Купить новостройку с отделкой. Где купить однокомнатную квартиру в новостройке? Купить новостройку недорого. Оценка стоимости недвижимости. Какая рыночная оценка недвижимости? Принципы оценки недвижимости. Теплый пол своими руками. Как сделать теплый пол в доме. Монтаж водяного теплого пола. Не включается ноутбук. Скажите почему не включается ноутбук. Ноутбук включается и сразу выключается. Быстрый кредит наличными. Где быстро взять кредит без справок. Оформить быстрый кредит. Топ wow сервера. Где скачать последний клиент wow? Самый лучший сервера world of warcraft. Ленточная пилорама цена. Ленточная пилорама своими руками чертежи. Скачать чертежи ленточной пилорамы. Аренда квартир без посредников. Длительная аренда квартир без посредников и прочих. Аренда однокомнатной квартиры.

«Європейський погляд»… Голова представництва ЄС в Україні пан Мінгареллі – гість нашого інституту

IMG 01498 травня 2018 року в Київському кооперативному інституті бізнесу і права відбулася зустріч студентів та викладачів із Головою представництва Європейського Союзу в Україні Хюгом Мінгареллі.

Під час зустрічі пан Мінгареллі наголосив, що основні завдання співпраці між ЄС та Україною - збереження цілісності та незалежності нашої держави, а також підтримка економічних і політичних реформ. Важливими є також підтримка інструментів для їх реалізації - виконання положень Угоди про співпрацю між ЄС та Україною; політичний діалог; гармонізація податкового законодавства; співпраця між законодавчою і виконавчою владою; реформа в судовій системі, в енергетичному секторі; процеси децентралізації; розвиток малого і середнього бізнесу та багато ін.

Важливою частиною зустрічі з очільником представництва ЄС в Україні стала можливість поставити питання, що сьогодні турбують молодь.

«Чому важливі для України законопроекти так і не були прийняті? Чому лише маленька частина осіб є мільйонерами, а значна кількість населення бореться за виживання? Як вирішити проблему правильної подачі інформації в країнах Західної Європи про Україну?»

На ці та інші питання гість залюбки відповідав учасникам зустрічі. Студенти і викладачі щиро подякували пану Послу за цікаве і змістовне спілкування і висловили сподівання на успішну реалізацію всіх планів і проектів, важливих для вступу України в ЄС.

Серпень 2018