Укладка ламината на пол. Быстрая укладка ламината своими руками видео. Укладка ламината по диагонали. Пробковое покрытие для пола. Качественная укладка пробкового пола. Пробковый пол плюсы и минусы. Смеси для выравнивания пола. Быстрое выравнивание бетонного пола. Выравнивание пола стоимость. Самоделки для дома. Лучшие самоделки для дома своими руками. Полезные самоделки для дома. Как обустроить кухню. Как обустроить маленькую кухню быстро. Как обустроить кухню фото. Как открыть свой магазин. Хочу открыть магазин с большим капиталом. Сколько стоит открыть магазин. Диван своими руками. Как сделать диван своими руками для дома. Диван своими руками чертежи. Дизайн маленькой кухни. Красивый дизайн интерьера кухни фото. Малогабаритные кухни дизайн.

КОД ВІРИ. Історичний аспект виникнення свята Пасхи.

kod velikdeВеликдень - найбільше християнське свято. Цей день має ще одну назву - Пасха. Є багато свят, які люблять зустрічати українці. Але одним з головних є весняне свято - Великдень. Це світле і добре свято несе із собою віру, надію і любов.

Великдень відноситься до тих свят, дата яких змінюється кожного року, визначеної немає. Зазвичай він відзначається не раніше 4 квітня та не пізніше 8 травня. У перекладі з давньоєврейської мови «Пасха» «проходження повз позбавлення». Інші назви цього свята: Світле Воскресіння, Христов день. За переконанням православних віруючих, Великдень пов'язаний із воскресінням Ісуса Христа, а отже, символізує перемогу добра над злом і світла над пітьмою.

Саме тому у пошуках відповідей на запитання щодо особливостей відзначення свята світлого Воскресіння Христового в Україні, 05 квітня 2018 р. студенти груп 21 ПК, 21 ХК, 21 ТК, 11 КІК, 21 КІК провели історичний лікнеп під назвою «КОД ВІРИ. ІСТОРИЧНИЙ АСПЕКТ ВИНИКНЕННЯ СВЯТА ПАСХИ», яке підготували викладачі історії Проневич Т. М. і Пушняк О.А.

Студенти переглянули науково-популярний фільм «Код віри», підготували виступи про історію виникнення свята та традицій, висловили свої думки і ставлення.

Христове Воскресіння стало своєрідним свідченням того, що Ісус Христос – це істинний Спаситель, оскільки він переміг смерть, воскреснувши. І цим він дав надію всім віруючим людям, власне, зробив людей переможцями смерті, адже, відповідно до заповідей Святого письма, кожна людина протягом праведного свого земного життя може заслужити право на власне безсмертя.

Один з учнів Христа, Йосип, був дуже багатою та поважною людиною, а тому зміг випросити в Понтія Пілата тіло вчителя і поховав його у власному саду, точніше, в кам’яній печері, що знаходилася в його саду. На третій день після власної смерті Ісус Христос воскрес. Янгол спустився на землю, забрав камінь, що затуляв вхід до печери з тілом Ісуса Христа, – і Син Божий воскрес.

Після свого воскресіння Ісус Христос перебував на землі ще протягом сорока днів. У цей період він з’являвся своїм апостолам і навчав їх Божественної мудрості. Тому великодні свята й тривають протягом сорока днів.

Чому Великдень – це великий день за народними уявленнями? Давні легенди кажуть, що того дня, коли Ісус Христос народився, день був такий довгий і ясний, що дорівнював аж сімом сучасним дням. Ось така одна з народних версій походження назви цього свята.

Під час великодніх свят люди радять дотримуватися основних «запобіжних» засобів, аби все, що робиться в ці дні членами родини, було цій родині на добро, на щастя і на здоров'я.

Багато нового і цікавого довідались студенти під час цієї бесіди. Вони жваво долучались до обговорення і пошуку істини, але всі зійшлись на думці, що свято Великодня – це історична пам'ять і генетичний код українського народу, а відтак, його варто берегти і розвивати.