Как правильно класть плитку. Как класть плитку на стену быстро. Класть плитку своими руками. Как выбрать ламинат для квартиры. Какой лучше выбрать ламинат сегодня. Какого цвета выбрать ламинат. Как правильно клеить обои. Как клеить обои на потолок вертикально. Как правильно клеить углы обоями. Интересные самоделки своими руками. Качественные самоделки своими руками фото. Самоделки для дома своими руками. Как сделать потолок в доме. Чем лучше утеплить потолок дома на сегодняшний день. Утепление потолка дома своими руками. Бизнес идеи с минимальными вложениями. Успешные идеи малого бизнеса с нуля. Прибыльные бизнес идеи. Как сделать мебель своими руками. Сделать деревянная мебель своими руками. Сделать мебель своими руками видео. Опалубка для фундамента. Как сделать опалубку для фундамента быстро. Опалубка для фундамента купить.

На сайті один гість та відсутні користувачі

День відкритих дверей в стінах Київського кооперативного інституту бізнесу і права

cameringo 20180428 11505428 квітня 2018 року в стінах Київського кооперативного інституту бізнесу і права відбувся День відкритих дверей для абітурієнтів.

Відкрила офіційну частину завідувач кафедри харчових технологій – Галина Михайлівна Бандуренко. У своєму виступі вона розповіла коротко про: історію інституту, який заснований в 1920 р.; загальні питання організації студентського життя; вимоги до тих хто мріє тут навчатися. Окрім того, Галина Михайлівна наголосила абітурієнтам про ті можливості, які отримає кожен майбутній студент для навчання саморозвитку і дозвілля.

На Дні відкритих Дверей гостей зустрічали представники кафедр: фінансів, банківської справи та страхування; права; підприємництва, торгівлі та біржової діяльності; харчових технологій; соціально-гуманітарних дисциплін; інформаційно-технічних та природничих дисциплін; обліку і оподаткування; представники студентського активу.

Відповідальний секретар приймальної комісії Овчарик Роман Юрійович звернув увагу на: особливості правил прийому до коледжу та інституту в 2018 р., строки подання документів.

Обмін думками між учнями шкіл, їх батьками і студентським активом створили атмосферу щирої та дружньої зустрічі. Гості інституту оглянули навчальні лабораторії і кабінети, ознайомились із матеріально-технічною базою, відвідали гуртожиток.

cameringo 20180428 110721

cameringo 20180428 113229

cameringo 20180428 114617

З 14.05 ДІЮТЬ КУРСИ ПОЛЬСЬКОЇ МОВИ