Как правильно класть плитку. Как класть плитку на стену быстро. Класть плитку своими руками. Как выбрать ламинат для квартиры. Какой лучше выбрать ламинат сегодня. Какого цвета выбрать ламинат. Как правильно клеить обои. Как клеить обои на потолок вертикально. Как правильно клеить углы обоями. Интересные самоделки своими руками. Качественные самоделки своими руками фото. Самоделки для дома своими руками. Как сделать потолок в доме. Чем лучше утеплить потолок дома на сегодняшний день. Утепление потолка дома своими руками. Бизнес идеи с минимальными вложениями. Успешные идеи малого бизнеса с нуля. Прибыльные бизнес идеи. Как сделать мебель своими руками. Сделать деревянная мебель своими руками. Сделать мебель своими руками видео. Опалубка для фундамента. Как сделать опалубку для фундамента быстро. Опалубка для фундамента купить.

«Європейський погляд»… Голова представництва ЄС в Україні пан Мінгареллі – гість нашого інституту

IMG 01498 травня 2018 року в Київському кооперативному інституті бізнесу і права відбулася зустріч студентів та викладачів із Головою представництва Європейського Союзу в Україні Хюгом Мінгареллі.

Під час зустрічі пан Мінгареллі наголосив, що основні завдання співпраці між ЄС та Україною - збереження цілісності та незалежності нашої держави, а також підтримка економічних і політичних реформ. Важливими є також підтримка інструментів для їх реалізації - виконання положень Угоди про співпрацю між ЄС та Україною; політичний діалог; гармонізація податкового законодавства; співпраця між законодавчою і виконавчою владою; реформа в судовій системі, в енергетичному секторі; процеси децентралізації; розвиток малого і середнього бізнесу та багато ін.

Важливою частиною зустрічі з очільником представництва ЄС в Україні стала можливість поставити питання, що сьогодні турбують молодь.

«Чому важливі для України законопроекти так і не були прийняті? Чому лише маленька частина осіб є мільйонерами, а значна кількість населення бореться за виживання? Як вирішити проблему правильної подачі інформації в країнах Західної Європи про Україну?»

На ці та інші питання гість залюбки відповідав учасникам зустрічі. Студенти і викладачі щиро подякували пану Послу за цікаве і змістовне спілкування і висловили сподівання на успішну реалізацію всіх планів і проектів, важливих для вступу України в ЄС.

З 14.05 ДІЮТЬ КУРСИ ПОЛЬСЬКОЇ МОВИ

1) Курси польської мови організовані Університетом Економіки у м. Бидгощ можна відвідувати за адресою: м. Київ, вул. Ломоносова 18, оф. 407; ...