Как правильно класть плитку. Как класть плитку на стену быстро. Класть плитку своими руками. Как выбрать ламинат для квартиры. Какой лучше выбрать ламинат сегодня. Какого цвета выбрать ламинат. Как правильно клеить обои. Как клеить обои на потолок вертикально. Как правильно клеить углы обоями. Интересные самоделки своими руками. Качественные самоделки своими руками фото. Самоделки для дома своими руками. Как сделать потолок в доме. Чем лучше утеплить потолок дома на сегодняшний день. Утепление потолка дома своими руками. Бизнес идеи с минимальными вложениями. Успешные идеи малого бизнеса с нуля. Прибыльные бизнес идеи. Как сделать мебель своими руками. Сделать деревянная мебель своими руками. Сделать мебель своими руками видео. Опалубка для фундамента. Как сделать опалубку для фундамента быстро. Опалубка для фундамента купить.

ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ВИБІР УКРАЇНИ

1evrp vib11 травня в медіа-центрі Генеральної дирекції з обслуговування іноземних представництв Київський кооперативний інститут бізнесу і права разом із Інститутом зовнішньополітичних досліджень провели круглий стіл «Європейський вибір України після Революції Гідності: можливості та проблеми», присвячений Дню Європи в Україні.

В процесі роботи круглого столу були обговорені наступні питання: Угода про Асоціацію України з ЄС: стан та проблеми імплементації; безвізовий режим для України: перші здобутки та перспективи вдосконалення; європейські перспективи України очима громадянського суспільства; освітня складова європейської інтеграції України.

Захід розпочався із вітальних слів до його учасників Григорія Перепелиці – директора Інституту зовнішньополітичних досліджень та Тетяни Камінської – ректора Київського кооперативного інституту бізнесу і права. Доповідачами виступали: Хюг Мінгареллі – Голова Представництва Європейського Союзу в Україні, Посол; Ігор Бураковський – Голова правління Інституту економічних досліджень та політичних консультацій; Марина Неліна - представник Урядового офісу координації європейської та євроатлантичної інтеграції Секретаріату Кабінету міністрів України; Сергій Міняйло - заступник начальника управління консульського обслуговування департаменту консульської служби Міністерства зовнішніх справ України; Ігор Охріменко – проректор з навчальної та наукової роботи Київського кооперативного інституту бізнесу і права; Ірина Бекешкіна - директор Фонду Демократичні ініціативи імені Ілька Кучеріва; Ольга Романенко - консультант голови Міжфракційного депутатського об’єднання «За духовність, мораль та здоров’я України» Верховної ради України, член Ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки України.

Учасниками заходу були представники дипломатичних установ, державних органів, громадських організацій, засобів масової інформації, закладів освіти та, звичайно, викладачі та студенти Київського кооперативного інституту бізнесу і права.

Слід зазначити також, що в процесі круглого столу Хюгом Мінгареллі були зроблені досить гучні та резонансні заяви, які були розтиражовані усіма вітчизняними засобами масової інформації.

Приємним та оригінальним доповненням до заходу став виступ колективу художньої самодіяльності Київського кооперативного інституту бізнесу і права.

2evrp vib

4evrp vib

5evrp vib

6evrp vib