Укладка ламината на пол. Быстрая укладка ламината своими руками видео. Укладка ламината по диагонали. Пробковое покрытие для пола. Качественная укладка пробкового пола. Пробковый пол плюсы и минусы. Смеси для выравнивания пола. Быстрое выравнивание бетонного пола. Выравнивание пола стоимость. Самоделки для дома. Лучшие самоделки для дома своими руками. Полезные самоделки для дома. Как обустроить кухню. Как обустроить маленькую кухню быстро. Как обустроить кухню фото. Как открыть свой магазин. Хочу открыть магазин с большим капиталом. Сколько стоит открыть магазин. Диван своими руками. Как сделать диван своими руками для дома. Диван своими руками чертежи. Дизайн маленькой кухни. Красивый дизайн интерьера кухни фото. Малогабаритные кухни дизайн.

Міжвузівська науково-практична конференція «Україна - демократична, соціальна, правова держава: реалії сьогодення»

IMG 538112 квітня 2018 року в Київському кооперативному інституті бізнесу і права відбулася Міжвузівська науково-практична конференція на тему: «Україна - демократична, соціальна, правова держава: реалії сьогодення».

Метою конференції було теоретичне узагальнення наукових досліджень та розробка практичних рекомендацій щодо розбудови України.

Конференція розпочалася з вітальних слів ректора ККІБП, доктора економічних наук, професора Камінської Т.Г. Виступи учасників розпочали завідувач кафедри права, д.ю.н., професор Омельчук В.А. , д.ю.н., професор Глушков В.А.

Студентські витупи містили змістовний науковий потенціал. Було обговорено основну функцію соціальної держави. Сьогодні це – забезпечення ефективної реалізації прав людини на працю, права на освіту, охорону здоров’я, на доступність культурних цінностей, на достатній рівень життя. Адже саме держава відповідальна за соціальну справедливість, соціальну рівність, гідний людини рівень життя, гарантії соціальної допомоги і захисту на рівні встановлених міжнародними угодами стандартів.

Всі учасники отримають електронний збірник матеріалів конференції.