Укладка ламината на пол. Быстрая укладка ламината своими руками видео. Укладка ламината по диагонали. Пробковое покрытие для пола. Качественная укладка пробкового пола. Пробковый пол плюсы и минусы. Смеси для выравнивания пола. Быстрое выравнивание бетонного пола. Выравнивание пола стоимость. Самоделки для дома. Лучшие самоделки для дома своими руками. Полезные самоделки для дома. Как обустроить кухню. Как обустроить маленькую кухню быстро. Как обустроить кухню фото. Как открыть свой магазин. Хочу открыть магазин с большим капиталом. Сколько стоит открыть магазин. Диван своими руками. Как сделать диван своими руками для дома. Диван своими руками чертежи. Дизайн маленькой кухни. Красивый дизайн интерьера кухни фото. Малогабаритные кухни дизайн.

Великдень на порозі!

AgNfWbW QWcНапередодні одного з найвеличніших свят українського народу – Великодня - студенти групи 22 ПК разом з куратором групи Андрущенко Л.В відвідали Всеукраїнський фестиваль писанок.

Христове Воскресіння або Великдень –  не лише головний день богослужебного року та найдавніше християнське свято, а й світла пора, яка знаменує справжній початок весни, пору тепла та оновлення не тільки природи, але й усього життя.

"Всеукраїнський фестиваль писанок" -  захід, присвячений українському культурному феномену – писанкарству. Цього року вже традиційний для України фестиваль, ініційований Folk Ukraine, проходить на Софійській та Михайлівській площах, а також Володимирському проїзді.

Студенти змогли ознайомитися з різними видами розпису писанок. Зачарували своєю красою представлені вже звичні гігантські писанки - мальованки, а також нові об’єкти – великодні зайчики.

Також студенти мали нагоду ознайомитися з писанками, виготовленими студентами з навчальних закладів,які знаходяться на тимчасово окупованій території, з металу в різних техніках.

Неймовірною красою вразили писанки, виготовлені з страусиних яєць.

2wheRiew2Cg

a SDaegS8IU