Купить новостройку с отделкой. Где купить однокомнатную квартиру в новостройке? Купить новостройку недорого. Оценка стоимости недвижимости. Какая рыночная оценка недвижимости? Принципы оценки недвижимости. Теплый пол своими руками. Как сделать теплый пол в доме. Монтаж водяного теплого пола. Не включается ноутбук. Скажите почему не включается ноутбук. Ноутбук включается и сразу выключается. Быстрый кредит наличными. Где быстро взять кредит без справок. Оформить быстрый кредит. Топ wow сервера. Где скачать последний клиент wow? Самый лучший сервера world of warcraft. Ленточная пилорама цена. Ленточная пилорама своими руками чертежи. Скачать чертежи ленточной пилорамы. Аренда квартир без посредников. Длительная аренда квартир без посредников и прочих. Аренда однокомнатной квартиры.

ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ВИБІР УКРАЇНИ

1evrp vib11 травня в медіа-центрі Генеральної дирекції з обслуговування іноземних представництв Київський кооперативний інститут бізнесу і права разом із Інститутом зовнішньополітичних досліджень провели круглий стіл «Європейський вибір України після Революції Гідності: можливості та проблеми», присвячений Дню Європи в Україні.

В процесі роботи круглого столу були обговорені наступні питання: Угода про Асоціацію України з ЄС: стан та проблеми імплементації; безвізовий режим для України: перші здобутки та перспективи вдосконалення; європейські перспективи України очима громадянського суспільства; освітня складова європейської інтеграції України.

Захід розпочався із вітальних слів до його учасників Григорія Перепелиці – директора Інституту зовнішньополітичних досліджень та Тетяни Камінської – ректора Київського кооперативного інституту бізнесу і права. Доповідачами виступали: Хюг Мінгареллі – Голова Представництва Європейського Союзу в Україні, Посол; Ігор Бураковський – Голова правління Інституту економічних досліджень та політичних консультацій; Марина Неліна - представник Урядового офісу координації європейської та євроатлантичної інтеграції Секретаріату Кабінету міністрів України; Сергій Міняйло - заступник начальника управління консульського обслуговування департаменту консульської служби Міністерства зовнішніх справ України; Ігор Охріменко – проректор з навчальної та наукової роботи Київського кооперативного інституту бізнесу і права; Ірина Бекешкіна - директор Фонду Демократичні ініціативи імені Ілька Кучеріва; Ольга Романенко - консультант голови Міжфракційного депутатського об’єднання «За духовність, мораль та здоров’я України» Верховної ради України, член Ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки України.

Учасниками заходу були представники дипломатичних установ, державних органів, громадських організацій, засобів масової інформації, закладів освіти та, звичайно, викладачі та студенти Київського кооперативного інституту бізнесу і права.

Слід зазначити також, що в процесі круглого столу Хюгом Мінгареллі були зроблені досить гучні та резонансні заяви, які були розтиражовані усіма вітчизняними засобами масової інформації.

Приємним та оригінальним доповненням до заходу став виступ колективу художньої самодіяльності Київського кооперативного інституту бізнесу і права.

2evrp vib

4evrp vib