Как правильно класть плитку. Как класть плитку на стену быстро. Класть плитку своими руками. Как выбрать ламинат для квартиры. Какой лучше выбрать ламинат сегодня. Какого цвета выбрать ламинат. Как правильно клеить обои. Как клеить обои на потолок вертикально. Как правильно клеить углы обоями. Интересные самоделки своими руками. Качественные самоделки своими руками фото. Самоделки для дома своими руками. Как сделать потолок в доме. Чем лучше утеплить потолок дома на сегодняшний день. Утепление потолка дома своими руками. Бизнес идеи с минимальными вложениями. Успешные идеи малого бизнеса с нуля. Прибыльные бизнес идеи. Как сделать мебель своими руками. Сделать деревянная мебель своими руками. Сделать мебель своими руками видео. Опалубка для фундамента. Как сделать опалубку для фундамента быстро. Опалубка для фундамента купить.

Дотримуємось традицій і чекаємо дива

IMG 5216Для українців Великдень – це не тільки різнокольорові писанки і смачна паска. Це особливе свято, коли дотримуються традицій і вірять у диво. Великдень чекають всі, тому що це християнське свято асоціюється з приходом радості, ніжності, тепла, а підготовка до нього викликає лише позитивні, добрі емоції.

Щоб продемонструвати символи свята,  4  квітня у читальній залі Київського кооперативного інституту бізнесу і права пройшов конкурс композицій «Великоднє диво», який традиційно проводиться щороку напередодні Воскресіння Господнього. Метою проведення цього заходу є відродження та популяризації декоративно-прикладного та ужиткового мистецтва, сприяння самовираженню та реалізації творчого потенціалу студентської молоді.

Виставка вразила калейдоскопом кольорів і форм великодніх декоративних яєць, пасок, картин, рушників, кошиків, виконаних в різних техніках – писанки, бісероплетіння, декупаж, аплікація, вишивка та багато інших технік з широким використанням штучних та природних матеріалів.

Жодна робота не лишилась без уваги, всі з великим задоволенням милувались експонатами виставки. Для оцінки представлених композицій було створено авторитетне журі, яке переглянувши композиції та вироби, визначило переможців конкурсу.

Після ретельного підрахунку балів місця в конкурсі розподілились так:

Група

6.

11 ГРК

Нечаюк Л.Г.

«Генеральне» прибирання в Чистий четвер - обов'язкова традиція підготовки до Великодня. В цей день житло має повністю звільнятися від накопиченого сміття та непотребу, щоби протягом усього року дім був чистим від негативу, образ та  сварок.

Студенти також взялися за прибирання та підготовки до свята  своєї другої домівки – рідного навчального закладу. Так було зорганізовано огляд аудиторій та кабінетів.  Компетентна комісія визначила найбільш відповідальні групи студентів і розподілила місця так:

Група

Закріплена