Хочу продать квартиру. Ипотека можно ли продать квартиру быстро. Можно продать долю в квартире. В каком банке брать ипотеку. Стоит ли брать ипотеку сегодня. На какой срок брать ипотеку. Утепление стен своими руками. Быстрое утепление стен пенопластом своими руками. Технология утепления стен. Ремонт видеокарты ноутбука. Быстрый ремонт видеокарты своими руками. Сколько стоит ремонт видеокарты. В каком банке взять автокредит. Где выгоднее взять автокредит без проблем. Бесплатный сервер wow. Рейтинг серверов wow сайт. Сервера wow mangos. Чертежи самодельных станков. Скачать чертежи станков для холодной ковки. Сверлильный станок чертеж. Договор аренды квартиры. Стоимость аренды квартиры в Москве. Снять в аренду квартиру.

ПРОЙШЛА ВІЙНА СТЕЖКАМИ ДОЛІ ТАМ, ДЕ ТЕПЕР ЦВІТУТЬ САДИ …

IMG 989708.05.2018 року в стінах ККІБП відбулась урочиста зустріч-реквієм із ветеранами Другої світової війни.

Вже за традицією саме в цей день Україна відзначає День памяті та примирення, який проходить під гаслом «1939-1945. ПАМ’ЯТАЄМО. ПЕРЕМАГАЄМО», а символом відзначення Дня пам’яті і примирення та Дня перемоги є червоний мак.

На щиру бесіду в теплій атмосфері прийшли студенти перших курсів, викладачі, гості і друзі. Великоповажних гостей презентувала Оксана Геогргіївна Приймак – давній друг і викладач ККІБП. Серед них були: полковник Збройних Сил України Коропов Сергій Олексійович – голова ради ветеранів Голосіївського району столиці, почесний громадянин міста Київ; полковник Збройних Сил України Артамонов Володимир Михайлович, учасник бойових дій, ветеран Другої світової війни; генерал-лейтенант авіації Захаров Володимир Володимирович і полковник Збройних Сил України Никаноров Костянтин Михайлович.

Гостей радо зустрічали ректор ККІБП Тетяна Григорівна Камінська та проректор з організаційно-виховної роботи Клименко Ольга Федорівна.

Пам’ять... Вона нетлінна і вічна. Вона дивиться на нас із старих фронтових фотографій, з тих речей, які зберігаються в музеях. Вона не дає померкнути жодній героїчній сторінці історії перемоги над нацизмом.

8 травня в Україні відзначають День пам’яті та примирення, присвячений пам’яті жертв Другої світової війни 1939-1945 років. Дата приурочена до річниці капітуляції нацистської Німеччини 08 травня 1945 року. Саме цей день прийнято вважати Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

В Україні День пам’яті та примирення відзначають із 2015 року. Згідно із Законом України, шанобливе ставлення до пам’яті про перемогу над нацизмом у Другій світовій війні, ветеранів війни, учасників українського визвольного руху та жертв нацизму є священним обов’язком держави та громадян України.

Студенти вручили гостям квіти і подарували ветеранам значки із червоних маків, адже саме ця квітка є символом вшанування пам’яті жертв Другої світової війни. Ця квітка – пам’ятний знак жертв усіх військових і громадянських конфліктів, а також відображення кривавого сліду від пострілу.

Під час Другої світової війни в Україні загинули, за різними оцінками, від 8 до 10 млн людей, з них цивільного населення – близько 5 млн. Водночас 2,2 млн було вивезено на примусові роботи до нацистської Німеччини, 10 млн втратили притулок. Внаслідок бойових дій постраждало понад 714 міст та містечок, 28 тис. сіл, 300 тис. господарств.

Захід підготували викладачі історії Пушняк О.А. та Проневич Т.М. за допомоги Руденко Ю.М. і завідуючої кафедрою СГД Прудченко І.І.

Емоційні і чуттєві виступи приготували студенти 11 ПК: Тушинська Влада, Колісник Гліб, Лозова Ірина, Якобчук Тетяна та студенти 11 ЕК: Коваленко Юлія, Саблуков Юрій та Панченко Вікторія.

Колись історія назве

Наш час народженням людини.

Бо, поки серце в нас живе, –

Ми не стояли на колінах!

Вітання!

d1qtmutz

Вельмишановні працівники навчального закладу, дорога наша студентська молоде!

Щиросердечно вітаю Вас з Новим роком і Різдвом Христовим!

Невтомний господар-час уже передав естафету новому 2019 року!. Нехай він увійде до Вашої оселі з добрими і радісними колядниками, принесе мир і злагоду, наповнить Ваші серця вірою, надією та оптимізмом!

Налаштовуймося на високе і чисте, на вічне і глобальне, піднімаймось у своїх помислах і вірі на вселенську висоту, у різдвяний простір і пишаймося тим, що ми – Українці. Щасливих Новорічних і Різдвяних свят!

З повагою, ректор

Тетяна Камінська