Укладка ламината на пол. Быстрая укладка ламината своими руками видео. Укладка ламината по диагонали. Пробковое покрытие для пола. Качественная укладка пробкового пола. Пробковый пол плюсы и минусы. Смеси для выравнивания пола. Быстрое выравнивание бетонного пола. Выравнивание пола стоимость. Самоделки для дома. Лучшие самоделки для дома своими руками. Полезные самоделки для дома. Как обустроить кухню. Как обустроить маленькую кухню быстро. Как обустроить кухню фото. Как открыть свой магазин. Хочу открыть магазин с большим капиталом. Сколько стоит открыть магазин. Диван своими руками. Как сделать диван своими руками для дома. Диван своими руками чертежи. Дизайн маленькой кухни. Красивый дизайн интерьера кухни фото. Малогабаритные кухни дизайн.

Зустріч студентів кафедри харчових технологій з менеджером «Сушия» Людмилою Якубенко

sushi12 квітня 2018р. відбулась зустріч студентів кафедри харчових технологій (груп 21ХК, 21РК, 31ХК, 31РК та 31ХІ) з менеджером з персоналу мережі закладів ресторанного господарства «Сушия» – Людмилою Якубенко.

Ресторанні заклади з’явились дуже-дуже давно. Сьогодні складність існування полягає в іншому - схеми побудови бізнесу вже відпрацьовані, але на ринку - величезна кількість конкурентів. Йде неабияка війна за гостей і «місце під сонцем». Відкрити ресторан виходить у багатьох, а от зробити його прибутковим - далеко в усіх. Все залежить від професіоналізму ресторатора.

Шляхи в професію можуть бути різними, але проблеми у рестораторів і керуючих - одні й ті ж. Головна - як зробити ресторан прибутковим.
Здавалося б - все просто: взяв гостей, нагодував, напоїв. Однак з десяти знову відкритих ресторанів всього лише три виявляються успішними. Чому? Ресторанний бізнес – це мистецтво.

І тільки професійний ресторатор, що знає всі його тонкощі, може заробити гроші. А головний секрет в тому, що в ресторані торгують зовсім не їжею, як думають багато хто, а атмосферою, відпочинком, враженнями. Ресторатор повинен придумати свій стиль, «фішку», яка буде притягувати гостей.

Людмила Якубенко провела бліц-опитування серед студентів та представила можливості кар’єрного зростання в компанії «Сушия».

«Сушия» – найбільша і швидкозростаюча мережа ресторанів японської кухні, яка об'єднує 38 ресторанів в 13 містах України: Києві, Борисполі, Вінниці, Дніпропетровську, Запоріжжі, Луцьку, Львові, Одесі, Сумах, Харкові, Полтаві, Черкасах та Чернівцях. Щомісяця мережа обслуговує понад 350 000 гостей. Кількість працівників компанії становить 1 700 осіб.

Перший ресторан «Сушия» був відкритий у Києві у 2006 році і відразу завоював любов відвідувачів завдяки широкому вибору страв японської кухні, приємній атмосфері, демократичним цінам, високій якості продуктів і сервісу. Протягом 9 років щира гостинність, високі стандарти, інноваційність, ефективність бізнес-процесів, повага до партнерів і співробітників є незмінними цінностями компанії.

Основний пріоритет компанії – пропонувати гостям смачні, свіжі та корисні для здоров'я страви.

Власна система логістики та прямого імпорту основних продуктів дозволяє отримувати продукти найвищої якості та зберігати демократичні ціни (цим моментом, особливо зацікавились студенти бакалаврату групи 31 ХІ, які вивчають дисципліну «Логістика в ресторанному господарстві»).

Зустріч завершилась позитивними емоціями та величезною кількістю запитань студентів до професіонала-ресторатора.

20180412 102747