Хочу продать квартиру. Ипотека можно ли продать квартиру быстро. Можно продать долю в квартире. В каком банке брать ипотеку. Стоит ли брать ипотеку сегодня. На какой срок брать ипотеку. Утепление стен своими руками. Быстрое утепление стен пенопластом своими руками. Технология утепления стен. Ремонт видеокарты ноутбука. Быстрый ремонт видеокарты своими руками. Сколько стоит ремонт видеокарты. В каком банке взять автокредит. Где выгоднее взять автокредит без проблем. Бесплатный сервер wow. Рейтинг серверов wow сайт. Сервера wow mangos. Чертежи самодельных станков. Скачать чертежи станков для холодной ковки. Сверлильный станок чертеж. Договор аренды квартиры. Стоимость аренды квартиры в Москве. Снять в аренду квартиру.

«Європейський погляд»… Голова представництва ЄС в Україні пан Мінгареллі – гість нашого інституту

IMG 01498 травня 2018 року в Київському кооперативному інституті бізнесу і права відбулася зустріч студентів та викладачів із Головою представництва Європейського Союзу в Україні Хюгом Мінгареллі.

Під час зустрічі пан Мінгареллі наголосив, що основні завдання співпраці між ЄС та Україною - збереження цілісності та незалежності нашої держави, а також підтримка економічних і політичних реформ. Важливими є також підтримка інструментів для їх реалізації - виконання положень Угоди про співпрацю між ЄС та Україною; політичний діалог; гармонізація податкового законодавства; співпраця між законодавчою і виконавчою владою; реформа в судовій системі, в енергетичному секторі; процеси децентралізації; розвиток малого і середнього бізнесу та багато ін.

Важливою частиною зустрічі з очільником представництва ЄС в Україні стала можливість поставити питання, що сьогодні турбують молодь.

«Чому важливі для України законопроекти так і не були прийняті? Чому лише маленька частина осіб є мільйонерами, а значна кількість населення бореться за виживання? Як вирішити проблему правильної подачі інформації в країнах Західної Європи про Україну?»

На ці та інші питання гість залюбки відповідав учасникам зустрічі. Студенти і викладачі щиро подякували пану Послу за цікаве і змістовне спілкування і висловили сподівання на успішну реалізацію всіх планів і проектів, важливих для вступу України в ЄС.

Вітання!

d1qtmutz

Вельмишановні працівники навчального закладу, дорога наша студентська молоде!

Щиросердечно вітаю Вас з Новим роком і Різдвом Христовим!

Невтомний господар-час уже передав естафету новому 2019 року!. Нехай він увійде до Вашої оселі з добрими і радісними колядниками, принесе мир і злагоду, наповнить Ваші серця вірою, надією та оптимізмом!

Налаштовуймося на високе і чисте, на вічне і глобальне, піднімаймось у своїх помислах і вірі на вселенську висоту, у різдвяний простір і пишаймося тим, що ми – Українці. Щасливих Новорічних і Різдвяних свят!

З повагою, ректор

Тетяна Камінська