилання, що дозволяє оперативно реагувати на проблеми, які потребують негайного вирішення. По-друге, студент на свій телефон отримує інформацію про стан та терміни вирішення проблеми. По-третє, на відміну від «скриньок довіри», де ймовірність виїмки кореспонденції особисто ректором мінімальна, SARAFAN передбачає надходження повідомлень безпосередньо ректору. Тому усувається можливість фільтрування проблемних моментів проміжними адміністративними ланками. Ще однією із переваг SARAFAN є простота його використання. Кожен зі студентів, навівши свій телефон на розклеєні по усьому Інституту інформаційні листи, може відразу набирати в телефоні текстове повідомлення, як анонімне, так і з визначенням адресата. І, нарешті, остання, але не за значимістю, перевага SARAFAN – це модно і стильно, що для молоді має неабияке значення.

Щодо результативності сервісу, то за ті кілька місяців, що SARAFAN використовується в ККІБП (хоч, задля справедливості, слід вказати, що це разом із канікулярним періодом) ректору надійшло 15 повідомлень з питаннями та пропозиціями поліпшити навчальний процес та умови проживання у гуртожитку. Ніби і небагато, як для 1,5-тисячного колективу, проте, це рівно у 15 разів більше, ніж було до цього. Не працювала раніше система, не довіряли «скринькам довіри». Тому, навіть ці 15 звернень – це вже результат, який приверне увагу та сформує довіру.

Таким чином, вважаємо, що експеримент варто визнати успішним і усіляко сприяти його продовженню. Саме тому було вирішено з 12 березня замінити інформаційні листи із інструкціями з використання SARAFAN в Інституті та гуртожитку на постійні таблички, міцні і довговічні.

З 14.05 ДІЮТЬ КУРСИ ПОЛЬСЬКОЇ МОВИ

1) Курси польської мови організовані Університетом Економіки у м. Бидгощ можна відвідувати за адресою: м. Київ, вул. Ломоносова 18, оф. 407; ...

Вересень 2018