Укладка ламината на пол. Быстрая укладка ламината своими руками видео. Укладка ламината по диагонали. Пробковое покрытие для пола. Качественная укладка пробкового пола. Пробковый пол плюсы и минусы. Смеси для выравнивания пола. Быстрое выравнивание бетонного пола. Выравнивание пола стоимость. Самоделки для дома. Лучшие самоделки для дома своими руками. Полезные самоделки для дома. Как обустроить кухню. Как обустроить маленькую кухню быстро. Как обустроить кухню фото. Как открыть свой магазин. Хочу открыть магазин с большим капиталом. Сколько стоит открыть магазин. Диван своими руками. Как сделать диван своими руками для дома. Диван своими руками чертежи. Дизайн маленькой кухни. Красивый дизайн интерьера кухни фото. Малогабаритные кухни дизайн.

Дотримуємось традицій і чекаємо дива

IMG 5216Для українців Великдень – це не тільки різнокольорові писанки і смачна паска. Це особливе свято, коли дотримуються традицій і вірять у диво. Великдень чекають всі, тому що це християнське свято асоціюється з приходом радості, ніжності, тепла, а підготовка до нього викликає лише позитивні, добрі емоції.

Щоб продемонструвати символи свята,  4  квітня у читальній залі Київського кооперативного інституту бізнесу і права пройшов конкурс композицій «Великоднє диво», який традиційно проводиться щороку напередодні Воскресіння Господнього. Метою проведення цього заходу є відродження та популяризації декоративно-прикладного та ужиткового мистецтва, сприяння самовираженню та реалізації творчого потенціалу студентської молоді.

Виставка вразила калейдоскопом кольорів і форм великодніх декоративних яєць, пасок, картин, рушників, кошиків, виконаних в різних техніках – писанки, бісероплетіння, декупаж, аплікація, вишивка та багато інших технік з широким використанням штучних та природних матеріалів.

Жодна робота не лишилась без уваги, всі з великим задоволенням милувались експонатами виставки. Для оцінки представлених композицій було створено авторитетне журі, яке переглянувши композиції та вироби, визначило переможців конкурсу.

Після ретельного підрахунку балів місця в конкурсі розподілились так:

Група

6.

11 ГРК

Нечаюк Л.Г.

«Генеральне» прибирання в Чистий четвер - обов'язкова традиція підготовки до Великодня. В цей день житло має повністю звільнятися від накопиченого сміття та непотребу, щоби протягом усього року дім був чистим від негативу, образ та  сварок.

Студенти також взялися за прибирання та підготовки до свята  своєї другої домівки – рідного навчального закладу. Так було зорганізовано огляд аудиторій та кабінетів.  Компетентна комісія визначила найбільш відповідальні групи студентів і розподілила місця так:

Група

Закріплена