logo

Как сделать потолок из гипсокартона. Как сделать подвесной потолок в доме. Какой потолок лучше сделать. Отделка ванной комнаты. Быстрая отделка ванных комнат панелями. Отделка ванной комнаты пластиковыми панелями. Кровля крыши профнастилом. Качественные материалы для кровли крыш. Крыша из мягкой кровли. Самоделки для сада. Успешные самоделки для сада своими руками. Самоделки для сада и огорода. Ванная мебель для ванной комнаты. Купить мебель для ванных комнат недорого. Заказ мебели для ванной комнаты. Бизнес малое производство. Самый малый бизнес идеи производство. Новый бизнес производство. Монтаж дверей своими руками. Быстрый монтаж входных дверей. Легкий монтаж пластиковых дверей. С чего начать ремонт квартиры. Быстрый ремонт дома с чего начать. Ремонт своими руками для начинающих.
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners

Мапа сайту


НАБІР ДО АСПІРАНТУРИ

Набір до аспірантур1и

Електронна бібліотека

Спортивнi гуртки та курси

Офіційні групи

  

Зараз на сайті

На сайті 163 гостей та відсутні користувачі

                                                                                      Language                                               
                                                                               
 
15831  ukr flag 


ТРИМАЄМО КУРС НА ВІДКРИТІСТЬ

sarafan1vКілька місяців тому Київський кооперативний інститут бізнесу і права першим серед навчальних закладів України впровадив сервіс миттєвого зворотного зв’язку студента із ректором SARAFAN. За результатами цього експерименту робимо перші висновки.

Для новачків пояснимо, що система SARAFAN є сучасним аналогом «скриньок довіри», які, як правило, є в кожному навчальному закладі для донесення адміністрації побажань студентів. Проте, є і низка відмінностей. По-перше, ректор отримує повідомлення відразу ж після його надсилання, що дозволяє оперативно реагувати на проблеми, які потребують негайного вирішення. По-друге, студент на свій телефон отримує інформацію про стан та терміни вирішення проблеми. По-третє, на відміну від «скриньок довіри», де ймовірність виїмки кореспонденції особисто ректором мінімальна, SARAFAN передбачає надходження повідомлень безпосередньо ректору. Тому усувається можливість фільтрування проблемних моментів проміжними адміністративними ланками. Ще однією із переваг SARAFAN є простота його використання. Кожен зі студентів, навівши свій телефон на розклеєні по усьому Інституту інформаційні листи, може відразу набирати в телефоні текстове повідомлення, як анонімне, так і з визначенням адресата. І, нарешті, остання, але не за значимістю, перевага SARAFAN – це модно і стильно, що для молоді має неабияке значення.

Щодо результативності сервісу, то за ті кілька місяців, що SARAFAN використовується в ККІБП (хоч, задля справедливості, слід вказати, що це разом із канікулярним періодом) ректору надійшло 15 повідомлень з питаннями та пропозиціями поліпшити навчальний процес та умови проживання у гуртожитку. Ніби і небагато, як для 1,5-тисячного колективу, проте, це рівно у 15 разів більше, ніж було до цього. Не працювала раніше система, не довіряли «скринькам довіри». Тому, навіть ці 15 звернень – це вже результат, який приверне увагу та сформує довіру.

Таким чином, вважаємо, що експеримент варто визнати успішним і усіляко сприяти його продовженню. Саме тому було вирішено з 12 березня замінити інформаційні листи із інструкціями з використання SARAFAN в Інституті та гуртожитку на постійні таблички, міцні і довговічні.

Пошук по сайту

Оголошення

Літній відпочинок

Літній відпочинок

За детальною інформацією звертатись до заступника директора коледжу з навчально-виховної роботи Ворони Л.В. каб. 210 Заявки приймаються до 22.06.18 Тел.: 098-839...

Шановні Замовники освітніх послуг!

Адміністрація Київського кооперативного інституту бізнесу і права інформує, що у відповідності до укладених договорів про надання освітніх послуг буде підвищено ва...

14.05. РОЗПОЧИНАЮТЬСЯ КУРСИ ПОЛЬСЬКОЇ МОВИ...

1) Курси польської мови організовані Університетом Економіки у м. Бидгощ можна відвідувати за адресою: м. Київ, вул. Ломоносова 18, оф. 407; ...

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ на базі ОКР "КВАЛІФІКОВАНИЙ РОБІТНИК"

Контакти

Тел: (044) 258-20-29
Тел: (044) 257-50-94
Тел: (044) 257-52-12
Тел: (044) 257-70-91

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


вул. Ломоносова, 18

м. Київ, 03022

Карта проїзду


Написати листа

Годинник

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

rabota.ua 2  3  4  5 6