Снять квартиру посуточно. Быстро снять посуточно квартиру в казани. Снять однокомнатную квартиру посуточно. Помощь в получении ипотеки. Удобное получение ипотеки в сбербанке. Что нужно для получения ипотеки. Отопление частного дома. Как сделать отопление частный дом схема. Частный дом монтаж отопления. Восстановление жесткого диска. Быстрое восстановление информации с жесткого диска. Восстановление данных жесткого диска программа. Кредит с плохой историей. Быстрые кредиты онлайн с плохой историей. Срочный кредит с плохой историей. В какой сервер играть в WOW. Топ world of warcraft серверы. Wow серверы pandaria. Круглопалочный станок чертежи. Круглопалочный станок купить дешево. Самодельный круглопалочный станок. Кредит на покупку квартиры. На долго взять кредит на квартиру. Кредит на покупку квартиры.

УСПІХ ЧЕРЕЗ PR

uspixpr42 квітня в Київському кооперативному інституті бізнесу і права відбулася відкрита лекція на тему «Від чого залежить успішний PR та комунікації», яку проводила успішна жінка, засновниця журналу «Бізнес Woman» та піар-агенції «PR-Energy» Ганна Крисюк.

Попри те, що питання сфери PublicRelations традиційно відносять до спеціальності маркетинг, лекція була розрахована на широке коло студентів, які могли у цікавій невимушеній атмосфері заходу розкрити для себе міфи та реалії сучасної піар-індустрії. Зважаючи на багатий практичний досвід пані Ганни, лекція суттєво відрізнялася від класичних форм проведення подібних заходів, ґрунтуючись, насамперед, на методах інтерактивного спілкування. В процесі її проведення студентам було запропоновано виконання простих, але важливих завдань, виконання яких дозволило інакше подивитися на звичні уже способи комунікацій. Приємним сюрпризом для активних учасників дійства стало нагородження оригінальними подарунками серед яких були і запрошення на ІІ Міжнародний форум «Business Woman 2018», який відбудеться 23 квітня в Києві і учасниками якого будуть близько 1000 найбільш успішних жінок із 20 країн світу.

В процесі лекції студенти опановували види піару та його інструменти. Навчалися стратегічно мислити та планувати свої піар-заходи, спілкуватися із засобами масової інформації та складати власні прес-релізи. Важливими практичними порадами стали рекомендації щодо того, як можна розгорнути повноцінну піар-компанію за мінімальних обсягів ресурсів та з чого починати новачкам. Безперечно, що за одну лекцію фізично неможливо освоїти матеріал такої широкої та динамічної проблематики, проте пробудити інтерес до неї та спрямувати у вірному напрямку цілком реально.

Адміністрація Київського кооперативного інституту бізнесу і права щиро дякує пані Ганні за цікаву зустріч та висловлює сподівання щодо подальшої плідної співпраці!

uspixpr1

uspixpr2

uspixpr3

uspixpr81