Укладка ламината на пол. Быстрая укладка ламината своими руками видео. Укладка ламината по диагонали. Пробковое покрытие для пола. Качественная укладка пробкового пола. Пробковый пол плюсы и минусы. Смеси для выравнивания пола. Быстрое выравнивание бетонного пола. Выравнивание пола стоимость. Самоделки для дома. Лучшие самоделки для дома своими руками. Полезные самоделки для дома. Как обустроить кухню. Как обустроить маленькую кухню быстро. Как обустроить кухню фото. Как открыть свой магазин. Хочу открыть магазин с большим капиталом. Сколько стоит открыть магазин. Диван своими руками. Как сделать диван своими руками для дома. Диван своими руками чертежи. Дизайн маленькой кухни. Красивый дизайн интерьера кухни фото. Малогабаритные кухни дизайн.

Світ широко відкриває двері для студентів – правників Київського кооперативного інституту бізнесу і права

IMG 528411 квітня 2018 року для студентів Київського кооперативного інституту бізнесу і права відкрилися нові можливості для професійного росту, самореалізації, навчання не лише на рідних теренах юриспруденції, а й на світовому рівні.

Завідувач кафедри права Омельчук В.А. та доцент кафедри права Андрущенко Л.В. з представниками Європейської асоціації студентів права провели зустріч, яка зацікавила студентів та відкрила їм нові перспективи.

Вони отримують можливість взяти участь у семінарах, тренінгах, літніх школах, дослідницьких групах, STEP – програмі обміну міжнародними студентськими стажуваннями, переймати практичний досвід не лише у провідних українських фахівців, а й спробувати реалізувати себе у практичній діяльності в 42 країнах Європи, де ELSA має свої осередки.

Вітаємо студентів-правників з новими можливостями та бажаємо успіхів і професійного зростання.