Как правильно класть плитку. Как класть плитку на стену быстро. Класть плитку своими руками. Как выбрать ламинат для квартиры. Какой лучше выбрать ламинат сегодня. Какого цвета выбрать ламинат. Как правильно клеить обои. Как клеить обои на потолок вертикально. Как правильно клеить углы обоями. Интересные самоделки своими руками. Качественные самоделки своими руками фото. Самоделки для дома своими руками. Как сделать потолок в доме. Чем лучше утеплить потолок дома на сегодняшний день. Утепление потолка дома своими руками. Бизнес идеи с минимальными вложениями. Успешные идеи малого бизнеса с нуля. Прибыльные бизнес идеи. Как сделать мебель своими руками. Сделать деревянная мебель своими руками. Сделать мебель своими руками видео. Опалубка для фундамента. Как сделать опалубку для фундамента быстро. Опалубка для фундамента купить.

Великдень на порозі!

AgNfWbW QWcНапередодні одного з найвеличніших свят українського народу – Великодня - студенти групи 22 ПК разом з куратором групи Андрущенко Л.В відвідали Всеукраїнський фестиваль писанок.

Христове Воскресіння або Великдень –  не лише головний день богослужебного року та найдавніше християнське свято, а й світла пора, яка знаменує справжній початок весни, пору тепла та оновлення не тільки природи, але й усього життя.

"Всеукраїнський фестиваль писанок" -  захід, присвячений українському культурному феномену – писанкарству. Цього року вже традиційний для України фестиваль, ініційований Folk Ukraine, проходить на Софійській та Михайлівській площах, а також Володимирському проїзді.

Студенти змогли ознайомитися з різними видами розпису писанок. Зачарували своєю красою представлені вже звичні гігантські писанки - мальованки, а також нові об’єкти – великодні зайчики.

Також студенти мали нагоду ознайомитися з писанками, виготовленими студентами з навчальних закладів,які знаходяться на тимчасово окупованій території, з металу в різних техніках.

Неймовірною красою вразили писанки, виготовлені з страусиних яєць.

2wheRiew2Cg

a SDaegS8IU