logo

Укладка ламината на пол. Быстрая укладка ламината своими руками видео. Укладка ламината по диагонали. Пробковое покрытие для пола. Качественная укладка пробкового пола. Пробковый пол плюсы и минусы. Смеси для выравнивания пола. Быстрое выравнивание бетонного пола. Выравнивание пола стоимость. Самоделки для дома. Лучшие самоделки для дома своими руками. Полезные самоделки для дома. Как обустроить кухню. Как обустроить маленькую кухню быстро. Как обустроить кухню фото. Как открыть свой магазин. Хочу открыть магазин с большим капиталом. Сколько стоит открыть магазин. Диван своими руками. Как сделать диван своими руками для дома. Диван своими руками чертежи. Дизайн маленькой кухни. Красивый дизайн интерьера кухни фото. Малогабаритные кухни дизайн.
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners

Мапа сайту


НАБІР ДО АСПІРАНТУРИ

aspirantura 1

Електронна бібліотека

Спортивнi гуртки та курси

Офіційні групи

  

Зараз на сайті

На сайті 138 гостей та відсутні користувачі

                                                                                      Language                                               
                                                                               
 
15831  ukr flag 


УСПІХ ЧЕРЕЗ PR

uspixpr42 квітня в Київському кооперативному інституті бізнесу і права відбулася відкрита лекція на тему «Від чого залежить успішний PR та комунікації», яку проводила успішна жінка, засновниця журналу «Бізнес Woman» та піар-агенції «PR-Energy» Ганна Крисюк.

Попри те, що питання сфери PublicRelations традиційно відносять до спеціальності маркетинг, лекція була розрахована на широке коло студентів, які могли у цікавій невимушеній атмосфері заходу розкрити для себе міфи та реалії сучасної піар-індустрії. Зважаючи на багатий практичний досвід пані Ганни, лекція суттєво відрізнялася від класичних форм проведення подібних заходів, ґрунтуючись, насамперед, на методах інтерактивного спілкування. В процесі її проведення студентам було запропоновано виконання простих, але важливих завдань, виконання яких дозволило інакше подивитися на звичні уже способи комунікацій. Приємним сюрпризом для активних учасників дійства стало нагородження оригінальними подарунками серед яких були і запрошення на ІІ Міжнародний форум «Business Woman 2018», який відбудеться 23 квітня в Києві і учасниками якого будуть близько 1000 найбільш успішних жінок із 20 країн світу.

В процесі лекції студенти опановували види піару та його інструменти. Навчалися стратегічно мислити та планувати свої піар-заходи, спілкуватися із засобами масової інформації та складати власні прес-релізи. Важливими практичними порадами стали рекомендації щодо того, як можна розгорнути повноцінну піар-компанію за мінімальних обсягів ресурсів та з чого починати новачкам. Безперечно, що за одну лекцію фізично неможливо освоїти матеріал такої широкої та динамічної проблематики, проте пробудити інтерес до неї та спрямувати у вірному напрямку цілком реально.

Адміністрація Київського кооперативного інституту бізнесу і права щиро дякує пані Ганні за цікаву зустріч та висловлює сподівання щодо подальшої плідної співпраці!

 

uspixpr1

 

uspixpr2

 

uspixpr3

 

uspixpr81

 

uspixpr91

Пошук по сайту

Контакти

Тел: (044) 258-20-29
Тел: (044) 257-50-94
Тел: (044) 257-52-12
Тел: (044) 257-70-91

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


вул. Ломоносова, 18

м. Київ, 03022

Карта проїзду


Написати листа

Календар

Годинник

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

rabota.ua 2  3  4  5 6