Хочу продать квартиру. Ипотека можно ли продать квартиру быстро. Можно продать долю в квартире. В каком банке брать ипотеку. Стоит ли брать ипотеку сегодня. На какой срок брать ипотеку. Утепление стен своими руками. Быстрое утепление стен пенопластом своими руками. Технология утепления стен. Ремонт видеокарты ноутбука. Быстрый ремонт видеокарты своими руками. Сколько стоит ремонт видеокарты. В каком банке взять автокредит. Где выгоднее взять автокредит без проблем. Бесплатный сервер wow. Рейтинг серверов wow сайт. Сервера wow mangos. Чертежи самодельных станков. Скачать чертежи станков для холодной ковки. Сверлильный станок чертеж. Договор аренды квартиры. Стоимость аренды квартиры в Москве. Снять в аренду квартиру.

ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ВИБІР УКРАЇНИ

1evrp vib11 травня в медіа-центрі Генеральної дирекції з обслуговування іноземних представництв Київський кооперативний інститут бізнесу і права разом із Інститутом зовнішньополітичних досліджень провели круглий стіл «Європейський вибір України після Революції Гідності: можливості та проблеми», присвячений Дню Європи в Україні.

В процесі роботи круглого столу були обговорені наступні питання: Угода про Асоціацію України з ЄС: стан та проблеми імплементації; безвізовий режим для України: перші здобутки та перспективи вдосконалення; європейські перспективи України очима громадянського суспільства; освітня складова європейської інтеграції України.

Захід розпочався із вітальних слів до його учасників Григорія Перепелиці – директора Інституту зовнішньополітичних досліджень та Тетяни Камінської – ректора Київського кооперативного інституту бізнесу і права. Доповідачами виступали: Хюг Мінгареллі – Голова Представництва Європейського Союзу в Україні, Посол; Ігор Бураковський – Голова правління Інституту економічних досліджень та політичних консультацій; Марина Неліна - представник Урядового офісу координації європейської та євроатлантичної інтеграції Секретаріату Кабінету міністрів України; Сергій Міняйло - заступник начальника управління консульського обслуговування департаменту консульської служби Міністерства зовнішніх справ України; Ігор Охріменко – проректор з навчальної та наукової роботи Київського кооперативного інституту бізнесу і права; Ірина Бекешкіна - директор Фонду Демократичні ініціативи імені Ілька Кучеріва; Ольга Романенко - консультант голови Міжфракційного депутатського об’єднання «За духовність, мораль та здоров’я України» Верховної ради України, член Ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки України.

Учасниками заходу були представники дипломатичних установ, державних органів, громадських організацій, засобів масової інформації, закладів освіти та, звичайно, викладачі та студенти Київського кооперативного інституту бізнесу і права.

Слід зазначити також, що в процесі круглого столу Хюгом Мінгареллі були зроблені досить гучні та резонансні заяви, які були розтиражовані усіма вітчизняними засобами масової інформації.

Приємним та оригінальним доповненням до заходу став виступ колективу художньої самодіяльності Київського кооперативного інституту бізнесу і права.

2evrp vib

4evrp vib

5evrp vib

6evrp vib

7evrp vib

8evrp vib

9evrp vib

10evrp vib

Вітання!

d1qtmutz

Вельмишановні працівники навчального закладу, дорога наша студентська молоде!

Щиросердечно вітаю Вас з Новим роком і Різдвом Христовим!

Невтомний господар-час уже передав естафету новому 2019 року!. Нехай він увійде до Вашої оселі з добрими і радісними колядниками, принесе мир і злагоду, наповнить Ваші серця вірою, надією та оптимізмом!

Налаштовуймося на високе і чисте, на вічне і глобальне, піднімаймось у своїх помислах і вірі на вселенську висоту, у різдвяний простір і пишаймося тим, що ми – Українці. Щасливих Новорічних і Різдвяних свят!

З повагою, ректор

Тетяна Камінська