Снять квартиру посуточно. Быстро снять посуточно квартиру в казани. Снять однокомнатную квартиру посуточно. Помощь в получении ипотеки. Удобное получение ипотеки в сбербанке. Что нужно для получения ипотеки. Отопление частного дома. Как сделать отопление частный дом схема. Частный дом монтаж отопления. Восстановление жесткого диска. Быстрое восстановление информации с жесткого диска. Восстановление данных жесткого диска программа. Кредит с плохой историей. Быстрые кредиты онлайн с плохой историей. Срочный кредит с плохой историей. В какой сервер играть в WOW. Топ world of warcraft серверы. Wow серверы pandaria. Круглопалочный станок чертежи. Круглопалочный станок купить дешево. Самодельный круглопалочный станок. Кредит на покупку квартиры. На долго взять кредит на квартиру. Кредит на покупку квартиры.

На сайті один гість та відсутні користувачі

«ОДЕСА – ДЛЯ ВСІХ, І ВСІ – ДЛЯ ОДЕСИ»

IMG 401430.03 – 01.04.2018 ми студенти ККІБП під керівництвом викладачів історії Проневич Т.М. і Пушняк О.А., відвідали Одесу. За три дні ми встигли побувати на оглядовій екскурсії по місту, морських пляжах Аркадія та Ланжерон, ознайомились із пам’ятними місцями міста та його історією, три години вивчали «Таємниці підземної Одеси», йшли у карнавальній ході «Гуморини - 2018».

По-особливому вразили катакомби Молдаванки – це немов місто під містом, їх довжина – приблизно 2,5 - 3 тис. км. А скільки таємниць приховують вони вже впродовж століть свого існування! Тут будівельники видобували достатньо міцний і при цьому легкий ракушняк, з якого практично повністю побудована вся «стара» Одеса.

Саме в катакомбах у XVIII-XIX ст. переховувалися контрабандисти. Пізніше сюди прийшли революціонери-червоноармійці, а слідом за ними – партизани часів Другої світової війни.

З такими вражаючими розмірами і надзвичайно заплутаною структурою переходів і тунелів знайти загублену людину в одеських катакомбах було практично неможливо. Саме тому переважна більшість «жителів» підземелля складалася з бандитів та інших неблагонадійних соціальних елементів. Один із найцікавіших фактів полягає в тому, що за часів «холодної війни» в одеських підземеллях будували бункери на випадок ядерної атаки, які наразі являють собою цікаві музейні експонати.

01 квітня «Гуморина – 2018» проходила під девізом «Одеса – для всіх, і всі – для Одеси». Святкування розпочалося з параду-карнавалу, і ми йшли у перших рядах поруч із учасниками та гостями з різних міст України.

Яскрава карнавальна хода пройшла центральними вулицями і завершилась на Приморському бульварі. Усі радо зустрічали учасників фестивалю - клоунів і мімів «Комедіади», оркестрантів одеського гарнізону Нацгвардії, курсантів морських навчальних закладів, аніматорів та байкарів. Величезна жовта гумова качечка стала новим символом «Гуморини».

Що запам’яталося найбільше? Дружня атмосфера Одеси, шторм на Чорному морі, веселий «Привоз» та смішна камбала, дотепні клоуни та чудові виступи на «Гуморині», суто одеські «приколи», наше проживання у хостелі та чудова весняна погода, якою нас вітала Одеса!

Чекаємо на майбутню подорож - це буде Харків та Соляна шахта Соледару!

IMG 041ced5cee688be6ccfd19a850a076df V

З 14.05 ДІЮТЬ КУРСИ ПОЛЬСЬКОЇ МОВИ

1) Курси польської мови організовані Університетом Економіки у м. Бидгощ можна відвідувати за адресою: м. Київ, вул. Ломоносова 18, оф. 407; ...

Вересень 2018