Как правильно класть плитку. Как класть плитку на стену быстро. Класть плитку своими руками. Как выбрать ламинат для квартиры. Какой лучше выбрать ламинат сегодня. Какого цвета выбрать ламинат. Как правильно клеить обои. Как клеить обои на потолок вертикально. Как правильно клеить углы обоями. Интересные самоделки своими руками. Качественные самоделки своими руками фото. Самоделки для дома своими руками. Как сделать потолок в доме. Чем лучше утеплить потолок дома на сегодняшний день. Утепление потолка дома своими руками. Бизнес идеи с минимальными вложениями. Успешные идеи малого бизнеса с нуля. Прибыльные бизнес идеи. Как сделать мебель своими руками. Сделать деревянная мебель своими руками. Сделать мебель своими руками видео. Опалубка для фундамента. Как сделать опалубку для фундамента быстро. Опалубка для фундамента купить.

Ах, Одеса – перлина біля моря!

13B512F0 243B 4E42 81B0 EDA7C91C3802Студентські роки – найщасливіші в житті кожної людини. В них визріває перше кохання, поглиблюються пізнання світу, відбувається становлення особистості та обирається подальший шлях. Зі студентської лави починається довга і наполеглива дорога пошуків, стверджень і досягнень у науці, мистецтві, культурі.

Саме з метою патріотичного виховання і вивчення історичного минулого, славних традицій нашого рідного краю ми, студенти групи 31 ТІ разом із куратором – Білозор Л.В, відвідали місто-герой Одесу.

Вже з перших хвилин це місто вразило нас своєю красою: архітектура різних століть, історичні квартали, будинки визначних людей… Кожен будинок, кожна вулиця та квартал має свою власну історію та займає важливе місце в історії всього міста.

По приїзді одразу ж рушили до морського порту. Запам’яталися дивовижні судна величезних масштабів, чисте море кольору неба та пам’ятник дружині моряка... На вихід з морського порту ведуть 192 сходинки Потьомкінського підйому, який зображений на більшості сувенірної продукції з Одеси. Подолавши його, ми опинились у місті та побачили перший збудований пам’ятник у Одесі – Дюку, точніше герцогу де Рішельє – улюбленцю одеситів і першому міському градоначальнику. Як виявилось, найбільш цікаві пам’ятки розміщені компактно та зручно для туристів.

Під час екскурсії по Одесі ми мали можливість поринути в роки життя Гоголя, побачити будинки, в яких він зупинявся під час перебування у місті, прогулятися по головній вулиці Одеси – Дерибасівській, де з задоволенням посиділи і сфотографувалися біля пам’ятника 12-му стільцю з роману Ільфа і Петрова «12 стільців», відвідати Міський сад та багато чого іншого.

Всього за три дні нам вдалося ознайомитися з історичним центром Одеси, прогулятися в елітній курортній зоні «Аркадія», потрапити до гроту під палацом Наришкіних-Потоцьких, побувати в колоритних двориках Молдаванки, де історію Одеси збагачували легендарні кримінальні авторитети від Соні Золотої Ручки, Міши Япончика до «героя» сучасності Карабаса.

Яскраві враження залишилися після відвідин моря, особливо в тих студентів, які наважилися ввійти в по-весняному негарячу воду. Недарма стародавні греки називали його «понт евксинський», тобто гостинне море.

Кожна така поїздка є пізнавальною, незабутньою та сповненою нових відкриттів.

Відвідавши це місто, ми зрозуміли, що Одеса – це не просто місто, це цілий світ, який починаєш розуміти, тільки після того, як побачиш його на власні очі. Одеса зачаровує своєю колоритністю та релаксом!

Час іде й минулого не повернути. І треба жити так, щоб, озирнувшись назад, ви мали багато захоплюючих пригод, яскравих вражень і прекрасних спогадів. Тож, якщо ви їдете на море або проїжджаєте біля Одеси, неодмінно завітайте до цього чудового міста!

Студентка групи 31 ТІ Калюжна Анастасія

64D3EBD8 89A3 4291 8E32 F183A4C25C8A

368E053D F426 407E A6F2 8079407566D7

0212651B 96B9 45C5 BFA5 B144BB49FFFD