Укладка ламината на пол. Быстрая укладка ламината своими руками видео. Укладка ламината по диагонали. Пробковое покрытие для пола. Качественная укладка пробкового пола. Пробковый пол плюсы и минусы. Смеси для выравнивания пола. Быстрое выравнивание бетонного пола. Выравнивание пола стоимость. Самоделки для дома. Лучшие самоделки для дома своими руками. Полезные самоделки для дома. Как обустроить кухню. Как обустроить маленькую кухню быстро. Как обустроить кухню фото. Как открыть свой магазин. Хочу открыть магазин с большим капиталом. Сколько стоит открыть магазин. Диван своими руками. Как сделать диван своими руками для дома. Диван своими руками чертежи. Дизайн маленькой кухни. Красивый дизайн интерьера кухни фото. Малогабаритные кухни дизайн.

НА ШЛЯХУ ДО НОВОГО РЕКОРДУ

IMG 576412 квітня 2018 року на НСК “Олімпійський” фахівці Національного реєстру рекордів зафіксували відповідну подію - 1832 учасниці встановили рекорд України зі стрибків на скакалці. В установленні рекорду України зі стрибків на скакалці серед жінок та дівчат від 15 років взяли участь і 50 студентів та викладачів ККІБП.

Захід відбувся в рамках співпраці Міністерства освіти і науки України зі Спортивною студентською спілкою України та Фондом волонтерів України з метою пропаганди здорового способу життя та рухової активності. Серед учасниць своє вміння стрибати на скакалці демонстрували чотириразова олімпійська чемпіонка з плавання, Герой України Яна Клочкова, фіналістки конкурсу «Міс Києва», альпіністка, яка підкорила 7 найбільших гірських вершин, Тетяна Яловчак.

В особистих змаганнях зі стрибків перемогла Надія Ткач, студентка Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія», друге місце - за Оленою Урбанською, ветерана спорту (54 роки) з Василькова, третє почесне місце -

у волонтерки Рінати Нагорної.

За вагомий внесок у розвиток фізичної культури та спорту в Україні серед учнівської та студентської молоді Президент волонтерів України Тимофій Нагорний нагороджений Подякою Міністерства освіти і науки України. Ну і, звісно, з такою молоддю - Україна переможе!

k5YKzwrF3s0