Снять квартиру посуточно. Быстро снять посуточно квартиру в казани. Снять однокомнатную квартиру посуточно. Помощь в получении ипотеки. Удобное получение ипотеки в сбербанке. Что нужно для получения ипотеки. Отопление частного дома. Как сделать отопление частный дом схема. Частный дом монтаж отопления. Восстановление жесткого диска. Быстрое восстановление информации с жесткого диска. Восстановление данных жесткого диска программа. Кредит с плохой историей. Быстрые кредиты онлайн с плохой историей. Срочный кредит с плохой историей. В какой сервер играть в WOW. Топ world of warcraft серверы. Wow серверы pandaria. Круглопалочный станок чертежи. Круглопалочный станок купить дешево. Самодельный круглопалочный станок. Кредит на покупку квартиры. На долго взять кредит на квартиру. Кредит на покупку квартиры.

Великдень на порозі!

AgNfWbW QWcНапередодні одного з найвеличніших свят українського народу – Великодня - студенти групи 22 ПК разом з куратором групи Андрущенко Л.В відвідали Всеукраїнський фестиваль писанок.

Христове Воскресіння або Великдень –  не лише головний день богослужебного року та найдавніше християнське свято, а й світла пора, яка знаменує справжній початок весни, пору тепла та оновлення не тільки природи, але й усього життя.

"Всеукраїнський фестиваль писанок" -  захід, присвячений українському культурному феномену – писанкарству. Цього року вже традиційний для України фестиваль, ініційований Folk Ukraine, проходить на Софійській та Михайлівській площах, а також Володимирському проїзді.

Студенти змогли ознайомитися з різними видами розпису писанок. Зачарували своєю красою представлені вже звичні гігантські писанки - мальованки, а також нові об’єкти – великодні зайчики.

Також студенти мали нагоду ознайомитися з писанками, виготовленими студентами з навчальних закладів,які знаходяться на тимчасово окупованій території, з металу в різних техніках.

Неймовірною красою вразили писанки, виготовлені з страусиних яєць.

2wheRiew2Cg

a SDaegS8IU

QHXYjqEcS6E

bcdlDG5woV0