Укладка ламината на пол. Быстрая укладка ламината своими руками видео. Укладка ламината по диагонали. Пробковое покрытие для пола. Качественная укладка пробкового пола. Пробковый пол плюсы и минусы. Смеси для выравнивания пола. Быстрое выравнивание бетонного пола. Выравнивание пола стоимость. Самоделки для дома. Лучшие самоделки для дома своими руками. Полезные самоделки для дома. Как обустроить кухню. Как обустроить маленькую кухню быстро. Как обустроить кухню фото. Как открыть свой магазин. Хочу открыть магазин с большим капиталом. Сколько стоит открыть магазин. Диван своими руками. Как сделать диван своими руками для дома. Диван своими руками чертежи. Дизайн маленькой кухни. Красивый дизайн интерьера кухни фото. Малогабаритные кухни дизайн.

Екскурсія до музею МВС Національної академії внутрішніх справ України

070915 6.4ccedcca10 квітня 2018 року студенти групи 41 ПК разом з викладачами кафедри права Калініченком О.Ф та Колінько О.О. відвідали музей МВС Національної академії внутрішніх справ України.

Студенти мали змогу оглянути представлені фотографії, документи та особисті речі найвідоміших працівників системи МВС; найважливіші нормативно-правові акти, що стосуються створення, організації та діяльності міністерства; відзнаки МВС; зразки озброєння та форменого одягу різних історичних періодів; часописи МВС (НКВС, МОГП).

Цікаво було переглянути колекції холодної та вогнепальної зброї, вилученої у злочинців, підроблених грошей та документів, а також інструментів, за допомогою яких вони виготовлялися; матеріали резонансних кримінальних справ, речові докази тощо.

Екскурсія була дуже корисною для студентів та сприяла підвищенню ефективності дослідження та вивчення процесу виникнення, розвитку і діяльності правоохоронних органів України, історико-правових аспектів їх еволюції й функціонування.

IMG 20180410 132150